Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » ostavljeni macici Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  ostavljeni macici Autor: ixia Post Postano: 21.08.2005. 18:39

netko je ostavio osam macica u kutiji ispred zgrade (kneza branimira 3). macice su neke djevojcice iz zgrade sklonile u podrum. ak je netko zainteresiran da udomi kojeg slobodno ih moze doci pogledati... budem uskoro saznala vise, nisam jos vidjela macice.

znaci: ulica kneza branimira 3, to vam je odma tam preko puta doma zdravlja ispred djecijeg igralista.

#2:  Re: ostavljeni macici Autor: William H. Bonney Post Postano: 22.08.2005. 6:27

Pa dobro kakva je to majka? Nema li ona osjećaje? Ostaviti tek tako osam siroćića.

#3:  Re: ostavljeni macici Autor: nakaradni Post Postano: 22.08.2005. 11:00

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa dobro kakva je to majka? Nema li ona osjećaje? Ostaviti tek tako osam siroćića.


možda je bila pod pritiskom obitelji, muž joj se negdje skita po kantama, alkoholičar... možda je vidjela da je ovako bolje i ta nju i za djecu

#4:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 22.08.2005. 14:02

Tesko ces udomiti macice bez fotke. Zapravo, tesko ces udomiti macice. Sad

#5:   Autor: ixia Post Postano: 22.08.2005. 17:30

ma nabavit cemo neki digitalac valjd... za sad im je ok u podrumu - barem su na suhom s obzirom na kise.

#6:   Autor: goose Post Postano: 22.08.2005. 22:27

ja bih stvarno rado uzela...al već hranim 5 životinjskih usta...neznam više gdje bi s njima...

žao mi je...jako....Sad

#7:   Autor: D Post Postano: 23.08.2005. 9:02

eto to se događa jer još nisu smislili kondom za mačke nego samo za pse (pogledaj pod roštilj kobasa za kerove)
sreća da se mace dosta dobro snalaze i same , ali ipak je puno ljepše kad ih ima tko maziti i paziti

#8:   Autor: ixia Post Postano: 23.08.2005. 14:11

ma maze ih i paze te djevocice. sad mi stara kaze da je cula u podrumu nase zgrade neke macice... ma uzas!!! kastracija/sterilizacija je 150 kuna, a macica na sve strane...

btw dva macica su tigrasto-bijela a jedan je sivi. ostale nisam vidjela.

#9:  Re: ostavljeni macici Autor: noj u bemveu Post Postano: 23.08.2005. 14:17

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): ›
William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
Pa dobro kakva je to majka? Nema li ona osjećaje? Ostaviti tek tako osam siroćića.


možda je bila pod pritiskom obitelji, muž joj se negdje skita po kantama, alkoholičar... možda je vidjela da je ovako bolje i ta nju i za djecu


ih
mogla je ostavit takog muža, a ne malecke u kutiji
te današnje mačke...

Neutral

#10:   Autor: noj u bemveu Post Postano: 23.08.2005. 14:21

D je napisao/la (Pogledaj post): › eto to se događa jer još nisu smislili kondom za mačke nego samo za pse (pogledaj pod roštilj kobasa za kerove)


hahahahhaa
to, to
Idea
sad znaš što trebaš izbaciti na tržište i čime se možeš obogatiti Juuupiii

#11:   Autor: debeli Post Postano: 23.08.2005. 15:14

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › ma nabavit cemo neki digitalac valjd... za sad im je ok u podrumu - barem su na suhom s obzirom na kise.


Hej dovedi ih pod moj prozor subotom od 11 - 15 obavljam besplatno snimanje. Laughing

#12:   Autor: debeli Post Postano: 23.08.2005. 15:18

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › ma maze ih i paze te djevocice. sad mi stara kaze da je cula u podrumu nase zgrade neke macice... ma uzas!!! kastracija/sterilizacija je 150 kuna, a macica na sve strane...

btw dva macica su tigrasto-bijela a jedan je sivi. ostale nisam vidjela.


Moji frendovi sad nemaju kome lomit kosti, pa bi mogli bespla skinit jaja i jajnike mačićima. Ako platiš pivo vadimo i maternicu. Za ćevape možemo i T-61 kapnit, pa neće ni mijauknuti. Hihihi Laughing
Btw koja je razlika između kastracije i sterilizacije?

#13:   Autor: D Post Postano: 23.08.2005. 15:25

brrrr Shocked
jel ovo s kastracijom i sterilizacijom trik pitanje? Mislim da ni kod ljudi - muških ljudi - nije isto ako ti odrežu ud, da se tako fino izrazim, ili ako ti prerežu sjemenovode ili nešto tog tipa (ne znam baš sve detalje).
jel istina da se neželjeni mačići i kučići besplatno eutanaziraju kod svakog veterinara. okrutno je ali ipak bolja alternativa od davljenja u kanti vode i sl domaćih metoda Crying or Very sad . Pročitah tako nešto pa me zanima utemeljenost.

#14:   Autor: debeli Post Postano: 23.08.2005. 15:41

D je napisao/la (Pogledaj post): › brrrr Shocked
jel ovo s kastracijom i sterilizacijom trik pitanje? Mislim da ni kod ljudi - muških ljudi - nije isto ako ti odrežu ud, da se tako fino izrazim, ili ako ti prerežu sjemenovode ili nešto tog tipa (ne znam baš sve detalje).
jel istina da se neželjeni mačići i kučići besplatno eutanaziraju kod svakog veterinara. okrutno je ali ipak bolja alternativa od davljenja u kanti vode i sl domaćih metoda Crying or Very sad . Pročitah tako nešto pa me zanima utemeljenost.


Nije nije, istina. Sve se plaća, pa i veterinari imaju žene, a one troše i troše Crying or Very sad

#15:  Re: ostavljeni macici Autor: William H. Bonney Post Postano: 23.08.2005. 21:40

debeli pošto eutanazija, kolko košta "lijek" + grižnja savjesti veterinara + gubitak budućeg pacjenta na kojem se tjekom života mogla uzet kinta?
Osijek031.com » Kućni ljubimci, životinje » ostavljeni macici Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::