Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Internet » Podiglo brzine kabelskog Interneta

#1:  Podiglo brzine kabelskog Interneta Autor: cacan Post Postano: 02.10.2005. 15:51

Xnet je podigao brzine kabelskog Interneta... kako biste uzivali u blagodatima povecanja brzine, restartajte si kabelski modem kako bi dohvatio nove postavke.

Uglavnom, dosadasnji Mistral 96/64 je postao 128/64...

I ostale brzine su se podigle...

Testirajte si brzinu na:
http://www.abeltronica.com/velocimetro/pt/?idioma=uk&newlang=uk

#2:  Re: Podiglo brzine kabelskog Interneta Autor: debeli Post Postano: 02.10.2005. 17:13

cacan je napisao/la (Pogledaj post): › Xnet je podigao brzine kabelskog Interneta... kako biste uzivali u blagodatima povecanja brzine, restartajte si kabelski modem kako bi dohvatio nove postavke.

Uglavnom, dosadasnji Mistral 96/64 je postao 128/64...

I ostale brzine su se podigle...

Testirajte si brzinu na:
http://www.abeltronica.com/velocimetro/pt/?idioma=uk&newlang=uk

provjerio istinu zboriš Wink

#3:   Autor: InternationalPony Post Postano: 26.01.2006. 0:30

ima tu ko xnet? Sad vec mjesec dana mi veza totalno u k..banani Very Happy

#4:   Autor: cacan Post Postano: 26.01.2006. 9:34

Nekima je i dulje...

Ono sto se moze skontati je da imaju ukljucen bandwidth shaping za nestandardne portove. Dakle, web, mail i sl. idu normalnom brzinom, ali zato P2P programi imaju max samo 0.7Kb po konekciji... Nekad znaju biti "happy hours" kad to ide malo brze, ali vecinu vremena shapeaju...

Ocito im je osjecki router u banani ili im je preskupo placati link OS-ZG, pa stede na ovakav nacin...

#5:   Autor: InternationalPony Post Postano: 26.01.2006. 12:07

pa da....to za portove sam skontao...al vise nemos ni surfat kak treba.frikovi.
23.1. sam se zalio dcm-u pa su rekli da tehnicari rade na otklanjanju smetnji....
mafija Very Happy
Osijek031.com » Internet » Podiglo brzine kabelskog Interneta


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::