Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Srebrna Blanka Vlašić

#1:  Srebrna Blanka Vlašić Autor: Mrki_2004 Post Postano: 24.08.2008. 13:59

osobno mislim da je napravila što je mogla,je da se od nje očekivalo da osvoji zlato,ali... Ja sam zadovoljan srebrnom medaljom,hvala blanka

#2:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.08.2008. 14:26

ma to su gluposti, ovaj narod uvijek nameće imperativ pobjede i ako netko bude drugi, onda je luzer...bez veze

cura jednostavno nije imala sreće jučer

BRAVO BLANKA!!! Bravo Bravo

#3:   Autor: Bojo Post Postano: 24.08.2008. 14:31

blanka je skočila svoju standardnu visinu...što joj je uvijek donosilo pobjedu...
više se ljutim na tu belgijanku nego na nju...jebem li joj...kud baš sada ona skoči 205 isprve...

#4:   Autor: kent_slip Post Postano: 24.08.2008. 14:40

kao sportas mogu vam iz vlastitog iskustva reci da ljudi ne puse nista drugo osim zlata. strasno je to, 80% ljudi ne konta kakve su to prirpreme, taj cjelokupan proces do osvajanja medalje na nekom tako velikom natjecanju
a i balkansko ponasanje je tipa, kad igra i pobjeđuje neka nasa momcad onda igramo mi i svi smo veliki domoljubi i vristimo i slavimo, a kad izgubimo onda su oni izgubili i psujemo im i pravimo se pametni kako bismo mi bolje to odradili, bolje loptu dodali, bolje sutnuli, bacili gurnuli....

#5:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.08.2008. 14:52

kent_slip je napisao/la (Pogledaj post): › kao sportas mogu vam iz vlastitog iskustva reci da ljudi ne puse nista drugo osim zlata. strasno je to, 80% ljudi ne konta kakve su to prirpreme, taj cjelokupan proces do osvajanja medalje na nekom tako velikom natjecanju
a i balkansko ponasanje je tipa, kad igra i pobjeđuje neka nasa momcad onda igramo mi i svi smo veliki domoljubi i vristimo i slavimo, a kad izgubimo onda su oni izgubili i psujemo im i pravimo se pametni kako bismo mi bolje to odradili, bolje loptu dodali, bolje sutnuli, bacili gurnuli....


nažalost si u pravu...ali, srećom, nisu svi takvi Smile

#6:   Autor: Tra-la-la xD Post Postano: 24.08.2008. 17:21

Da...nisu svi takvi! Moj tata je...točno takav...i to nije psovao samo našima jer su izgubili nego i svim drugim što jesu umjesto nas. Svi su mu bili krivi...jao-kako se netko tako može naživcirati.

Meni je drago zbog Blanke... pripremala se i dala je sve od sebe... mislim da je zaslužila zlato i u mojim očima ima zlato...! Bravo lanka-legenda si!!!

#7:   Autor: legica_os Post Postano: 24.08.2008. 17:31

Jebiga Blanka osijek031.com smile svi su očekivali zlato,bili su sigurni u to.....ali ni drugo mjesto nije loše...glavno da je osvojila medalju....šta bi tek bilo da j bila četvrta osijek031.com smile

#8:   Autor: Mikro Post Postano: 24.08.2008. 19:31

Ma svaka joj čast BRAVO BLANKA!!!!

#9:   Autor: masterzz Post Postano: 24.08.2008. 19:48

svaka čast drugo mjesto je super i ta cura je super, al nije istina da je to to....mogla je ona i zaslužila nulto mjesto a ne prvo Sad
Osijek031.com » Sport » Srebrna Blanka Vlašić


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::