Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Proslava rođoša Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Proslava rođoša Autor: Vampireprincess Post Postano: 04.04.2008. 17:57

Evo ja i moja sestra slavimo rođendan 24.05....
Ali nemamo pojma gdje bi slavile.
Mi bi negdje novo(da nije pizzerija il disko)...i tražile smo po netu,ali nemožemo ništa super naći.
Pa tako ako imate savjete ili ideje o tome kako proslaviti rođoš,uzmite u obzir da ćemo sad napunit 15god...
Npr...gdje biste vi slavili da ste naših godina itd...
I jel znate gdje ima dobrih i jeftinih torti,ono ne sada da su neka jeftinjara i niska kvaliteta Laughing ,neg da su onak nižih cijena.(p.s. mi bi da na torti bude ono što mi želimo,mislim ne neko umjetničko djelo,neg ak hoćemo par srca onda srca,ak bismo mrtvačku glavu Laughing Laughing onda to oćemo)
I jel znate neki lokal il tak nešt koji se može unajmit a da nije skupo...nešt onak neka prostorija,dvorana i da nije daleko od sjenjaka i juga.
Et,i hoću iskoristit ovu priliku da se svima zahvalim na super savjetima u vezi svega...HVALA VAM PUNO LJUDI,NZNM ŠTA BI BEZ VAS Embarassed

#2:   Autor: nake_rado Post Postano: 04.04.2008. 18:05

Idite na pijanu, ubijte se ko stoke, pišajte ljudima pod prozorima, razbijajte stakla na zgradama, ako je moguće i na autima, naravno, morate i koju bocu razbit, pokidajte sve kante koje nađete u blizini i jebite mater prolaznicima, morate i neku tuču organizirati, da dođe policija sa rotacijama, pa će vam bit ko u disku, naravno sve to radite dok vam trešte narodnjaci iz alkoholiziranih grla, baš kao pravi 15ogodišnjaci.

#3:   Autor: aethur Post Postano: 04.04.2008. 18:10

nake_rado je napisao/la: ›
Idite na pijanu, ubijte se ko stoke, pišajte ljudima pod prozorima, razbijajte stakla na zgradama, ako je moguće i na autima, naravno, morate i koju bocu razbit, pokidajte sve kante koje nađete u blizini i jebite mater prolaznicima, morate i neku tuču organizirati, da dođe policija sa rotacijama, pa će vam bit ko u disku, naravno sve to radite dok vam trešte narodnjaci iz alkoholiziranih grla, baš kao pravi 15ogodišnjaci.

Znači i ti to radiš, budući da imaš 15 godina...
E ta promiskuitetna mladež...
Za vas je najbolje mekdonalds
Lijepo svakom gostu čaša cole, jedan hamburger, a zabavljat vas može klaun Bubi.

#4:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 04.04.2008. 18:37

nije jedna, nego su dvije!!! osijek031.com smile
no, bar se zahvalila?zahvalio? Question
kad dođe smak svijeta, postojat će dvije neriješene enigme svjeckih razmjera:
tko je ubio Lauru Palmer i tko je Vampireprincess??? osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

sad stvarno:
djevojko, iskoristi maštu, koju bi sa 15godina trebala imati nepresušne oceane i smisli što bi ti to zapravo htjela.A onda telefon/komp u ruke i redom "Dobar dan,jel možete?...bla,bla..."

a tortu ću vam ja napravit...haha osijek031.com smile

#5:  Re: Proslava rođoša Autor: Monstrum Post Postano: 04.04.2008. 18:47

Vampireprincess je napisao/la (Pogledaj post): › Evo ja i moja sestra slavimo rođendan 24.05....


jooooj srce moje pa dvoje vas je pa mama mora da je jako sretna, a jeste li blizanke možda da radost bude veća Smile

Vampireprincess je napisao/la: ›

Mi bi negdje novo(da nije pizzerija il disko)...i tražile smo po netu,ali nemožemo ništa super naći.
Pa tako ako imate savjete ili ideje o tome kako proslaviti rođoš,uzmite u obzir da ćemo sad napunit 15god...


joj milo moje pa ne treba ti ništa posebno pa ima mjesta u kući za tebe i tvoje prijateljice sigurno a i mama vas može imati na oku, i tebe i seku i tvoje male mucice prijateljičice Smile

Vampireprincess je napisao/la: ›

Npr...gdje biste vi slavili da ste naših godina itd...
I jel znate gdje ima dobrih i jeftinih torti,ono ne sada da su neka jeftinjara i niska kvaliteta Laughing ,neg da su onak nižih cijena.(p.s. mi bi da na torti bude ono što mi želimo,mislim ne neko umjetničko djelo,neg ak hoćemo par srca onda srca,ak bismo mrtvačku glavu Laughing Laughing onda to oćemo)


ja sam slavio 15 rođoš u piceriji makalu s dva najbolja prijatelja na pici i na pivu osječkom i bilo je tak super, a poslje smo otišli do našeg kafića marija gdje smo se oduzeli od alkohola, a što se torte tiče ima jedna super baka u piškorevcima što peče pa ajd ti polako s noge na nogu do piškorevaca pa da te nema mal ovdje Smile

a mogla bi i ovakoslavit rođoš:
okupite se tvoje naj legice i ti i tvoja seka mila mucice male :grli: :grli: u nekom parku, kupite si litru dvije vodke od šumskog voća one s 5% alkokola i oduzmete se sve od toga i odete onda na turneju po birtijama skidate se gole trčite po korzu tak jooooj bio bi to rođoš za pamtit i reci gdje ćete bit da navratim s fotoaparatom da me mogu strpat u ćumez kao pedofila

#6:  Re: Proslava rođoša Autor: game Post Postano: 04.04.2008. 23:13

Vampireprincess je napisao/la (Pogledaj post): › I jel znate gdje ima dobrih i jeftinih torti,ono ne sada da su neka jeftinjara i niska kvaliteta Laughing ,neg da su onak nižih cijena.(p.s. mi bi da na torti bude ono što mi želimo,mislim ne neko umjetničko djelo,neg ak hoćemo par srca onda srca,ak bismo mrtvačku glavu Laughing Laughing onda to oćemo)
Et,i hoću iskoristit ovu priliku da se svima zahvalim na super savjetima u vezi svega...HVALA VAM PUNO LJUDI,NZNM ŠTA BI BEZ VAS Embarassed

dugo mene nije bilo, a vidim da vas neka vampirica ubila u pojam!!!!!!!!!!!!

"mala" luda ko šiba!!! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
sve vas izludila!!!

#7:   Autor: mladunce Post Postano: 05.04.2008. 0:01

ti si sigurno ta vampirica

#8:   Autor: Zuhra Post Postano: 05.04.2008. 3:31

Ajmo redom,
Mjesto za slavlje:
-OTVORENO: Skoljka (najblize sjenjaku), Pijana, Katakombe, Kopika...
-ZATVORENO: O2(mislim da je od 1000-2500kn), Slavonska krčma(oko 1000kn), Kino slavija(nepoznato), Excalibur(Kod Gajevog trga,Pitaj caneta tj. korisnika deez ovdije na forumu), Neka privatna kuca i svi lokali kafici koji nisu poput Matrixa.

Za torte po zelji znaci ocu anarhiju na torti itd. uhavite neku osobu koja inace pravi torte po nardudzbi

Ps. Ja sam nedavno takodjer slavio svoj 15 rodjendan te sam ga proslavio kod skoljke na sljedeci nacin, svima rekao tko hoce neka dodje kod skoljke u to i to vrijeme i neka ponese 20 kuna, kada su dosli pokupio novac pokupio narduzbe znaci ono sto ljudi oce piti oso u trgovinu dodao jos 200 kuna svojih nakupovali pica itd.. i sjedili cijelo vece od nekih 8 do cca 12 kod skoljke, zezali se, glupirali...
Ja ti savjetujem napravi isto kao ja, naravno ako vam/tebi roditelji dosputaju.

#9:   Autor: tux Post Postano: 05.04.2008. 12:36

evo ako mogu kako pomoci ja sam svoj 16.rodendan prije tjedan dana proslavio ovako : proslavili smo ga na cjelodnevnoj rostiljadi kod katakombi..ja sam dao nekih 350 kn ostalih 15-ak ljudi je dalo po 30 kn..kupili smo hrane,cuge,sve potrebno..nabavili nekakve zvucnike na baterije za glazbu,ja nosio gitaru svirali malo..ma odlicna zabava,svi su bili zadovoljni...moj savjet je tako nesto.

#10:   Autor: MissTake Post Postano: 05.04.2008. 15:21

idi kod nekog tipa
bespla će vas ugostiti
...

salame i kolača kupi u stucu(užicaj "vanjsku" iksicu) i svi hepi

#11:   Autor: Mladjo Post Postano: 07.04.2008. 23:51

Zuhra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Excalibur(Kod Gajevog trga,Pitaj caneta tj. korisnika deez ovdije na forumu)
nemoj mi ih molim te u ex dovodit. najbolje da se vas dvije lijepo što bi monstrum rekao sa svojim prijateljičicama kodkuće napijete kole i da pišate s balkona po prolaznicima. to bi ti bio baš goobah ronđoš

#12:   Autor: marrai Post Postano: 10.04.2008. 15:25

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): ›
Zuhra je napisao/la (Pogledaj post): ›
Excalibur(Kod Gajevog trga,Pitaj caneta tj. korisnika deez ovdije na forumu)
nemoj mi ih molim te u ex dovodit. najbolje da se vas dvije lijepo što bi monstrum rekao sa svojim prijateljičicama kodkuće napijete kole i da pišate s balkona po prolaznicima. to bi ti bio baš goobah ronđoš



Samo nemojte kao čika Mons skakati u gaćicama sa balkona osijek031.com smile

#13:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 11.04.2008. 19:40

alaj ste ga nadijelili mladež...ko da niste bili 15

#14:   Autor: Anastazija Post Postano: 12.04.2008. 9:40

Mene je držalo takvo raspoloženje da s 15 i 16 nisam htjela slaviti rođendan.

#15:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 12.04.2008. 15:35

ja sam gledo di ću se napit ko zmaj uz sto manje para a da se ne smrznem
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Proslava rođoša Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::