Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Kuhate li pred prekid kao ekspres lonac pred eksploziju? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Kuhate li pred prekid kao ekspres lonac pred eksploziju? Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.07.2008. 9:25

Tema je proizasla iz teme Prekid veze.

insomnia je napisao/la: › Ma znam, da, ne znam zašto se i uvukoh na ovaj topic uopće.. Smile Nebitno, neću pisati o tome najbolje uopće. Nevermind..
Nemoj pisati o konkretnom slucaju, vec opcenito, jer je tako pitanje i postavljeno. A i pitanje nije postavljeo samo tebi, stoga se i drugi mogu ukljuciti s odgovorima.

Dakle, kad nije prekid_na_mah u pitanju, koliko dugo kuhate u sebi i dajete li partneru naslutiti da se nesto dogadja, ili u sebi gutate i lagano prikupljate paru?

Ili drugim rijecima - budu li vasi partneri iznenadjeni vasom odlukom o prekidu?

#2:   Autor: gaap Post Postano: 22.07.2008. 10:23

totalno kontra, ne kuham, totalna ladovina!

#3:   Autor: Lugar Post Postano: 22.07.2008. 20:16

Ma što bih kuho, nije išlo i bog-bog...

#4:   Autor: betty Post Postano: 22.07.2008. 20:49

kuham u sebi ali suzdržim se od pokazivanja toga drugoj strani.onda pricekam koji dan i pravim se da je sve ok (kupim si malo vremena da se smirim), i onda objavim prekid. bolje mi je tako jer želim izbjeći nepotrebno svađanje.

#5:   Autor: obyzouth Post Postano: 23.07.2008. 1:02

Ljudi kuhaju, a ima ih i koji ne znaju to raditi (možda jaje na oko). Mislim da je štos u tome da se želi smisliti dobar izgovor kako ne bi isp'o debil.

#6:   Autor: legica_os Post Postano: 23.07.2008. 7:26

Najbolje je kuhati u sebi i odjednom objaviti prekid veze.Ukoliko budeš hladovina,ne valja,primijetit će da si se promijenio i posumnjati...a opet ne valja ni da budeš predobar prema toj osobi,opet će joj sumnjivo biti zašto se tako ponašaš...znači hladovina u svakom slučaju :

#7:   Autor: Monstrum Post Postano: 23.07.2008. 10:12

kuham grah pa prdim ko demon i onda me se napuca pod izlikom da sam prdonja tako da ne moram ja napucavat osijek031.com smile

#8:   Autor: mia Post Postano: 24.07.2008. 21:40

nikad ne bih bila u vezi s nekim čije intelektualne sposobnosti nisu dovoljne da spozna i sam da je nešto evidentno ošlo kvragu.

#9:  Re: Kuhate li pred prekid kao ekspres lonac pred eksploziju? Autor: genitalni_herpes Post Postano: 27.07.2008. 13:41

Jedino što znam skuhat je Klingonska krvava ita, al nikad ju nisam kuhao prije prekida, pa nisam petaQ, ghay'cha'.....

#10:   Autor: liberta Post Postano: 31.07.2008. 14:38

jednom mi je pukla casa kole u ruci kad mi je jedna od bivsih rekla da je gotovo....dobro al ja jesam zivac sam po sebi pa da kuvam se, a i razlog tome ja necu bit u VEZI s nekom do koje mi nije stalo. Ono drugo je prijateljica s povlasticama. Ona mozda misli da je samnom, ali ja nisam s njom.

#11:   Autor: fairy Post Postano: 31.07.2008. 15:28

Ne, pred kraj veze već budem toliko umorna i iscrpljena da se okrenem sebi i svojim željama i prohtjevima i postanem neviđeno sebično stvorenje,,,,

#12:   Autor: Loona Post Postano: 31.07.2008. 18:27

fairy je napisao/la: ›
Ne, pred kraj veze već budem toliko umorna i iscrpljena da se okrenem sebi i svojim željama i prohtjevima i postanem neviđeno sebično stvorenje,,,,


I kod mene je tako ali sa primjesama kuhanja, jerbo sam po prirodi ćudljivo i nervozno stvorenje..

#13:  Re: Kuhate li pred prekid kao ekspres lonac pred eksploziju? Autor: Elena_Os Post Postano: 31.07.2008. 19:29

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Dakle, kad nije prekid_na_mah u pitanju, koliko dugo kuhate u sebi i dajete li partneru naslutiti da se nesto dogadja, ili u sebi gutate i lagano prikupljate paru?

Ili drugim rijecima - budu li vasi partneri iznenadjeni vasom odlukom o prekidu?


Krčkam stalno.. Very Happy no pred kraj nema više vatrice, pa nema ni krčkanja Laughing
šalu na stranu, uvijek dam još jednu šansu u svojoj glavi i dok traje taj "pokusni period" skupljam sve (ali upozorim! tako da se stigne poraditi na nekim stvarima).. prilikom prekida kažem sve u facu tako da ne ponovi iste stvari s drugom, a isto tražim od suprotne strane...
naravno iznenađenje ( što zbog prekida, što zbog izrečenog) sa suprotne strane nikada ne izostane...

#14:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.08.2008. 2:17

šta je to prekid??? Very Happy

#15:   Autor: Poppy Post Postano: 01.08.2008. 6:47

Elena_Os je napisao/la: ›

naravno iznenađenje ( što zbog prekida, što zbog izrečenog) sa suprotne strane nikada ne izostane...


znači bilo je toga?! Wink
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Kuhate li pred prekid kao ekspres lonac pred eksploziju? Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::