Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Posredujem u poklanjanju cistokrvnih mjesanaca!

#1:  Posredujem u poklanjanju cistokrvnih mjesanaca! Autor: Bentena Post Postano: 26.02.2009. 14:59

Dogodilio se,pa eto...

Cistokrvni psi, kujica zlatnog retrivera(ima papire) i hrvatski ovcar(roditelji imaju papire) su se na "neku foru" (svi znamo na koju,mada su u dva boxa,jedno pored drugog...hm...)zaljubili i eto...iako je u igri trebao biti zlatni retriver(i bio je...al' ocito ne u pravo vrijeme...),gospodjica je kriomice posao obavila s markantnim crnim ovcarem...i hooopa...10komada!!!
Svi crni i kustravi...sedam je prezivjelo...Stari su 7 tjedana,tri decka su na svu srecu udomljena...ostale su cetiri curice slobodne i poklanjaju se...Smile
Znam da ce se naci ljudi kojima ce ova kombinacija zapasti za oko...stoga...javite se....rezervirajte,udomite koju buhtlicu,sigurna sam da ce vas psici osvojiti!
Evo sretnog trojca odraslih igraca...Very Happy

Mlada mama,Bella,ovo joj prvi okot... Razz osijek031.com smile

A ovo je sretni tata,Garo... Cool Juuupiii

A,ovo je Vihor,nesudjeni tata... osijek031.com smile osijek031.com smile

Hrpica...to jos kad su bili jako mali...Smile

A ovako izgleda najveca i najsnaznija curica ufotkana neki dan...Smile

#2:   Autor: Bentena Post Postano: 26.02.2009. 15:00

E,da od milja ih zovu crorettichi...Smile

#3:   Autor: tonya Post Postano: 26.02.2009. 15:49

A preslatkih li malih nezgoda!! Embarassed

#4:   Autor: sokrat Post Postano: 26.02.2009. 15:58

ovaj Vihor isti ko moj Ben.....ja se već uplašio da je moj mačak napravio dar mar negdje
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » Posredujem u poklanjanju cistokrvnih mjesanaca!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::