Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Odgovor Niki Kovaču Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:

#1:  Odgovor Niki Kovaču Autor: duje Post Postano: 19.11.2007. 8:53

Nije da sam simpatizer niti jedne stranke ali me ova vijest razveselila. "i moga brata Roberta također"...

SDP kumicom na HDZ-ovog Niku Kovača Pišu: N. Božić, N. Jelić
ZAGREB - Parodijom na HDZ-ov spot s Nikom Kovačem, SDP će krenuti u samu završnicu izborne kampanje.

“Ja sam Jadranka Puž, prodajem na tržnici. Rođena sam i živim u Hrvatskoj gdje plaćem porez... Volim ovu zemlju, moja sestra Barica također. I sad bi neki koji nemaju pojma kako se ovdje živi odlučivali kako ću ja živjeti”, priča u spotu J. Puž.

HDZ finale kampanje otvara preuranjenom isplatom još jedne rate umirovljenicima što je Čačić nazvao “kupovanjem birača državnim novcem”.

Sanaderov adut je povrat duga umirovljenicima, a Milanovićev borba protiv glasova iz dijaspore
Završava kratkotrajno primirje između SDP-a i HDZ-a, uzrokovano povlačenjem Sanadera iz kampanje zbog očeve smrti.

U dosadašnjem tijeku kampanje, pokazuju ankete, ni HDZ ni SDP promidžbom nisu uspjeli napraviti značajniju rezultatsku razliku pa će se u zadnjem tjednu pucati iz svih oružja. HDZ je do sada bio uspješan samo u reklamiranju uspjeha i socijalnih mjera Vlade. I u završnici će naglasak u TV spotovima bit na “običnim ljudima koji hvale Vladu”. Promašaj su bili negativni i lažni plakati protiv SDP-a, a kontraproduktivno i korištenje sportaša.

SDP nije približio građanima svoje programe, njihovi TV spotovi i plakati uglavnom se ocjenjuju kao načelni. Ljubo Jurčić i njegove loše komunikatorske sposobnosti postali su uteg. No, kampanjom “Račun za svaki sat i svaki kat” SDP je dobro poslao poruku da je Sanaderova vlast korumpirana, a pomaže im i Mesić.

HDZ kampanju nastavlja u Varaždinu kada će Sanader i fizički vratiti u kampanju iz koje s obzirom na spotove, plakate i spominjanja njegovog imena na skupovima, nije ni otišao. Predstoje još skupovi u Osijeku, četvrtak u Splitu i petak u Zagrebu. SDP će u završnici naglasak staviti na motiviranje svojih birača na glasanje kako bi spriječili da izbore odluči dijaspora. Završni skup SDP-a je u četvrtak u Zagrebu, uz koncert nekadašnjeg HDZ-ova aduta Dine Dvornika te rokera iz Let 3, Majki, Pipsa, Eni.
Ovdje možete vidjeti cijeli storju...
LINK

#2:   Autor: Kugla Post Postano: 19.11.2007. 10:11

osijek031.com smile.



#3:   Autor: morgan Post Postano: 19.11.2007. 11:18

izvrsno!
jedva čekam komentare iz suprotnog tabora.vjerojatno će ići na ono da se ne može porediti piljarica sa vrhunskim sportašem, što nas opet svodi na stoku sitnog zuba i onu krupnog...

#4:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: Mladjo Post Postano: 19.11.2007. 15:16

bravo baba, licimuri iz adz-a vide da im pobjedu neće donijeti glasovi iz hrvatske pa posežu za dijasporom i ekipom koja nema pojma šta se ovdje događa, vjerojatno neki još misle da nam je francek živ i da su svi osim adezeja udbaši i srbočetničke izdajice. mogli bi i nekog iz groba dić pa bi reklama bila u stilu evo ja sam umro ´45 glasovo sam 2003. glasat ću i jopet

#5:   Autor: aethur Post Postano: 19.11.2007. 15:24

Tako je baba reci im ti!!!
Predobro...

