Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Pod mojim prozorom ....

#1: Hehehe ! Pod mojim prozorom .... Autor: debeli Post Postano: 31.07.2005. 3:34


[b]LJUDI VIDITE DA OSIM ŠTO MOŽETE SRA*I POD PROZORIMA, ISTO TAKO MOŽETE IZVODITI I DRUGE OBLIKE TJELESNIH AKTIVNOSTI Razz


Citat: › Serijal fotki istog autora (debeli):

I to je Osijek (cura pod prozorom)

Pod mojim prozorom (dvoje u pohoti)

Plinifikacija mladih (uh, uh)

I ja moram s vama ovo podijeliti

Debeli, ti zivis u najboljoj zgradi na svijetu! ;-)



Najtlajf 1.jpg
 Opis:
 Veličina:  344.03 KB
 Pogledano:  2444 put(a)

Najtlajf 1.jpg



Najtlajf 2.jpg
 Opis:
 Veličina:  264.2 KB
 Pogledano:  2457 put(a)

Najtlajf 2.jpg



#2:   Autor: debeli Post Postano: 31.07.2005. 3:35

evo sad je ovo na pravom mjestu heheheh

#3:   Autor: ixia Post Postano: 31.07.2005. 3:37

omg pa tebi STVARNO nije dosadno osijek031.com smile

Cool

#4:   Autor: debeli Post Postano: 31.07.2005. 3:40

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › omg pa tebi STVARNO nije dosadno osijek031.com smile

Cool

Laughing kad mi nisu dali spavati Shocked

#5:   Autor: ixia Post Postano: 31.07.2005. 3:48

a joj... mogli bi te ovi webmasteri iz 031 financirat za neki bolji objektiv Smile

zoom ovo-ono Smile))))

#6:   Autor: debeli Post Postano: 31.07.2005. 9:55

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › a joj... mogli bi te ovi webmasteri iz 031 financirat za neki bolji objektiv Smile

zoom ovo-ono Smile))))


Ixia imam 10 x optički ali je malo nezgodno zoomirat u mraku. BTW slike su teške po 2,3 Mb, pa sam ih gadno srezo na 300 Kb da ih mogu stavit na forum. No lijepo od tebe, neka mi daju mogućnost da punim panorame Osijeka Confused

#7:   Autor: Alana Bates Post Postano: 31.07.2005. 11:01

Zaboga! (moj rječnik se naglo smanjio nakon pogleda na ove slike!)

#8:   Autor: goose Post Postano: 31.07.2005. 12:13

hehehehheh....debeli debeli....ti ćeš isto uči u legendu Osijeka....kao poznati špijun...lovac na mlade prijestupnike...voajer...sve pomalo

Very Happy

#9:   Autor: debeli Post Postano: 31.07.2005. 13:47

Pa rekao sam vam da sam perverzan Cool

#10:   Autor: ixia Post Postano: 31.07.2005. 15:15

nisi ti perverzan, samo dokumentiras dogadaje ispod svog prozora. Cool
mogo bi ti u paparazze! Smile
nego, kak su reagirali na blic? hihihi

#11:   Autor: Gost Post Postano: 31.07.2005. 18:56

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › nisi ti perverzan, samo dokumentiras dogadaje ispod svog prozora. Cool
mogo bi ti u paparazze! Smile
nego, kak su reagirali na blic? hihihi

Čuj to i je najbitnije ovaj zgodni u čarapicama ju je (jadnicu pijanu) napadao punih sat vremena. Stvarno me stid muškog roda (mlohava ćuna), na kraju ju je ostavio takvu pijanu uz drvo i otišao u Tvrđu. Mislim ko ju jeb*, ali mala je bila mortus, nije mogla gaće navuć. Ima još sočnih detalja, ali moram nešto ostaviti za kasnije Laughing

#12:   Autor: Gost Post Postano: 31.07.2005. 18:59

goose je napisao/la (Pogledaj post): › hehehehheh....debeli debeli....ti ćeš isto uči u legendu Osijeka....kao poznati špijun...lovac na mlade prijestupnike...voajer...sve pomalo

Very Happy

GOOse voajer je oaj koji ćiri drugima u njihovu privatnost, ovdje je slučaj da su oni to radili javno. Stoga ispravak netočnog navoda nisam ja vojaer nego su oni egzibicionisti (jel fali h u ovoj riječi?) Wink

#13:   Autor: ixia Post Postano: 31.07.2005. 19:16

Gost je napisao/la (Pogledaj post): › Čuj to i je najbitnije ovaj zgodni u čarapicama ju je (jadnicu pijanu) napadao punih sat vremena.


hihihih punih sat vremena si ti njih gledo?!?!?!? osijek031.com smile Laughing

Gost je napisao/la (Pogledaj post): › Stvarno me stid muškog roda (mlohava ćuna), na kraju ju je ostavio takvu pijanu uz drvo i otišao u Tvrđu. Mislim ko ju jeb*, ali mala je bila mortus, nije mogla gaće navuć. Ima još sočnih detalja, ali moram nešto ostaviti za kasnije Laughing


ostavio ju je... omg
ne cudi me ke ju je iskoristio ali ovo... stravicno... Confused

#14:   Autor: bulya Post Postano: 31.07.2005. 19:47

a što tip ima super čarapice? Gay-plava, s žutim petama!
Debeli, treba te odlikovati za ovakve fotke, prvo seračica, pa ovo!
A kada budeš prodavao stan, dodaj ove fotke dignut će ti cijenu!

#15:   Autor: debeli Post Postano: 31.07.2005. 19:54

hihihih punih sat vremena si ti njih gledo?!?!?!? osijek031.com smile Laughing

Nisam samo ja, pola VBK-a je bilo u gledalištu. No začudo svi su šutke gledali dok je trajalo. Embarassed

#16:   Autor: Gost Post Postano: 31.07.2005. 19:54

hei cisto me zanima gdje je taj tvoj ominosni prozor... mislim u slucaju da mene potjera kakiti ili nesto sl. da te zaobidem....

#17:   Autor: debeli Post Postano: 31.07.2005. 19:59

chiara je napisao/la (Pogledaj post): › hei cisto me zanima gdje je taj tvoj ominosni prozor... mislim u slucaju da mene potjera kakiti ili nesto sl. da te zaobidem....


Pa ako te potjera probaj otići na WC-e, ja to inače tamo obavljam. Ako te baš stisne plati cugu pa se olakšaj u birtiji. Iako vidim (na nekim čudnim stranicama) da ni tamo nisi sigurna Twisted Evil

Ne radim ja to da bi napakostio ovima, nego da vesele trenutke podjelim sa vama koji to niste imali priliku vidjeti Laughing

#18:   Autor: bulya Post Postano: 31.07.2005. 20:13

Vesele trenutke! He-he.
Prozor ti već ulazi u urbanu legendu.

#19:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.08.2005. 3:06

@debeli, a gdje je mamin puzavac?! Tis tog tvog prozora imas zavidan uvid u nadrealan nocni zivot Osijeka. Pocinjem sumnjati u istinitost vidjenog. Hocemo dokaz da slike nisu fejkane i da na njima nisu neki Rusi u nekom narko-parku, vec cvijet osjecke mladezi u raznim aktivnostima praznjenja! Uslikaj tekst "Za Osijek031.com" na papiru medju maminim puzavcem! Ili nesto slicno. Uslikaj to drvece po danu s iste pozicije!

Sve ovo je predobro da bi bilo istinito!

