Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » nocni zivot Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:

#1:  nocni zivot Autor: toni Post Postano: 13.09.2005. 20:10

Nekako je zamro, ne ? ko i ova podgrupa Smile gdje, sta !? zatvorili su i voodoo cujem(na vratima natpis;iznajmljuje se za tihi obrt), sad stvarno neznam gdje da odem na pivo... u lokalne birtije... posle ? tvrdja ?! oks?? jasta, jasta... valjda nece zatvoriti onu birtiju u superu. tamo je stvarno super. Smile jos jednu birtiju koju bih pohvalio.. neptun;drava,mir,tishina.. nema ljudi... idila.. Smile

gdje se izlazi ? izlazi li se ? ja osobno jos tuitamo izadjem... vecina drustva nikuda neidu,stanovi i to je to... zasto je nocni uivot tolko mrtav !? nemaju ljudi novaca!? pa svi furaju neke najboljije,najnovije mobitele... de malo raspravimo ovo... .)

#2:   Autor: ixia Post Postano: 13.09.2005. 20:13

meni je bas dobro u amsterdamu, kesten too...

#3:   Autor: toni Post Postano: 13.09.2005. 20:29

amsterdam je unutra malo skucen, nije li ? sta se pusta unutra, btw ? kesten ne volim...iz neznam kojih razloga.. ali od davno...

jos sto bi se mogao sjetiti; kadilak,west,valosh(ljeti terasa)...

#4:   Autor: Gost Post Postano: 13.09.2005. 21:06

Samo jadnici i luzeri idu u kadilak kesten i west i misle da su kul.

#5:  Re: nocni zivot Autor: nakaradni Post Postano: 13.09.2005. 23:03

Maki je napisao/la (Pogledaj post): ›
Samo jadnici i luzeri idu u kadilak kesten i west i misle da su kul.


potpuno se slažem s tobom, kul ljudi idu samo u Q i pub... osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#6:   Autor: ixia Post Postano: 13.09.2005. 23:16

jel se ne pustaju u westu narodnjaci ili tak sta?

#7:   Autor: ixia Post Postano: 13.09.2005. 23:18

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
amsterdam je unutra malo skucen, nije li ? sta se pusta unutra, btw ? kesten ne volim...iz neznam kojih razloga.. ali od davno...


da, skroz je mal al imaju terasu pa nije toliki bed. pusta se rock. neki dan su non-stop vrtili pearl jam.

#8:   Autor: toni Post Postano: 13.09.2005. 23:43

Smile mislim da su petkom karaoke narodnjaci u westu Smile .. no, prica; dojde mi ticbra iz zg, idem ga izvest na neka alternativnija mjesta posto je on stari roker.. i tako krenemo mi;voodoo-zatvoren,kadilak-rejv parti,west-karaoke narodnjaci Smile) strasno.

ma terase su ljeti zakon, boli me qac na kojoj terasi (pomogucnosti bez komaraca)

ps. u q me ne pustaju, kazu da nosim neku odecu i obucu koja nije primjerena za tako kul mjesto.smrcsmrc:(

#9:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.09.2005. 0:03

Zatvorili su Voodoo? Hmmm..

Prica se da se na Gundiki nesto otvorilo... neki Rock Club... ali neka mistika se nad tim nadvila... hmmm... Smile

Btw. Papa Joe se zatvorio...zna netko do kada i zasto?

#10:   Autor: iawgoM Post Postano: 14.09.2005. 7:50

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
ja osobno jos tuitamo izadjem... vecina drustva nikuda neidu,stanovi i to je to... zasto je nocni uivot tolko mrtav !? nemaju ljudi novaca!? pa svi furaju neke najboljije,najnovije mobitele... de malo raspravimo ovo... .)


jel se ovo na mene odnosi? Smile

#11:   Autor: tinka7 Post Postano: 14.09.2005. 8:21

Btw. Papa Joe se zatvorio...zna netko do kada i zasto?[/quote]



Ne znam do kada je ce biti zatvoren, ali razlog zatvaranja je renoviranje. prosirit ce ga

#12:   Autor: iawgoM Post Postano: 14.09.2005. 8:59

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Btw. Papa Joe se zatvorio...zna netko do kada i zasto?


proširenje....da stane više pedera unutra...

#13:   Autor: Malamaca Post Postano: 15.09.2005. 1:35

ma osijek je propao grad...
tuzno, al istinito....
sta posteno je ostalo?

#14:   Autor: toni Post Postano: 15.09.2005. 11:10

samo fukara i raja...i mi s njima...na bijelome...lebu Wink

#15:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.09.2005. 15:47

@toni... hehe... odlicno je Rambo to rekao... bas "bijeli leb"... i fudbal...
Osijek031.com » Nightlife » nocni zivot Idite na [1], 2, 3, 4  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 4.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::