Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Tramvaj Mačkamama

#1:  Tramvaj Mačkamama Autor: Goran54 Post Postano: 26.03.2008. 3:54

Molim objašnjenje:
Zašto tramvaj, kada dođe malo ranije na stanicu Mačkamama, stoji kod pekarnice "Novi rekord"koja je samo za izlaz pošto je zadnja stanica. Putnici izađu,a vozač zatvori sva vrata i ne pušta putnike dok se ne okrene i kreće ponovno krug.U redu da je tako-prihvaćam.Ali, ako već dođe ranije, mislim da bi bilo logičnije da se okrene i pusti nas putnike koji krećemo s te početne u tramvaj.Nećemo ništa napraviti,ali će nam biti puno ugodnije.Pogotovo sada dok traje hladnije vrijeme.Nego se bezveze smrzavamo na stanici, a vozač sam sjedi u zatvorenom tramvaju ili se okrene samo za pola kruga i ništa.
S time da i autobus kada dođe na tu stanicu Bosutsko vozni red 8, ne može proći puno puta od tramvaja.
Logike zaista nema.
Jedino bi još kometirao vozača s brkovima , mršaviji,koji zna nekad biti izrazito ne ljubazan.Čak se digne s vozačkog mjesta i dere se na putnike gdje ima je kultura i znaju li čitat.Vrlo ,vrlo prgav čovjek.
Znam da i njima nije ponekad lako, ima svakakvih ljudi, ali neki red ipak...
Čast drugim vozačima, pogotovo gospođama koje voze tramvaj izrazito ljubazne i uvijek na usluzi putnicima

#2:   Autor: zeros Post Postano: 26.03.2008. 16:56

Koje ti probleme imaš u životu, puf....da su meni bar ti problemi.

#3:   Autor: Goran54 Post Postano: 27.03.2008. 0:40

Nisu to problemi krucijalni:) , samo informativno.
Dobio sam odgovor, da se vozači moraju odmoriti kada dođu na zadnju stanicu. Da im je to kao pauza .Ok, ako je tako nek se odmaraju,piju kavu ....

#4:   Autor: cane Post Postano: 27.03.2008. 2:41

Pa kakve idiote i pizdarije čovjek pretrpi u tramvaju normalno da je nekad nervozan. Svakako nije lako biti vozač tramvaja. pogotovo vikendom kad vozi cijelu noć.

#5:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.03.2008. 23:46

Daaaj kakvo hladnije vrijeme, vani vruće pa šta pričaš ti. A i nije ti to samo kod mačkamame tako ti stane i u višnjevcu te na zelenom polju.

#6:   Autor: debeli Post Postano: 30.03.2008. 15:25

pa bolje je da dopusti kretenima da na miru mogu šarati po trajvanu, lakše je kad stoji ne trese se jel, da?
Osijek031.com » Auto-moto, bicikli » Tramvaj Mačkamama


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::