#20:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 01.08.2005. 3:10

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
hihihih punih sat vremena si ti njih gledo?!?!?!? osijek031.com smile Laughing

Nisam samo ja, pola VBK-a je bilo u gledalištu. No začudo svi su šutke gledali dok je trajalo. Embarassed


A nije se culo "I tata bi sine!" ? ;-)

#21:   Autor: ixia Post Postano: 01.08.2005. 3:15

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Hocemo dokaz da slike nisu fejkane i da na njima nisu neki Rusi u nekom narko-parku, vec cvijet osjecke mladezi u raznim aktivnostima praznjenja! Uslikaj tekst "Za Osijek031.com" na papiru medju maminim puzavcem! Ili nesto slicno. Uslikaj to drvece po danu s iste pozicije!

Sve ovo je predobro da bi bilo istinito!


pa reko je da je moro zoomat. a ona curka mu je bila pod prozorom.


kontam si ja da je sve, kak bi ameri rekli, legit...

keep up the good work debeli! Cool

#22:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 01.08.2005. 6:47

DEBELI!!!...imash pivo, dižeš mi cjenu nekretnine na vjencu.

#23:   Autor: D Post Postano: 01.08.2005. 9:46

stvarno ti je zanimljiv život. ti ni ne motaš izlaziti van - sve ti se događa pred zgradom.

#24:   Autor: Gemi Post Postano: 01.08.2005. 11:54

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @debeli, a gdje je mamin puzavac?! Tis tog tvog prozora imas zavidan uvid u nadrealan nocni zivot Osijeka. Pocinjem sumnjati u istinitost vidjenog. Hocemo dokaz da slike nisu fejkane i da na njima nisu neki Rusi u nekom narko-parku, vec cvijet osjecke mladezi u raznim aktivnostima praznjenja! Uslikaj tekst "Za Osijek031.com" na papiru medju maminim puzavcem! Ili nesto slicno. Uslikaj to drvece po danu s iste pozicije!

Sve ovo je predobro da bi bilo istinito!



Sorry, i ja sam pomalo sumnjicava. Slazem se s Mungosom, aj tu poziciju slikaj po danu da vidimo mjesto.
I to drvo kestena....ima tamo na VBK kesten? Nesto se ne sjecam...hm...

#25:   Autor: debeli Post Postano: 01.08.2005. 12:00

Sve ovo je predobro da bi bilo istinito![/quote]
Laughing Leteći hoćeš da snimim puzavac uz "Osječki dom" ?
Ti izgleda budeš na forumu samo u radno vrijeme?
čekao sam tvoj i Willijev komentar, vidim da imamo sličan ukus. Upravo još skidam noise za audio zapisa nemilog događaja, pa ću probati i to podijeliti sa korisnicima 031. com Laughing

#26:   Autor: debeli Post Postano: 01.08.2005. 12:02

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @debeli, a gdje je mamin puzavac?! Tis tog tvog prozora imas zavidan uvid u nadrealan nocni zivot Osijeka. Pocinjem sumnjati u istinitost vidjenog. Hocemo dokaz da slike nisu fejkane i da na njima nisu neki Rusi u nekom narko-parku, vec cvijet osjecke mladezi u raznim aktivnostima praznjenja! Uslikaj tekst "Za Osijek031.com" na papiru medju maminim puzavcem! Ili nesto slicno. Uslikaj to drvece po danu s iste pozicije!

Sve ovo je predobro da bi bilo istinito!



Sorry, i ja sam pomalo sumnjicava. Slazem se s Mungosom, aj tu poziciju slikaj po danu da vidimo mjesto.
I to drvo kestena....ima tamo na VBK kesten? Nesto se ne sjecam...hm...

Gemi dođi na večer, osobno ću ti pokazati mjesto radnje, naći ćemo se na bezinskoj na Trpimirovoj oko ponoći gaćice nisu nužne hehehe Rolling Eyes

#27:   Autor: Gemi Post Postano: 01.08.2005. 12:24

Jel i Mungos da dođe bez gatja?

#28:   Autor: Gost Post Postano: 01.08.2005. 15:00

Kako se meni čini, mjesto radnje je "real deal". Čini mi se da je to prva zgrada do benzinske na Trpimirovoj ulici na VBK, nedaleko trafo-stanice u blizini nekoliko Kestena.
Još jednom čestitke Debelom na sjajno urađenom paprazziranju!

#29:   Autor: debeli Post Postano: 01.08.2005. 15:15

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Kako se meni čini, mjesto radnje je "real deal". Čini mi se da je to prva zgrada do benzinske na Trpimirovoj ulici na VBK, nedaleko trafo-stanice u blizini nekoliko Kestena.
Još jednom čestitke Debelom na sjajno urađenom paprazziranju!


vidiš kako čovjek konta, sad si mi razotkrio čeku Crying or Very sad

#30:   Autor: Gost Post Postano: 01.08.2005. 15:16

Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Jel i Mungos da dođe bez gatja?

Ma kako hoćeš, bitno je da nam bude veselo Laughing

#31:   Autor: debeli Post Postano: 01.08.2005. 15:23

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
Gemi je napisao/la (Pogledaj post): › Jel i Mungos da dođe bez gatja?

Ma kako hoćeš, bitno je da nam bude veselo Laughing

sorry nešto se poremetilo ko da se nisam logiro (DEBELI)

#32:   Autor: Gost Post Postano: 01.08.2005. 19:08

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›

vidiš kako čovjek konta, sad si mi razotkrio čeku Crying or Very sad


E to bi bila šteta, jer zasad imaš sto posto šuta Smile
A zašt nas "držiš na žeravici"? Daj još materijala!

#33:   Autor: Gemi Post Postano: 01.08.2005. 19:41

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ma kako hoćeš, bitno je da nam bude veselo Laughing



Hehe...pretpostavljam da bi tvoja zena fotkala iz zasjede...

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 02.08.2005. 2:04

@debeli, snimaj mamin puzavac uz papir s tekstom "Ciao drugari s Osijek031.com". Dok se to ne vidi - ne vjeruje se! Smile

Inace, ne kontam jesu oni bili blizu, ili imas mrcinu od blitza, ali dobro si ih osvijetlio. Zar nisu reagirali na blitz u zaru bitke?! I, kazes lik ostavio ribu k'o kornjacu?! Kakav levat, treba ga izopciti iz muskog drustva...

#35:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 7:35

[quote="debeli";p="4245"]
chiara je napisao/la (Pogledaj post): › hei cisto me zanima gdje je taj tvoj ominosni prozor... mislim u slucaju da mene potjera kakiti ili nesto sl. da te zaobidem....


Pa ako te potjera probaj otići na WC-e, ja to inače tamo obavljam. Ako te baš stisne plati cugu pa se olakšaj u birtiji. Iako vidim (na nekim čudnim stranicama) da ni tamo nisi sigurna Twisted Evil

ne kontas ironiju, steta... a u cega ja to nisam sigurna?

#36:   Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 7:39

Eto...mogla si dobit kikiriki Chiara, za komentar...
Ali jos nije kasno da se ulogiras Smile

#37:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 8:07

bit ce i to gemi, hvatam zalet Smile

#38:   Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 8:13

Samo hrabro! Smile
Uviđavni smo prema početnicima ;-), sva uputstva imaš na lijevoj strani u Forumu031. Leon je napisao uputstva za korištenje.

http://osijek031.com/viewtopic.php?t=625

#39:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 02.08.2005. 13:00

@debeli jel ti to daje dodatni motiv za rad na reprodukciji? mislim kao veterinaru, na poslu dakako. ne, na tajnicu nisam mislio. naravno na domaće životinje. ma kakva sad sodomija? to su pacjenti.

