Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Politika » Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:

#1: Warning ! Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: Loona Post Postano: 08.11.2007. 10:59

http://www.24sata.hr/index.php?cmd=show_clanak&tekst_id=36217

jednostavno nevjerojatno... Rolling Eyes

Zna li uopće netko da se to jučer događalo? meni je ovo prva vijest...

#2:   Autor: fatcat Post Postano: 08.11.2007. 11:03

Operativni sustav nema kvaku na S, pa mi je ime teme bilo malo cudno...

#3:   Autor: allein Post Postano: 08.11.2007. 11:15

Hvala, gospodine predsjedniče Sabora.

#4:   Autor: ajwar Post Postano: 08.11.2007. 12:12

jebo vladu jeeeebooo
politiku jeeboooo
u saboru jeboooo
sve njih redom!

vjerojatno je bilo hektolitar alkohola pa je pristao doći!! Popoij Pivo

jebote što mi se gade...svi redom...fuujjjjj osijek031.com smile osijek031.com smile

#5:   Autor: malecka Post Postano: 08.11.2007. 12:13

da to sam vidla jučer na tvu...iseee kriste... en mog vjerovat.... super..i tko će plaćati popravak toga...hmmm... moja mama i ostatak stanovnika osijeka

#6:   Autor: Loona Post Postano: 08.11.2007. 12:20

Ti HDZ-ovci gdje god da dođu nešto sjebu.. pa tako i našu obilaznicu...

#7:   Autor: DonQuijote Post Postano: 08.11.2007. 12:24

jebote, nevjerojatno! kakvu si antireklamu stalno rade, i to još kad se pokušavaju pokazati dobrima, poštenima, učinkovitima...

#8:   Autor: Kugla Post Postano: 08.11.2007. 12:28

Koji debili. Al ne mogu reći da sam iznenađen. Ne mogu se sjetiti ni jedne stvari koja je funkcionirala nakon što ju je Šeks otvorio i zaključio da je genijalna...

#9:   Autor: Loona Post Postano: 08.11.2007. 12:28

Sudeći iz vaših dosadašnjih komentara, za to svečano otvaranje nitko od građana Osijeka, pa tako ni ja a ni vi, nije znao.. budalaština..

#10:   Autor: Loona Post Postano: 08.11.2007. 12:49

Evo još ponešto o otvaranju obilaznice iz Jutarnjeg.. Nažalost vam ne mogu spustiti link ali prepisat ću vam.. Daklem:
"Vladimir Šeks jučer je u službenom automobilu Sabora došao otvoriti osječku Zapadnu obilaznicu, no u koloni službenog protokola našla su se i dva kombija s HDZ-ovim promidžbenim porukama i Sanaderovim slikama u koje su se smjestili neki državni tajnici i dužnosnici HDZ-a, također kandidati na predstojećim izborima. No, kada smo Šeksa upitali da prokomentira to što se HDZ-ova vozila nalaze u koloni službenog saborskog protokola i pod policijskom pratnjom, kratko nam je odgovorio: "Ne komentiram." Pitali smo da li su druge stranke koje se natječu u IV. izbornoj jedinici dobile pozive da dođu na otvorenje obilaznice. - Nisu pozivane stranke nego određeni dužnosnici koji imaju veze s gradnjom državnih cesta - poručuje Šeks."
Jutarnji list, 8.11.07.
tekst: N. Patković

#11:   Autor: DonQuijote Post Postano: 08.11.2007. 13:03

eto zašto mi se gadi politika. sve vrvi ljigežom kojem je važna samo što plaćenija fotelja i tupavim topovskim mesom koje je nafilovano ideologijom koja je mrtvo slovo na papiru. kad ponekad i uleti tkogod pametan, tko stvarno želi napraviti nešto dobro, i to ne samo zato da bi došao na vlast ili tamo o(p)stao, taj ubrzo otpadne, što zbog jednih, što zbog drugih gorenavedenih stranačkih mutanata.

#12:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 08.11.2007. 13:07

fatcat je napisao/la: ›
Operativni sustav nema kvaku na S, pa mi je ime teme bilo malo cudno...


Hebemu, pa jel' nemaš Central European (Windows) text encoding? Smile

#13:   Autor: tamna strana Post Postano: 08.11.2007. 16:59

....još se ja pitam zbog cega danas pada tolika kiša....a ono zbog toga da opere sve tragove gdje su ovi iz adezeja....prošli......Cool

#14:  Re: Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Autor: lufus Post Postano: 08.11.2007. 16:59

Baš kad pomislim da me više ničim ne mogu iznenaditi...Šeks je izgleda zaboravio da je Sabor raspušten pa i dalje koristi službeni auto i to za predizbornu kampanju. Rolling Eyes

#15:   Autor: snaša Post Postano: 08.11.2007. 17:34

Fuj,fuj,fuj.
Osijek031.com » Politika » Zbog Šeksa bušili novu obilaznicu Idite na [1], 2  Sljedeća  :| |:


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 2.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::