Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nova opaka spolna boleština

#1:  Nova opaka spolna boleština Autor: DonQuijote Post Postano: 30.11.2007. 15:03

Istraživanja su pokazala da svaki peti Nijemac misli da su njoki spolna bolest, pet posto ih vjeruje da AIDS uopće ne postoji, a 10 posto da se virusa HIV-a mogu riješiti tuširanjem.

Svaki peti Nijemac uvjeren je da su njoki spolna bolest i da je potreban prezervativ kako bi se zaštitili od nje, pokazalo je istraživanje časopisa Men's Health.

Istraživanje je također pokazalo da mnogi misle kako se HIV može prenijeti poljupcem, dok 12 posto ispitanika smatra da je AIDS izmišljotina farmaceutske industrije.

Istraživanjem je bilo obuhvaćeno 1720 osoba, od kojih svaka 10 vjeruje da se HIV može ukloniti tuširanjem. Dvanaest posto njih misli da se zaraza može spriječiti korištenjem gela.

Pet posto Nijemaca smatra da AIDS uopće ne postoji.

#2:  Re: Nova opaka spolna boleština Autor: sheila Post Postano: 30.11.2007. 15:20

DonQuijote je napisao/la: ›
Istraživanja su pokazala da svaki peti Nijemac misli da su njoki spolna bolest, pet posto ih vjeruje da AIDS uopće ne postoji, a 10 posto da se virusa HIV-a mogu riješiti tuširanjem.

Svaki peti Nijemac uvjeren je da su njoki spolna bolest i da je potreban prezervativ kako bi se zaštitili od nje, pokazalo je istraživanje časopisa Men's Health.

Istraživanje je također pokazalo da mnogi misle kako se HIV može prenijeti poljupcem, dok 12 posto ispitanika smatra da je AIDS izmišljotina farmaceutske industrije.

Istraživanjem je bilo obuhvaćeno 1720 osoba, od kojih svaka 10 vjeruje da se HIV može ukloniti tuširanjem. Dvanaest posto njih misli da se zaraza može spriječiti korištenjem gela.

Pet posto Nijemaca smatra da AIDS uopće ne postoji.


osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile žalosno

#3:   Autor: aethur Post Postano: 30.11.2007. 15:21

Takva istraživanja nikada ne pokazuju pravo stanje, a i uzorak je premal. Uostalom, neka u Hrvatskoj obave slično istraživanje u ruralnim područjima (što su vjerojatno tamo radili), pa će rezultati biti još gori.

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 01.12.2007. 11:59

što je neka država više razvijena to je njezin narod sve gluplji ...

#5:   Autor: nake_rado Post Postano: 01.12.2007. 13:31

bože baci peglu i ubi budalu Very Happy

#6:   Autor: Elena_Os Post Postano: 01.12.2007. 13:51

Mene zanima koliki je postotak u Americi? garant još niži..

A kod nas isto ima bisera... evo ..baš sam prije nekih 10ak minuta naletjela na t-portalu na ovaj...

Klamidija je glista, živi u crijevima !! by BB Vita (medicinska sestra)

što reći...
Rolling Eyes

#7:   Autor: sexyback Post Postano: 04.12.2007. 0:34

DonQuijote je napisao/la: ›
Istraživanja su pokazala da svaki peti Nijemac misli da su njoki spolna bolest, pet posto ih vjeruje da AIDS uopće ne postoji, a 10 posto da se virusa HIV-a mogu riješiti tuširanjem.

Svaki peti Nijemac uvjeren je da su njoki spolna bolest i da je potreban prezervativ kako bi se zaštitili od nje, pokazalo je istraživanje časopisa Men's Health.
i ju

Istraživanje je također pokazalo da mnogi misle kako se HIV može prenijeti poljupcem, dok 12 posto ispitanika smatra da je AIDS izmišljotina farmaceutske industrije.

Istraživanjem je bilo obuhvaćeno 1720 osoba, od kojih svaka 10 vjeruje da se HIV može ukloniti tuširanjem. Dvanaest posto njih misli da se zaraza može spriječiti korištenjem gela.

Pet posto Nijemaca smatra da AIDS uopće ne postoji.




Iju, prekasno sam vidjela ove nove "znanstvene" podatke - upravo sam pojela po kile nove spolne bolesti!!??? U umaku od pršuta s gorgonzolom!!! Embarassed

#8:  Re: Nova opaka spolna boleština Autor: pumpkin Post Postano: 22.12.2007. 6:39

Laughing besmrtno... Lastane, čini mi se da imam njoke, a iz guzice mi rastu karfiolčići, ako se otuširam, da li će to otpasti, ili procvjetati?

#9:   Autor: roca Post Postano: 22.12.2007. 21:12

ma daaaaj, ne mogu vjerovati .....

#10:   Autor: neja Post Postano: 24.12.2007. 9:53

A šta su onda mlinci??
za njih će novi lijek izmisliti..
beskonačna je ljudska glupost
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » Nova opaka spolna boleština


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::