Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » upucavanje - sa zenske strane

#1: Hehehe ! upucavanje - sa zenske strane Autor: betty Post Postano: 27.09.2007. 19:06

ajmo sada cure, kako vi vucete prvi potez?? kako nekoga pozvati na cugu ( ali ne subotom nakon nekoliko casica tekile jer tada i najsramezljivije postaju lovci).??
da li vam se cini da kad cura vuce prvi potez muskarci to kao da ne kuze????
e da i ispricavam se ako je tema vec bila.
osijek031.com smile

#2:   Autor: MissTake Post Postano: 27.09.2007. 19:26

pogled je dovoljan i tip sam priđe Smile

#3:   Autor: legica_os Post Postano: 27.09.2007. 19:31

ja se ne znam upucavati Sad

#4:   Autor: Svebor Post Postano: 27.09.2007. 20:01

MissTake je napisao/la (Pogledaj post): › pogled je dovoljan i tip sam priđe Smile

baš mi je danas pričao frend o situaciji u kojoj ga eto tako ženskica vani gleda s vremena na vrijeme pa se pogledavaju... i baš si postao sav bitan i mislio prići joj kada ono, okrene se i vidi još 15 likova koji misle isto što i on Laughing Rolling Eyes

#5:   Autor: MissTake Post Postano: 27.09.2007. 20:09

tko prvi njemu riba osijek031.com smile

#6:   Autor: jocika Post Postano: 27.09.2007. 20:17

Ali pažnja, velika osijek031.com smile jede malu, pa da se neka ribica ne opeće... osijek031.com smile

#7:   Autor: Bojo Post Postano: 27.09.2007. 20:23

nekad vi dajete krive znakove...tako da bolje da se pravim da ne kontam vaše znakove nego da se osramotim pred ljudima Smile

#8:   Autor: ruana Post Postano: 27.09.2007. 22:13

ja se ne moram upucavat zamnom svi trce, hehe osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#9:   Autor: ela Post Postano: 27.09.2007. 22:16

Toljagom po glavi pa u pećinu..
poslje nogom u gujscu.. osijek031.com smile

ne upucavam se i ovak me promašaji nađu...ideš još da letam za njima...ludilo Laughing

#10:   Autor: kopile Post Postano: 27.09.2007. 23:53

Ja za žensko upucavanje nisam nikada u životu čuo.Nemate vi za tako šta muda.

#11:   Autor: Bojo Post Postano: 27.09.2007. 23:54

kopile je napisao/la (Pogledaj post): › Ja za žensko upucavanje nisam nikada u životu čuo.Nemate vi za tako šta muda.

i to što kažeš...bravo

#12:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 27.09.2007. 23:54

osijek031.com smile

#13:   Autor: insomnia Post Postano: 27.09.2007. 23:59

ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink

#14:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: Mladjo Post Postano: 28.09.2007. 0:00

pitanje je koje su prave namjere cure koja zove na cugu. nisam siguran šta vi cure kad pozivate na cugu imate na pameti Question

#15:   Autor: kopile Post Postano: 28.09.2007. 0:01

To onda nije upucavanje nego goli kurac.Upucavanje je kad dođeš pred nekog i kažeš oćeš nećeš.

#16:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: Monstrum Post Postano: 28.09.2007. 0:13

Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pitanje je koje su prave namjere cure koja zove na cugu. nisam siguran šta vi cure kad pozivate na cugu imate na pameti Question


Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,

#17:   Autor: insomnia Post Postano: 28.09.2007. 0:19

kopile je napisao/la: ›
To onda nije upucavanje nego goli kurac.Upucavanje je kad dođeš pred nekog i kažeš oćeš nećeš.

OVO ne bih nazvala upucavanjem..
ja pod upucavanjem smatram onak neko škicanje, tj. barenje.. ispočetka.. pa onda dođeš pa se upoznaš, pa započneš nekakav razgovor valjda.. ? meni osobno nikad nije bio bed prići nekom dečku i pozvat ga na cugu.. a pritom nisam imala apsolutno nikakvih skrivenih namjera tipa-e ovo je čovjek koji će me ženiti.. ovdje je riječ o upucavanju, zar ne?!

