Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Humor, vicevi » Perverznjak htio silovati pa mu žrtva odgrizla penis

#1:  Perverznjak htio silovati pa mu žrtva odgrizla penis Autor: zeros Post Postano: 26.01.2009. 21:22

Borbeni rakun odgrizao je penis perverznjaku koji je pokušao silovati "bespomoćnu" životinju. Aleksander Kirilov (44) naletio je na dlakavo iznenađenje nakon alkoholiziranja s prijateljima.
- Vidjevši rakuna pomislio sam kako ću se malo zabaviti - rekao je šokiranim kirurzima u Moskvi.
Ruski liječnici još mu uvijek pokušavaju zašiti odsječeni penis.
- Rekli su mu da će stvari opet raditi. Ali, fali jedan dio koji mu je rakun odgrizao - rekao je neimenovani prijatelj.
Odgriženi dio zauvijek je izgubio pa kirurzi neće imati puno posla.




24sata.hr


hehehehe

#2:   Autor: ela Post Postano: 26.01.2009. 21:26

neka neka
ehehehehe
trežnjenje u sekundi

#3:   Autor: MissTake Post Postano: 26.01.2009. 21:27

tako treba
sad ću kupit rakuna da ga šećem Dravom
možda bi bilo bolje da rakune puste na ulice, zbog manijaka

#4:   Autor: kyx Post Postano: 26.01.2009. 21:32

MissTake je napisao/la: ›
tako treba
sad ću kupit rakuna da ga šećem Dravom
možda bi bilo bolje da rakune puste na ulice, zbog manijaka

oo vidi nju penishater osijek031.com smile

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 26.01.2009. 22:00

osijek031.com smile
ma ne
bolje da šećem rakuna na relaciji kju klab kuća, nego da imam bokser na ruci

#6:  Re: Perverznjak htio silovati pa mu žrtva odgrizla penis Autor: Elena_Os Post Postano: 26.01.2009. 22:05

zeros je napisao/la (Pogledaj post): ›





Joj ćto imam ćjatke đube...gric, gric penic Laughing

budala..a budala ima i sreće..radit' će mu normalno...
eeeee, da mi je bliže, kupila bi mu jednog rakuna za rojsni dan osijek031.com smile

#7:   Autor: Malisha Post Postano: 26.01.2009. 22:14

joj a i on budala..bolje da je išo na nest manje..miš, mačka, kornjača...ccc

#8:   Autor: sale car Post Postano: 26.01.2009. 22:31

zeros je napisao/la: ›
Borbeni rakun odgrizao je penis perverznjaku koji je pokušao silovati "bespomoćnu" životinju. Aleksander Kirilov (44) naletio je na dlakavo iznenađenje nakon alkoholiziranja s prijateljima.
- Vidjevši rakuna pomislio sam kako ću se malo zabaviti - rekao je šokiranim kirurzima u Moskvi.
Ruski liječnici još mu uvijek pokušavaju zašiti odsječeni penis.
- Rekli su mu da će stvari opet raditi. Ali, fali jedan dio koji mu je rakun odgrizao - rekao je neimenovani prijatelj.
Odgriženi dio zauvijek je izgubio pa kirurzi neće imati puno posla.




24sata.hr


hehehehe


opet gluposti radiš...

#9:   Autor: fairy Post Postano: 27.01.2009. 7:55

Borbeni rakun odgrizao je penis perverznjaku koji je pokušao silovati "bespomoćnu" životinju. Aleksander Kirilov (44) naletio je na dlakavo iznenađenje nakon alkoholiziranja s prijateljima.
- Vidjevši rakuna pomislio sam kako ću se malo zabaviti ...


hahhahahah... osijek031.com smile ...pa ovo je vrhunski...daklen djevojke, trpajte rakune u gaćice kada šetate noću same...

#10:   Autor: Janis Post Postano: 27.01.2009. 9:57

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Borbeni rakun odgrizao je penis perverznjaku koji je pokušao silovati "bespomoćnu" životinju. Aleksander Kirilov (44) naletio je na dlakavo iznenađenje nakon alkoholiziranja s prijateljima.
- Vidjevši rakuna pomislio sam kako ću se malo zabaviti ...


hahhahahah... osijek031.com smile ...pa ovo je vrhunski...daklen djevojke, trpajte rakune u gaćice kada šetate noću same...


Tako je... em grije, em stiti..... Very Happy

#11:   Autor: Elena_Os Post Postano: 27.01.2009. 10:31

Janis je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Borbeni rakun odgrizao je penis perverznjaku koji je pokušao silovati "bespomoćnu" životinju. Aleksander Kirilov (44) naletio je na dlakavo iznenađenje nakon alkoholiziranja s prijateljima.
- Vidjevši rakuna pomislio sam kako ću se malo zabaviti ...


hahhahahah... osijek031.com smile ...pa ovo je vrhunski...daklen djevojke, trpajte rakune u gaćice kada šetate noću same...


Tako je... em grije, em stiti..... Very Happy


osijek031.com smile hahahhahahaha osijek031.com smile a ljeti 'ladi osijek031.com smile

#12:  Re: Perverznjak htio silovati pa mu žrtva odgrizla penis Autor: pumpkin Post Postano: 27.01.2009. 10:58

Hehe, bravo rakun!

#13:   Autor: Moira Post Postano: 29.01.2009. 10:25

Hihihi rakoon's the man! Very Happy
Osijek031.com » Humor, vicevi » Perverznjak htio silovati pa mu žrtva odgrizla penis


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::