Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Moj Koji se tiče prsta Život

#1:  Moj Koji se tiče prsta Život Autor: bazooka_joe Post Postano: 29.10.2007. 14:35

Kako strojni prevoditelj prevodi članak o onesposobljavanju WGA za Windows XP.
Naziv članka: Onesposobiti i Maknuti Windows Pravi Prednost Obavijest Malen jahači konj Zaslon osijek031.com smile

http://www.mydigitallife.info/2006/04/26/disable-and-remove-windows-genuine-advantage-notifications-nag-screen/hr/

#2:   Autor: nake_rado Post Postano: 30.10.2007. 17:22

osijek031.com smile...

#3:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 30.10.2007. 17:30

E ovo je katastrofalno i arlaučno, and i quote:
Citat: › Ovaj Metodije uplesti koriste橼/font> napuknut ina詣i LegitCheckControl.dll to opet staviti izvorni Kopiraj od LegitCheckControl.dll, i kako slijedi zaobi橼/font> WGA provjera valjanosti i izraditi Microsoft vjerovati taj tvoj Kopiraj Windowsa je pravi. Da biste dobili osloboditi od WGA Obavijest upozorenje poruke, skrpan ina詣i WgaLogon.dll i WgaTray.exe to opet staviti sada?njost kartoteka.

To primijeniti na krpa mimo zamijenjuju橼/font> datoteke priru让k, poku?ati kraj koji se odnosi na svakog pojedinog prera��/font> in Zada桼/font> Voditelj prije nego brisanje sada?njost kartoteka. Najvjerojatnije je morat 楴e ponovno pokretanje tvoj PC in Siguran Na詮 kako bi zamijenjuju橼/font> izvorni Kopiraj od LegitCheckControl.dll i povezivati se kartoteka. Pa ipak, ima je automatski a?urirati 衫 i napuknut WGA Installer taj nesvjesno primijeniti na skrpan ina詣i WGA kartoteka.

#4:  Re: Moj Koji se tiče prsta Život Autor: pumpkin Post Postano: 30.10.2007. 17:33

osijek031.com smile a joooooj... osijek031.com smile

osijek031.com smile
Osijek031.com » Zanimljivi linkovi » Moj Koji se tiče prsta Život


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::