#6:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: Monstrum Post Postano: 19.11.2007. 15:29

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ... mogli bi i nekog iz groba dić pa bi reklama bila u stilu evo ja sam umro ´45 glasovo sam 2003. glasat ću i jopet


.... i glasaću sve dok je francek živ, ADEZE ADEZE ADEZE

ja dam doktor sanader a ovo su moji pacijenti kisi kisi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile(ovo je za vašu informacija niko plemeniti kovač, a i njegov brat to isto) osijek031.com smile osijek031.com smile

#7:   Autor: aethur Post Postano: 19.11.2007. 15:33

Monstrum je napisao/la: ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › ... mogli bi i nekog iz groba dić pa bi reklama bila u stilu evo ja sam umro ´45 glasovo sam 2003. glasat ću i jopet


.... i glasaću sve dok je francek živ, ADEZE ADEZE ADEZE

ja dam doktor sanader a ovo su moji pacijenti kisi kisi osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile(ovo je za vašu informacija niko plemeniti kovač, a i njegov brat to isto) osijek031.com smile osijek031.com smile

Samo je jedan plemić, a to je plemeniti "ja sam protiv dana piva" Festetić...hehe

#8:   Autor: toni Post Postano: 19.11.2007. 15:54

morgan je napisao/la: ›
izvrsno!
jedva čekam komentare iz suprotnog tabora.vjerojatno će ići na ono da se ne može porediti piljarica sa vrhunskim sportašem, što nas opet svodi na stoku sitnog zuba i onu krupnog...


kako se ne bi mogla usporediti ? pa i jedno i drugo je režirano ! Wink

#9:   Autor: malecka Post Postano: 19.11.2007. 18:56

aaaa sad ju vidjeh na tv-u hahahahahaha prezakon baba

#10:   Autor: paperje Post Postano: 19.11.2007. 19:01

dolje niko kovač (i njegov brat također)!!!!
gore jadranka puž!!!!!

#11:   Autor: Monstrum Post Postano: 19.11.2007. 19:04

pužu mužu pusti roge van.... osijek031.com smile osijek031.com smile

#12:   Autor: steam Post Postano: 20.11.2007. 1:53

Da ne otvaram novi topic, evo podsjetnik na brutalno izravnu stranicu koja je već 11 godina trn u oku HDZ-u:

www.hdz.com

#13:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: M°na Post Postano: 20.11.2007. 10:28

Ima te smeđe lijepe okice, ma baš je šećer!Ko šiša Ivu.


Niko.GIF
 Opis:
 Veličina:  106.21 KB
 Pogledano:  135 put(a)

Niko.GIF



#14:  Re: Odgovor Niki Kovaču Autor: ajwar Post Postano: 20.11.2007. 10:37

evo jedan osvrt na hadezeovca niku by Miljenko Jergović!! odličan tekst, totalno je uništio jadnog niku Very Happy
evo, http://www.jutarnji.hr/clanak/art-2007,11,13,niko_kovac,97889.jl
Smile

#15:   Autor: toni Post Postano: 20.11.2007. 10:47

"Kako kumice s Dolca nisu htjele nastupati u spotu, SDP je za tu ulogu angažirao umirovljenicu Olgu Zec (77).

SDP-ova Jadranka Puž zove se Olga Zec (77) i ne prodaje na placu. Živjela je 30 godina u Bosni i tamo plaćala porez te se krajem 80-ih vratila u RH.

Olga ima dokumente RH. Dosad je statirala po reklamama, a za spot je primila honorar.

'Riječ je o parodiji. Ne očekujemo reakcije', rekla je Zinka Bardić iz SDP-ova stožera.

(TotalPortal/24 sata)
"

.. nađoh jos je'an clanak.. tj, komentar na clanak.. al nemerem ga sad nac.. Wink

kao sto rekoh, ista su oba spota.. plaćena i pomno režirana osijek031.com smile
Osijek031.com » Politika » Odgovor Niki Kovaču Idite na [1], 2, 3  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 3.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::