Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Hrvatska na OI: ukupan dojam?

#1:  Hrvatska na OI: ukupan dojam? Autor: ePo Post Postano: 24.08.2008. 14:56

Što se mene tiče 5 medalja je super, ali kad pogledam u koliko smo još sportova realno gledano mogli osvojiti medalju (primjerice plivanje, vaterpolo, rukomet, veslanje), onda ne mogu izbjeći mali osjećaj razočarenja.
Istina je da su neki sportaši podbacili, ali oni u pojedinačnim sportovima su ostvarili odlične rezultate, i zbog njih mi je zbilja drago. Svaka im čast!

#2:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.08.2008. 15:29

Važno je sudjelovati...

#3:   Autor: tux Post Postano: 24.08.2008. 15:30

nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom

#4:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 24.08.2008. 17:01

tux je napisao/la (Pogledaj post): › nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom


Kako možeš biti razočaran osobom koja je preskocila 205, a do 205 sve preskakala iz prve Evil or Very Mad

#5:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.08.2008. 17:09

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom


Kako možeš biti razočaran osobom koja je preskocila 205, a do 205 sve preskakala iz prve Evil or Very Mad


a i nešto sam čula da je 207 preskočeno samo tipa jednom ili 2 puta do sada (ispravite me ako riješim)

#6:   Autor: Monstrum Post Postano: 24.08.2008. 17:10

ma sve 5, nisam u nikoga razočaran, mogli smo više, a mogli smo i daleko manje, na kraju se ispostavilo da su medalje pokupili oni u koje nismo polagali nikakve nade a tzv. favoriti su na žalost ošli praznih ruku
ma sve je to tako nevažno, neka su oni pokazali svijetu da jedna mala hrvatska može rame uz rame s najvećim zemljama svijeta i da smo iako smo mali puno veći od velikih Wink

#7:   Autor: Uma Post Postano: 24.08.2008. 17:12

tux je napisao/la: ›
ali i blankom

de dobro je! ajd molim te razmisli jo malo....
zašto si razočaran? meni je jedino žao nje same što nije uzela zlato, zaslužila je nakon cijele sezone gdje je imala 34 pobjede za redom....razočarana?? niti malo! svaka joj cast!

#8:   Autor: DonQuijote Post Postano: 24.08.2008. 17:15

današnje olimpijske igre su licemjerni cirkus s puno previše blesavih i nepotrebnih kvazi sportova i disciplina!

#9:   Autor: tux Post Postano: 24.08.2008. 17:50

Uma je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la: ›
ali i blankom

de dobro je! ajd molim te razmisli jo malo....
zašto si razočaran? meni je jedino žao nje same što nije uzela zlato, zaslužila je nakon cijele sezone gdje je imala 34 pobjede za redom....razočarana?? niti malo! svaka joj cast!
upravo zbog ovoga sto si rekla,osobno nisam zadovoljan s srebrnom medaljom ako je ona u pitanju,no svaka joj cast i na medalji,skocila je onoliko koliko je mogla,ali i razocaran sam jer 34 puta pobjedis i sad kad je najvaznije dode tamo neka i odjednom skoci osobni rekord,e pa zato sam razocaran

#10:   Autor: faktor-x Post Postano: 24.08.2008. 17:55

DonQuijote je napisao/la (Pogledaj post): › današnje olimpijske igre su licemjerni cirkus s puno previše blesavih i nepotrebnih kvazi sportova i disciplina!

na koje sportove misliš?