#18:   Autor: Bojo Post Postano: 28.09.2007. 0:23

e vidiš...to škicanje može puno toga značiti...da ti se lik sviđa,ili da je lik smiješan pa ga gledaš...ili si bzvz bacila oko na lika tek tolko da vidiš kog ima okolo...brate mili...dođeš,kažeš...e curo ovo ono,lijevo desno,ti se meni sviđaš...a vi bi se škicale...ne moš pobijedit tako Smile

#19:   Autor: insomnia Post Postano: 28.09.2007. 0:26

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
e vidiš...to škicanje može puno toga značiti...da ti se lik sviđa,ili da je lik smiješan pa ga gledaš...ili si bzvz bacila oko na lika tek tolko da vidiš kog ima okolo...brate mili...dođeš,kažeš...e curo ovo ono,lijevo desno,ti se meni sviđaš...a vi bi se škicale...ne moš pobijedit tako Smile

naravno da je to škicanje samo uvod.. joj... a šta ću ti doći i reći-e, momak, bi ti mene karo malo? mislim, ono osijek031.com smile

#20:   Autor: Bojo Post Postano: 28.09.2007. 0:27

pa dobro...ne baš karo...kažeš...lega,JEBI ME Smile
želim vidjet tvoje njihalo strave u meni...idemo do mene... Very Happy Very Happy Very Happy

#21:   Autor: Bojo Post Postano: 28.09.2007. 0:30

šalu na stranu...pa ne karo...al dođeš i kažeš,ćao...jel te zanima koja kavica sa mnom...ili,brate mili sad mi palo na pamet...malo se potrudiš i nabaviš od njega broj mobitela i pozoveš ga porukom na kavu,ako te je već stid uživo pitat Smile issse,kako sam se ovog samo sjetio,u momentu...

#22:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: Jeff Murdock Post Postano: 28.09.2007. 0:34

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pitanje je koje su prave namjere cure koja zove na cugu. nisam siguran šta vi cure kad pozivate na cugu imate na pameti Question


Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,

Steve: "Look, it is not physically possible for a man to know what a woman wants. Which is very unfair. Because you always know what we want.".
Patrick: "Yeah, because we always have the common decency to only ever want one thing. And do you ever thank us for making it so simple? Never!".

#23:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: fairy Post Postano: 28.09.2007. 7:24

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Mladjo je napisao/la (Pogledaj post): › pitanje je koje su prave namjere cure koja zove na cugu. nisam siguran šta vi cure kad pozivate na cugu imate na pameti Question


Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,


svašta...pa isto što i vi,,,,

#24:   Autor: allein Post Postano: 28.09.2007. 8:34

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Djelomično je i ovo točno, bar u mom slučaju. Ja priznam da sam malo sporiji Embarassed

Ali isto tako je žensko upucavanje tako neuobičajeno, kao zgoditak na lotu. Znam, jer mi se par puta to dogodilo. Da ženska prva nešt pokrene, onako klasično na izlasku, preko cijele prostorije pogledavanja pa micpomic je bliže dok na kraju nije kod mene pa neka spika krene. Onda mi se u glavi počnu dešavati monolozi "WTF?? ovo se ne događa, ko me zajebava, šta sad ova mala tu...????" dok pokušavam održavati neku koherentnu komunikaciju.Za to vrijeme svojim držanjem i prostim rečenicama odajem dojam seoskog idiota, što je totalno ugas za poletnu curu. Ona obično onda brzo odustaje, a meni sljedeća dva dana padaju na pamet inteligentne stvari koje sam mogao reći, kako sam ju mogao obrlatiti i sl....Kad se samo sjetim Neutral

#25:   Autor: davorccc Post Postano: 28.09.2007. 8:42

insomnia je napisao/la: ›
ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Očito nešalješ dobre signale.

#26:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: allein Post Postano: 28.09.2007. 8:47

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
Bravo a kolko znam nisam vražji čitač misli, ni ja ni ostali dio muške populacije,


svašta...pa isto što i vi,,,,


Ne mora biti. Samo pogledaj šta se sve može dogoditi ako mislite da se razumijemo.

