Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ako izletite iz veze u vezu... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1:  Ako izletite iz veze u vezu... Autor: Amy Post Postano: 18.11.2007. 15:05

1. znači li to da vam prijašnji partner i nije baš puno značio...?
2. jednostavno naišla druga prilika, pa da se iskoristi?
3. nešto treće?

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 18.11.2007. 15:08

najbolej ej rekao moj frend

ljubav se ne može planirati

#3:   Autor: tonya Post Postano: 18.11.2007. 15:12

Ja sam obično ulijetala u novu vezu da bih se oporavila od prošle Smile
Ne, ozbiljno, ako sam bila povrijeđena ili nešto slično, nisam osoba koja voli u samoći tugovati. Novi frajer, nova vezica - i ono prije postane prošlost. Naravno da ta "nova veza" ne traje dugo...
Ali tko sam ja da o tome pričam... To je sve bilo taako davno.. Wink

#4:   Autor: MissTake Post Postano: 18.11.2007. 15:14

dakle sad samo zato što si bila u vezi s moronom znači da trebaš čekati 2 godine da dođeš sebi i propustiš princa u crvenom porscheu osijek031.com smile

#5:   Autor: tamna strana Post Postano: 18.11.2007. 15:44

...e kad bi meni to bio najveci problem...zbog cega izlazim iz veze u vezu...
...istina da ima onih koji mjenjaju partnera/icu....kao bog maglu...i ne mora biti nužno da je takva osoba kurva(kao što je netko spomenio)....
jer jednostavno u nekim vezama...iako su u vezi...ni ne dođe do sexualnog cina.....pa samim tim ona teorija u kurvi nema smisla....
nekima jednostavno odgovara da su u vezi eto samo da kao imaju nekakvu sigurnost....odnosno da imaju nekoga na koga mogu racunati u svako doba dana....
...nije veza samo sex.....ili da to oderđuje da li je netko u vezi....

e sad zbog cega netko ide iz veze u vezu....
ima jedna poslovica.....
...kod susjeda je trava uvijek zelenija....Cool

#6:   Autor: aethur Post Postano: 18.11.2007. 15:47

To znači da si čovjek.
I dosta o tome.

#7:   Autor: insomnia Post Postano: 18.11.2007. 20:29

ima nešto i u onome-treba znati biti sam sa sobom.. osobe koje iz jedne veze ''samo tako'' uleću u drugu vezu su obično osobe s manjkom samopouzdanja, koje uvijek trebaju nekog kraj sebe.. da ih vodi, bla bla..
a opet, to može značiti, kao što je @tonya rekla, da se želiš oporaviti od stare veze (iako kod mene osobno to nikad nije bio slučaj..) pa ono-klin se klinom izbija..
..ali nikako ne bih rekla da je to zato jer ti prethodni partner ništa nije značio.. šta je znam, pa značio ti je bar NEŠTO valjda, ak si bila s njim..

#8:   Autor: cane Post Postano: 19.11.2007. 0:53

Veza, a šta je to?

#9:   Autor: dadicster Post Postano: 19.11.2007. 15:16

[quote="insomnia";p="119657"]ima nešto i u onome-treba znati biti sam sa sobom.. osobe koje iz jedne veze ''samo tako'' uleću u drugu vezu su obično osobe s manjkom samopouzdanja, koje uvijek trebaju nekog kraj sebe.. da ih vodi, bla bla..

Stvarno se lakše zaboravi ona prošla veza,ali to ne znači da netko ima manjak samopouzdanja,već jednostavno može biti da mu se neda prati suđeosijek031.com smile

#10:  Re: Ako izletite iz veze u vezu... Autor: Skakavac Post Postano: 28.11.2007. 15:28

Amy je napisao/la (Pogledaj post): › 1. znači li to da vam prijašnji partner i nije baš puno značio...?
2. jednostavno naišla druga prilika, pa da se iskoristi?
3. nešto treće?


uf,rekla bi ovo drugo,cak mislim da to govori bas suprotno od prvog,dakle da ti je jako stalo do proslog partnera al nezelis/nemozes vise nista s njim pa pokusavas nastavit...u vecini slucajeva kobno zavrsi

#11:   Autor: aethur Post Postano: 28.11.2007. 15:42

To znači da ga voliš primati.

#12:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.11.2007. 17:25

zast ispod naslova pise : dali je to moguce?

#13:   Autor: honey Post Postano: 28.11.2007. 19:51

to znači da li se tebi to dogodilo i da li je moguće to napraviti ili treba ipak malo poslije veze prebolijevati...

#14:   Autor: CvitaJUG2 Post Postano: 11.01.2008. 14:30

Ja imam situaciju da je moja bivša nakon veze od godinu i pol i malo više....izašla i nakon 2 mjeseca u drugu ušla, a prije toga samo bili još najbolji prijatelji 3 god.!?

#15:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 11.01.2008. 14:41

CvitaJUG2 je napisao/la (Pogledaj post): › Ja imam situaciju da je moja bivša nakon veze od godinu i pol i malo više....izašla i nakon 2 mjeseca u drugu ušla, a prije toga samo bili još najbolji prijatelji 3 god.!?

Question Question Question
Osijek031.com » Ljubav, romantika » Ako izletite iz veze u vezu... Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::