Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Sport » Opet na Engleze ! hehe

#1:  Opet na Engleze ! hehe Autor: kyx Post Postano: 25.11.2007. 17:38

a lega moj nemos vjerovat opet cemo ih tuci u kvalifikacijama za SP 2010

http://www.index.hr/sport/clanak/font-colorredlivefont-hrvatska-s-engleskom-u-kvalifikacijama-za-sp-2010/366054.aspx

#2:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 25.11.2007. 17:49

hehe ... ako se ne umislimo opet ćemo ih pobjediti i biti prvi u skupini

#3:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.11.2007. 18:03

najteža grupa...

Dobili smo najjaceg protivnika iz druge grupe, jednog od 3 najjaca iz trece i najjaceg iz cetvrte...nece biti lako...

#4:   Autor: daddos Post Postano: 25.11.2007. 18:04

hm neće biti nimalo jednostavno turneja po ex.sovjetskom savezu pa opet na wembley,a znamo kako će englezi biti napaljeni...al ajd dobro,ako naši odigraju dobro kao i prošle kvalifikacije mislim da nema zime za jedno od prva dva mjesta koje vode na svjetsko prvenstvo... Cool

#5:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 25.11.2007. 18:32

krivo, prvo vodi izravno, a drugo u dodatne kvalifikacije...

#6:   Autor: Bilke Post Postano: 25.11.2007. 18:38

Uf, ovo neće biti dobro. Ako izbacimo Engleze po 2x, objavit će nam rat.

Baš sam gledao izvlačenje na srpskoj televiziji. Kad su skužili da igramo s Englezima, svi su se voditelji srdačno nasmijali. No, skoro da nismo upali u grupu sa Srbima
Wink

#7:   Autor: MissTake Post Postano: 25.11.2007. 19:59

baš sam čula sretnu vijest na dnevniku, imamo sreće

#8:  Re: Opet na Engleze ! hehe Autor: jasmin dzeko Post Postano: 25.11.2007. 21:19




Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy Very Happy

#9:   Autor: daddos Post Postano: 25.11.2007. 21:43

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › krivo, prvo vodi izravno, a drugo u dodatne kvalifikacije...


da u pravu si sve ljepše od ljepšeg...šta je tu je...idemo dalje Laughing

#10:   Autor: nake_rado Post Postano: 25.11.2007. 23:36

sav sam se naježio kad sam vidio ovaj gol od petrica...

aj jak mi komentar od onog lika : well it hapens all over again

#11:  Re: Opet na Engleze ! hehe Autor: lufus Post Postano: 26.11.2007. 0:05

vjerojatno najteža grupa. ne sviđa mi se ovakav sustav, skupina 2 je presmiješna(Luksemburg Latvija Moldavija Švicarska Izrael Grčka), pobjednik te grupe teško bi prošao u našoj grupi.

#12:  Re: Opet na Engleze ! hehe Autor: Mladjo Post Postano: 26.11.2007. 1:46

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › vjerojatno najteža grupa. ne sviđa mi se ovakav sustav, skupina 2 je presmiješna(Luksemburg Latvija Moldavija Švicarska Izrael Grčka), pobjednik te grupe teško bi prošao u našoj grupi.
ja bi čak rekao da pobjednik te grupe nebi bio treći u našoj. sve u svemu mislim da smo jebali ježa u leđa, ovi nas više neće podcijenit, sjetimo se što smo mi napravili njemcima ´98 nakon poraza ´96. al mislim da je drugo mjesto definitivno naše. ukrajina je napadački jaka (sheva, voronin, milevski) al ostatak ekipe je u priličnoj banani. bjelorusija ovisi o hlebu koji modriću nije do jaja. ako s kazahstanom ne budemo igrali u 12. mjesecu u nemogućim uvjetima to je sigurnih 6 bodova. andora će ovaj put popit 15 komada.

#13:   Autor: cane Post Postano: 26.11.2007. 1:55

Bilke je napisao/la: ›
Uf, ovo neće biti dobro. Ako izbacimo Engleze po 2x, objavit će nam rat.

Baš sam gledao izvlačenje na srpskoj televiziji. Kad su skužili da igramo s Englezima, svi su se voditelji srdačno nasmijali. No, skoro da nismo upali u grupu sa Srbima
Wink

E da smo barem dobili i Srbe i Engleze. Pa bi ih onda u paketu nakantali. hehe. A Engleze ćemo opet rasturit!
Osijek031.com » Sport » Opet na Engleze ! hehe


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::