Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Google prijevodi

#1:  Google prijevodi Autor: sale car Post Postano: 13.03.2009. 21:08

Evo jednog briljantnog prijevoda preko google-a... dakle, pored svakog linka koji vam google ponudi imate opciju prevedi... evo jednog od rezultata:

"Google Kills Bush’s Miserable Failure Search & Other Google Bombs"

"Google smrtnosonog Bussa ubog Neuspeh Search & Ostala Google bombe"

#2:   Autor: akis Post Postano: 27.03.2009. 19:32

Tekst Nives Celsius na Bild portalu:

5. Mein Mann Dino Drpic hat vor drei Jahren den gegnerischen Fans seinen sexy Hintern gezeigt, nachdem sie unseren Sohn beleidigt haben. Aber sein richtig „böses" Temperament hat er bewiesen, als er mich erobert hat. Ein „böses" Mädchen wie mich kann nur ein sehr, sehr böser Mann erobern.

Bis zum nächsten Mal!

5. Moj muž Dino Drpić je prije tri godine, suparničke navijače pokazala njegova seksi dupe kad imaju uvredio naš sin. Ali, njegova istinska "zle" temperament, on je pokazao kada je osvojio mene. "Lose" cure poput mene može biti samo vrlo, vrlo loš čovjek osvojiti.

Do sljedećeg puta!

#3:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 31.03.2009. 17:11

Ako se ne varam, a tu me mora Monstrum podsjetiti, ovaj akisov slučaj je puno bolji prijevod njemačkog od nekih ultraskupih programa. Wink
Uglavnom, ja sam skužio da je translate.google.com sve bolji i bolji.

#4:   Autor: Monstrum Post Postano: 01.04.2009. 0:48

potpisujem, majke mi Smile

#5:  Re: Google prijevodi Autor: komšo Post Postano: 01.04.2009. 6:59

Uz pomoć Google-a bez problema čitam strane stranice - npr:

『漫画』(まんが)とは、狭い定義では笑いを企図した絵をいう。これは「戯画(カリカチュア)」の概念と近い。広い定義では、必ずしも笑いを目的としない「劇画」「ストーリー漫画」「落書き」「アニメ」なども含み、幅広い意味を持つ。なお、ここでいう漫画とは、「漫画」という表現形式(comic、sequential artと定義されたジャンル)全体を取り扱うもので、特定の国の漫画の歴史を取り扱ってはいない。

The manga (strip) je prilično uskom definicijom da pokušaji da se bojite osmijeh. Ovo je "karikatura (karikatura)," blizak je koncept. Širokih definicija nije nužno u svrhu smijeh "crtani roman" "strip priča" i "grafiti" "Animacija" i uključuje, sa širim značenjem. The film i ovdje je "film" u reprezentaciji (strip, redoslijedni umjetnosti i definira žanr) u rukovanju cijeli posao u povijesti stripa nije određenoj zemlji.
Osijek031.com » Internet » Google prijevodi


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::