Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » tko ima vecega? Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:

#1:  tko ima vecega? Autor: ruana Post Postano: 19.02.2008. 21:32

ajde ljepotani da vas cujem, tko ima vecega? Embarassed

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=4051

#2:   Autor: cane Post Postano: 19.02.2008. 21:34

Recimo da sam po ovome izndaprosječan Twisted Evil

#3:   Autor: Bojo Post Postano: 19.02.2008. 21:34

ja imam većeg od azijaca...što je je... Smile

#4:   Autor: Spore Post Postano: 19.02.2008. 21:41

Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.

#5:  Re: tko ima vecega? Autor: eldiablo Post Postano: 20.02.2008. 8:59

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › ajde ljepotani da vas cujem, tko ima vecega? Embarassed

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=4051


E sad, vidi ti nju sta joj je na pameti.....mislim da je tu neka kriza....hm da moglo bi jos
svasta nest bit al bolje do sutim Very Happy Very Happy Very Happy

http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=3856

#6:   Autor: dmark292 Post Postano: 20.02.2008. 9:08

imam njega,10 prstiju na rukama i nogama,2 ruke i 2noge,ako ti to nije dosta.....kupi si gumenog 25...

#7:   Autor: game Post Postano: 20.02.2008. 11:32

eldiablo je napisao/la: › http://www.lupiga.com/vijesti/index.php?id=3856

a, ha, ha, ha, ha!!!!!!!!!!!!
dugo se nisam ovako dobro nasmijala...
iskompleksirani ružin profesor je zaključio da su muškarci pametniji....
a glupi lik koji je pisao ovaj članak je zaključio isto na temelju činjenice što mu žena ne gleda nogomet pa ne zna pravila....
pa, ako sve ove "znanstvene" činjenice uzmemo u obzir, zaista možemo zaključiti da je jači spol i pametniji... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#8:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 20.02.2008. 14:36

Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )

#9:   Autor: ruana Post Postano: 20.02.2008. 21:44

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )


a da ga stavis u usta?

#10:   Autor: insomnia Post Postano: 20.02.2008. 21:52

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )

..bilo kuda, metar svuda! Very Happy
također dosad imadoh iskustava samo s nadprosječnim primjercima muških piša, tako da.. (or maybe I just got lucky? Very Happy)

#11:   Autor: Mladjo Post Postano: 20.02.2008. 23:47

Spore je napisao/la (Pogledaj post): › Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.
a štas ti pregledavo kite okolo po gradu osijek031.com smile

#12:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 20.02.2008. 23:53

ruana je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
Spore je napisao/la: ›
Tko zna kome su to oni mjerili nekim starcima. Naravno tko dobrovoljno pristupi dobije besplatno vijagre.

Neka mjere mladima od 30 i prosjek ce biti preko 17 cm bez problema, bar sto se HR tice.


Meni nitko ne može muljati, nosim metar na privjesku od ključeva Laughing
(al, ako već ne vidim dobro, osjetilo dodira mi je u redu Wink , i, prema mom iskustvu Embarassed , naši dečki su nadprosječni Smile )


a da ga stavis u usta?


jbga,ne mogu ti ništa obećati jer ne mogu jako raširiti usta, a i još uvijek imam sve zube pa mi malo smetaju... Laughing

#13:  Re: tko ima vecega? Autor: 1step2far Post Postano: 21.02.2008. 7:11

Što se tiče teksta gdje su muškarci pametniji od žena, čak se i slažem, jer smo mi žene lude što radimo milijun stvari odjednom, držimo tri kuta kuće, kuhamo, rađamo i peremo za njih, a prema tom tekstu vidim da se to ništa ne cijeni. Jer to se podrazumijeva, zar ne? Grrrrr!
A što se pimpeka tiče, ja sam sretna djeva, također imala sve odličnih proporcija iako je broj partnera neznatan. Mislim da su Hrvati čopor dobro razvijenih genitalija.

#14:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 21.02.2008. 19:38

1step2far je napisao/la: ›
Što se tiče teksta gdje su muškarci pametniji od žena, čak se i slažem, jer smo mi žene lude što radimo milijun stvari odjednom, držimo tri kuta kuće, kuhamo, rađamo i peremo za njih, a prema tom tekstu vidim da se to ništa ne cijeni. Jer to se podrazumijeva, zar ne? Grrrrr!


Jes' vidla, još smo vam dali i pravo glasa i sve! Jel' stignete toliko stvari odjednom?

#15:   Autor: Frost Post Postano: 21.02.2008. 21:04

adebisi-jug2 je napisao/la (Pogledaj post): › ja imam većeg od azijaca...što je je... Smile


Very Happy isto i ovdje Laughing
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » tko ima vecega? Idite na [1], 2, 3, 4, 5  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 5.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::