Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nema ružnih žena Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:

#1:  Nema ružnih žena Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 9:42

dakle moja teorija je napokon našla stajalište
na drugom topicu tvrdim da svaka žena mora imati dovoljno vremena da se dovede u red

ne treba sad 3h provoditi za ogledalom dovoljno je i 5 min

pogledajte što čini šminka

klik

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 9:47

sad će neki reći da je prisutan phtoshop. o.k. ali ipak...

#3:   Autor: Circa Post Postano: 20.03.2008. 10:03

Sminka je za pokrivanje sitnih nedostataka i isticanje pojedinih atributa, a ne za ovo...
Ovo je, brate mili, bjezanje od realnosti, kao da cijeli zivot provedes u kostimu za maskare, jednostavno nema smisla.
Pas mater...

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 10:10

mačka mamu

ali pogle kako su lijepe

#5:   Autor: DonQuijote Post Postano: 20.03.2008. 10:16

kao što i ja kažem da nema glupih pitanja, samo glupih ljudi!

#6:   Autor: goose Post Postano: 20.03.2008. 10:16

Ma to je namjesteno. Nije moguce da su sve tako zgodne i ustvari lijepe al hodaju bez imalo šminke i u muzevim majicama. Bezveze. Ameri su krelci Smile

#7:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:07

MissTake je napisao/la: › ne treba sad 3h provoditi za ogledalom dovoljno je i 5 min
Koliko ti vremena provodiš pred ogledalom? Jesi i ti sebe dovela u red?

Fotografija nam pokazuje da među nama šeta puno više "manje lijepih" žena, nego se to na prvo gledanje čini.

#8:   Autor: Poppy Post Postano: 20.03.2008. 11:18

meni su lijepe žene koje ostavljaju dojam da su zadovoljne sobom. a taj dojam je dosta teško odglumit.

#9:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:26

Poppy je napisao/la: › meni su lijepe žene koje ostavljaju dojam da su zadovoljne sobom. a taj dojam je dosta teško odglumit.
Apsolutno. Voljeti sebe i biti zadovoljan sobom je ključ ljepote - unutarnje i vanjske.

Prirodna ljepota proizašla iz unutarnjeg zadovoljstva nerijetko svijetli daleko više i daleko dalje, nego sve frizure, trepavice, nokti i utegnuti podbratci.

Šminka, bila ona 5 minutna (kako navodi mlada dama koja se tako dobro razumije u makeup) ili trosatna - podjednako se mogu smatrati linijama manjeg otpora. Konformistički potez mediokriteta.

#10:   Autor: toni Post Postano: 20.03.2008. 11:31

Carobnica je napisao/la: ›
Fotografija nam pokazuje da među nama šeta puno više "manje lijepih" žena, nego se to na prvo gledanje čini.


Ali one su u dushi lijepe.. ti to ne razumijes.. Wink

#11:   Autor: MissTake Post Postano: 20.03.2008. 11:35

čarobnicce, ja sam stavila ovu fotku da se vidi što se može postići sa šminkanjem

#12:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:36

toni je napisao/la: › Ali one su u dushi lijepe.. ti to ne razumijes.. Wink
Momak, valjda ni tebi navodnici nisu baš najjasniji.

Evo jedan ;-)

Sve žene su lijepe u duši. Dok ne upoznaju muškarca. Nakon toga znaju da njihovu unutarnju ljepotu ništa ne može nadmašiti.

Evo još jedan ;-)

Ni savršeni nokti, ni frizurica, ni trepavice, utegnuta guza ili samostojeće grudi.

#13:   Autor: Carobnica Post Postano: 20.03.2008. 11:39

MissTake je napisao/la: › čarobnicce, ja sam stavila ovu fotku da se vidi što se može postići sa šminkanjem
Zašto ne staviš i svoje fotke prije i poslije šminke?

Smatraš da šminka na tebe nema ovako okrijepljujuće djelovanje? Ili si samo kukavička sitna dušica željna ismijavanja drugih?

Stavi svoje fotografije prije i poslije. Hvala.

#14:   Autor: toni Post Postano: 20.03.2008. 11:45

Carobnica je napisao/la: ›
toni je napisao/la: › Ali one su u dushi lijepe.. ti to ne razumijes.. Wink
Momak, valjda ni tebi navodnici nisu baš najjasniji.


Ne. Kaj je to ?

Citat: ›
Evo jedan ;-)


Wink

Citat: ›
Sve žene su lijepe u duši. Dok ne upoznaju muškarca. Nakon toga znaju da njihovu unutarnju ljepotu ništa ne može nadmašiti.


Ne kuzim. Zena upozna muiskarca i shavati kako je njegova unutarnja ljepota mnogo lepsha negoli njezina ?

Ili upozna muskarca i i shvati a je on jeno obicno govno i da je u stvari ona najlepsija u dubini svoje dushe ?

Citat: ›
Evo još jedan ;-)


Wink

Citat: ›
Ni savršeni nokti, ni frizurica, ni trepavice, utegnuta guza ili samostojeće grudi.


Ja volim samo one zene koje su mi i lepshe i mirisljavije i meksije ujutro kad se probude..

#15:   Autor: Circa Post Postano: 20.03.2008. 11:53

MissTake je napisao/la: ›
čarobnicce, ja sam stavila ovu fotku da se vidi što se može postići sa šminkanjem

Molga si i procitat sta pise na stranici s koje si fotku preuzela...
To je naime rezultat mjeseci plasticnih operacija, vjezbanja, izgladnjivanja i mucenja iskompleksiranih zena koje su se prijavile u neki amerikanski rijeliti šou u kojem im je oduzeto svako dostojanstvo...
Dakle, daleko od toga da je ovo samo od sminke, ovo je rezultat mesarenja i vise desetaka tisuca dolara utrosenih na plasticne hirurge i razne druge estetske zahvate...
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nema ružnih žena Idite na [1], 2, 3, 4, 5, 6  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 6.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::