Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Testiranje na alergije

#1:  Testiranje na alergije Autor: kyx Post Postano: 27.02.2008. 12:58

stize proljece,bude se biljke,cvijece.. a ja pizdim,oci suze,kišem,curi nos...

gdje se moze testirati na alergije??? bas da vidim na sta sam sve alergican

#2:  Re: Testiranje na alergije Autor: 1step2far Post Postano: 27.02.2008. 13:03

U Osijeku se testiranje može obaviti na dva načina. Mi, u Domu zdravlja, testiramo na koži što je vrlo brz način otkrivanja alergena - naglasila je dr. Rožajac, dok je drugi način testiranje, putem krvi, moguće obaviti na Nuklearnoj medicini u KBO-u. Nakon testiranja pristupa se liječenju alergije antihistaminicima, nastavila je, kako bi se ublažili neugodni simptomi alergijske reakcije i nepotrebno komliciranje zdravstvenog stanja oboljele osobe.
osijek.hr

#3:   Autor: lepidoptera Post Postano: 07.03.2008. 23:28

jel to znaci da je ovo u KBO bezbolnije....
naime ja trebam vec sto godina otici ali me strah igala Sad
jako se bojim, a i cula sam da je bolno sto mi je jos gore, pa ako itko zna, ima iskustva...pliz podijelite

#4:   Autor: tux Post Postano: 08.03.2008. 10:48

ja sam se prije dvije tri godine testirao tamo preko puta bolnice,ima onaj odjel za kozne bolesti ili tako nest(neznam jel to jos uvijek tamo),ugl stara zgrada..ja ti mogu reci da i nije previse bolno..ja sam prosao 3 kao ta testa,nesjecam se vise kako su podjeljena al znam da sam prvo dobio 24 igle u ruku pa sam nosio nekakve flastere na ledima nekakvih 1-2 tjedna i onda sam opet dobio 24 igle i ustvrdeno je da sam alergican na travu
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Testiranje na alergije


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::