Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Filozofija i religija » Moment

#1:  Moment Autor: hyppolita Post Postano: 18.11.2008. 20:22

Razmišljate li o tome stvaramo li mi trenutke u životu? Ili oni stvaraju nas... Ako bi se mogli vratiti i promijeniti samo jednu stvar u životu, biste li? Ako da, bi li vam ta promjena poboljšala život? Da li bi odabrali potpuno drugi put? Ili promijenili samo jednu stvar...jedan trenutak?

#2:   Autor: heart3 Post Postano: 18.11.2008. 22:30

Ne bi se vraćala u prošlost i mijenjala nešto.Sve što sam napravila u prošlosti je bilo zato jer sam u tom trenutku to smatralo ispravnom odlukom.Uostalom moji prije donešene odluke i potezi su od mene napravili osobu koja sam sada.

#3:   Autor: Frost Post Postano: 18.11.2008. 23:14

heart3 je napisao/la: ›
Ne bi se vraćala u prošlost i mijenjala nešto.Sve što sam napravila u prošlosti je bilo zato jer sam u tom trenutku to smatralo ispravnom odlukom.Uostalom moji prije donešene odluke i potezi su od mene napravili osobu koja sam sada.

ejmen, pričr, ejmen!

#4:   Autor: Skakavac Post Postano: 19.11.2008. 7:00

heart3 je napisao/la (Pogledaj post): › Ne bi se vraćala u prošlost i mijenjala nešto.Sve što sam napravila u prošlosti je bilo zato jer sam u tom trenutku to smatralo ispravnom odlukom.Uostalom moji prije donešene odluke i potezi su od mene napravili osobu koja sam sada.



točno to

sviđam se sama sebi trenutno i sigurna sam kad bi promjenila nest u proslosti da nebi bila ovaka.

joj zakon sam


Very Happy Very Happy Very Happy

#5:  Re: Moment Autor: mali_ivica Post Postano: 19.11.2008. 17:20

hyppolita je napisao/la (Pogledaj post): › Razmišljate li o tome stvaramo li mi trenutke u životu? Ili oni stvaraju nas... Ako bi se mogli vratiti i promijeniti samo jednu stvar u životu, biste li? Ako da, bi li vam ta promjena poboljšala život? Da li bi odabrali potpuno drugi put? Ili promijenili samo jednu stvar...jedan trenutak?
Zašto mjenjat, onda nikad nebi znao da je ono nešto drugo (što sam išao mjenjati) zajeb.
Zašto jednostavno neprobat ne počiniti grešku u prvom pokušaju, a ne zajebat pa tražiti vremeplov i slične stvari?!

#6:  Re: Moment Autor: 1step2far Post Postano: 10.02.2009. 15:00

Vratila bih dvije stvari:
1. Pamet i razum ljudima jer onda ovog suludog rata ne bi bilo (a rat je početak kraja mojeg do tada lijepog života)
2. Da tata nikad nije dobio oboljenje bubrega, da nije išao na dijalizu i umro tako brzo

Nije tako puno, ali je mnogo.

#7:   Autor: josephine01 Post Postano: 10.02.2009. 15:21

Ne znam kako bih razmišljala o tome da su mi se dogodile nekakve tragedije u životu.

Gledajući svoj život, sve su greške bile s razlogom. Vrlo rijetko razmišljam o tome zašto sam nekad davno napravila nešto. Ne vidim neke koristi od toga. Živim sada i svaki dan imam priliku birati. Svaki dan imam priliku ispraviti davno učinjene greške (iako možda ne u potpunosti).

#8:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 10.02.2009. 15:25

hm hm
dosta bi se moglo raspravljati o tome
zbog nekih trenutaka bi se volio vratiti i promjeniti a opet s druge strane to bi neke dobre stvari pokvarilo

#9:  Re: Moment Autor: Callistemon Post Postano: 10.02.2009. 16:47

nekada pomislim da je puno stvari moglo biti drugačije... ali jbg - to sam ja. Dakle, ak se vracam moram biti netko drugi - inace ce sve ispasti isto!

#10:   Autor: mia Post Postano: 10.02.2009. 16:53

ne bih ništa mijenjala, ni jedan trenutak...mada je bilo gadnih..ali biti jak i riješiti problem, boriti se poput gorile kad je najgore, to ojača i daje još veću snagu i samopouzdanje..možda baš zbog toga mislim da sam sama tvorac svojih puteva, a ne rob sudbine.

#11:   Autor: fairy Post Postano: 10.02.2009. 17:18

Uhh..ja moram priznati da bih puno toga učinila drugačije. Nisu te situacije izgradile mene kao osobu, kako neki spominju, bila bih ja i dalje ova osoba, ali neke odluke bi bile drugačije, nešto bih prešutila od izrečenog, a puno toga bih voljela reći što nisam. Zaista bih puno toga mijenjala.

#12:   Autor: sokrat Post Postano: 10.02.2009. 17:38

nikada ne bih mijenjao ništa.....nikada nisam žalio zbog onoga što sam učinio....ponekad sam žalio zbog onoga što nisam učinio....a mogao sam....
...teško je okretati se nazad i razmišljati koje su nam pogreške....bolje je gledat naprijed i truditi se da pogreške koje smo napravili prije ne ponovimo....
...sve što smo činili i što činimo stvara nas osobama kakve jesmo....neki manje,neki više zadovoljni samima sobom.....
....sve što bi mi promijenili,promijenilo bi i nas...a tko nam onda garantira da opet ne bi mislili da smo pogriješili...to se sve vrti u krug....
....dok god se trudimo biti boljima nema smisla žaliti za stvarima u prošlosti
Osijek031.com » Filozofija i religija » Moment


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::