Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Tečaj šivanja

#1:  Tečaj šivanja Autor: Eleonora Post Postano: 12.02.2009. 23:34

Zanima da li u Osijeku ima tečaj šivanja,ako da, gdje sve ima? Pošto dođe? Kakva su iskustva?
Thanks Bravo

#2:   Autor: sokrat Post Postano: 12.02.2009. 23:38

Josip Šokac, direktor “Bagatin trade” d.o.o, prodavaonice i servisa u Županijskoj ulici, napominje kako ta tvrtka već osam godina svaka tri mjeseca organizira tečajeve krojenja i šivanja koje pohađaju žene stare od 16 do 72 godine. Do sada su tečajeve pohađala i tri muškarca. Prema riječima voditeljice Martine Kremsner, na tečaju u trajanju 120 sati, koji stoji 1.305 kuna, polaznici se osposobljavaju za šivanje suknji, bluza i hlača, a nakon završetka tečaja dobivaju uvjerenje koje se može upisati u radnu knjižicu.

#3:  Re: Šivanje Autor: Eleonora Post Postano: 12.02.2009. 23:45

Hvala osijek031.com smile osijek031.com smile

#4:   Autor: mutna Post Postano: 21.04.2009. 18:27

a jel neko zna kakav je način plaćanja? tenkju!!

#5:  Re: Šivanje Autor: monika Post Postano: 28.01.2010. 15:30

cula sam da je tecaj strasno los, bez plana i programa, zena koja predaje nije briga jesi naucio osnove, ne zeli pokazivati, siba dalje.....dal je to istina? i kako se nikako ne isplati platiti 1.500 kn za nista....

#6: Warning ! Re: Šivanje Autor: marrtina Post Postano: 28.06.2010. 8:44

[font=Comic Sans MS][b]
monika je napisao/la (Pogledaj post): › cula sam da je tecaj strasno los, bez plana i programa, zena koja predaje nije briga jesi naucio osnove, ne zeli pokazivati, siba dalje.....dal je to istina? i kako se nikako ne isplati platiti 1.500 kn za nista....

Ja sam čula da je tečaj stvarno dobar jer sam i sama išla na njega. Voditeljica je stvarno ljubazna i ima vremena za svakog pojedinca, tko ima volju može naučiti što god želi. Čula sam da će ove godine (na jesen) biti prošireni i napredni tečaj, jer na jednom tečaju nestigne se sve obraditi. Savakako ću ići ponovno bez obzira na cijenu je sa može plaćati u ratama. Very Happy Very Happy Very Happy

#7:   Autor: monika Post Postano: 28.06.2010. 14:24

marrtina je napisao/la: ›
[font=Comic Sans MS][b]
monika je napisao/la (Pogledaj post): › cula sam da je tecaj strasno los, bez plana i programa, zena koja predaje nije briga jesi naucio osnove, ne zeli pokazivati, siba dalje.....dal je to istina? i kako se nikako ne isplati platiti 1.500 kn za nista....

Ja sam čula da je tečaj stvarno dobar jer sam i sama išla na njega. Voditeljica je stvarno ljubazna i ima vremena za svakog pojedinca, tko ima volju može naučiti što god želi. Čula sam da će ove godine (na jesen) biti prošireni i napredni tečaj, jer na jednom tečaju nestigne se sve obraditi. Savakako ću ići ponovno bez obzira na cijenu je sa može plaćati u ratama. Very Happy Very Happy Very Happy



hahaha, da nisi ti ta martina sto tamo radi mozda?

#8:  Re: Tečaj šivanja Autor: marrtina Post Postano: 28.06.2010. 22:03

a da ti nisi ona monika,monika nije to........, molim te da ne pričaš o nečem u čemu nisi sudjelovala,možda je najbolje da dođeš i uvjeriš se sama.Osim što se svašta nauči baš se dobro izabavljamo Smile Smile Smile

#9:   Autor: monika Post Postano: 28.06.2010. 22:10

marrtina je napisao/la: ›
a da ti nisi ona monika,monika nije to........, molim te da ne pričaš o nečem u čemu nisi sudjelovala,možda je najbolje da dođeš i uvjeriš se sama.Osim što se svašta nauči baš se dobro izabavljamo Smile Smile Smile


cuj, iz prve ruke znam da je tecaj los....los!
i ne znam kako bi me ti mogla uvjeriti u suprotno.
i stoga i nisam dala tih 1500 kuna za nista.

#10:  Re: Tečaj šivanja Autor: marrtina Post Postano: 28.06.2010. 23:11

Čudna osoba zaista,vjerujem da se na žalost i ne bi uklopila , šteta za za tebe Very Happy Very Happy Very Happy

#11:   Autor: monika Post Postano: 29.06.2010. 14:14

marrtina je napisao/la: ›
Čudna osoba zaista,vjerujem da se na žalost i ne bi uklopila , šteta za za tebe Very Happy Very Happy Very Happy


tko je cudna osoba?
Osijek031.com » Gdje kupiti/pronaći/popraviti? » Tečaj šivanja


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::