#11:   Autor: Mladjo Post Postano: 24.08.2008. 18:06

5 medalja je dobar uspjeh. žao mi je jedino što se nije svirala himna. s druge strane su me užasno razočarali vaterpolisti, kontam da su se malo previše vinuli nakon onog razbijanja u prve tri tekme, od rukometaša sam ovako nešto očekivao ponajviše zbog majmuna na klupi, plivače da ni ne spominjem, očito su pripreme totalno promašene, onu gluperdu sanju jovanović bi torpediro na mars zbog shit of the year (glupa završi 30 i neka i izjavi da su sve ispred nje dopingirane, fuck of). košarkaši zadovoljili, dobili su sve što su trebali, i više od toga. žao mi je stjepana janića, kontam da nije imao snage izgurat obje discipline do kraja. još se jednom pokazalo da ne postoje veliki i mali sportovi nego samo veliki i mali sportaši.
p.s. ne smijem zaboraviti stolnotenisače, zokija zorulu primorca, svaka mu čast, 39 godina i 6. olimpijada i u pravu je čovjek kad kaže da je sramota da ga nitko nije došao podržat u četvrtfinalnom meču. mali glavonja tanrui wu je unatoč liječničkoj zabrani na svoju odgovornost igrao i dogurao do četvrtfinala. gospodine karloviću tako se bori za svoju zemlju, pa makar i ne bila matična.
p.s.s. ja bi karloviću oduzeo hrvatsku putovnicu pa nek igra negdje gdje će mu bit ugodnije. smrad

#12:   Autor: lavic Post Postano: 24.08.2008. 18:49

5 medalje je odlican rezultat, za nas malu zemlju od 4.5 miliona stanovnika, i globalno gledajuci moramo biti zadovoljni... ali uvijek ima neko ali
medalje smo osvojili tamo di se nismo nadali, ova iz strelicarstva puka slucajnost, dobar dan i to je to...
tekvando isto mislim da je slucajno...
dok je recimo ude barem po meni ocekivan samo je bilo pitanje oce izdrzati pritisak i izdrzo je... ocekivao sam brocncu
Blanka... joj blanka... najveci uspjeh hrvatskog sporta tj atletike a nemoze se covijek veseliti. Covjek nemoze biti zadovoljan sa tim srebrom nakon 34 pobjede, nakon sto sve preskoci od prve do 205 gdje ima jedan kiks... to je inace prvi put u povijesti nekog natjecanja da preskocenih 205 nije bilo dovoljno za zlato... mi hrvati smo takvi i nismo s ovim zadovoljni... iskreno sumnjam da je i ona... htjela ili ne to priznati

najvise sto me boli su price pojedinih ljudi koji su najavljivali medalje... plivaci, brkljacicka, i neznam sad tko jos ... ali bilo ih je... sorry ljudi niste ni blizu tome bili... totalno ste razocarali

a sad momcadski... kosarka se nakon kvalifikacija digla u nebo... no znalo se (objektivni) da medalje tu nema... ali zato... rukomet, vaterpolo, tu smo morali imati medalju jednostavno u oba sporta imamo momcadi koje zasluzuju medalju i tu je jedan veliki zal sto nismo nesto vise napravili...

u regiji smo vodeci slovenci imaju 5 komada kao i mi... srbi 3 ... s tim bi se trebali zadovoljiti... valja reci jos da je i jedna naturalizirana medalja u biti nasa... mirna jukic je uzela broncu...

sve u svemu da je bilo malo vise realnosti na pocetku s ovim bi svi bili super zadovoljni... nikad vise necemo ponoviti janicu kostelic i 3 zlata i jedno srebro na jednim igrama... premala smo nacija

#13:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 10.09.2008. 11:39

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): ›
tux je napisao/la (Pogledaj post): › nije lose,ali razocaran sam rukometasima,ali i blankom


Kako možeš biti razočaran osobom koja je preskocila 205, a do 205 sve preskakala iz prve Evil or Very Mad


a i nešto sam čula da je 207 preskočeno samo tipa jednom ili 2 puta do sada (ispravite me ako riješim)

207 je drugi najbolji rezultat svih vremena. Blanka ima jedan od ta dva skoka. Mislim da je samo pitanje kada će preko 210

#14:   Autor: Frost Post Postano: 10.09.2008. 17:19

uopće nisam razočaran, štoviše, oduševljen sam taekwondoom i gimnastikom
Osijek031.com » Sport » Hrvatska na OI: ukupan dojam?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::