Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Testiranje na spolne prenosive bolesti

#1:  Testiranje na spolne prenosive bolesti Autor: Prim Post Postano: 31.12.2008. 14:04

Jel bio tko od vas na kakvom testiranju?? Koji su postupci i gdje se obavljaju testiranja, da li je besplatno i anonimno....našao sam članak o AIDSu i HIVu..koliko sam iz teksta shvatio treba proći 3-6 mjeseci nakon sexa prije nego što odem na testiranje da bih se virus razvio u tijelu i bio uočljiv..?? da li je moguće gdje privatno i anonimno testiranje na sve spolne bolesti bez da mješam moju doktoricu opće medicine koja mi izdaje recepte i uputnice kada sam bolestan....pozdrav.

#2:   Autor: Monstrum Post Postano: 31.12.2008. 14:25

imaš testiranja na mikrobiološkom odjelu u drapšinovoj al za ove every day bolesti, gljivice i takva sranja. odeš kod svog doktora po uputnicu i obaviš to.
nije ni malo ugodno al što se mora nije teško.
a na hiv testiranja imaš tamo milijon letaka i svega a možeš i pitat, iskreno ne znam jel se to tamo obavlja al znam da je anonimno 100% .
odi pa vidi

#3:   Autor: gaap Post Postano: 31.12.2008. 15:57

ufff. jel do toga došlo!? jebeno brate!

odi u zavod za javno zdravstvo kao što je drug rekao (bivša drapšinova, danas krežmina), reci o čemu se radi i nemoj bit škrtica ako se nešto mora i platit (a za HIV se garant ne plaća i anonimka je). a pičiću u kojeg si stavio kurac, kakav god rezultat bude, reci da više nikad nećeš stavit kurac u nju.
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Testiranje na spolne prenosive bolesti


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::