Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Kino Urania [18.-24.8.2022.]

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Redakcija 031
Offline
Avatar

Ukupno postova: 65431
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 16.08.2022. 16:19 
Naslov:  Kino Urania [18.-24.8.2022.]
Od 18.08.2022. 16:00 do 24.08.2022. 15:59 (uključivo)
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Bogate projekcije Kinematografa u Kinu Urania čekaju na vas, a što je u ponudi pogledajte u tekstu niže...

Cijena ulaznica za redovite repertoarne iznose 30 kn, dok uz predočenje studentske ili umirovljeničke iskaznice karte možete kupiti po cijeni od 25 kn. Ulaznica za grupe od 10 i više osoba iznose 20 kn po osobi. Za obiteljski dan srijeda i dječje vikend matineje ulaznice iznose 25 kn za sve gledatelje. Na ulaznice nema nikakvih dodataka neovisno o trajanju filma, načinu kupnje ili rezervacije ulaznice i sl.

Ulaznice možete rezervirati klikom info[at]kinematografi-osijek[dot]hr

Skriveno: 
Dragi gledatelji, godišnji odmor Kinematografa Osijek je gotov i spremni smo za nove radne pobjede. Od četvrtka 18.8. smo ponovno s vama uz čak 9 novih filmskih naslova, a ove sezone smo vam uz proslavu 110. rođendan kina Urania pripremili brojne kazališne, filmske, stand up i koncertne poslastice.

Na novom programu svatko će moći pronaći nešto po svome ukusu.

Za najmlađe tu su nezaobilazni novi sinkronizirani hitovi: neustrašivi tuljan Quinn okuplja odred neprilagođenih novaka koji će se suprotstaviti nemilosrdnim morskim psima u avanturi Tuljani specijalci, a DC Liga Super-ljubimaca govori o Supermanovom voljenom Super-psu Kryptu i njegovom timu supermoćnih životinja koji moraju spasiti otete superjunake Lige pravde.

Ne propustite pogledati i napete trilere: zadivljujuća misterija snimljena prema bestseler romanu autorice Delie Owens Djevojka iz močvare, u filmu Brzina metka Brad Pitt glumi Bubamaru (Ladybug) ubojicu koji dolazi u sukob sa smrtonosnim ubojicama u najbržem vlaku na svijetu, dobitnik Oskara redatelj Jordan Peele dobro će nas prestrašiti svojim najnovijim hororom Nikako baziranim na istinitim događajima, a Idris Elba glumi u najnapetijem trileru ovog ljeta čija priča prati obitelj koja postane lovina bijesnog lava - Zvijer.

Od sedam nominacija za prestižnu nagradu 2022. godine, poluautobiografska priča Kennetha Branagha Belfast je Oskara osvojila za kategoriju najboljega originalnog scenarija, a progovara o životu radničke klase u Belfastu 1960-ih, vojnim sukobima, prvim simpatijama, glazbi i filmovima.
Tu si i naslovi iz nezaobilaznog Kino kluba: uz nekoliko međunarodnih nagrada, najviše ocjene publike na nedavnom Pulskom filmskom festivalu osvojila je nježna obiteljska priča o odrastanju i pomirenju hrvatske koprodukcije Ljeto kada sam naučila letjeti, snimana na idiličnom Hvaru. Visoko na tibetanskoj visoravni među neistraženim i nepristupačnim dolinama nalazi se rijetka i neotkrivena fauna, a među njima i jedna od najrjeđih i najtežih velikih mačaka - snježni leopard. Vincent Munier, jedan od najpoznatijih svjetskih fotografa divljih životinja, vodi avanturista i romanopisca Sylvaina Tessona sa sobom na svoju najnoviju misiju na kojoj je nastao dokumentarac Kraljica od baršuna.