#40:   Autor: debeli Post Postano: 02.08.2005. 14:57

Willi meni ti je motiv postao ovaj grad toliko mi je prirasao srcu da bi poludio da ga ponovo moram napustiti duže od mjesec dana. Ma pogledaj samo oko sebe, kakvih sve likova ima, koke su nam postale liberalnije u odijevanju pa i u obavljanju koitusa. Ovaj grad je poseban i zato ga obožavam. No moram priznati da mi je čudno što mi se ponovo pružila prilika da nekog učini,m poznatim Cool

#41:   Autor: debeli Post Postano: 02.08.2005. 15:00

ne kontas ironiju, steta... a u cega ja to nisam sigurna?[/quote
Kako to misliš ne kontam ironiju, pa moj život je ironija!
A mislio sam na slučajeve web kamera koje se nalaze na raznim mjestima. Vidio sam snimke s kamere postavljene unutar Wc školjke, ne bi čovjek povjerovo koliko tamo ima svijetla Wink ]

#42:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 15:28

Pa ako te potjera probaj otići na WC-e, ja to inače tamo obavljam. Ako te baš stisne plati cugu pa se olakšaj u birtiji. Iako vidim (na nekim čudnim stranicama) da ni tamo nisi sigurna Twisted Evil

pa da web-kamere u WC-skoljki, a ti meni predlazes da probam otici na WC Smile ako zagusti... Smile... cista kontradikcija, ili ironija ;-)

#43:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 15:29

ili se kaze wc-skoljci?

#44:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 15:41

@chiara, ispričavamo se i tebi i ostalima, što je nekolicina postova obrisana iz tehničkih razloga.
Koliko se sjećam, moja zadnja poruka tebi bila je da - imamo obzira prema "početnicima", pa je Leon opisao proces registracije - evo link

http://osijek031.com/viewtopic.php?t=625

Slobodno, hrabro kreni naprijed u naš i vaš site Osijek031.com ! Dobro nam došla! Smile

#45:   Autor: chiara Post Postano: 02.08.2005. 15:51

no problem, islo je iz bez toga.... Smile ali thx anyway

#46:   Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 16:05

Evo za prethodne pametne postove, doniram ti za početak 5 kikirikija. Smile

#47:   Autor: Alana Bates Post Postano: 02.08.2005. 16:23

Postoji li mogućnost da je ženska iz topica "I to je Osijek" sukladnog identiteta ženskoj iz "pod mojim prozorom..."?? Možda ona operira na tom području...

(BTW, informirah se malo: apparently je područje noću krcato ženskim dijelom populacije koji obavlja što malu, što veliku nuždu...) Liberalnije u svemu, ne samo u koitusu...

Možda bi mjesni odbor mogao tražiti od grada malo više rasvjete, da rastjera rulju... Smile)))

#48:   Autor: chiara Post Postano: 02.08.2005. 16:30

pa da su bili bas pametni to ne znam, par je bilo cisto onako iz dosade iliti prenatrpanosti s poslom Smile thanx a lot

#49:   Autor: Gost Post Postano: 02.08.2005. 18:39

Nekako stalno čekam da se javi netko s identifikacijama, pa da onda krene javljanje mogućih djevojaka, dečkiju, zaručnika ili zaručnica od aktera...

#50:   Autor: Gemi Post Postano: 02.08.2005. 22:37

glede identifikacije...kak bi bilo da se registriras? ;-)

#51:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 03.08.2005. 6:47

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Postoji li mogućnost da je ženska iz topica "I to je Osijek" sukladnog identiteta ženskoj iz "pod mojim prozorom..."?? Možda ona operira na tom području...

(BTW, informirah se malo: apparently je područje noću krcato ženskim dijelom populacije koji obavlja što malu, što veliku nuždu...) Liberalnije u svemu, ne samo u koitusu...

Možda bi mjesni odbor mogao tražiti od grada malo više rasvjete, da rastjera rulju... Smile)))

Pa sad daje gužva u kvartu baš i nije, inače bi moj lega Debeli bio poznati holivudski režiser. A lampe nam ne trebaju, ostali bi bez ovo malo zabave.
Identitet dvije ovjekovječene dame nikako nije isti, to je i slijepcu jasno.
@debeli, pizdo od dramaturgije, daj pusti još materijala. Smile

#52:   Autor: Gost Post Postano: 03.08.2005. 13:50

A ionako me od cijelog sajta zanima samo ova topic pa mi se malo bezveze samo zbog toga registrirati Smile
Al zato se uvijek potpisem Smile

#53:   Autor: D Post Postano: 03.08.2005. 14:55

RKL, ti si ovdje samo zbog savjeta kako pozvati mlade razvratnike/ce i pod svoj prozor Smile ?

#54:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: debeli Post Postano: 03.08.2005. 15:09

@debeli, pizdo od dramaturgije, daj pusti još materijala. Smile[/quote]
Willi, sry završio mi godišnji, a moji kolege se brčkaju pa sad radim malo više. Tako da ne stignem pregledati svoj topic, da odgovorim svima. Radim na čišćenju audio zapisa ovog događaja, ima mnogo buke od okoline. Nešto se ipak čuje, kao npr. daj prekini, ako ne možeš, ništ ne vidim, itd. Tek je prošlo 5 dana još je rano za slatkiše Very Happy

#55:   Autor: Gost Post Postano: 04.08.2005. 12:13

D je napisao/la (Pogledaj post): › RKL, ti si ovdje samo zbog savjeta kako pozvati mlade razvratnike/ce i pod svoj prozor Smile ?


A malo bi ja teško uslikao sa 8 kata, ali takvog znanja nikad na odmet Smile
Ajmo Debeli, vrijeme je za kulminaciju Wink

#56:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 04.08.2005. 22:02

osijek031.com smile, tek sam sad vidio ove fotke, debeli, pa ti si BOG!
svakakve fetiše možeš zadovoljavat sa svojeg balkona. a da ti pravo kažem, budući da me nejebica pere već neko vrijeme, nadam se da ćeš i mene uslikat uskoro u sličnoj akciji. al za razliku od ovog frajera, želim biti manje pijan, s boljom picom, a bome i sa muževijim čarapama. Laughing

#57:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 8:18

pa dogovori se sa debelim, pa da i tebe vidimo u akciji Smile

#58:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 10:26

" i mene uslikat uskoro u sličnoj akciji. al za razliku od ovog frajera, želim biti manje pijan, s boljom picom, a bome i sa muževijim čarapama. Laughing[/quote]
nakaradni prvo pravilo:"o ukusima se ne raspravlja" iz toga poizlazi da nepostoje bolje pice. Sve su one dobre, meni je samo krivo što u moje vrijeme nisu bile tako (ne)odgojene, onomad se nisu htjele mazit na travi, kažu zbog jajnika Laughing
A ono za čarape stoji, to je uvreda za sve nositelje čune Embarassed

#59:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 05.08.2005. 10:56

@chiara pa valjda se prvo moram dogovorit s tobom Wink
@debeli, tu si upravu, uostalom maloj je pozadina za 10, ali moram te upozorit da svakako i meni docrtaš ove armanijeve sunčike. cijela obitelj mi je "online"

