Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » prometni prekršaj

#1:  prometni prekršaj Autor: euchrid Post Postano: 03.02.2009. 23:35

zaradio sam jutros prekršajnu prijavu od prometne policije. zaustavili su me na čepinskoj jer se nisam zaustavio na pružnom prijelazu kad se upalila signalizacija, tj. taman kad se upalilo crveno ja sam prošao. stat bih možda i stigao, ali bi vjerojatno završio posred pruge, ali ni to nisam mogao jer mi se zalijepio auto iza mene. da sam prikočio naglo opalio bi me. ugl, kriv sam...zna li netko kolika je kazna i kako ide s prigovorima???

#2:   Autor: Frost Post Postano: 03.02.2009. 23:41

euchrid je napisao/la: › zna li netko kolika je kazna i kako ide s prigovorima???

Jesi li 100% siguran da si već bio na pružnom prijelazu kada se upalila signalizacija?

Ili si bio par metara ispred pruge? Ako je ovaj slučaj, onda ne znam da li će ti proći prigovor jer će ti ga satrat tako što će ti ustvrditi da u tom slučaju nisi prilagodio brzinu vožnje prelasku preko pruge.

Probaj prigovorit izjavom da si bio preblizu pruzi da bi se uspio sigurno zaustaviti ili zaustaviti se na način da ne ugroziš ostale sudionike u prometu.

#3:   Autor: euchrid Post Postano: 04.02.2009. 0:00

Frost je napisao/la: ›
Probaj prigovorit izjavom da si bio preblizu pruzi da bi se uspio sigurno zaustaviti ili zaustaviti se na način da ne ugroziš ostale sudionike u prometu.


ovo je bio slučaj....

#4:   Autor: Frost Post Postano: 04.02.2009. 0:06

Probaj onda s time, to bi i ja tvrdio Very Happy

#5:   Autor: dario_os Post Postano: 04.02.2009. 5:02

Moram priznat da te ne razumijem, kako ti policija nije rekla kolika je kazna, kako ti nisu napisali uplatnicu za prekršaj ili prekršajni nalog ako jesi kako kažeš napravio prekršaj. U prekršajnom nalogu sve piše.

#6:   Autor: euchrid Post Postano: 04.02.2009. 14:44

takva je procedura; oni šalju na sud, sud meni pošalje rješenje, a ja onda mogu platiti ili se žaliti... ni meni nije logično, ali je tako... policajca sam pitao kolika je kazna, a on je rekao da ću se morati dogovoriti na sudu...

#7:   Autor: blue_orange Post Postano: 16.02.2009. 15:01

ako ti je to prvi prekršaj, pokušaj se izvući na to da da ti je prvi prekršaj i da si besprijekoran vozač Smile

try sve, good luck!

#8:   Autor: Ingo Post Postano: 16.02.2009. 15:12

to ti je prekrsaj od 2 do 5 milja kuna i oduzimanje dozvole, kazneni bodovi, kovanje na stup srama i potom javno vjesanje na trgu slobode uz nazocnost kulturno-umjetnickih drustava slavonije i baranje.

kao da si prosao kroz crveno, vozio autoputom u krivom smjeru, presjecao duplu liniju ... itd. jedan od najtezih prekrsaja.

nadaj se samo da ce sudac biti 'normalan' ... i prihvatiti tvoju ispriku.

inace, mog frenda su uhvatili na istom prijelazu, ali kad je vlak prosao, kad se rampa digla ... ali ... jos je 15tak sekundi nakon dizanja rampe treperilo crveno svjetlo ... i kaznilo ga.

#9:   Autor: Monstrum Post Postano: 16.02.2009. 15:34

prijatelju najebo si. recesija je i nikom više ne gledaju kroz prste, doduše nikad ni nisu. mi smo sirotinja, nas deru dok se mafijaši i lopovi bezbrižno šetkaju okolo, a nama naplaćuju kazne za prelazak gdje nema zebre. jebiga. kako je tako je pripremi se za kaznu i to masnu.

#10:   Autor: tonya Post Postano: 16.02.2009. 15:45

Nabavi svjedoke koji će potvrditi tvoju priču, obavezno!
Osijek031.com » Gospodarstvo, Financije, Turizam » prometni prekršaj


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::