#27:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 8:54

hahaha Kopile je zakon osijek031.com smile

#28:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.09.2007. 10:09

allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Djelomično je i ovo točno, bar u mom slučaju. Ja priznam da sam malo sporiji Embarassed

Ali isto tako je žensko upucavanje tako neuobičajeno, kao zgoditak na lotu. Znam, jer mi se par puta to dogodilo. Da ženska prva nešt pokrene, onako klasično na izlasku, preko cijele prostorije pogledavanja pa micpomic je bliže dok na kraju nije kod mene pa neka spika krene. Onda mi se u glavi počnu dešavati monolozi "WTF?? ovo se ne događa, ko me zajebava, šta sad ova mala tu...????" dok pokušavam održavati neku koherentnu komunikaciju.Za to vrijeme svojim držanjem i prostim rečenicama odajem dojam seoskog idiota, što je totalno ugas za poletnu curu. Ona obično onda brzo odustaje, a meni sljedeća dva dana padaju na pamet inteligentne stvari koje sam mogao reći, kako sam ju mogao obrlatiti i sl....Kad se samo sjetim Neutral


Eto priznam, i ja sam mal sporiji, i ti vaši "ženski signali" nekad mogu bit jako slabi čisto onak ko svjetlo kroz gustu maglu iako vi mislite da dajete sve od sebe, i vjerovatno si onda kontate pa kak to on ne vidi, dajte taj ženski potenciometar za barenje okrenite na max, i mi muški nekad zaslužujemo da nas se bari Very Happy

#29:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: wendy Post Postano: 28.09.2007. 10:35

[quote="allein";p="100625"]
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Samo pogledaj šta se sve može dogoditi ako mislite da se razumijemo.


Dada, učimo svi na mom primjeru Wink

Hm, istina je da većina muškaraca krivo tumači neke "signale". Ja se stvarno više nikome ne smijem nasmiješiti jer nakon toga imam milijun muka kako da ga se riješim. Katastrofa!

Jedan primjer... Zaštitar u banci. Ja sam, plavuša, stala u totalno krivi red, tj. van reda. Dolazi zaštitar i pokaže mi da se moram pomaknuti. Ispala sam glupa (o, Bože, opet Wink ) pa sam se nasmijala i pomaknula... NAkon toga ga nisam mogla skinuti s vrata i tražio je moj broj kad sam izlazila. Ovakve i slične stvari mi se neprestano događaju.

Zaključak je da se više ne smijem smješkati. U čemu je stvar? Možda u tome što su ljudi uglavnom nadrkani jer se svima uvijek negdje žuri pa se običan, ljubazan osmjeh shvaća kao "barenje" jer je to, kao, nešto neobično?

#30:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 28.09.2007. 12:00

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink

makakvi... to što namignete skrivajuči se iza svoje šape se neračuna :d ...rijetko koja ima muda bilo šta napraviti, a onda kukaju "kako da dođem do njega?" ... jednostavno! priđeš i bok! ... starije cure su malo opuštenije u tome, dođu, kažu i to je to! Smile ... ako ne subotom i želite pozvati na kavicu pošaljite sms makar jer ja mislim da bi svakome liku bilo drago kad bi dobio takvu porukicu gdje ga cura zove na kavicu neku Wink ... nema se tu šta izgubiti! ako je bilo šanse dobit ćete ju, a ako nije bilo šanse nečete ju ni dobiti Cool

#31:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 12:29

ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed

#32:   Autor: DonQuijote Post Postano: 28.09.2007. 12:32

Korina je napisao/la: ›
ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed

ako me vidiš, mene slobodno odmah zaobiđi! Smile

#33:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 12:36

nemaš frke!

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 28.09.2007. 12:43

Korina je napisao/la: › ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed
Ili kenjas da to radis, ili ne izlazimo na ista mjesta...

Kamo srece kad bi vecina zena bile takve, a ne da sramezljivi pogled kroz dno case smatraju ultrasnaznim odasiljanjem signala...