#60:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 11:01

@nakaradni e jebiga, ne ide "zbog jajnika" Smile

#61:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 05.08.2005. 12:41

chiara je napisao/la (Pogledaj post): ›
@nakaradni e jebiga, ne ide "zbog jajnika" Smile

riješit ćemo problem jajnika čim ponovo malo zatopli, a ako ništa drugo, bit ću dovoljno velikodušan da prostrem svoju vlastitu majicu na pod samo za tebe. Cool

#62:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 12:47

uf sto si velikodusan Smile

#63:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 14:03

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): › @chiara pa valjda se prvo moram dogovorit s tobom Wink
@debeli, tu si upravu, uostalom maloj je pozadina za 10, ali moram te upozorit da svakako i meni docrtaš ove armanijeve sunčike. cijela obitelj mi je "online"


Očale sam docrto zbog njenog make-up-a, i rakuni bi joj pozavidjeli. Laughing
Cool A za tebe imam X-Ray ban đojzluke

#64:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.08.2005. 17:22

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › nakaradni prvo pravilo:"o ukusima se ne raspravlja" iz toga poizlazi da nepostoje bolje pice. Sve su one dobre, meni je samo krivo što u moje vrijeme nisu bile tako (ne)odgojene, onomad se nisu htjele mazit na travi, kažu zbog jajnika Laughing
A ono za čarape stoji, to je uvreda za sve nositelje čune Embarassed


@debeli, pa ti si ozenjeni matori perverznjak?! Ah, znao sam da se ne treba zeniti... eto u sto se covjek pretvori! umjesto da zeni palica po bedrima, on vreba maloljetnice po parkovima... heh, u tom slucaju Seracica ima jos divniju poantu... vrebajuci vaginu docekao feces... ;-)

@debeli, kad qoutas, onda ostavi one znakove koji oznacavaju pocetak quota, jer onda stranica ne zna interpretirati sto je quote. Smile

#65:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 17:55

[/quote]@debeli, kad qoutas, onda ostavi one znakove koji oznacavaju pocetak quota, jer onda stranica ne zna interpretirati sto je quote. Smile[/quote]

ma nisam ozenjen, mislim nisam se vjenčo. No priznaj što bi ti uradio da ti se pruže ove prilike, podijelio bi to sa nama ili bi ostavio u svojoj private kollekciji Wink
koje znakove ne kontam?

#66:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 18:03

ma nema veze znakovi, vrebaj ti i dalje... svi mi cekamo nove slike ;-)

#67:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.08.2005. 19:22

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
@debeli, kad qoutas, onda ostavi one znakove koji oznacavaju pocetak quota, jer onda stranica ne zna interpretirati sto je quote. Smile[/quote]

ma nisam ozenjen, mislim nisam se vjenčo. No priznaj što bi ti uradio da ti se pruže ove prilike, podijelio bi to sa nama ili bi ostavio u svojoj private kollekciji Wink
koje znakove ne kontam?
[/quote]

@debeli, naravno da bih gledao. Ja i sada ponekad pogledam s prozora u nadi da u susjedstvu imam bogatstvo koje ti imas. Ali kita, nisam ja te srece. Mozda zato sto nemam mamin puzavac na prozoru. ;-)

@ma nije bad za znakove, ali kad vec quotas, onda ostavi te kontrolne znakove. Smile i sada si ostavio, ali si nadodao slash, a kod pocetka quota ne treba slash.

#68:   Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 19:41

[quote="Leteci mungos";p="4539"][quote="debeli";p="4533"]
Mozda zato sto nemam mamin puzavac na prozoru. ;-)
Da ti odam malu tajnu, to je u biti Bakin puzo. Ovo "mamin" mislim da je WIllijevo maslo Wink
Nije leteći to stvar prozora, nego moraš biti dovoljno munjen da bi ti se takve stvari dogodile. Đaba i deset koitusa pred očima šminkera, kad bi oni rekli fuj, i ne bi to proširili dalje ljudima koje zanima i ta vrsta natjecanja. Hoću ti reći da sumnjam da će se ikad više pružiti ovakva prilika, no ako se dogodi najprije ću to podijeliti sa vama Very Happy

#69:   Autor: goose Post Postano: 05.08.2005. 19:44

imaš nešto novo za podijeliti s nama!?!? Smile

#70:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 05.08.2005. 19:45

ma samo se ti debeli sutra naoružaj litrama kave, napuni baterija na fotiću, subota navečer. bit će svega...

#71:   Autor: goose Post Postano: 05.08.2005. 19:47

da da da da da

ajde

Very Happy

#72:   Autor: Gemi Post Postano: 05.08.2005. 20:03

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ali kita, nisam ja te srece. Mozda zato sto nemam mamin puzavac na prozoru. ;-)


Jebote! Zamisli da ti cijenjena majka svako malo ima izgovor zalijevanja puzavca...
....tata bi definitivno morao imati fotitj....s blitzom... Kakva bi to bila gledanost!!! ;-)

#73:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 23:05

pa dobro debeli koliko si stajao na tom prozoru i napravio samo dvije fotke... pa mislim stvarno... Smile a mi ovdje svi puni nade da ce biti jos.... hoce li? ili mozda joj kakvi detalji...

#74:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 23:05

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): › ma samo se ti debeli sutra naoružaj litrama kave, napuni baterija na fotiću, subota navečer. bit će svega...

Ako bude padala ova kišurina treba mi vodonepropusno kućište, u novom VIDI-u sam vidijo da košta milju i osamsto kunića. Kad bi to imao, mogli bi vidjeti celulitnjače na Kopiki pod vodom Wink

#75:   Autor: Gost Post Postano: 05.08.2005. 23:08

chiara je napisao/la (Pogledaj post): › pa dobro debeli koliko si stajao na tom prozoru i napravio samo dvije fotke... pa mislim stvarno... Smile a mi ovdje svi puni nade da ce biti jos.... hoce li? ili mozda joj kakvi detalji...

Mozda bude malo zvuka ako uspijem pročistiti snimku. Cool

#76:   Autor: debeli Post Postano: 05.08.2005. 23:10

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
chiara je napisao/la (Pogledaj post): › pa dobro debeli koliko si stajao na tom prozoru i napravio samo dvije fotke... pa mislim stvarno... Smile a mi ovdje svi puni nade da ce biti jos.... hoce li? ili mozda joj kakvi detalji...

Mozda bude malo zvuka ako uspijem pročistiti snimku. Cool

Nije mi jasno zašt me nije logiro Shocked

#77:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 23:11

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): › ma samo se ti debeli sutra naoružaj litrama kave, napuni baterija na fotiću, subota navečer. bit će svega...

Ako bude padala ova kišurina treba mi vodonepropusno kućište, u novom VIDI-u sam vidijo da košta milju i osamsto kunića. Kad bi to imao, mogli bi vidjeti celulitnjače na Kopiki pod vodom Wink


skupit cemo mi svi kikirikija za tebe, pa da mozes kupiti to cudo.... mislim, da ne bi slucajno bio u deficitu sa materijalom kad zahladi Wink Laughing

#78:   Autor: chiara Post Postano: 05.08.2005. 23:13

Cool[/quote]
Nije mi jasno zašt me nije logiro Shocked[/quote]

pa zbog kisurine Very Happy

#79:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.08.2005. 23:29

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako bude padala ova kišurina treba mi vodonepropusno kućište, u novom VIDI-u sam vidijo da košta milju i osamsto kunića. Kad bi to imao, mogli bi vidjeti celulitnjače na Kopiki pod vodom Wink


Ovo ponistava odredjene zakone... Naime, celulitanjce uglavnom plutaju jer je mascoba laksa od vode. Tako da ces ih tesko fotkati POD vodom.

