Korisničko ime: Lozinka:
Naslovna Forum 031 Galerija 031 Oglasi 031 Novi korisnik!
Novosti
Najave i reporti
Kolumne
Gost priče
Interaktiv
Podrška
O nama



Amazon Kindle

Prethodna tema View printer-friendly version Pošalji prijatelju ovu temu kao e-mail Tražilica Ispiši broj poruka na ovu temu svakog postera Snimi cijelu temu u text datoteku Sljedeća tema


Započnite novu temuOdgovorite na temu
Autor Poruka
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2010. 10:24 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bocic je napisao/la: ›

Sad sam baš naručio Kindle s Amazona pa ćemo vidjeti kako će to proći

Koja verzija je narucena? Jel' stigo? Kako je proslo s carinom??

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2010. 10:39 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Glede kindlea - ja sam na svoj obicni wifi platio dvjesto i kusur kn pedevea i josh dvjesto overseas-u. Nazalost,drugom kurirskom sluzbom ne ide, Amazon ga salje iskljucivo UPS-om.

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2010. 11:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

bazooka_joe je napisao/la: ›
Glede kindlea - ja sam na svoj obicni wifi platio dvjesto i kusur kn pedevea i josh dvjesto overseas-u. Nazalost,drugom kurirskom sluzbom ne ide, Amazon ga salje iskljucivo UPS-om.


$139 je super cijena za tako sta ali kad se doda overseas + pdv ode jos skoro $100 gore :/

sluzi li taj Kindle osim za citanje knjiga (za sto je koliko mi se cini jako dobar) jos za nesto?

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Leteci mungos
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6728
Lokacija: Priory of Semen
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2010. 11:15 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chule je napisao/la: › sluzi li taj Kindle osim za citanje knjiga (za sto je koliko mi se cini jako dobar) jos za nesto?
Nisam vidio Kindle, kontam da je dobar za citanje. Ali, ako trazis versatility...

Well, Apple je izbacio iPad i odjednom nabrijani hyperi poludjeli za tim gadgetom. Mjesec dana euforije i hrabrih izjava o revolucionarnosti (blago receno).

Vec danas je jedan od trazenijih dodataka iPadu - tipkovnica. Dakle, od iPada do netbooka, koji su postojali prije tableta.

Zato mi se cini da ce pad-racunala uvijek biti i ostati manji dio trzista racunala, uz iznimku Apple epizode isisavanja novca iz ruku ovaca, kad je efuorija navukla ovce u minsko polje.

Ako trazis vise funkcionalnosti od samog citanja -kupi si neki netbook, ima ih odlicnih, s odlicnim ekranima (pogodnima za citanje), prava mala mocna racunala.

_________________
Omnium gadgetum mecum porto!
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
bazooka_joe
Offline
Avatar

Ukupno postova: 3237
Spol: Nebitno Nebitno
Post Postano: 12.11.2010. 14:05 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Chule je napisao/la: ›
bazooka_joe je napisao/la: ›
Glede kindlea - ja sam na svoj obicni wifi platio dvjesto i kusur kn pedevea i josh dvjesto overseas-u. Nazalost,drugom kurirskom sluzbom ne ide, Amazon ga salje iskljucivo UPS-om.


$139 je super cijena za tako sta ali kad se doda overseas + pdv ode jos skoro $100 gore :/

sluzi li taj Kindle osim za citanje knjiga (za sto je koliko mi se cini jako dobar) jos za nesto?


Ima browser. Jest c/b, al' za wikipediu i novine skroz oke.
Zapravo,kad sam skuzio browser - bilo mi ie malo zao sto nisam uletio u 3G varijantu,jerbo Amazon placha net. Wink
Uskoro bi valjda trebalo i josh aplikacija izaci za njega, a ja se iskreno nadam nekakvoj suradnji amazona i gugla glede maila,kalendara,taskova....
Eh,da,ekran je FANTASTICAN! Wink

_________________
"We've arranged a global civilization in which most crucial elements profoundly depend on science and technology. We have also arranged things so that almost no one understands science and technology. This is a prescription for disaster. We might get away with it for a while, but sooner or later this combustible mixture of ignorance and power is going to blow up in our faces." - Carl Sagan
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2010. 17:31 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

@Leteci
kontam da mi ne treba jos jedan laptop pa makar bio i mini... eventualno sam konto napraviti od starog ThinkPad-a masinu sa SSD-om pogonjenu Androidom za x86. cak ima nova baterija za $30 na ebayu za to cudo Smile

@Bazoka
thx. na obavjesti iz prve ruke. BTW cini mi se da Amazon pruza 3G uslugu samo za kopcanje na njigov server i kupovinu/skidanje njihovih knjiga...

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Frost
Offline
Avatar

Ukupno postova: 6403
Lokacija: EU
Spol: Muško Muško
Upozorenja : 1
Post Postano: 12.11.2010. 18:11 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

Ne treba ti SSD za Android Very Happy

_________________
When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story.
Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
Chule
Offline
Avatar

Ukupno postova: 200
Spol: Muško Muško
Post Postano: 12.11.2010. 18:37 
Naslov:  
Citirajte i odgovorite[Vrh] 

posto trenutno nema nikakvog diska namjeravam sloziti SSD pomocu ovoga:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.10310

Korisnički profil  Download Poruke   Ocijeni poruku  
 



 Skoči u forum: