Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Film i TV » Filmovi koji tek dolaze u kina

#1:  Filmovi koji tek dolaze u kina Autor: Vampireprincess Post Postano: 17.02.2008. 17:17

Evo ovdje možete napisati koji vam se film jako svidio(mislim koja vam se reklama za film koji tek dolazi svidila)...
P.S. dodajte trailer u odgovor...

Ja započinjem sa teen filmom koji se tek prikazuje u Americi u 8mj.
Glumi nećakinja Julie Roberts,kćerka Erica Robertsa....EMMA ROBERTS

Film se radi o ovome:

Šesnaestogodišnja Poppy (Emma Roberts, Nancy Drew) je samo-opsjednuto,nepopravljivo derište koje živi napumpani život u svijetu L.A.-a. Iako ima kreditne kartice s beskonačnim limitom i okružena je s bezbrojnim povodnicima, Poppy ne može pobjeći ogromnoj frustraciji koju osjeća zbog obiteljske situacije. I ona je to dala svima do znanja.
Poslije preko-vrha-glave podvale koja dovodi njenog oca (Aidan Quinn) jedan korak predaleko, Poppy je poslana u Engleski internat. Našla se je u nepoznatom svijetu ranog policijskog sata, nepopustljivih upraviteljica i obaveznih uniformi, Američka si je princeza napokon našla sebi ravne: školu britanskih cura koje neće tolerirati njeno razmaženo ponašanje.
Pod okom školske ravnateljice(Natasha Richardson) i okružena s krugom novih prijatelja, Poppy shvati njeno bad-girl ponašanje će je odvesti samo dotle. Ali samo zato što mora odrasti u veoma finu mladu damu ne znači da ovo divlje dijete neće provesti svaki sat hodanja rasturajući veoma dobar sistem...


Evo trailer



#2:  Re: Filmovi koji tek dolaze u kina Autor: aethur Post Postano: 17.02.2008. 23:18

I'm Not There, još uvijek čekam da pogledam u kinu, iako sam ga gledao nekoliko puta (divx, naravno).
Fantastičan je.





Cloverfield također.



#3:   Autor: kyx Post Postano: 18.02.2008. 12:53

cekam novog Batmana,onda novi od Will Smitha-nes kao on je neki bivsi super junak...
jos da dode Crank 2

#4:   Autor: cane Post Postano: 18.02.2008. 19:57

Joj taj novi od Will Smitha je zakon. Vidio sam trailere kontam da će bit hit godine!

#5:  Re: Filmovi koji tek dolaze u kina Autor: kyx Post Postano: 18.02.2008. 21:10

jep cane,evo trailer za one koji nisu vidjeli :


Osijek031.com » Film i TV » Filmovi koji tek dolaze u kina


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::