Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Prava cura [ex Uhićen Gotovina, premjesteno iz foruma Politi Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:   Autor: ozana Post Postano: 11.12.2005. 14:31

steam je napisao/la: ›
ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Da, zaista ne razumijem što uopće znači to - biti pravi Hrvat?


Smile

Pravi je Hrvat onaj tko želi čuti da je pravi Hrvat i kojemu će pravi političar reći da je pravi Hrvat onda kada je to potrebno da bi pravi političar ostvario svoje ciljeve koje bez pravog Hrvata ne bi ostvario.

A ti, ozana, prava si cura! Wink



Ajd, hvala Embarassed
Ili da sad ugnjavim i pitam - A što to znači bit prava cura? Wink Razz

#2:   Autor: steam Post Postano: 11.12.2005. 19:00

ozana je napisao/la (Pogledaj post): › Ajd, hvala Embarassed
Ili da sad ugnjavim i pitam - A što to znači bit prava cura? Wink Razz


Diskusija o tome odvela bi nas u offtopic podrucje, što bi razgnijevilo Leona. Smile
Ne mogu ti ovdje odgovoriti na to, morala bi mi dati svoj broj da ti to objasnim. ;-)

#3:   Autor: fatcat Post Postano: 11.12.2005. 19:02

ozana je napisao/la: ›
Ajd, hvala Embarassed
Ili da sad ugnjavim i pitam - A što to znači bit prava cura? Wink Razz

samo ti gnjavi, evo jel sad znas...


#4:   Autor: iawgoM Post Postano: 12.12.2005. 9:07

evo da nadopunimo.....




#5:   Autor: fatcat Post Postano: 12.12.2005. 11:04

svaka zena pati za ovakim tipovima, puni dubokih emocija i uvijek svjesni o potrebama slabijeg spola... osijek031.com smile

#6:   Autor: iawgoM Post Postano: 12.12.2005. 12:52

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › svaka zena pati za ovakim tipovima, puni dubokih emocija i uvijek svjesni o potrebama slabijeg spola... osijek031.com smile


nisam to ja na slikama Twisted Evil

#7:   Autor: Gemi Post Postano: 12.12.2005. 13:01

Nisam ni ja. ;-) Razz

#8:   Autor: iawgoM Post Postano: 12.12.2005. 14:34

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam ni ja. ;-) Razz


tisina tamo iza! i brze s tim gajbama! Evil Fight

btw ima jedan vic dobar uz tu temu:

ide Crnogorac sa zenom i furaju magarca na kojeg su natovarili pun k stvari....
magarac jadan pretovaren se zatepe pa ne moze dalje a Crnogorac mu kaze "ovo ti je prvi put!"
nastave oni nekako..kad opet se magare zatepe i ne moze dalje..a ovaj opet: "ovo ti je drugi put!"
opet nastave pa se opet magare zatepe i srusi se, pokusavaju ga pokrenut...i kaze Crnogorac "ovo ti je treci put!" i uzme kuburu i ubije magarca...

sta ce sad sa stvarima, uzme on nesto sitno i kaze zeni nek ona ponese ostalo a ona mu pocne da jel on normalan sta je ubio magarca kako ce ona sad to...a Crnogorac na to :"Ovo ti je prvi put...." osijek031.com smile

#9:   Autor: Gemi Post Postano: 12.12.2005. 14:39

Malo mi teskooo...os popit koje da mi bude lakse? Molim te Gospodaru, molim te... Razz

#10:   Autor: iawgoM Post Postano: 12.12.2005. 14:44

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Malo mi teskooo...os popit koje da mi bude lakse? Molim te Gospodaru, molim te... Razz


alo alooooo!!! otkad smo mi na "ti"?! ovo ti je drugi put! Twisted Evil

#11:   Autor: Gemi Post Postano: 12.12.2005. 14:52

Nemojte me kazniti Gospodaru, nemojte bichem...pendrek jos nekako... Mozete li mi oprostiti ako Vas pogladim po Glavici...
ili moram prenijeti i onaj cement?!? Razz

#12:   Autor: iawgoM Post Postano: 12.12.2005. 15:24

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Nemojte me kazniti Gospodaru, nemojte bichem...pendrek jos nekako... Mozete li mi oprostiti ako Vas pogladim po Glavici...
ili moram prenijeti i onaj cement?!? Razz


#13:   Autor: ozana Post Postano: 12.12.2005. 21:33

Shocked Muškarci mog života! Gdje ste bili do sad? Embarassed Samo ne znam za kojeg bih se odlučila. Rolling Eyes

#14:   Autor: fatcat Post Postano: 13.12.2005. 11:07

Gemi je napisao/la: ›
Nemojte me kazniti Gospodaru, nemojte bichem...pendrek jos nekako... Mozete li mi oprostiti ako Vas pogladim po Glavici...
ili moram prenijeti i onaj cement?!? Razz

svakom se oprosti jedan put a cement mozes nositi i kasnije...

#15:   Autor: --- Post Postano: 28.12.2005. 16:43

crnogorci su mekušci....
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Prava cura [ex Uhićen Gotovina, premjesteno iz foruma Politi Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::