Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Zanimljive online igrice

#1:  Zanimljive online igrice Autor: Monstrum Post Postano: 14.12.2008. 23:34

Eto jerbo mi niko neće poso dat lapin cijeli dan pred kompom, a pošto imam trulju od kompa ne mogu igrat Fallout 3 pa igram online igrice. Ima ih svakakvih no naišao sam na par jako jako dobrih koje zahtjevaju malo i inteligencije Wink

Splitter - super zabavna igrica, dobiješ nož i moraš rezat drvo da bi dovuko malog smajlija do cilja

Magic pen - odlična igrica s opuštajućom glazbom, sličan cilj, dovuć kuglicu do cilja uz pomoć crtanja raznih geometrijskih oblika, probat obavezno Smile

kad naletim na još dobrih postat ću Smile

#2:   Autor: Svebor Post Postano: 15.12.2008. 1:08

browser based igrice imaju svoje čari i mogu biti jako zarazne...
http://utopia.swirve.com/index.php
ovo sam igrao kroz cijelu srednju. razne rase, razni personalitji omogućuju različite strateške prednosti ali i slabosti... na čelu provincije zajedno s ostalim suigračima tvoriš kraljevstvo i skupljaš zemlju i čast.
igra zahtjeva dosta kalkulacija jer ima dosta parametara koje treba uzeti u obzir za uspješno igranje ali postoji i nekoliko programa i online format programa koji to sve olakšaju... igra je mnogo ljudi diljem svijeta s uredskim poslovima Very Happy

http://tribalwars.net/
s ovim sam nedavno probao ali je brzo dojadilo jer nakon nekog vremena i napredovanje u igri managment selima bez kupnje premiuma postane napor...

#3:   Autor: exHOP3on Post Postano: 15.12.2008. 9:48

Fallout 3, ak ikad budes igrao savjet ti je da ides obavit sve side qvestove pa tek onda glavne, prebrzo ces zavrsit... btw, tvoj avatar je jebeno prebolestan skill u igri Twisted Evil
A sto se tice online, ja sam igrao jednu zanimljivu, uguglaj funny games i nadji igru sonny, zanimljiv rpg na poteze

#4:   Autor: tux Post Postano: 15.12.2008. 19:23

http://powerfootball.miniclip.com/

ja preporucam ovaj online nogomet,nedavno poceo i mogu reci da sam zadovoljan.mogli bi odigrati i koju medusobno pa da vidimo cije se janje na raznju okrece osijek031.com smile

#5:   Autor: ruana Post Postano: 15.12.2008. 22:22

wow!!!

#6:   Autor: goose Post Postano: 19.12.2008. 10:03

Dobila sam slom živaca sa Monsovim igricama!!!!!

#7:   Autor: Monstrum Post Postano: 21.12.2008. 17:43

goose je napisao/la (Pogledaj post): › Dobila sam slom živaca sa Monsovim igricama!!!!!


kad si glupson Smile

Evo još jedne zanimljive Smile

Totem Destroyer

- rušite blokove da bi sigurno spustili totem na zadnju kocku Smile

#8:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.12.2008. 17:48

Monstrum je napisao/la: ›
goose je napisao/la (Pogledaj post): › Dobila sam slom živaca sa Monsovim igricama!!!!!


kad si glupson Smile

Evo još jedne zanimljive Smile

Totem Destroyer

- rušite blokove da bi sigurno spustili totem na zadnju kocku Smile

e ova mi je lagana

#9:  Re: Zanimljive online igrice Autor: Monstrum Post Postano: 21.12.2008. 18:28

Možda te ove onda razvesele Smile

Never end

Bloxorz

Wooden path

#10:  Re: Zanimljive online igrice Autor: morgan Post Postano: 23.03.2009. 21:32

nije igra al možeš se malo zabavit
prelazite mišem preko lica
crepy girl
Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Zanimljive online igrice


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::