Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Nightlife » folk parada-Zrinjevac Idite na [1], 2, 3 ... 11, 12, 13  Sljedeća  :| |:

#1:  folk parada-Zrinjevac Autor: faktor-x Post Postano: 21.01.2008. 20:21

Vidim da se nitko ne buni protiv iste pa me zanima jel se to nešto promjenilo u našem gradu pa je sada OK da se "to" održava na Zrinjevcu ili ovi iskorištavaju situaciju što nema gradske vlasti. Kako to spriječiti?

#2:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.01.2008. 20:23

Prežalosno je to da bi išta pisao, aj sad će se valjda ovi iz q usrecit Very Happy
Danas kad sam iz škole išao otkinio sam što sam više plakata mogao, ali ostalo ih je još

#3:   Autor: MissTake Post Postano: 21.01.2008. 20:25

a zamisli da se folk parada održava u gradskom vrtu.. eeee... ima toliko cajkaroša za nakupit

#4:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.01.2008. 20:27

MissTake je napisao/la: ›
a zamisli da se folk parada održava u gradskom vrtu.. eeee... ima toliko cajkaroša za nakupit


e to je još veća žalost, još će se više ljudi skupit na tom neg na prljavcima

#5:   Autor: mariox Post Postano: 21.01.2008. 20:29

folk parada je sramota za ovaj grad- kratko i jasno!

#6:   Autor: saba Post Postano: 21.01.2008. 20:37

seljaci su nakačili plakate na moju kapiju ja konto skinut to kad se vratim sa pijanke al neko već obavio posao

#7:   Autor: faktor-x Post Postano: 21.01.2008. 20:38

Da se razumijemo ne smetaju meni cajke ni oni koji ih slušaju (svaka budala ima svoje veselje), mene smeta mjesto održavanja! Nek prave u OKS-u ili u nekom privatnom prostoru ali da se održava u prostoru u vlasništvu grada je više nego žalosno!

#8:   Autor: cane Post Postano: 21.01.2008. 21:05

E Đapić im nije dao prošle godine. No no!

#9:   Autor: kohorta_tenja Post Postano: 21.01.2008. 21:15

ljudi sta je zivot bez vina narodnjaka...neka ih dode jos toliko je to je zivot....

#10:   Autor: zeros Post Postano: 21.01.2008. 21:21

kontam da ce se u ovoj temi odvrtit jedno dvadesetak stranica besmislenih postova.....

#11:   Autor: aethur Post Postano: 21.01.2008. 21:41

Vidimo se tamo! Very Happy

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 21.01.2008. 21:58

zeros je napisao/la: ›
kontam da ce se u ovoj temi odvrtit jedno dvadesetak stranica besmislenih postova.....

ko i u svakoj o narodnjacima

#13:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 21.01.2008. 22:09

nake_rado je napisao/la: ›
zeros je napisao/la: ›
kontam da ce se u ovoj temi odvrtit jedno dvadesetak stranica besmislenih postova.....

ko i u svakoj o narodnjacima


A ja ne mogu vjerovati da postoje cak dva topica na kojima ce se odvrtiti tih dvadesetak stranica besmislenih postova.

#14:   Autor: aethur Post Postano: 21.01.2008. 22:15

nake_rado je napisao/la: ›
Prežalosno je to da bi išta pisao, aj sad će se valjda ovi iz q usrecit Very Happy
Danas kad sam iz škole išao otkinio sam što sam više plakata mogao, ali ostalo ih je još

Bez obzira što se u ovom slučaju radi o folk paradi, smatraš li da je u redu kidati plakate? Jesi ti od onih što noću kidaju kante, zato što su na pogrešnom mjestu? Razbijaju autobusne stanice? Ili bilo koje sranje rade u gradu? Bez obzira folk paradu, nije na tebi da određuješ hoće li plakat biti negdje ili neće. Grad ima svoju službu za to.
Ti ne slušaš narodnjake, jasno si to izrazio tisuću puta na forumu. no, smatram kako oni koji slušaju sigurno nemaju takvu odbojnost prema drugoj vrsti glazbe, kao ti prema cajkama.Niti bi oni kidali plakate od Iron Maidena ili koga već.
Dokazao si po n-ti put da pišeš i ponašaš se u skladu s godinama. Nezrelo.

#15:  Re: folk parada-Zrinjevac Autor: zeros Post Postano: 21.01.2008. 22:20

aethur je napisao/la: ›

Bez obzira što se u ovom slučaju radi o folk paradi, smatraš li da je u redu kidati plakate? Jesi ti od onih što noću kidaju kante, zato što su na pogrešnom mjestu? Razbijaju autobusne stanice? Ili bilo koje sranje rade u gradu? Bez obzira folk paradu, nije na tebi da određuješ hoće li plakat biti negdje ili neće. Grad ima svoju službu za to.
Ti ne slušaš narodnjake, jasno si to izrazio tisuću puta na forumu. no, smatram kako oni koji slušaju sigurno nemaju takvu odbojnost prema drugoj vrsti glazbe, kao ti prema cajkama.Niti bi oni kidali plakate od Iron Maidena ili koga već.
Dokazao si po n-ti put da pišeš i ponašaš se u skladu s godinama. Nezrelo.


jebiga, ali moram se složit s tobom...potpisujem...

nake_rado je napisao/la: ›

Danas kad sam iz škole išao otkinio sam što sam više plakata mogao, ali ostalo ih je još


kontam da bi ovo kao trebalo biti duhovito....


Zadnja promjena: zeros; 21.01.2008. 22:24; ukupno mijenjano 1 put.
Osijek031.com » Nightlife » folk parada-Zrinjevac Idite na [1], 2, 3 ... 11, 12, 13  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 13.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::