Doduse, ima onih koje moraju uzimati balastne predmete, pa uglavnom jedu kamenje i sljunak kako bi im straznjice bile ispod razien vode.

#80:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 06.08.2005. 0:43

debeli, mogo bi sutra ako ugledaš napaljeni par pozvat gore da "to" obave ko pristojni ljudi, a da i ti svoj posao obaviš kvalitetnije. obostrani užitak... sutradan užitak za sve nas ovdje. Twisted Evil Mr. Green

#81:   Autor: debeli Post Postano: 06.08.2005. 9:37

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
Ako bude padala ova kišurina treba mi vodonepropusno kućište, u novom VIDI-u sam vidijo da košta milju i osamsto kunića. Kad bi to imao, mogli bi vidjeti celulitnjače na Kopiki pod vodom Wink


Ovo ponistava odredjene zakone... Naime, celulitanjce uglavnom plutaju jer je mascoba laksa od vode. Tako da ces ih tesko fotkati POD vodom.

Doduse, ima onih koje moraju uzimati balastne predmete, pa uglavnom jedu kamenje i sljunak kako bi im straznjice bile ispod razien vode.

Hihihi eve ti kikiriki Laughing

#82:   Autor: Alana Bates Post Postano: 06.08.2005. 9:46

Htjedosmo ti puki i ja jučer u tri ujutro doć mahat gore ak dežuraš na koitatore Smile

#83:   Autor: Don't worry be happy Post Postano: 07.08.2005. 20:53

Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Htjedosmo ti puki i ja jučer u tri ujutro doć mahat gore ak dežuraš na koitatore Smile

šta ste željeli da vas uslika ? ;-)

#84:   Autor: Seyo Post Postano: 07.08.2005. 22:20

e, jebateled, pa nije to kulen da tako debelo režeš te slike, smanji to na 30kb ili ću da ti spičim kamen u prozor, pa će da budeš kao pokojni kristofer rivz iza zavjese Smile

#85:   Autor: Alana Bates Post Postano: 07.08.2005. 22:28

Smile))) Ma neeeeeee Smile))))

#86:   Autor: Alana Bates Post Postano: 07.08.2005. 23:11

Debeli, vid šta sam našla...

KONKURSI - Call for image: uslikaj i postavi na site - FACE Festival

07.08.2005.

www.kulturanova.org.yu: Call for image

Participate in FACE Festival! Share your view!

This is a call for image that every person can create with the camera from his/her own window.

So, - participate! Take a photo!


"Our intention is to create the project that will allow as many artists and public to participate as possible. It is a call for image that every person can create with the camera from his/her own window. It can be as simple as snapshot or as complex as a set-up for still life. This image that only you and your family enjoy (or suffer) becomes very personal and intimate letter to the world. And it is simply the cityscape, view of the square, or neighbour's window, or backyard… and yet so unique. We would post all received images on the web site, and also project them to the public. Everywhere!

This project opens numerous layers of perception, communication via universal visual symbols, and the nature of teamwork strengthens the bond between individual and community(s). Sharing the view from the window is as simple and inviting to ones personal world, as is complex and symbolic of understanding, tolerance and coexistence."

(Blazo Kovacevic and Natalija Mijatovic, author of this project)


Just
- take a photograph which presents your personal view from your own window (jpg format, not more than 500 x 500 pixels, about 100 Kosijek031.com smile
- take a picture from your window (just a window frame with a view - that what you can see through it)
- send the picture to the web site. Communicate!


LOGIN TO http://www.kulturanova.org.yu/gallery

username: kulturanova
password: kulturanova


and add pictures

#87:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 08.08.2005. 8:53

očel bit saundtracka? naći ću ti zamjenu na poslu....šta ono treba veterinar?

#88:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: Gost Post Postano: 08.08.2005. 12:36

opaaa .... vidiš vidiš ... Twisted Evil

#89:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: _Jimmy_ Post Postano: 08.08.2005. 12:38

hahah ... sad svi znaju da je ševio .... hahah Twisted Evil

#90:   Autor: goose Post Postano: 08.08.2005. 12:41

Don't worry be happy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Alana Bates je napisao/la (Pogledaj post): ›
Htjedosmo ti puki i ja jučer u tri ujutro doć mahat gore ak dežuraš na koitatore Smile

šta ste željeli da vas uslika ? ;-)


heheheh....dečki željni publiciteta....debeli, udri!!

Twisted Evil

#91:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 08.08.2005. 14:45

ajmo debeli pokreni se više, pogledaj kroz prozor, siguran sam da me vidiš, ja sam ti tamo onaj lijevo s laptopom bez gaća. SLIKAJ! ...dok ih nisam navuko.

#92:   Autor: D Post Postano: 08.08.2005. 14:49

nek se vidi da osijek ima i egzibicioniset, a ne samo voayere Smile

#93:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 08.08.2005. 19:46

Foto studio kod Debelog.

Vidis, vidis... dobar koncept... spoj ugodnog s korisnim...

#94:   Autor: chiara Post Postano: 09.08.2005. 8:57

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Foto studio kod Debelog.

Vidis, vidis... dobar koncept... spoj ugodnog s korisnim...


cek, cek, mozda pocne i naplacivati... Very Happy

#95:   Autor: D Post Postano: 09.08.2005. 13:48

hoće li akteri dobiti proviziju Smile

#96:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 10.08.2005. 6:46

@debeli mislim da je dramaturški vrhunac ovog topika davno prošao, zadnji ti je voz za objavu pikanterija u fotki ili zvuku.

#97:   Autor: D Post Postano: 10.08.2005. 8:26

umjetnici ne rade dobro pod pritiskom. dajte mu koji dan i sigurno ce ponovno zabljesnuti!

#98:   Autor: chiara Post Postano: 10.08.2005. 8:45

dobro debeli hoce li to vise sa tim fotkama ili audio-snimkama... vidis da smo vec svi ajme u deficitu Smile

#99:   Autor: Gost Post Postano: 10.08.2005. 14:49

Ja već odusto'.

#100:   Autor: Seyo Post Postano: 10.08.2005. 17:27

A vjerojatno leti iznad grada i traži materijal Smile Veliki Debeli gleda na sve nas!

#101:   Autor: debeli Post Postano: 10.08.2005. 18:02

Seyo je napisao/la (Pogledaj post): › A vjerojatno leti iznad grada i traži materijal Smile Veliki Debeli gleda na sve nas!

Seyo vidit ćeš ujutro fotke, bilo je prljavo staklo ali nisu loše.
Bio sam na 2500 metara, još mi zuji u ušima. Poslao sam par u redakciju, možda ih stave u galeriju. Nsam mogao gurniti tvoju Šeficu, povela je sina, pa mi je bilo žao maloga Laughing

#102:   Autor: Gost Post Postano: 12.08.2005. 9:04

Ljudi debeli ide malo svoje debelo dupe namočiti u more naše sinje Laughing
Stoga ako morate sr*ti ili se shewiti ispod njegovog prozora, možete to učiniti tijekom vikenda. Namojte biti glasni i baka zna slikati Laughing
Tko zna možda donese zgodnih fotozapisa Rolling Eyes
ćao pipl, odo ja na more Cool

#103:   Autor: debeli Post Postano: 12.08.2005. 9:05

Bemti! opet me nije logiro

#104:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 12.08.2005. 9:18

Uživaj, mada mogo si zaljepit pokoju pikanteriju da se zabavljamo dok te nema.