Proslavite rođendan u Uraniji i provjerite zašto svi kažu da su kod nas najbolje zabave. Posebne pogodnosti i povoljnije cijene možete iskoristiti uz studentsku i umirovljeničku iskaznicu te na dječjim matinejama i obiteljskim srijedama (cijena ulaznice 25 kn), uz grupne popuste (cijena ulaznice 20 kn za grupe od minimalno 10 osoba) i poklon vouchere (10 ulaznica za 200 kn).


Četvrtak, 18. kolovoza 2022.
17:30 Tuljani specijalci - Seal Team (101 min) SINK PREMIJERA
18:00 Kino klub: Ljeto kada sam naučila letjeti - Leto kada sam naučila da letim (89 min) PREMIJERA
19:30 Belfast - Belfast (98 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Kraljica od baršuna - La Panthère des neiges (92 min) PREMIJERA
21:15 Zvijer - Beast (93 min) PREMIJERA

Petak, 19. kolovoza 2022.
17:30 DC Liga Super-ljubimaca - DC League of Super-Pets (106 min) SINK PREMIJERA
18:00 Kino klub: Ljeto kada sam naučila letjeti - Leto kada sam naučila da letim (89 min) PREMIJERA
19:20 Djevojka iz močvare - Where the Crawdads Sing (125 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Kraljica od baršuna - La Panthère des neiges (92 min) PREMIJERA
21:30 Brzina metka - Bullet Train (126 min) PREMIJERA

Subota, 20. kolovoza 2022.
11:00 Dječja matineja: DC Liga Super-ljubimaca - DC League of Super-Pets (106 min) SINK PREMIJERA
17:30 Tuljani specijalci - Seal Team (101 min) SINK PREMIJERA
18:00 Kino klub: Ljeto kada sam naučila letjeti - Leto kada sam naučila da letim (89 min) PREMIJERA
19:20 Brzina metka - Bullet Train (126 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Kraljica od baršuna - La Panthère des neiges (92 min) PREMIJERA
21:30 Nikako – Nope (135 min) PREMIJERA

Nedjelja, 21. kolovoza 2022.
11:00 Dječja matineja: Tuljani specijalci - Seal Team (101 min) SINK PREMIJERA
17:30 DC Liga Super-ljubimaca - DC League of Super-Pets (106 min) SINK PREMIJERA
18:00 Kino klub: Ljeto kada sam naučila letjeti - Leto kada sam naučila da letim (89 min) PREMIJERA
19:30 Belfast - Belfast (98 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Kraljica od baršuna - La Panthère des neiges (92 min) PREMIJERA
21:15 Zvijer - Beast (93 min) PREMIJERA

Ponedjeljak, 22. kolovoza 2022.
17:30 DC Liga Super-ljubimaca - DC League of Super-Pets (106 min) SINK PREMIJERA
18:00 Kino klub: Ljeto kada sam naučila letjeti - Leto kada sam naučila da letim (89 min) PREMIJERA
19:20 Djevojka iz močvare - Where the Crawdads Sing (125 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Kraljica od baršuna - La Panthère des neiges (92 min) PREMIJERA
21:30 Nikako – Nope (135 min) PREMIJERA

Utorak, 23. kolovoza 2022.
17:30 Tuljani specijalci - Seal Team (101 min) SINK PREMIJERA
18:00 Kino klub: Ljeto kada sam naučila letjeti - Leto kada sam naučila da letim (89 min) PREMIJERA
19:20 Djevojka iz močvare - Where the Crawdads Sing (125 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Kraljica od baršuna - La Panthère des neiges (92 min) PREMIJERA
21:30 Nikako – Nope (135 min) PREMIJERA

Srijeda, 24. kolovoza 2022.
17:30 DC Liga Super-ljubimaca - DC League of Super-Pets (106 min) SINK PREMIJERA
18:00 Kino klub: Ljeto kada sam naučila letjeti - Leto kada sam naučila da letim (89 min) PREMIJERA
19:30 Belfast - Belfast (98 min) PREMIJERA
20:00 Kino klub: Kraljica od baršuna - La Panthère des neiges (92 min) PREMIJERA
21:15 Brzina metka - Bullet Train (126 min) PREMIJERA



Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: