Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Autor: kikica1987 Post Postano: 27.03.2008. 23:45

potaknuta jednom,tj.istom temom na drugom forumu, zanima me šta vi Osječani mislite: koji su sportaši najbolji u krevetu i zašto? nogometaši? vaterpolisti? tenisači? ili neki drugi? ja glasam za boxače..jaki i izdržljivi, kao grubi a opet istovremeno nježni...mmmmm... Wink naravno, ne slažu se svi sa mnom..pa da čujem?

#2:   Autor: marrai Post Postano: 28.03.2008. 11:50

Nisam isprobala al' boksači mi ne djeluju ni malo privlačno,vaterpolisti su po meni najzgodniji,odbojkaši isto:) a to kakvi su u krevetu mislim da ne ovisi o njihovoj kondiciji nego o čistoj kemiji...

#3:  Re: Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Autor: eldiablo Post Postano: 28.03.2008. 12:01

Kako bi to imalo bilo kakve veze??? Laughing Laughing eeee svasta, daj molim te kakva je angelina jolie u krevetu a kakva je ana kurnikova? jel kontas ti sta pitas? nema to sinko nikakve veze...

#4:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.03.2008. 12:17

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam isprobala al' boksači mi ne djeluju ni malo privlačno,vaterpolisti su po meni najzgodniji,odbojkaši isto:) a to kakvi su u krevetu mislim da ne ovisi o njihovoj kondiciji nego o čistoj kemiji...


slažem se - vaterpolisti, oooo zgodni...

a dalje...
sve je individualno...
to je kao da pitaš jel bolje jelo grah ili pečeno janje - nekom je nešto bolje

#5:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 28.03.2008. 12:18

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Nisam isprobala al' boksači mi ne djeluju ni malo privlačno,vaterpolisti su po meni najzgodniji,odbojkaši isto:) a to kakvi su u krevetu mislim da ne ovisi o njihovoj kondiciji nego o čistoj kemiji...


slažem se - vaterpolisti, oooo zgodni...

a dalje...
sve je individualno...
to je kao da pitaš jel bolje jelo grah ili pečeno janje - nekom je nešto bolje

#6:  Re: Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Autor: 1step2far Post Postano: 28.03.2008. 13:28

Koliko god netko možda i bio zgodan i istreniran šta mu to vrijedi ako se u krevetu ponaša kao šlagirana kobra.
Tko zna, možda je i npr. baš A. Jolie neka frigidna i ležeća policajka što zna samo raširiti nogice i udri Mujo!
Sve je relativno, tiha voda brege dere...

Meni niti jedan sportaš nije nešto posebno zgodan i baš nemam želju znati kakvi su u krevetu.
Eto, jedna dobra riječ i od mene: bivši dečko je bio prvak Hrvatske, zatim i Mediterana u savateu i bio je odličan u krevetu.

#7:  Re: Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Autor: wendy Post Postano: 28.03.2008. 13:42

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Tko zna, možda je i npr. baš A. Jolie neka frigidna i ležeća policajka što zna samo raširiti nogice


Njoj i sličnima bih i ja oprostila... Wink

#8:   Autor: Mladjo Post Postano: 30.03.2008. 18:18

ja sam prvak svijeta u džiudžicuu i najjači sam na svijetu

#9:   Autor: lavic Post Postano: 30.03.2008. 22:34

isprobo sam ih nekoliko i nisu nikakvi osijek031.com smile jedno veliko razocaranje osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#10:   Autor: dadicster Post Postano: 02.04.2008. 18:33

Ne znam za sportaše,ali sportašice,uhhhh...blago utegnute,ne sad neke dizačice tegova!

#11:   Autor: allegra Post Postano: 03.04.2008. 0:17

sve je to individualno... ali, kod sportaša ti to ide ovako, ili pokazuju tu svoju energiju i kondiciju i u krevetu ili su preumorni od treniranja kada dođu doma Very Happy
ako moram birati ... boxing ili kick boxing... hmmm!

e pa zgodni su i rukometaši, ali nisam bila ni s jednim pa ne mogu reći Smile

#12:   Autor: kikica1987 Post Postano: 03.04.2008. 11:16

allegra je napisao/la: ›
sve je to individualno... ali, kod sportaša ti to ide ovako, ili pokazuju tu svoju energiju i kondiciju i u krevetu ili su preumorni od treniranja kada dođu doma Very Happy
ako moram birati ... boxing ili kick boxing... hmmm!

e pa zgodni su i rukometaši, ali nisam bila ni s jednim pa ne mogu reći Smile


hehe,ti si moja-boxači...Smile
vaterpolisti dobro izgledaju, ali onaj s kojim sam ja bila i nije bio baš nešto...trudi se al...:/

#13:   Autor: DonQuijote Post Postano: 03.04.2008. 11:24

kakve su sve ovo gluposti?! kakve veze ima šta netko trenira s tim kakav je u seksu?! može biti nešto razgibaniji, ali je to sve. nema veze s maštom i znanjem te osobe!

#14:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 03.04.2008. 12:01

E, ljudi, da ne pravim novu temu...

Znima me vaše mišljenje...

Moože li se uopće govoriti o "lošem"/"dobrom" seksu?
Nije li to presubjektivno (kao i većina stvari u životu, zapravo) da bi se davale općenite ocjene?Što je po vama "dobar seks", a što "loš"?

Po mom mišljenju, nema dobrog ili lošeg seksa.Meni, tebi, njemu/njoj osobno nešto može biti bolje ili lošije, manje ili više prihvatljivo, ali što je meni dobro, tebi nije i obrnuto...

Po meni je sve više stvar kompatibilnosti, nego dobrog/lošeg...

Da vas čujem Wink

#15:   Autor: PuKoTiNa Post Postano: 03.04.2008. 15:29

wendy je napisao/la: ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Tko zna, možda je i npr. baš A. Jolie neka frigidna i ležeća policajka što zna samo raširiti nogice


Njoj i sličnima bih i ja oprostila... Wink


fala fala fala, uzela mi rijechi iz usta/prstiju/votever... Very Happy
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Kakvi su sportaši u krevetu? (čitaj:u sexu;)) Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::