#105:   Autor: D Post Postano: 12.08.2005. 9:28

jesi nabavio vodootporno kućište za extra zanimjive fotke? uživaj i nadoknadi neprospavane noći čeke na prozoru!

#106:   Autor: debeli Post Postano: 15.08.2005. 22:41

D je napisao/la (Pogledaj post): › jesi nabavio vodootporno kućište za extra zanimjive fotke? uživaj i nadoknadi neprospavane noći čeke na prozoru!

Ništ od kućišta, a i slike su slabe. Bijah na Bolu sramota 2 toplesa ukupno i to na jednom zakačena beba Crying or Very sad

#107:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 15.08.2005. 22:57

Pa gdje si ti vidio da ce se hrvatska krema skinuti?! Haha. Da ih ne bi vidio netko iz naselja, ili da se ne bi vidio los rad plasticara. Zato citaju Cosmo i ostala sranja sto preporucuju kojekakvi fashion gurui, beckhemi, viktorije, i onda njihovo tijelo ima smisao postojanja - nosenje odjece.

#108:   Autor: debeli Post Postano: 15.08.2005. 23:22

Ma bitche da su sve sponzoruše na Zrćetama.
@Leteći ovo za skidanje drugi toples je bio Osiječki
hehehe

#109:   Autor: Seyo Post Postano: 16.08.2005. 18:34

debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
drugi toples je bio Osiječki
hehehe


Fuj, prase Debelo Smile ope si pokazivo bradavice dok si galebarijo plažom Wink

#110:   Autor: Gost Post Postano: 16.08.2005. 22:48

Seyo je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
drugi toples je bio Osiječki
hehehe


Fuj, prase Debelo Smile ope si pokazivo bradavice dok si galebarijo plažom Wink

Seyo ne odavaj tajnu Embarassed

#111:   Autor: debeli Post Postano: 16.08.2005. 22:49

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
Seyo je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): ›
drugi toples je bio Osiječki
hehehe


Fuj, prase Debelo Smile ope si pokazivo bradavice dok si galebarijo plažom Wink

Seyo ne odavaj tajnu Embarassed

Jope se nisam logiro

#112:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 17.08.2005. 13:14

debeli, imaš 5 kikirikija glede (radi) {zbog} slika sjenjaka, dok sam gledao čak sam i uzviknuo "Petre, vidim ti kuću odavdje"...

#113:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: debeli Post Postano: 17.08.2005. 17:55

nakaradni je napisao/la (Pogledaj post): › debeli, imaš 5 kikirikija glede (radi) {zbog} slika sjenjaka, dok sam gledao čak sam i uzviknuo "Petre, vidim ti kuću odavdje"...



Fala za kikiriki, ali ja ga nisam zaslužio. Slimbu ti je stavijo neki dobrica kad je vidio tvoje zapomaganje. Molim te zahvali se pravom čoeku, a ja ti kikiriki ne bum vratil Laughing

#114:   Autor: Leon Post Postano: 17.08.2005. 23:39

@nakaradni, debeli, fotku je poslao korisnik bili, pa njemu onda i poklanjajte kikiriki. Bit ce toga jos za koji dan. Smile

#115:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 18.08.2005. 12:00

bill, imaš od mene 5 kikirikija kod debelog Shocked Laughing Mr. Green

#116:   Autor: goose Post Postano: 18.08.2005. 12:04

jebli vas kikirikiji

#117:   Autor: Gost Post Postano: 18.08.2005. 12:24

goose je napisao/la (Pogledaj post): › jebli vas kikirikiji

ne laj

#118:   Autor: goose Post Postano: 18.08.2005. 12:27

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
goose je napisao/la (Pogledaj post): › jebli vas kikirikiji

ne laj


pas koji laje ne grize

Razz

#119:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: nakaradni Post Postano: 18.08.2005. 14:41

goose je napisao/la (Pogledaj post): ›
Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): ›
goose je napisao/la (Pogledaj post): › jebli vas kikirikiji

ne laj


pas koji laje ne grize

Razz


i ti bi kikirikija....


ajde dobit ćeš zbog fotke "sjenjaka"... Laž

#120:   Autor: goose Post Postano: 18.08.2005. 19:09

ne trebaju meni kikirikiji...neka hvala!

#121:   Autor: captain_banana Post Postano: 19.08.2005. 17:33

bolje joj dajte gumenih bombona...heheheheh

#122:   Autor: chiara Post Postano: 30.08.2005. 10:46

ajd i ja dosla sa sinjeg mora.... hoce li biti sta debeli? de malo pozuri

#123:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 30.08.2005. 10:52

@chiara, potrazi onaj post "plinifikacija mladih"... Debeli opet nije mirovao... ;-)

#124:   Autor: chiara Post Postano: 30.08.2005. 10:55

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › @chiara, potrazi onaj post "plinifikacija mladih"... Debeli opet nije mirovao... ;-)


e thx.... bas si zlatan Smile

#125:   Autor: Gost Post Postano: 07.09.2005. 13:10

E debeli samo da te pitam dali ti živis sa lijeve ili desne strane benze??Ja sam na trpimirovoj 1 a a vidim da to sa slike sa desne strane reci koji si ulaz ako si sa lijeve strane.
p.s Jesi ti jurić?

#126:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: William H. Bonney Post Postano: 07.09.2005. 21:56

debeli baš ćitam http://sisa.blog.hr/ i pada mi na pamet genijalna ideja da digneš neku kintu....ćitaj pažljivo:

" Artist's Shit- contents, 30gr net
freshly preserved
produced and tinned in May 1961
PIERO MANZONI


Motiviran lakovjernošću kupaca umjetnina, Piero Manzoni, talijanski moderni umjetnik, 1961. napunio je devedeset konzervi svojim govnom.
Svaka je konzerva označena prema industrijskim standardima, na tri jezika, numerirana, potpisana umjetnikovim imenom i imenom kolekcionara koji je posjeduje.
Obrazloženje ovog čina napisao je u pismu svojem prijatelju: "Ako kolekcionari stvarno žele nešto intimno i zaista blisko umjetniku, evo im njegovo govno. To je stvarno njegovo"
Zanimljivo je da je s vremenom 45 konzervi zbog fermentiranja jednostavno eksplodiralo, što je bila i umjetnikova želja.
Prije nekoliko godina Art galerija Tate za ovaj je rad izdvojila čak 22.300 funti, što je 745 funti po drečnom gramu. Za usporedbu, gram 24-karatnog zlata košta 550 funti."


Zadnja promjena: William H. Bonney; 08.09.2005. 9:50; ukupno mijenjano 1 put.

#127:   Autor: debeli Post Postano: 07.09.2005. 22:46

Ma daj Willie, nisam ti ja neki umjetnik, ovo radim čisto amaterski, i zbog želje da podjelim tzv. taboo sa svojim sugrađanima.

#128:   Autor: debeli Post Postano: 07.09.2005. 22:53

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › E debeli samo da te pitam dali ti živis sa lijeve ili desne strane benze??Ja sam na trpimirovoj 1 a a vidim da to sa slike sa desne strane reci koji si ulaz ako si sa lijeve strane.
p.s Jesi ti jurić?


