Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile Autor: sale car Post Postano: 12.10.2008. 21:02

Ovako... zanimaju me vaša iskustva... bio sam u vezi tri mjeseca sa jednom curom... to bješe prije godinu dana... da bih u zadnje vrijeme počeo upoznavati ljude s kojima me ona varala dok sam ja bio s njoim ... osijek031.com smile ...

Imate li vi slična iskustva... kako se ponašate prema tim ljudima... osobno se ponašam normalno... čak sam u popriličnmo dobrim odnosima s tim ljudima... jer moje je mišljenje da nisu oni krivi zato što je ona kurva i samo joj je do jebanja...

et mal tema da imate o čemu pisat jel...

#2:   Autor: Mladjo Post Postano: 12.10.2008. 21:12

iskreno mi nikad nisu bili jasni likovi koji su mlatili druge likove jer su mu šurovali s butrom. riješi to s njom brate mili, nije ti taj ništa kriv što je osjetio miris pice. u curi ti leži problem. tako da tvoje ponašanje apsolutno podržavam, ako ti ti ljudi odgovaraju nema razloga da ne budeš dobar s njima, naravno uz preduvjet da ih nisi tada poznavao što bi u to vrijeme značilo zabijanje legi noža u leđa.

#3:   Autor: bondgirl Post Postano: 12.10.2008. 21:20

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › iskreno mi nikad nisu bili jasni likovi koji su mlatili druge likove jer su mu šurovali s butrom. riješi to s njom brate mili, nije ti taj ništa kriv što je osjetio miris pice. u curi ti leži problem. tako da tvoje ponašanje apsolutno podržavam, ako ti ti ljudi odgovaraju nema razloga da ne budeš dobar s njima, naravno uz preduvjet da ih nisi tada poznavao što bi u to vrijeme značilo zabijanje legi noža u leđa.


Apsolutno se slažem s tobom i podržavam tvoj stav. Problem je definitivno u njoj, a ne u tebi ni u likovima s kojima te varala tj.ne vjerujem da si ti bio loša osoba ni da su ovi s kojima te varala bili bolji od tebe. Zašto bi ti bio loš prema tim likovima ili iz nekog razloga oni prema tebi?!
Međutim, ako su ti u to vrijeme bili frendovi kao što Mladjo sugerira, onda definitivno zaobilazi ih u širokom luku jer uz takve prijatelje, ne trebaju ti neprijatelji

#4:   Autor: sale car Post Postano: 12.10.2008. 21:41

ma u biti radi se o dvojici likova... jednog sam poznavao i prije... ne toliko dobro... ono iz viđenja samo.... s njim sam se skompo kasnije... jer smo obojica shvatili da se ne vrijedi zbog takve osobe svađati... a s drugim sam se naknadno upoznao... pitam se koliko ću samo još ljudi upoznati... Smile

Srećom pa to sve nisam saznao odmah nakon prekida... Smile

#5:   Autor: Mladjo Post Postano: 12.10.2008. 21:47

mogao bi ti i na neka testiranja otić da nebi bilo patriša šalalalalalalalala osijek031.com smile

#6:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 12.10.2008. 22:13

... je napisao/la: ›
pitam se koliko ću samo još ljudi upoznati... Smile



Gledaj to s vedrije strane bar ćeš bit dio rekorda Very Happy

#7:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 12.10.2008. 22:33

samo malo... a ne mozete reci da ti likovi bar malo nisu krivi... ja znam da ne bi ista pokusavao sa curom koja ima decka jer se odmah stavljam u njegovu situaciju i znam kak bi se osjecao da se to meni dogodi...

#8:   Autor: sale car Post Postano: 12.10.2008. 23:04

Mladjo je napisao/la: ›
mogao bi ti i na neka testiranja otić da nebi bilo patriša šalalalalalalalala osijek031.com smile


heh... kontam si i ja da bi mogao neki pregled ići napravit... osijek031.com smile...

PsychoSoldier je napisao/la: ›
samo malo... a ne mozete reci da ti likovi bar malo nisu krivi... ja znam da ne bi ista pokusavao sa curom koja ima decka jer se odmah stavljam u njegovu situaciju i znam kak bi se osjecao da se to meni dogodi...


i u tome ima nešto... ali opet... postoji mogućnost da se ona nije predstavila tako kao da je zauzeta... a kao drugo ne razmišljaju svi kao ti...

Ja isto takvo što ne bih napravio.... al 100 ljudi 100 čudi... 100 žena, 200 sisa... Smile

#9:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 13.10.2008. 0:15

ako su likovi znali da je imala decka, apsolutno ubit, zgazit, osakatit, a ak nisu znali onda je to totalno druga situacija u kojoj bi bio kreten kad bi isao zamjerati ista..

#10:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.10.2008. 0:41

iskreno boli te kurac, nisi više s njom i šta se sad zamaraš glupostima, bilo pa prošlo, kontam si da dovoljno imaš i bitnih sranja u životu još ti samo fali da se zamaraš s ovakvim idijotarijama
sljedeći put kad je vidiš nemoj je ni pozdravit i amen, prođi pored nje ko pored turskog groblja eventualno pljuni u drugom smjeru, a što se njih tiče, isto te boli mauna nit si dobar s njima nit išta, odjebi sve to i mir

#11:   Autor: ruana Post Postano: 13.10.2008. 1:08

a kolko je to bilo likova

#12:   Autor: Elena_Os Post Postano: 13.10.2008. 8:35

Odi ti na testiranje skupa s "novostečenim legosima", a ostalo ostavi iza sebe, a drugi put otvori oči i naćuli uši (raspitaj se malo o prošlosti cure s kojom misliš biti, nije Os velik, sve se da saznati)..
sretno svima i u svakom smislu, a najviše zdravstvenom Wink

#13:  Re: Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile Autor: pumpkin Post Postano: 13.10.2008. 9:09

Dobro ti kaže Mons, cura nije vrijedna niti spomena. Uostalom, bio si s njom samo tri mjeseca, i za to vrijeme ona je radila to što je radila, znači bio si samo jedan u nizu, neka i ona to bude tebi. Nije vrijedna da se zamaraš oko nje, a niti bilo kakvi tipovi, ljudi ili događaji vezani uz nju. I što je najvažnije, nemoj kriviti sebe. Ona će vjerojatno svojim načinom života negdje dobro na*ebati, a tebe neka se to ni ne tiče, živi svoj život i uživaj!

#14:  Re: Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile Autor: 1step2far Post Postano: 13.10.2008. 13:44

Ja bih se također složila sam Monstrumom. Nije vrijedna ni pažnje ni spomena. Pronađi novu zanimaciju u životu, okreni novi list, osim toga tri mjeseca je tako smiješna "cifra" da bi se zamarao takvim glupostima.

#15:   Autor: sale car Post Postano: 13.10.2008. 15:58

ma jebe mi se za nju... pronašao sam nešto najljepše u životu i uživam u tome... sagradio sam si totalno suprotni život od onog kojim sam tada živio... al zanimalo me kakvi su vaši komentari... a palo mi je na pamet to jer sam baš nedavno saznao da je taj lik kojeg sam upoznao bio isto, kako kažete, "jedan u nizu"... Smile

btw. najzanimljivije je kako je samo usavršila vještinu pravljenja od sebe najveće žrtve...
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Upoznavanje s deckima s kojima me bivsa varala... osijek031.com smile Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::