Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Humor, vicevi » Pismo zaposlenicima... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Pismo zaposlenicima... Autor: Leteci mungos Post Postano: 21.02.2008. 9:48

Navodno istinito...


pismo-zaposlenicima.jpg
 Opis:
 Veličina:  78.49 KB
 Pogledano:  389 put(a)

pismo-zaposlenicima.jpg



#2:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 21.02.2008. 9:51

Ima još firmi u kojima bi trebalo okačiti ovakove dopise Rolling Eyes Žalosno kako ljudi mogu dolaziti na posao tjedan dana u istoj robi, smrdeći pritom ne samo na znoj i nepranje, već i na sve ručkove ili druge objede pojedene tog tjedna...

#3:   Autor: MissTake Post Postano: 21.02.2008. 10:09

ha ha
meni je ovo nevjerojatno
radim u tvrtki koja nema izravnu konverzaciju sa kupcima, ali zato imamo mi zaposlenici

i da doživjela sam da kolege po pauzom maste luk u neograničenim količinama
a ja sjedim između njih dvojice

inače i ja sam ljubitelj luka u ogromnim količinama, ali ne pada mi ni napamet jesi ga navečer a da ujtro radim

a za pranje... nekad mi nije jasno gdje to ljudi žive a da topla voda nije izmišljena

#4:  Re: Pismo zaposlenicima... Autor: 1step2far Post Postano: 21.02.2008. 10:59

U firmi srijedom nepogrešivo u kantini imamo grah sa lukom. Ja nikad ne jedem grah već se pokupim u grad u pekaru, ne zato što ga ne volim nego mi je to jelo teško pošto samo sjedim, no međutim muška čeljad, a hvala Bogu ih imam tri u uredu (a ja sam THE BOSS, ha ha) se nažderu luka i onda ni sprej za osvježenje prostora ne pomaže. Jučer je naša konverzacija bila na minimumu s obzirom da se luk osjetio u prostoru, u zadahu i u odjeći. Ne volim luk i nikad ga ne jedem, osim kad kuham gdje ga iskosam, izgnječim i napravim ostale radnje da se ne vidi i da da samo malo štiha ručku.
Osvrt na temu, žalosno je da danas u uredu postoje ljudi koji ne paze na osobnu higijenu, nije to bauštela...
Pa, ono, najs tu mit ju mister menađer (i onesvjestiš ga zadahom podpazušja svojih ili
miomirisom luka nakon objeda).

#5:   Autor: aethur Post Postano: 21.02.2008. 12:06

Circa smrdi. A ja sjedim blizu njega.

#6:   Autor: snaša Post Postano: 21.02.2008. 12:11

Joj..znam taj smrad...
A tek ovi što puše..kako njima tek smrdi iz usta..fuj,bljak.
A cugeri..na alkohol.....da ti se zavrti.
Kad bolje razmislim....luk uopće nije strašan..

#7:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 21.02.2008. 19:28

Koji je kurac vama ženama i lukom? Ne kužim??
Kad mi zabrane u firmi jesti luk - šaljem ih u tri pizde materine! Najbolje mi je kako me gledaju kad ćevape u lepinji jedem prstima...
Jebote! Seljačine, što misle kako se jedu ćevapi, janjetina i piletina?!

#8:   Autor: insomnia Post Postano: 21.02.2008. 19:53

kod mene na poslu su dva suradnika alkoholičari, a obojici sam, ko za vrag, draga, i stalno bi ćaskali nešto, a ja ono... toksični šok!
plus ima i jedan, koji je vječito ''usaftan'', ma strašno..

#9:   Autor: Poppy Post Postano: 21.02.2008. 20:02

kako mrzim kad ljudi smrde!!! Evil or Very Mad

nema opravdanja. nema!!!

i još se očekuje da svi u njihovoj okolini budu obazrivi i prave se da ništa ne osjete. ma marš! ja smrad ne mogu podnjet. ne mogu!!! ajde ako je izoliran slučaj, ali ima ekipe koja baš uvijek smrdi. od jutra do mraka. brrr..

#10:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 21.02.2008. 20:14

Poppy je napisao/la: ›
i još se očekuje da svi u njihovoj okolini budu obazrivi i prave se da ništa ne osjete. ma marš! ja smrad ne mogu podnjet. ne mogu!!! ajde ako je izoliran slučaj, ali ima ekipe koja baš uvijek smrdi. od jutra do mraka. brrr..


Ja se zato namjerno prežderem luka, i grah-salate sa lukom i svega, da me što manje zovu... Smile

#11:   Autor: MissTake Post Postano: 21.02.2008. 21:42

aethur je napisao/la (Pogledaj post): › Circa smrdi. A ja sjedim blizu njega.

ajd barem ne spavaš kraj njega
--------------------------------------------------------------------------------------------

najbolje kad izađu van u tvrđi i bazde po pivuuu

#12:   Autor: eseker Post Postano: 22.02.2008. 15:10

Luk osjetiš, jel!? A dvadeset ćevapa ne osjetiš.

#13:   Autor: Loona Post Postano: 23.02.2008. 10:39

Imam i ja jednog u susjednom uredu (sva sreća ne sjedi samnom) koji bazdi po znoju. Ne znam da li se ne tušira ili jednostavo ne zna kada treba košulju staviti na pranje (a još živi s mamom), prozor u tom uredu nikada se ne otvara tako da povremeno doživim šok kad trebam otići u taj ured ili kad taj kolega dođe u moj pa stane kraj mene da nešto prokomentiramo što se nalazi na kompu.. katastrofa. Isto tolika mi je katastrofa kada iza jedne radne kolegice uđem u prostoriju a ona se cijela osjeti po nekom jeftinom, slatkastom parfemu od kojeg me zaboli nos i glava. Neki ljudi jednostavno ne razumiju da je manje više, da se košulja mijenja svaki dan i da se parfem stavlja na točno određena mjesta u malim količinama, a ne da se šprica po cijeloj odjeći..

#14:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 23.02.2008. 15:11

Pitanje - zašto bi se (po tebi) košulja trebala mijenjati svaki dan? Znači li to da moram potrošiti 1500kn na košulje jednokratno plus 400kn za vodu i 200kn za prašak za pranje rublja mjesečno?

#15:   Autor: Loona Post Postano: 23.02.2008. 20:27

Pa ako se netko jako znoji, kao što je ovdje i slučaj, onda je red da svaki dan promijeni košulju i dolazi na posao u čistoj košulji, a ne da dolazi na posao usaftan i smrdljiv. Nisam mislila na novu košulju svaki dan, nego na čistu košulju svaki dan.. Wink
Osijek031.com » Humor, vicevi » Pismo zaposlenicima... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::