Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » bio trgovina u Os

#1:  bio trgovina u Os Autor: monika Post Postano: 24.11.2007. 0:05

tko kupuje u bio trgovini? mislim na hrvatski cluster osijek, ona trgovinica u Suncanoj ulici...
pripremate li jela od namirnica koje tamo kupujete?
kakva je gotova hrana koja se tamo prodaje? neko probo?

#2:   Autor: sexyback Post Postano: 24.11.2007. 0:44

Moram priznati- jaako sam skeptična!! Jednom prigodom vidjela sam dostavu peciva i kruha, provjerila ,dotična pekarnica NEMA prijavljenu eko proizvodnju!!!

Probala pureći odrezak, a teta(bdw, moje "tonaže") nije mi znala reći porijeklo dotične puretine, a kamoli potvrditi njen ekološki uvjetovani uzgoj!!!???

Tak´da sam skeptična, niti je to pozicija( tamo ništa osim Journala i Eskobara nije vrijedno spomena); niti mi odgovori nisu bili zadovoljavajući!!!

Zaključak: porez na budale!!!

#3:   Autor: monika Post Postano: 24.11.2007. 15:28

sexyback je napisao/la (Pogledaj post): › Moram priznati- jaako sam skeptična!! Jednom prigodom vidjela sam dostavu peciva i kruha, provjerila ,dotična pekarnica NEMA prijavljenu eko proizvodnju!!!

Probala pureći odrezak, a teta(bdw, moje "tonaže") nije mi znala reći porijeklo dotične puretine, a kamoli potvrditi njen ekološki uvjetovani uzgoj!!!???


a sta oni imaju i mesne proizvode?!
a sto kazes na samu prodaju proizvoda, kao npr. tofu, zitarice i tak to..meni se malo cini preskupo ili su to ok cijene?

#4:   Autor: kent_slip Post Postano: 24.11.2007. 16:39

cijena svega sto se ne kupuje masovno je skupa,pa tako i tofua

jeo sam tofu otamo, dimljeni. ali nije mi bio bas nesto, pricao sam s nekim ljudima koji se bave proizvodnjom slicnih stvari kazu da se to bas mora znati radit,da to se nemoze bezveze napravit.

#5:   Autor: monika Post Postano: 24.11.2007. 16:49

kent_slip je napisao/la (Pogledaj post): › cijena svega sto se ne kupuje masovno je skupa,pa tako i tofua

jeo sam tofu otamo, dimljeni. ali nije mi bio bas nesto, pricao sam s nekim ljudima koji se bave proizvodnjom slicnih stvari kazu da se to bas mora znati radit,da to se nemoze bezveze napravit.


mislila sam na onaj tofu koji imaju upakiran, znaci nije njihova proizvodnja.
a sta ti tamo jos kupujes?
Osijek031.com » Ljepota, zdravlje, hrana » bio trgovina u Os


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::