Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Poliklinika Sunce?!

#1:  Poliklinika Sunce?! Autor: Poppy Post Postano: 19.06.2008. 15:27

Ima li netko nekakvih iskustava? Hitno je!

#2:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 19.06.2008. 16:14

Za osnovnu dijagnostiku (krv, mokraca, UZV i sl.), su jako dobri i nema dugih cekanja. Imaju i MRI.

Za ostalo hmmm... recimo to ovako: lijecnici koji lijece rijecima, a onda te upute na detaljne pretrage u KBO jer tamo, naime, rade. Ovo je iskustvo iz prve ruke, da ne kazem - uha.

#3:   Autor: Poppy Post Postano: 19.06.2008. 22:49

tenks Leteći! možda još neko?!

#4:   Autor: mladunce Post Postano: 19.06.2008. 23:10

ja bila, jedina je prednost sto ne moras cekati. ako je hitno nek ide tamo, samo jel znas da trebas onak dosta platiti? i mislim da cak moras imati dobrovoljno zdravstveno osiguranje, al nisam sigurna, provjeri. ustvari prvo provjeri da li uopce rade tu pretragu koju trebas.

#5:   Autor: Moira Post Postano: 20.06.2008. 13:08

1000 kn sistematski pregled, bila sam nedavno. Čak i uz tu lovu ipak nešto vremena čekaš, neki su doktori ok, ali neki jednako površni kao u bolnici.
Ginekološki pregled npr. Zajedno s ultrazvukom, bila sam gotova za 5 minuta. Dosta toga ide kao na traci, vidjela sam to previše puta na drugim mjestima gdje košta znatno manje.

#6:   Autor: nimele9 Post Postano: 12.10.2008. 15:20

ja ne bih nikom preporučio da uzima to osiguranje i to vam velim iz osobnog iskustva i to iz 2 razloga:1)kod sklapanja ugovora frajer me u startu izradio jer mi,ziher namjerno,nije rekao da se polica sklapa na 3 godine i da naknadno,pismeno moraš izjavit da nečeš produživat osiguranje,makar sam ja bio više nego jasan da me zanima samo na godinu dana i sad mi je opet došla uplatnica na 1200 kn,makar me njihove usluge uopće ne zanimaju zbog 2. primjera:moje 3 frendice su bile tam kod ginića i nalazi su im prvi put u životu bili katastrofa(hpv,cin 2,sto čuda),cure su bile izbezumljene;otišle su kod soc. ginića i gle čuda nikakvih anomalija,a sve to jer te smradovi hoće prisilit na dodatne pretrage koje koštaju i to jako fino.Da živim u normalnoj državi sa normalnim sudstvom ziher bih ih tužio.Zapamtite oni su privatnici i njima je u interesu da ti uzmu što više love,bez ikakve doktorske etike,jer žive od toga.Što se mene tiće radje bum čekao red u soc. bolnici red nego išao kod tih veterinara,a to bih i vama preporučio

#7:   Autor: mladunce Post Postano: 12.10.2008. 23:05

meni je isto dosla uplatnica i jednostavno nisam uplatila i ugovor se automatski ponistio. nitko tebe ne moze prisilit da to uplatis!

a sto se tice druge price, godinu dana sam hodala po svim zagrebackim bolnicama da bi saznala sta mi je i tek kad sam osla u sunce dobila sam odgovor...eto, mozda sam ja imala srece...neznam...

#8:   Autor: jasnica Post Postano: 13.10.2008. 9:33

Živim u Zagrebu Crying or Very sad i neki ljudi s posla su pričali da su se jaaaaaaaaaaaaaako opekli sa Suncem. Neprofesionalni, skupi, a i ekipa koja radi nije baš stručna. Tako kažu.
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Poliklinika Sunce?!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::