Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Preporučite restoran oko Šibenika

#1:  Preporučite restoran oko Šibenika Autor: DonQuijote Post Postano: 21.07.2008. 10:14

zanima me restoran ili konoba gdje imaju dobru ribu i morske plodove, lociran u rogoznici kraj primoštena ili u radijusu od 70-ak km... ne mora biti baš neki cjenovno vrlo ekskluzivni, jel... Smile

#2:   Autor: paperje Post Postano: 21.07.2008. 19:45

joj! zlatna ribica, mislim da je u brodarici. zlo jedno od prefine papice (mislim ako voliš morske duminice)!!!!!!! daklem, sjećam se da sam se noć prije odlaska u taj restoran na ručak razbila ko đubre i na sve 4 se penjala stepenicama u sobu. ujutro skoro umrla od mamurluka, ali kad osjetih onu riblju krepku juhicu na svom nepcu, oma sam ozdravila i jako mi je lijepo bilo. uglavnom, od iz povjerljivih lokalnih izvora saznala sam da je tamo sve jako svježe i praktički tek napustilo more. e da, i još su mi nešt rekli. da je pokoji nam prvi predsjednik tamo običavao uživati u papici...
http://www.zlatna-ribica.hr/index.html

#3:   Autor: DonQuijote Post Postano: 22.07.2008. 8:36

da, za "zlatnu ribicu" već imam nekoliko preporuka... cijene?

#4:   Autor: paperje Post Postano: 22.07.2008. 23:29

apsolutno nemam pojma. supijanom gladušu platio jedan jako dobar čovjek. barba mate, bog ti sriću dao!
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Preporučite restoran oko Šibenika


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::