Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » Jesenski i zimski program Club Tufna Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Jesenski i zimski program Club Tufna Autor: Club tufna Post Postano: 27.08.2008. 17:58

Kao prvo pozdrav svim forumasima i nasim cestim gostima koju nas uvijek podrzavaju njihovim dolaskom i bez kojih klub ne bi opstao medu nasim ''istocnjackim susjedima''!

Club Tufna vas moli za vasu malu pomoc! Naime, pokusavamo prilagoditi nas program u podrumu vama da bi ste se sto bolje proveli, pa bi nas zanimalo koje bi hrvatske, a koje strane dj-e zeljeli slusati ove godine od elektronske glazbe i od
R'N'B & Hip - Hop - a u Clubu Tufna u podrumu?
Stoga slobodno komentirajte da nama olaksatate posao i vama bolji provod Laughing
Unaprijed zahvalno osoblje Cluba Tufna


P.S.Molimo da se suzdrzite od vasih zelja kao DJ Tiesto, Armand Van Helden... Iako bi ih i mi voljeli slusati malo su iznad nasih financija, a i klub sigurno ne bi mogao primiti sve goste mozda jednog dana i bude netko od jacih imena! Hvala

http://www.tufna.hr/


Zadnja promjena: Club tufna; 27.08.2008. 19:51; ukupno mijenjano 2 put/a.

#2:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 27.08.2008. 18:03

Ja bih da dodje Aphex Twin ili Dj Shadow

#3:   Autor: justice Post Postano: 27.08.2008. 18:13

evo pošto vas baš i ne posjećujem (osim u rijetkim nacuganim trenutcima kad moram biti u tvrđi) dofurajte Spliće pod nazivom SymbolOne,znači nisu neke mega zvijezde (malo ljudi uopće zna za njih) znači nisu ni puno para...
SymbolOne-love juice



Zadnja promjena: justice; 27.08.2008. 19:33; ukupno mijenjano 1 put.

#4:   Autor: Mladjo Post Postano: 27.08.2008. 18:14

ja bi volio slušat top listu sa vh1 pod imenom air guitar anthems. bez zajebancije
ne radi se o elektronskoj glazbi ali zasigurno bi napravili veliki posao.
kad bi organizirali jednu takvu večer red bi dosezao do kvea

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 27.08.2008. 19:28

bilo bi vrijeme da promijenite ofucanu plejlistu koju vrtite već2 godine

ajd malo prošvrljajte po najnovijim stvarima mtv-viva-itd remixi

a dj
tiesto npr.

#6:   Autor: Club tufna Post Postano: 27.08.2008. 19:45

MissTake je napisao/la: ›
bilo bi vrijeme da promijenite ofucanu plejlistu koju vrtite već2 godine

ajd malo prošvrljajte po najnovijim stvarima mtv-viva-itd remixi

a dj
tiesto npr.
ta playlista na koju ti mislis se ne pusta dolje u podrumu,a sto se toga tice pokusati cu utjecati na sefa da se i gore mjuza promijeni s vremena na vrijeme, nista ne obecavam posto sam zaduezn za podrum ali cu se potruditi

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 27.08.2008. 19:51

da, nisam napisala da je to u prizemlju
ali bilo bi vrijeme da šef okrene ploču

#8:   Autor: Uma Post Postano: 27.08.2008. 20:07

ono što se subotom u prizemlju pušta od glazbe je blago receno za ispovracat se! nabacano svega i svacega a udri me lopatom!
što se tice podruma....sjecam se prije nekih 4-5 godina nisi mogao uci dolje koliko je bilo ljudi, doduše onda nije bila Tufna nego Posh ali nema veze, bila sam prošle subote dole negdje oko 1 sat, vjerovali vi ili ne, nas 4 cure smo jedine bile tamo i dj i konobar naravno!obožavam elektronsku glazbu i srce me boli kad odlazim iz Tufne jer nema nikog a ispred Q-a parada cajki i seljacina! neznam šta je razlog tome...
što se tice dj-a....po meni...uvijek dobro došao Vlado aka Young Miller, Marko Felinger, Marko Moree, Miss Sunshine...uglavnom domace lokalne snage!

#9:   Autor: Frost Post Postano: 27.08.2008. 20:57

slažem se Umom da su domaće snage i više nego dovoljne da se napravi show. I sjećam se kad smo Vlado i ja bili u podrumu da je svaki vikend bio ajme show...ali to su bila neka druga vremena Smile

prizemlje je preloše, 3 pjesme ovog, pa 3 pjesme onog...tipično radijski i tipično bez smisla, umjesto da se naprave polu do jednosatni blokovi da se goste jednostavnije "uvuče" u štih. Međutim, poznajem šefa i ne znam koliko će se situacija u prizemlju popraviti, dok za podrum još uvijek ima tračka nade...

