Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » VIBRATORI I OSTALA MŽ KUHINJSKA POMAGALA.. Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#1: Great ! VIBRATORI I OSTALA MŽ KUHINJSKA POMAGALA.. Autor: deltaos Post Postano: 23.11.2005. 17:30

..u svakodnevnom životu i "radu"...naime otvorio bih "Sex-Shopp"..recimo da je to u pitanju.. Embarassed .dali bi mi se to ispatilo.. Idea Idea PUCAJTE..al' ne ćorke... Wink

#2:   Autor: Bilke Post Postano: 23.11.2005. 18:51

Čuj, ne znam koliko iskustva imaš u tome. Iskusne su ribe na tržištu koje su u tom biznisu godinama...

#3:   Autor: ozana Post Postano: 23.11.2005. 22:22

deltaos je napisao/la: ›
..u svakodnevnom životu i "radu"...naime otvorio bih "Sex-Shopp"..recimo da je to u pitanju.. Embarassed .dali bi mi se to ispatilo.. Idea Idea PUCAJTE..al' ne ćorke... Wink




Čuj, ako budeš otvarao taj Sexy shop, svakako osiguraj prostor za kabinu za isprobavanje Wink Mislim da upravo to nedostaje već postojećim S shopovima Very HappyVery Happy

#4:   Autor: edi Post Postano: 24.11.2005. 8:52

Ako se ne varam, u Donjem gradu je nedavno otvoren one of "those", navodno ljudi dolaze iako dosta sramežljivo, možda bi dva ss-a bila prevelik šok za pučanstvo...polako:)

#5:   Autor: nevia Post Postano: 24.11.2005. 9:38

Ok, dobra ti je ideja za zaraditi koji novčić jer ta branša kod nas još nije razgranata! ali pripazi kad se već upuštaš u tako nešto da onda i imaš nekakvu jaču ponudu!

#6:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.11.2005. 10:28

@nevia, mislis bas na jaču (da ne kazem zescu) ponudu, ili na vecu ponudu?! ;-)

Hm, bio je u Ul. Republike jedan... u podrumu one IPK zgrade... radi li to jos uvijek?!

#7:   Autor: iawgoM Post Postano: 24.11.2005. 11:21

deltaos, ne kuzim..ti tvrdis da je vibrator i musko pomagalo? Twisted Evil iako rijec "TVRDIs" ovdje malo cudno zvuci Rolling Eyes hehe

#8:   Autor: Gemi Post Postano: 24.11.2005. 11:29

deltaos je napisao/la: ›
..u svakodnevnom životu i "radu"...naime otvorio bih "Sex-Shopp"..recimo da je to u pitanju.. Embarassed .dali bi mi se to ispatilo.. Idea Idea PUCAJTE..al' ne ćorke... Wink


odi u Donji Grad...

#9:   Autor: nevia Post Postano: 24.11.2005. 12:15

Leteci mungos je napisao/la: ›
@nevia, mislis bas na jaču (da ne kazem zescu) ponudu, ili na vecu ponudu?! ;-)

Hm, bio je u Ul. Republike jedan... u podrumu one IPK zgrade... radi li to jos uvijek?!


Pa čuj može i žešće i veće Fight šala!!!!
Mislim da ne bude bezvezan i pust kao onaj u ulici republike!Mogao bi napraviti nešto kao u stilu harema....e fuck!! pa ovo mi je stvarno zakon ideja!zamisli sve u nekoj crvenoj nijansi s jastučićima i prodavačicom obučenom kao za trbušni ples osijek031.com smile

#10:   Autor: nevia Post Postano: 24.11.2005. 12:21

ps sve mora biti finjak i onda ti je zarada zagarantirana, mora sve izgledati otmjeno

#11:   Autor: deltaos Post Postano: 24.11.2005. 18:09

iawgoM je napisao/la: ›
deltaos, ne kuzim..ti tvrdis da je vibrator i musko pomagalo? Twisted Evil iako rijec "TVRDIs" ovdje malo cudno zvuci Rolling Eyes hehe


ne ja to upće ne tvrdim, odakle ti to ? Sad Napisao sam : vibratori i OSTALA MŽ(muško-ženska )pomagala.. Shocked .mada ko kaže da vibrator ne može biti i muško pomagalo..bože pa ima nas svakakvih..slažeš li se. Embarassed Wink .

#12:   Autor: deltaos Post Postano: 24.11.2005. 18:16

nevia je napisao/la: ›
ps sve mora biti finjak i onda ti je zarada zagarantirana, mora sve izgledati otmjeno


Idea čuj ,bogareti Nevia,zanima li te moždak ortakluk oliti partnerstvo..imaš ti dobrih ideja. Idea .a imaš i iskustvo iz call-centra pa bi mi se mogla i javljati na sex-phone. Wink .eto već i djelatnost proširujemo..razmisli please..80/20 % ..pošteno Wink Laughing

#13:   Autor: deltaos Post Postano: 24.11.2005. 18:18

eeee da, i vibrator dobiješ besplatno..i to sa aku-baterijama.. Razz Razz

#14:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 24.11.2005. 19:29

@deltaos, malo si zastario...

Build Your Dream Sex Machine
http://www.thethrillhammer.com/tour/
thrillhammer video isjecak
http://www.wired.com/news/culture/0,1284,67885,00.html
http://www.wired.com/news/culture/0,1284,69576,00.html
http://www.slashdong.org/

#15:   Autor: deltaos Post Postano: 24.11.2005. 20:04



samo polako molim,dragi Mungos,sve će to delta nabaviti i distribuirati,naravno za koju kunicu Wink Wink ..samo polako.. Laughing
Osijek031.com » Ljubav, romantika » VIBRATORI I OSTALA MŽ KUHINJSKA POMAGALA.. Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::