Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Čavrljanje » Poduzetni Alen Borbaš pokreće i 'Balkanika Music Television' Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Poduzetni Alen Borbaš pokreće i 'Balkanika Music Television' Autor: svabo Post Postano: 16.11.2005. 21:35

Alen Bobraš, osječki poduzetnik i vlasnik noćnog kluba "OKS" koji ugošćuje zvijezde narodne glazbe, te organizator natjecanja "Folk hit", u suradnji s bugarskim partnerom iz Sofije koji je i vlasnik tamošnje najveće "Fen televizije", pokreće "Balkanika Music Television".
www.vecernji-list.hr

i pitam ja vas sve trebali ovo nasem gradu umjesto da se okrecemo prema zapadu mi cemo prema istoku pa da sve zaboravimo sta nam se dogadjalo uz pesme

#2:   Autor: goose Post Postano: 16.11.2005. 22:25

a joj...koji smijeeeh!

Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

#3:   Autor: gaap Post Postano: 17.11.2005. 8:50

kad narastem ja oću bit ko alen!

#4:   Autor: Gost Post Postano: 18.11.2005. 14:48

[quote="gaap";p="8665"]kad narastem ja oću bit ko alen![/quote]

Pa zar je alen ikad narasto Question

#5:   Autor: Gost Post Postano: 19.11.2005. 20:50

osječki poduzetnik osijek031.com smile

#6:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 19.11.2005. 21:33

hmm...gost definiraj poduzetnik.

#7:   Autor: Bilke Post Postano: 20.11.2005. 11:29

Onaj koji preuzima financijski rizik pokretanja i upravljanja poslom radi profita.

Dakle, Borbaš JE poduzetnik i to jako dobar, sviđala se nama ta glazba ili ne... Smile

#8:   Autor: Gost Post Postano: 20.11.2005. 14:26

Biznis je biznis, kolko god to ogavno bilo.

#9:   Autor: Gost Post Postano: 20.11.2005. 15:34

Ja cu po pitanju gledanja Balkanika televizije debelo iskoristiti svoje ustavno pravo na izbor (pravo izbora da me ne truju lošom glazbom, na primjer!), te planiram bojkotirati gledanje spomenute.

Sa štovanjem.

#10:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 20.11.2005. 17:17

Gost je napisao/la: ›
Ja cu po pitanju gledanja Balkanika televizije debelo iskoristiti svoje ustavno pravo na izbor (pravo izbora da me ne truju lošom glazbom, na primjer!), te planiram bojkotirati gledanje spomenute.

Sa štovanjem.

ne moras se previse trudit u svom bojkotu...taj kanal ce se naplacivati.

#11:   Autor: desperadosx Post Postano: 21.11.2005. 10:38

Budi sigurna da će cajka fanovi plakati i likovati zato što ćeš ti bojkotirati..Selo moje malo..
William H. Bonney je napisao/la: ›
Gost je napisao/la: ›
Ja cu po pitanju gledanja Balkanika televizije debelo iskoristiti svoje ustavno pravo na izbor (pravo izbora da me ne truju lošom glazbom, na primjer!), te planiram bojkotirati gledanje spomenute.

Sa štovanjem.

ne moras se previse trudit u svom bojkotu...taj kanal ce se naplacivati.

#12:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 21.11.2005. 10:43

IMHO, dobro sto ce postojati takav specijalizirani kanal. Nadam se samo da ce to dovesti do koncentriranja takvog sadrzaja na tom TV programu, sto bi moglo rezultirati prociscenjem ostalih programa koji su smecem podilazili gomili.

Zapravo, kad malo bolje razmislim... puca mi tuki...

#13:   Autor: desperadosx Post Postano: 21.11.2005. 13:53

Ma ne samo to,nego će se sve te ovce staviti i u istu farmu i u isti tor,pa ne moraš hodati gradom gdje iz jednog trešti turbo folk, a iz drugog nešto drugo,ergo....isto organizacija cajka koncerata bi trebala biti negdje kod deponija i.t.d.
Leteci mungos je napisao/la: ›
IMHO, dobro sto ce postojati takav specijalizirani kanal. Nadam se samo da ce to dovesti do koncentriranja takvog sadrzaja na tom TV programu, sto bi moglo rezultirati prociscenjem ostalih programa koji su smecem podilazili gomili.

Zapravo, kad malo bolje razmislim... puca mi tuki...

#14:   Autor: Hummin Post Postano: 17.12.2005. 2:04

Sigurno će biti kodiran na satelitu, tj. morat će se plaćati. Budući da to nitko neće gledati biti će osuđeno na propast Laughing
Idijotskog li projekta Rolling Eyes

#15:   Autor: petrusijan Post Postano: 17.12.2005. 19:16

Blago onome tko poznaje Borbaša, ja bih mu volio biti prijatelj, da me više ne tuku u školi... a te ve ko te ve, tko voli nek izvoli.... Meni se povraća od same pomisli da 24 sata se negdje vrte narodnjaci... bljak
Osijek031.com » Čavrljanje » Poduzetni Alen Borbaš pokreće i 'Balkanika Music Television' Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::