Ma ja ti dragi ghoste samo ponekad dođem skuhat baki nešt za jest, operem joj leđa i suđe, ponekad prozore kad ono kroz prozor svašt. Pa klik, klik, bljes i eto osobe na portalu.
A za stranu Trpimirove ovisi sa koje strane gledaš lijevo može ponekad izgledati i desno.
A da ti nisi sheeter osijek031.com smile
ili momak u čarapicama osijek031.com smile, pa bi se malo osvećivo

#129:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 07.09.2005. 23:32

nije ni PIERO al je uzo lovu

#130:   Autor: Gost Post Postano: 08.09.2005. 13:04

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › E debeli samo da te pitam dali ti živis sa lijeve ili desne strane benze??Ja sam na trpimirovoj 1 a a vidim da to sa slike sa desne strane reci koji si ulaz ako si sa lijeve strane.
p.s Jesi ti jurić?


Bleeding obvious da frajer nešto išće.
Ne davaj podatke Debeli.

#131:   Autor: Gost Post Postano: 08.09.2005. 13:04

ne potpisah se.
RKL

#132:   Autor: debeli Post Postano: 08.09.2005. 14:13

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › ne potpisah se.
RKL

Rukometni Klub Livana?
Daj se registriraj, pa stalno si na forumu

#133:   Autor: RKL Post Postano: 08.09.2005. 17:37

Rich Kids on LSD,
hardcore bend iz 80tih...

#134:   Autor: debeli Post Postano: 08.09.2005. 18:10

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Rich Kids on LSD,
hardcore bend iz 80tih...


Jebi ga ja sam u 80-ima slušo samo Rokere s Moravu
osijek031.com smile

#135:   Autor: RKL Post Postano: 09.09.2005. 8:48

Rokeri su super nema ti šta bit neugodno Smile, zamisli da si ko William H. Booney koji je 80tih slušo Duran Duran.

#136:   Autor: debeli Post Postano: 09.09.2005. 10:16

RKL je napisao/la (Pogledaj post): › Rokeri su super nema ti šta bit neugodno Smile, zamisli da si ko William H. Booney koji je 80tih slušo Duran Duran.


Ma eve tebi par kikirickija da ih možeš krkenzi every dey osijek031.com smile

#137:   Autor: iawgoM Post Postano: 09.09.2005. 12:52

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli baš ćitam http://sisa.blog.hr/ i pada mi na pamet genijalna ideja da digneš neku kintu....


bonney?! odakle ti znas za taj blog?

#138:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 09.09.2005. 19:53

taj blog je trebao biti tajna???

#139:   Autor: iawgoM Post Postano: 09.09.2005. 20:25

William H. Bonney je napisao/la (Pogledaj post): ›
taj blog je trebao biti tajna???


ma neee...nego cist me zanima odakle si dosao do toga..to moj blesavi cimer pishe Smile pa da mu znam neki feedback dati hehe

#140:   Autor: William H. Bonney Post Postano: 09.09.2005. 21:48

eeej tolko zabave mi je priuštio daj da mu platim pešest piva.

#141:   Autor: debeli Post Postano: 27.09.2005. 15:04

E ljudi nećete vjerovati, ali ove slikice su objavljene u novom Imperijalu. Štoviše dobile su i članak, pa su moj parkić usporedili sa Zrćama. No o balkončiću ni riječi.
Hehehe.

#142:   Autor: ixia Post Postano: 27.09.2005. 15:15

su ti bar pripisali zasluge za "umjetnicke" fotke? Smile

#143:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 27.09.2005. 15:37

Debeli, ti si nas heroj!

Jel' ima kakvih dogadjanja pod prozor, lately?

#144:   Autor: ixia Post Postano: 27.09.2005. 15:58

da da! a obeco si i neki kratki video i nist od toga... Sad

#145:   Autor: debeli Post Postano: 27.09.2005. 17:33

ixia je napisao/la (Pogledaj post): › su ti bar pripisali zasluge za "umjetnicke" fotke? Smile

Rekli su da sam amater paparazzo
Laughing

#146:   Autor: ixia Post Postano: 27.09.2005. 17:55

debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Rekli su da sam amater paparazzo
Laughing


a cuj i to je pocetak. sad se moras okomit na local celebrities. uzmes fotic pa djapica, kramarica... pih, imas motiva po blata!

#147:   Autor: debeli Post Postano: 27.09.2005. 21:39

ixia je napisao/la (Pogledaj post): ›
debeli je napisao/la (Pogledaj post): › Rekli su da sam amater paparazzo
Laughing


a cuj i to je pocetak. sad se moras okomit na local celebrities. uzmes fotic pa djapica, kramarica... pih, imas motiva po blata!

Što se tiče audio zapisa, dao sam frendu da mi ga pročisti od brujanja i da ga skrati da ga mogu stavit na forum. Podsjetit ću ga.

#148:   Autor: Gost Post Postano: 29.09.2005. 23:13

Planeta majmuna je vjeruj mi

#149:   Autor: Gost Post Postano: 29.09.2005. 23:20

Debeli ako ne želiš da na Vjencu bude više policije od ljudi, nećeš više na internetu pokazivati ovakve slike

#150:   Autor: Gost Post Postano: 30.09.2005. 4:51

Da li si nabavio njen mobilni broj.Javi nam.

#151:   Autor: Heg Post Postano: 30.09.2005. 18:51

Gost je napisao/la (Pogledaj post): ›
Debeli ako ne želiš da na Vjencu bude više policije od ljudi, nećeš više na internetu pokazivati ovakve slike


Da ne bi došli škicati sa strane,duga je noćna.

#152:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 05.10.2005. 13:17

@debeli, ti nas zavlacis... vidjeli smo seracicu kako priznaje, hocemo i ove cuti i vidjeti... mrd, mrd, mrdajjjj...

#153:   Autor: Gost Post Postano: 11.10.2005. 23:57

Braco ne da si legenda, pa treba se roditi sretan , a ti to izgleda jesi! Pod prozorom pornić u živo - ha ha!

#154:   Autor: Gost Post Postano: 12.10.2005. 14:59

Anonymous je napisao/la (Pogledaj post): › Braco ne da si legenda, pa treba se roditi sretan , a ti to izgleda jesi! Pod prozorom pornić u živo - ha ha!


hehe

#155:   Autor: Seyo Post Postano: 12.10.2005. 22:24

[quote="debeli"]
[dao sam frendu da mi ga pročisti od brujanja i da ga skrati da ga mogu stavit[/quote]



Ideš! jesi nastran, ajde da ti bruji ali da ti ga skrati, sad si pretjero Smile

#156:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 12.11.2006. 10:00

tek sam sad vidjela slike....
sve što ću reći je: omg

#157:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: terrorWrist Post Postano: 12.11.2006. 13:35

hahaha tek sam i ja sad vidio te slike....prvo malo predigra na drvetu pa glavno jelo na prasnjavom podu lol

i onda svrs svrs po podu a sutra se tu djeca igraju auticima Smile

#158:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 12.11.2006. 15:42

terrorWrist je napisao/la: › i onda svrs svrs po podu a sutra se tu djeca igraju auticima Smile

i onda se pitamo zašto djeca tako rano stupaju u seksualne odnose...

#159:   Autor: ruana Post Postano: 12.11.2006. 22:18

pa svi su sutili i uzivali,a kak im nije bilo hladno,ova nasa sirotinja danasnja nema ni za auto,grozno

#160:   Autor: Poppy Post Postano: 13.11.2006. 12:38

Vidila i ja jednom nesto slicno u Zgb. Cak sam i fotkala, al mi bio bed, pa sam odmah izbrisala. Nije doduše bilo ovako eksplicitno..

