Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Parkirališta narodu!

#1:  Parkirališta narodu! Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.11.2005. 13:02

Evo, nastavljam temu zapocetu ovdje o parkiralistima i treba li koncesiju za parkiralista dati nekom gradskom poduzecu, kako bi se milijuni slijevali u dzepove od kojih ce korist imati svi gradjani grada...

Kyoto je napisao/la: › Nije mi jasno ovo...ne vidiš razlog da se ljudi preuzmu a ne preuzimanje shvaćaš kao muljažu Question
Ma uostalom boli me djon...što bi se reklo, a i ne ću više pisat o tomu pod temom Mladi HNS-a Wink Smile Smile


Sorry, izgubio sam negaciju... Smile

"NE vidim razloga da NE preuzme..." je trebalo glasiti... Smile

Kyoto, znas li koliko je novca godisnje u pitanju?! Naime, koncesionar mora dostaviti podatke po slovanju, a vjerujem da bi ti mogao doci do tih podataka...

Ili mozda zna netko drugi tko ovo prati... hmmm...

#2:  Re: Parkirališta narodu! Autor: Kyoto Post Postano: 15.11.2005. 15:18

Nisam siguran mora li koncesionar dostaviti podatke, ako mora, onda bi oni morali biti u Službenom glasniku Grada Osijeka ( http://www.osijek.hr/glasnik.aspx ) , kao i iznos koncesije, sve u prošlogodišnjim izdanjima Glasnika.
Preko WCA portala ostvaruje se komunikacija između građana i Gradske uprave, pa pod nadležnim Odjelom i rubrikom pitanja i odgovori vjerujem da je moguće doći do konkretnijeg odgovora.
Osijek031.com » Politika » Parkirališta narodu!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::