Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Igre » Playtoy

#1:  Playtoy Autor: Ajkula Post Postano: 11.07.2008. 20:45

Igra li netko Belu na Playtoyu? Moj nick je Mr.Ajkula. Ako nas ima dosta registriranih mogli bi odigrati koju Very Happy .

#2:   Autor: sale car Post Postano: 11.07.2008. 21:43

hmda... ja sam neko vrijeme igrao, ali je server toliko u kurcu i toliko šteka da jednostavno nemam živaca igrat.... uživo je veći gušt... Smile

#3:   Autor: husky Post Postano: 23.07.2008. 2:28

Jamb.

#4:   Autor: legica_os Post Postano: 23.07.2008. 7:03

Ta sam ........ Napokon netko za belu jupiiiiiiiii..... Very Happy

#5:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 24.07.2008. 20:16

Ja sam onaj lik koji sam sjedi za virtualnim stolom i pije virtualnu pivu nuz virtualni pelin. Nabijem vas!
Internet bela, moš' mislit'... Pih!

#6:   Autor: Janis Post Postano: 24.07.2008. 20:32

A cuj, kad nemas ekipu, posluzi i playtoy... mene iritiraju oni iskompleksirani retardosi koji kao da im zivot ovisi o tome hoce li dobit partiju, pa cim pogrijesis psuju ti sve po spisku. Kad vidim da sam zaglavila s takvim bolesnikom prisjedne mi bela na neko vrijeme...

#7:   Autor: legica_os Post Postano: 29.07.2008. 7:19

Janis je napisao/la: ›
A cuj, kad nemas ekipu, posluzi i playtoy... mene iritiraju oni iskompleksirani retardosi koji kao da im zivot ovisi o tome hoce li dobit partiju, pa cim pogrijesis psuju ti sve po spisku. Kad vidim da sam zaglavila s takvim bolesnikom prisjedne mi bela na neko vrijeme...

zato ti je najbolje imati neku ekipicu tamo s kojima uvijek igraš.tako barem ja.otvorim privatnu igru da ne može nitko ući i ja biram ljude za koje znam da znaju dobro igrati belu i koji se neće svađati...
najgori su mi oni koji se foliraju da su savršeni igrači i kad ih pobjediš više nikad neće s tobom igrati.
ne volim jednu partiju igrati s nekom osobom,tri,četiri,pet najbolje,dok skontam na koji način igra i kako da mu/joj se prilagodim ili obrnuto...
zajebi playtoy,bolja je bila bela tvornica....

#8:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 29.07.2008. 7:44

legica_os je napisao/la: ›
zajebi playtoy,bolja je bila bela tvornica....
E ovo potpisujem... Baš mi je bilo žao kad su je ukinuli....
Osijek031.com » Igre » Playtoy


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::