#35:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 12:57

pa naravno da to radim..ovaj zadnji nije zatrzao, ali me sada stalno pogledava i pozdravlja..ne kontam, al nema veze Rolling Eyes

#36:   Autor: insomnia Post Postano: 28.09.2007. 13:10

Korina je napisao/la: ›
ja lijepo dođem do dotičnog i pitam jel se mi možemo upoznati i onda saspem 150 pitanja da mu saznam CV i povijest bolesti, a tu onda vidim i sposobnost konverzacije ili ti IQ i možda tračak humorističnosti pa ak je vrijedan moje daljnje pažnje onda se motam oko njega još neko vrijeme da vidim jel trza ili ne, a ako ne, ćao miki idemo dalje Embarassed

također.. apsolutno potpisujem.. meni stvarno nije bed prići dečku.. ili mu poslati sms s pozivom na kavicu.. u većini slučajeva sam čak obično ja ta koja započinje.. a opet, ovisi od cure do cure, naravno.. neke su sramežljivije, pa im ''signali'' i nisu baš najjače frekvencije..

#37:   Autor: Korina Post Postano: 28.09.2007. 13:38

naravno, to se ne događa tako često..ipak ja više volim džentlmene da mi priđu osijek031.com smile

#38:   Autor: Bojo Post Postano: 28.09.2007. 14:37

da brate mili...sad si ja mislim...mi smo kao muški pa moramo napraviti prvi korak...a vi se borite tu za jednakost spolova ovo ono...pa onda kako mi vama priđemo priđite i vi nama...a ne škicanje brate mili...

#39:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: :::Bruno::: Post Postano: 28.09.2007. 17:23

ja koliko vidim cure neželi maknut prstom.... isto tako za izlaske, uvijek sam ja taj koji je morao planirati van osijek031.com smile ... ma cure su lijene! Razz

#40:   Autor: legica_os Post Postano: 28.09.2007. 18:03

Kad se cura upucava žestoko ispada drolja....
Primjerice ženska oblijeće frajera,strastveno pleše oko njega,cereka se stalno i pali ga ........i onda ispada da nije normalna........
osijek031.com smile osijek031.com smile

#41:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: :::Bruno::: Post Postano: 28.09.2007. 18:12

pa nemora mu skakat po njemu, pipat ga i sl... jednostavno nek priča s likom kuiš Very Happy ...

#42:   Autor: legica_os Post Postano: 28.09.2007. 18:14

:::Bruno::: je napisao/la: ›
pa nemora mu skakat po njemu, pipat ga i sl... jednostavno nek priča s likom kuiš Very Happy ...

ne.ja sam plavuša Embarassed
kako ćeš pričati sa likom a oko tebe gužva,buka i nema teorije da išta čuješ...a ne znaš čitati sa usana ?

#43:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: ljubi Post Postano: 28.09.2007. 23:03

priznajem da ja to radim indirektno, tako da on na kraju misli da je on taj koji je nekog zbario, dečkima je to slađe, a ja znam ko vuče konce.. osijek031.com smile

#44:   Autor: heart3 Post Postano: 28.09.2007. 23:08

insomnia je napisao/la: ›
ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink


Go girl!

#45:   Autor: betty Post Postano: 29.09.2007. 23:30

da, nekim ljudima stvarno treba nacrtat: POZOVI ME NA CUGU!!!!!!

#46:   Autor: rden Post Postano: 29.09.2007. 23:36

Os na cugu?

#47:   Autor: betty Post Postano: 30.09.2007. 0:00

a sta ako imam 150 kg i brkove?

#48:   Autor: rden Post Postano: 30.09.2007. 5:14

Ne bojim se ja brkatih cura,a nevjrujem da si ti taka
Jer imas lijepi nik Smile
Pozdrav

#49:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 30.09.2007. 12:29

betty je napisao/la (Pogledaj post): › da, nekim ljudima stvarno treba nacrtat: POZOVI ME NA CUGU!!!!!!

u biti i treba! ... meni osobno se neda sad razmišljati "šta ona hoče?" jer je to nemoguče znati Wink ... a ako neka toliko želi da odemo na cugu onda i nek se potrudi da dođe do te cuge, a ne da vam mi sve na pladnju stavimo Cool

#50:   Autor: Sale car Post Postano: 30.09.2007. 13:11

pa kad se s vama zenskama nikada ne zna sta ocete.... nikad na zelenu granu s vama Very Happy

#51:   Autor: Bojo Post Postano: 30.09.2007. 13:12

a šta je teško pitat jel bi na cugu sa mnom?