#10:   Autor: Uma Post Postano: 27.08.2008. 21:03

e Frost kad ste ti i Vlado palili i žarili bilo je predobro!nema toga više...nažalost....
bilo bi dobro opet skupiti lokalnu ekipicu...da se prisjetimo malo....

#11:   Autor: Frost Post Postano: 27.08.2008. 21:06

a fala fala Smile iako su danas u igri neki drugi zvukovi, neki drugi trendovi i neki drugi ljudi...

ali ja i dalje vjerujem da se od tog podruma može napraviti predobro mjesto kao što je nekad bilo, ako se toga uhvati netko tko to zaista želi i ima kako napraviti Smile

evo mogli bi zvati momke iz Beograda, idu pod imenom Audionova i jako jako jako su dobri.

#12:   Autor: Uma Post Postano: 27.08.2008. 21:12

ha neznam....je istina treba biti netko tko ce sve pokrenuti,ali mislim da današnja cajka generacija prevladava,neznam gdje smo mi....neznam koliko bi se ljudi skupili...malo je dobrih ljudi Smile

baj d vej...sljedeci vikend Valpovo....dvorac Smile Smile
to ce biti kvalitetan izlazak!

#13:   Autor: Frost Post Postano: 27.08.2008. 21:17

Uma ako ideš tamo, onda se vidimo Very Happy


a pokret se može napraviti uvijek, samo treba dobra promocija i čvrsta koncentracija na cilj

#14:  Re: Jesenski i zimski program Club Tufna Autor: tranzy Post Postano: 28.08.2008. 12:07

Hey,

evo da se i ja nakratko ubacim u ovu malu raspravu.

Ja sam davno radio u Poshu kao rezident, jos 2003. i 2004. godine. To je posebna prica, koja ide jos prije svega sto se tu naveli. To su bila vremena. Neki se sjecaju. Bilo je krcato do samoga kraja (4h) i kada sam morao napraviti fajrunt, svaki put je bilo doslovno divljanje - 'hocemo jos' i slicno. Ta vremena su zasigurno prosla, iako danas, 5 godina poslije, ne mogu reci da je lose u podrumu, barem sto se tice Sky Fusiona.

Vidim da je dosta vas napisalo da zeli slusati domace snage u podrumu, tocnije osjecke perspektivne DJe. Upravo to se i dogadalo od sijecnja ove godine u podrumu Tufne, pod programom Sky Fusion - Basement Sessions. Jednom mjesecno uz moju malenkost (Marko Felinger) svirao je jos jedan DJ iz Osijeka, iznimka je peti Session, gdje nas je bilo troje.

Mali podsjetnik:


w/ Young Miller

w/DJ Omer

w/ Daniel E

w/ Kole McRay

w/ Delight & Danny

Svaki session je bio odlican, a sto se tice posjecenosti uopce nije bilo problema. Znaci, ispostavilo se da tako i najbolje funkcionira podrum - uz domace snage. Iako ne bi bilo na odmet tu i tamo odraditi nesto sa pokojim 'jacim' imenom. Prednost imaju imena bivse Jugoslavije ili iz okolnih drzava. Ako su neke realne zelje iznesene, mozda bi se dalo nesto tu i napraviti. Al sto se tice Basement Session serijala, najvjerojatnije uskoro nastavljamo, buduci da ste do sada jako lijepo podrzavali taj program.

Oni koji imaju account na Myspace-u, mogu slobodno baciti pogled na galerije sa svih Sessiona u podrumu pa se malo podsjetiti kako je to bilo:

http://www.myspace.com/skyfusionproject



Na kraju bih eto samo htio napomenuti da zaista malo promislite, pa bacite komentar/prijedlog vezano za pitanje dovodenja DJa u podrum Tufne, jer postoji mogucnost da Vam se i zelja ispuni, sto bilo iz regularnog programa, sto iz Sky Fusiona.

Lijep pozdrav,

Marko

#15:   Autor: Delfin Post Postano: 29.08.2008. 10:54

Ja bih voljela slušati u podrumu više funky house zvukove znači plesnu i veselu glazbu a ne nekakav tehno i jednolične zvukove.
Što se tiče DJ-a svejedno mi je samo nek pušta veselu glazbu,kakva priliči suboti navečer,
koja će naterati ljude da plešu,zabave se i ostanu duže.
Osijek031.com » Nightlife » Jesenski i zimski program Club Tufna Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::