Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Truli grad Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:

#1:  Truli grad Autor: ruana Post Postano: 13.02.2009. 11:52

Meni je tolko postalo u Osijeku vani dosadno da vec 2 mjeseca nisam izasla,a jos ni ne planiram. Kakva su vasa misljenja o tome i gdje najcesce zalazite,a da se dobro osjecate? Rolling Eyes

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.02.2009. 12:13

cajke su krive za sve

#3:   Autor: sokrat Post Postano: 13.02.2009. 12:21

ja nisam kvalitetno izašao.............pa slobodno mogu reći 2 godine........katastrofa........
...a i nemam baš kada......

#4:  Re: Truli grad Autor: Callistemon Post Postano: 13.02.2009. 12:21

sve je to posljedica opcega stanja i prilika u gradu... riba smrdi od glave - ipak!

#5:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 13.02.2009. 12:24

pa sve ovisi s kime si
znam kad sam jednog ljeta bio na visu
tamo nema nikoga ali je bila dobra ekipa i super je bilo

#6:   Autor: Frost Post Postano: 13.02.2009. 12:42

ruana je napisao/la: ›
Meni je tolko postalo u Osijeku vani dosadno da vec 2 mjeseca nisam izasla,a jos ni ne planiram. Kakva su vasa misljenja o tome i gdje najcesce zalazite,a da se dobro osjecate? Rolling Eyes

Odem na cugu s ekipom pa se vratim kući uz dobre filmove i/ili serije. I odma bude bolje Wink

Ili se zaletimo za VK... Wink

#7:   Autor: exHOP3on Post Postano: 13.02.2009. 13:04

Monstrum je napisao/la: ›
cajke su krive za sve

#8:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 13.02.2009. 13:48

opet jedne te iste stvari..razglabalo se o tome u barem nekoliko tema...i sažetak je uvijek isti :
nekima je sve sranje, glupo i dosadno, nekima je dobro samo da je dobra ekipa...

ja spadam u ovu drgu kategoriju...
nisam bila vani mjesec dana, jer sam bolesna i jedva čekam da izađem!!! Smile

#9:   Autor: HerojUlice Post Postano: 13.02.2009. 19:53

ja isto spadam u drugu kategoriju... Ja bih se zabavio i u Levanjskoj Varoši, meni je bitno samo da svira glazba,da ima ekipe i cuge... Mgu se zabaviti i na skoljci i u pubu i u Q... Nisu mi jasni ljudi od 20-25 godina koji se ne znaju zabavljati... :O

#10:   Autor: zendra Post Postano: 14.02.2009. 16:35

već mi se nada pričati o tome, Osijek je pun cajki i pijanih klinaca, te se u Osijeku se treba definitivno otvoriti mjesto gdje se neće puštati cajke i gdje klinci neće smjeti ulaziti

#11:   Autor: Heroina9 Post Postano: 14.02.2009. 17:24

Fale neki kvalitetni konceti poznatih bendova ili neki party...preko ljeta mi je npr bilo odlično, osiječko ljeto mladih, ufo, dani piva i takva događanja, jbg bed je što je zima i takvih događanja onda nema. Živnit će sve opet u ljeto.

#12:   Autor: justice Post Postano: 14.02.2009. 17:27

Heroina9 je napisao/la: ›
Fale neki kvalitetni konceti poznatih bendova ili neki party...preko ljeta mi je npr bilo odlično, osiječko ljeto mladih, ufo, dani piva i takva događanja, jbg bed je što je zima i takvih događanja onda nema. Živnit će sve opet u ljeto.



je tu si u pravu,najbolje je po ljeti,lagano na neku klupicu na pljugicu i cugicu,još se može s bajsom,e kad će to ljeto,il barem proljeće...

#13:   Autor: nake_rado Post Postano: 14.02.2009. 17:29

justice je napisao/la: ›
Heroina9 je napisao/la: ›
Fale neki kvalitetni konceti poznatih bendova ili neki party...preko ljeta mi je npr bilo odlično, osiječko ljeto mladih, ufo, dani piva i takva događanja, jbg bed je što je zima i takvih događanja onda nema. Živnit će sve opet u ljeto.



je tu si u pravu,najbolje je po ljeti,lagano na neku klupicu na pljugicu i cugicu,još se može s bajsom,e kad će to ljeto,il barem proljeće...

Sad se više ni to nesmije osijek031.com smile

#14:   Autor: zendra Post Postano: 14.02.2009. 17:54

mogli bi naši gradski oci ili neko sposoban organizirati recimo svaka tri mjeseca neku poznatiju stranu grupu/izvođača u našoj lijepoj novoj dvorani tipa Feithles, D. Guetta, Stereo MCS, Groove Armada, Moby, Kosheen itd

#15:   Autor: ruana Post Postano: 14.02.2009. 18:19

zendra je napisao/la: ›
mogli bi naši gradski oci ili neko sposoban organizirati recimo svaka tri mjeseca neku poznatiju stranu grupu/izvođača u našoj lijepoj novoj dvorani tipa Feithles, D. Guetta, Stereo MCS, Groove Armada, Moby, Kosheen itd


da da hoce sigurno
Osijek031.com » Nightlife » Truli grad Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 7.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::