Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » uvez diplomskog rada Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  uvez diplomskog rada Autor: paperje Post Postano: 10.03.2009. 9:19

daklem, drage forumašice i forumaši, došlo je vrijeme da i ja konačno diplomiram. diplomski čeka zadnju presudu, a mene zanima gdje se u našem lijepom gradu i za koju paru može uvezati diplomski rad...
zahvaljujem na iskustvima, baš ste svi jako zlaćani Smile

#2:   Autor: gaap Post Postano: 10.03.2009. 9:36

kod ravlića, radi sa najfinijom svinjskom kožicom...

#3:   Autor: pavijan Post Postano: 10.03.2009. 9:42

ja sam radio u splavarskoj i nije bilo jeftino, al ono što me spasilo je da su pristali to napraviti u roku od par sati, a meni je bilo jako hitno...

#4:   Autor: Monstrum Post Postano: 10.03.2009. 9:55

na pedagoškom faksu. uđeš na vrata (naravno neš kroz prozor), skreneš lijevo i sam pratiš hodnik do kraja, na kraju hodnika skreneš u mali hodničić desno i voila.
uvezivanje te izađe 70 kn za 1 primjerak, 120 za 2, 150 za 3 itd Smile
ja sam tamo uvezivo svoj i super su napravili. moš birat zelenu il plavu boju uveza i srebrna ili zlatna slova. sve u svemu najpovoljnije u gradu i jednako dobro kao i svagdje Smile
eto htjeo sam ti slikat i postat da vidiš kak izgleda no mladjo mi još nije vratio fotić, uglavnom odeš i vidiš, vjeruj mi bit ćeš zadovoljna.


Zadnja promjena: Monstrum; 10.03.2009. 10:03; ukupno mijenjano 1 put.

#5:   Autor: Janis Post Postano: 10.03.2009. 9:59

U Radicevoj, tamo gore (ubi me ako se mogu sjetiti kako se zove ta fotokopirnica), uglavnom iza Ugostiteljske skole (ako ides od pijaca prema kolodvoru) je negdje oko 80kn... Bude ti gotovo za jedan dan (bar je tako bilo kad su moji tamo uvezivali svoje diplomske radove) A inace mislim da ti to rade skoro sve fotokopirnice (ili barem "sve malo bolje")... a mislim da je i cijena slicna svugdje... Inace, ovo je bila proslogodisnja cijena, ne znam je li se u medjuvremenu puno promijenila...
ps. cestitke na diplomi! Bravo

#6:   Autor: indifference Post Postano: 10.03.2009. 23:53

ja sam isto na pedagoškom uvezivala, mislim da su najpovoljniji u gradu. super izgleda, plavi sa srebrnim slovima, bila sam baš ponosna Wink

#7:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.03.2009. 23:59

Vidim da nitko nije napisao i mogu samo reći - SRAM VAS BILO!
Samo je jedna adresa za sva pitanja u gradu Osijeku - HiG, Ulica Republike 11!

#8:   Autor: Monstrum Post Postano: 11.03.2009. 0:29

indifference je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam isto na pedagoškom uvezivala, mislim da su najpovoljniji u gradu. super izgleda, plavi sa srebrnim slovima, bila sam baš ponosna Wink


hehe same here Smile

bazooka_joe je napisao/la: ›
Vidim da nitko nije napisao i mogu samo reći - SRAM VAS BILO!
Samo je jedna adresa za sva pitanja u gradu Osijeku - HiG, Ulica Republike 11!


de ti šut tamo Smile jebote skupi su u vražju mater Smile

#9:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 11.03.2009. 0:40

Monstrum je napisao/la: ›
de ti šut tamo Smile jebote skupi su u vražju mater Smile


Lekcije OVDJE

#10:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 11.03.2009. 7:17

a kupi ga uvezanog

#11:   Autor: insomnia Post Postano: 11.03.2009. 9:33

Monstrum je napisao/la: ›
na pedagoškom faksu. uđeš na vrata (naravno neš kroz prozor), skreneš lijevo i sam pratiš hodnik do kraja, na kraju hodnika skreneš u mali hodničić desno i voila.
uvezivanje te izađe 70 kn za 1 primjerak, 120 za 2, 150 za 3 itd Smile
ja sam tamo uvezivo svoj i super su napravili. moš birat zelenu il plavu boju uveza i srebrna ili zlatna slova. sve u svemu najpovoljnije u gradu i jednako dobro kao i svagdje Smile
eto htjeo sam ti slikat i postat da vidiš kak izgleda no mladjo mi još nije vratio fotić, uglavnom odeš i vidiš, vjeruj mi bit ćeš zadovoljna.

Ja sam iz nužde isto tamo, studirala sam tamo, a i bila mi je hića, ali super su ga napravili stvarno.

#12:   Autor: Anastazija Post Postano: 11.03.2009. 20:17

Monstrum je napisao/la: ›
na pedagoškom faksu. uđeš na vrata (naravno neš kroz prozor), skreneš lijevo i sam pratiš hodnik do kraja, na kraju hodnika skreneš u mali hodničić desno i voila.
uvezivanje te izađe 70 kn za 1 primjerak, 120 za 2, 150 za 3 itd Smile
ja sam tamo uvezivo svoj i super su napravili. moš birat zelenu il plavu boju uveza i srebrna ili zlatna slova. sve u svemu najpovoljnije u gradu i jednako dobro kao i svagdje Smile
eto htjeo sam ti slikat i postat da vidiš kak izgleda no mladjo mi još nije vratio fotić, uglavnom odeš i vidiš, vjeruj mi bit ćeš zadovoljna.


A da si slučajno njihova studentica, bilo bi i jefitnije.

#13:   Autor: insomnia Post Postano: 11.03.2009. 21:27

Anastazija je napisao/la: ›
Monstrum je napisao/la: ›
na pedagoškom faksu. uđeš na vrata (naravno neš kroz prozor), skreneš lijevo i sam pratiš hodnik do kraja, na kraju hodnika skreneš u mali hodničić desno i voila.
uvezivanje te izađe 70 kn za 1 primjerak, 120 za 2, 150 za 3 itd Smile
ja sam tamo uvezivo svoj i super su napravili. moš birat zelenu il plavu boju uveza i srebrna ili zlatna slova. sve u svemu najpovoljnije u gradu i jednako dobro kao i svagdje Smile
eto htjeo sam ti slikat i postat da vidiš kak izgleda no mladjo mi još nije vratio fotić, uglavnom odeš i vidiš, vjeruj mi bit ćeš zadovoljna.


A da si slučajno njihova studentica, bilo bi i jefitnije.

Ja sam bila njihova studentica, ista je cijena bez obzira na to.

#14:   Autor: Anastazija Post Postano: 12.03.2009. 13:55

Zar nije 50 kn za njihove studente?

#15:   Autor: insomnia Post Postano: 13.03.2009. 8:39

Pa da, ali ako uvezuješ u tri primjerka, što se i radi, onda te izađe 150kn, kao što je i @Monstrum rekao.
Osijek031.com » Znanost, tehnologija i obrazovanje » uvez diplomskog rada Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::