Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Bikeri u Osijeku Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1: Fight Bikeri u Osijeku Autor: Jugovac Post Postano: 19.10.2005. 23:34

Poštovani!
et čisto spike radi zanima me ima li tu koji biker, inače ja sam od ove sezone ispunio svoj san i postao biker, odnosno uletio sam u cruisera.
Nikad nigdje nisam naišao na otvorenost i pristupačnost kao kod motorista.
Gdje got sam se našao u svojim kračim i dužim vožnjama netko mi je prišao, i započeo spiku.
Zanima me kuda se vozate, idete li na dulje turneje ili se samo šminkate po gradu....


Zadnja promjena: Jugovac; 02.04.2006. 11:19; ukupno mijenjano 2 put/a.

#2:   Autor: Leon Post Postano: 19.10.2005. 23:37

Dobrodosao na portal i forum. Smile Imas dosta zapocetih spika, pa se ukljuci, a vjerujem da ce se naci i koji biker da se ukljuci u ovu koju si zapoceo... Smile

#3:   Autor: fatcat Post Postano: 20.10.2005. 7:04

ahhh, motori, ducati, 3 suzuki's, 2 yamaha's i onda ... zena.

Da objasnim ... zena je isla u trgovinu sa autom, ja sam isao sa posla motorom i prosli smo se ... ona 80kmh, ja 210kmh. Kad je dosla kuci onda ona zena kao zena pukla plakat i daje mi ultimatum ... "ili ja ili motor"

to je bilo prije deset godina, od onda ju nisam vise vidio


PS. pazi na ovoga iznad sa ovim starim friziderom

#4:  Re: Bikeri u Osijeku Autor: Jugovac Post Postano: 24.10.2005. 19:20

He he, malo mi sunce zasjalo...uspio sam se još malo provozati...
Fatcat, hvala na upozorenju... Smile

#5:   Autor: Gost Post Postano: 25.10.2005. 22:28

Pa ja se cijeli tjedan vozim.... danke na divnom miholjskom ljetu....neću ga spremit dok snjeg nepadne!!

#6:   Autor: Gemi Post Postano: 25.10.2005. 22:34

Jugovac je napisao/la: ›
[Nikad nigdje nisam naišao na otvorenost i pristupačnost kao kod motorista.
Gdje got sam se našao u svojim kračim i dužim vožnjama netko mi je prišao, i započeo spiku.


I tako si onda dolutao do nas, a sve zato sto mi sirimo prave i dobre vibracije, a i otvoreni smo i pristupacni iako ne vozimo motore ... jel tako? Smile

Jugovac je napisao/la: ›
Tako i ja sad na ovom forumu, sav u bedu, spremio sam motor do iduće sezone i neznam što bi sa sobom, kako preživiti zimu?


Nema beda ovdje! Dolje bad!
Zimu ces prezivjeti kao cvrcak...mi, mali mravi, udijelit cemo ti komadic nase svagdasnje zabave i uciniti te sretnim ;-)

Welcome! Smile

#7:   Autor: fatcat Post Postano: 28.10.2005. 6:27

Jugovac je napisao/la: ›

Tako i ja sad na ovom forumu, sav u bedu, spremio sam motor do iduće sezone i neznam što bi sa sobom, kako preživiti zimu?


jesus, "bad"... a ja evo mislim da si ti govorio o krevetu (bed) i da citas forum i spremas motor jer neznas sta bi sa sobom, pa nisam se htjeo dirati u privatne stvari... Embarassed

koji cruiser, ima puno razlicitih misljena na temu sta je cruiser a sta nije

#8:  Re: Bikeri u Osijeku Autor: Jugovac Post Postano: 28.10.2005. 20:22

juhuuuuuuuuuuuuu.... bike je opet pred zgradom....ovaj weeeeeeeekend ću biti stalno na motoru...subota na spitchu, pa po Baranji gripu vijat.....pa malo do Požege.....uhhhh...opet mi krv žilama teče....

#9:   Autor: Jugovac Post Postano: 28.10.2005. 20:40

[quote="fatcat


koji cruiser, ima puno razlicitih misljena na temu sta je cruiser a sta nije
[/quote]

Hmmm, ja mislim da je eventualno dilema što je chopper a što cruiser, mada spadaju u istu *grupu*, chopper se prepoznaje po produženim prednjim vilicama i očerupanim (chopped) izgledom, *pravi* su bez žmigavaca i s malo ili ništa dodatne opreme (vjetrobrani, bisage, etc...), mada se dosta i tu lome koplja.....

#10:  Re: Bikeri u Osijeku Autor: cuckovic Post Postano: 29.10.2005. 19:33

Evo i ja od ove godine biker Wink
Moje pile: http://www.bikepics.com/members/chule/

Pozdrav!

#11:  Re: Bikeri u Osijeku Autor: Jugovac Post Postano: 01.11.2005. 12:41

Evo i naših pila....


bike.jpg
 Opis:
 Veličina:  149.95 KB
 Pogledano:  297 put(a)

bike.jpg



#12:   Autor: fatcat Post Postano: 01.11.2005. 17:39

Jugovac je napisao/la: ›
Hmmm, ja mislim da je eventualno dilema što je chopper a što cruiser, mada spadaju u istu *grupu*, chopper se prepoznaje po produženim prednjim vilicama i očerupanim (chopped) izgledom, *pravi* su bez žmigavaca i s malo ili ništa dodatne opreme (vjetrobrani, bisage, etc...), mada se dosta i tu lome koplja.....

cruiser, netreba lomit koplja... saddle bags u mom misljenju pokvare esteticki izgled motora, jel to za ribu? Wink

#13:   Autor: Jugovac Post Postano: 01.11.2005. 21:51

[
cruiser, netreba lomit koplja... saddle bags u mom misljenju pokvare esteticki izgled motora, jel to za ribu? Wink
[/quote]
he he...nije za ribu...hebiga, nemoš sve po đepovima nosit, brdo stvari stane u njih, funkcionalnost je u ovom slučaju isprede estetike! Cool

#14:   Autor: Gost Post Postano: 03.11.2005. 0:11

Ima li gdje u OS kupit neko sredstvo protiv zamaljivanja kacige?? Hvala!

#15:   Autor: eldiablo Post Postano: 03.02.2006. 19:22

Ne postoji tak sta u OSK, neg se nosi potkapa!
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Bikeri u Osijeku Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::