#161:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 13.11.2006. 13:15

ma trebala si stavit na ovaj forum, pa onda izbrisat Very Happy

#162:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 13.11.2006. 14:12

Poppy je napisao/la: › Vidila i ja jednom nesto slicno u Zgb. Cak sam i fotkala, al mi bio bed, pa sam odmah izbrisala. Nije doduše bilo ovako eksplicitno..


Eto...tipicno zensko...

Fotke se ne brisu...

#163:   Autor: chiara Post Postano: 13.11.2006. 16:07

Pa dobro jel' ima sto novoga s tog prozora.... slike su stare vec godinu dana... ili se takvi "nestasni" parovi klone prozora, otkako su slike objavljene na stranici? ili debeli nema vise inspiracije?

#164:   Autor: CatCloe Post Postano: 13.11.2006. 17:05

hahahaha ovo mi je promaklo Very Happy a ja mislila da je zajebano imati tramvajsku stanicu pod prozorom Very Happy
..ali gaddemit, na zemlji!!! Very Happy

#165:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: CAROLINE Post Postano: 13.11.2006. 23:22

Nekako sumnjam u autenticnost tih slika...
Mislim, ne znam cini li mi se ili oboje imaju suncike usred noci? Kao da su znali da ih netko fotka....

#166:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: CAROLINE Post Postano: 13.11.2006. 23:30

ili je to debeli iz pukog dobrocinstva "namontirao" kako ne bi isuvise osramotio jadnike??? Question

#167:  Re: Pod mojim prozorom .... Autor: steam Post Postano: 14.11.2006. 0:22

CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › Nekako sumnjam u autenticnost tih slika...
Mislim, ne znam cini li mi se ili oboje imaju suncike usred noci? Kao da su znali da ih netko fotka....


Ti valjda nisi skontala da click na sliku otvara sliku u punoj velicini, toliko veliku da se vidi i marka suncika. Smile

#168:   Autor: Janis Post Postano: 14.11.2006. 22:26

...hihihi, Ray Ban... ali mislim stvarno, šta im bi? Toliko napaljeni?!

#169:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 15.11.2006. 8:31

CAROLINE je napisao/la (Pogledaj post): › Nekako sumnjam u autenticnost tih slika...
Mislim, ne znam cini li mi se ili oboje imaju suncike usred noci? Kao da su znali da ih netko fotka....

samo da znaš da je to EDITIRANO! Zbog privatnosti je vlasnik tih slika - u ovom slučaju Debeli - nacrtao naočale... Mislim, mogli ste to već skontat...

#170:   Autor: CAROLINE Post Postano: 15.11.2006. 20:15

da, da skuzila sam cim sam postala...Razumljivo

#171:   Autor: Janis Post Postano: 15.11.2006. 22:34

...bah, ja sam se šalila s ovim Ray Ban, to ste valjda shvatili....

#172:   Autor: 8 Post Postano: 16.11.2006. 0:07

Šta se vi tu sad snebivate? Malo im se pritužilo i evo.

Staro rimsko pravilo kaže "De profundis clamo ad Te, domine" ili u slobodnom prijevodu "Kad zađe Sunce, bonton odmara."

Uvijek su mi bili dragi ljudići, a češće su to žene, koje se sad kao tu išćuđavaju... a zapravo priželjkuju ako ne isti, onda neki sličan scenarij.

#173:   Autor: wendy Post Postano: 16.11.2006. 14:39

8 je napisao/la (Pogledaj post): › Uvijek su mi bili dragi ljudići, a češće su to žene, koje se sad kao tu išćuđavaju... a zapravo priželjkuju ako ne isti, onda neki sličan scenarij.


Hehe, takav da ih, usred "posla", netko promatra s balkona i fotka? Ne, fala. Smile

Nema ništa loše u tradicionalnom - barem što se privatnosti tiče... ali, tko voli... Wink

#174:   Autor: Leon Post Postano: 16.11.2006. 14:46

Ženska_glava je napisao/la: ›
tek sam sad vidjela slike....
sve što ću reći je: omg


Si vidjela i ove:

Citat: ›
To je ista ona zgrada s koje su snimljeni i kadrovi na doljenavedenim linkovima (o.p. Leon):
I to je Osijek (cura pod prozorom)

Pod mojim prozorom (dvoje u pohoti)

Plinifikacija mladih (uh, uh)

I ja moram s vama ovo podijeliti

Debeli, ti zivis u najboljoj zgradi na svijetu! ;-)

#175:   Autor: Rajnus Post Postano: 16.11.2006. 14:47

Onda ti se Monty Phyton ne bi svidio Smile
No hajde gdje ti je avanturizam Wink

#176:   Autor: toni Post Postano: 16.11.2006. 14:51

wendy je napisao/la: ›
Nema ništa loše u tradicionalnom - barem što se privatnosti tiče... ali, tko voli... Wink


pače, pače.. ali i određene devijacije nakon nekog vremena dosade... a malo egzibicionizma ne skodi.. Wink iako im je ovo bezveze.. u mraku.. bolje neki public plejs.. za šankom recimo... biljar stolu..autobusu.. Wink

prljava mašta i bolesni snovi Smile
ma ja sam bolestan. ne slusat mene Wink

#177:   Autor: steam Post Postano: 16.11.2006. 23:08

Kad smo se vec vratili na temu, Debeli daj audio. Obećo si.

#178:   Autor: wendy Post Postano: 16.11.2006. 23:52

heh, Rajnus i toni... kad smo kod avanturizma i egzibicionizma... jel možemo očekivati neke vaše snimke ili fotke ovdje, ha? ili se vi ipak držite dalje od debelog pa to nema tko zabilježiti? Wink

#179:   Autor: toni Post Postano: 17.11.2006. 0:13

naravno da... ne Wink

#180:   Autor: Ženska_glava Post Postano: 17.11.2006. 10:16

Leon je napisao/la: ›
Ženska_glava je napisao/la: ›
tek sam sad vidjela slike....
sve što ću reći je: omg


Si vidjela i ove:

Citat: ›
To je ista ona zgrada s koje su snimljeni i kadrovi na doljenavedenim linkovima (o.p. Leon):
I to je Osijek (cura pod prozorom)

Pod mojim prozorom (dvoje u pohoti)
ajme, leone... koje fotke.... Very Happy

Plinifikacija mladih (uh, uh)

I ja moram s vama ovo podijeliti

Debeli, ti zivis u najboljoj zgradi na svijetu! ;-)


#181:   Autor: sheila Post Postano: 17.11.2006. 11:33

heheh a jesu imali kondom???

#182:   Autor: debeli Post Postano: 17.11.2006. 18:02

E nemam pojma sto je ilo s tim audio, dao sam legi da to sredi , nije mi se javio. Huh sumnjam da ga je stid Very Happy

#183:   Autor: steam Post Postano: 20.11.2006. 21:45

Ajd stavi negdje, imas se Adobe Audition, ponesto se i zna, sredit ce se. Smile

#184:   Autor: stoka_unleashed Post Postano: 04.05.2008. 11:27

i što je na kraju s audio zapisom?

#185:   Autor: Pikanto Post Postano: 04.05.2008. 11:42

Mijenjam svoj stan od 100 qm, u dosadnom dijelu grada za sobicu kod Debelog.
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Pod mojim prozorom ....


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::