#52:   Autor: betty Post Postano: 30.09.2007. 13:26

a je tesko je...
rden je napisao/la: ›
Ne bojim se ja brkatih cura,a nevjrujem da si ti taka
Jer imas lijepi nik Smile
Pozdrav

da nick je inace pokazatelj svega.

#53:   Autor: Bojo Post Postano: 30.09.2007. 13:28

ma mogu se brkovi obrijat...nije problem...SmileSmileSmile

#54:   Autor: Poppy Post Postano: 30.09.2007. 13:37

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
ma mogu se brkovi obrijat...nije problem...SmileSmileSmile

sigurna sam da je nekima to i fetiš! Wink

#55:   Autor: Sale car Post Postano: 30.09.2007. 14:05

betty je napisao/la: ›
a je tesko je...


zasto?

#56:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.09.2007. 18:30

...zar je moguce da se žensko upucava.....ocito je ovo samo izvadak iz neke meksicke sapunice....a ne nešto što se događa u stvarnom životu..... Cool

#57:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.09.2007. 18:56

tamna strana je napisao/la: ›
...zar je moguce da se žensko upucava.....ocito je ovo samo izvadak iz neke meksicke sapunice....a ne nešto što se događa u stvarnom životu..... Cool

dobro di si ti do sad??!!

#58:   Autor: Bojo Post Postano: 30.09.2007. 18:58

aj da zaključim temu....nemo ženskog upucavanja...već samo škicanja i nekih gluposti...al to nije upucavanje...

#59:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.09.2007. 19:00

ne bih baš rekla da nema, ali kontam da je rijetko.. toliko rijetko da se mnogi mužjaci uplaše ako im se dogodi, jer nisu navikli na cure koje znaju što žele.

#60:   Autor: insomnia Post Postano: 30.09.2007. 19:17

moj zaključak je da ste vi momci okruženi pogrešnim ženama.. Wink

#61:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.09.2007. 19:19

insomnia je napisao/la: ›
moj zaključak je da ste vi momci okruženi pogrešnim ženama.. Wink


...složio bi se sa tvojim zakljuckom.....grad je prepun pogrešnih žena....Cool

#62:   Autor: insomnia Post Postano: 30.09.2007. 19:25

ili možda da preformuliram... sramežljivim i stisnutim ženama..

#63:   Autor: tamna strana Post Postano: 30.09.2007. 20:20

...nego što se tice ženskog upucavanja....definitivno mi nije jasno u cemu je problem prici nekom muškarcu i reci mu....cuj ti se meni sviđaš.....možemo li se naci negdje na cugi.....to je toliko jednostavno da ne može biti jednostavnije.....evo mogu pokazati 100 cura koje su to meni rekle kkao je to jednostavno.....kad to muškarci trebaju prvi napraviti.....Cool

#64:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 01.10.2007. 11:20

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ili možda da preformuliram... sramežljivim i stisnutim ženama..

ma naravno... sve ste sramežljive.. odmah sam se sjetio cure iz filma "nebudi zao" Wink

#65:   Autor: toni Post Postano: 01.10.2007. 11:34

:::Bruno::: je napisao/la: ›
sve ste sramežljive


makaršta ! subota, svatovi.. a mene spopada 13 godina stara djevojcica. gdje ja, tu i ona. najdalje sto sam ju skuzio je bilo cca 2m za vrijeme vecer. a cijeli svatovi me zaebavaju 'gdje ti je obozavateljica' Smile) prestrasno. pleshem s frendicom, mala ulece izmedju i odguruje nas..jos me lokalni pijani mulci zovu sa strane i savjetuju kako je pre mlada.. a jedan je bio najaci.. 'zavrsit ces na sudu, vec je onda bila u takvoj situaciji, znam ja, svatovi bili dogovoreni..' umiro sam od smijeha...

napredne te mlade generacije.. Wink

#66: Hehehe ! Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: dario_os Post Postano: 20.10.2007. 1:36

betty je napisao/la (Pogledaj post): › ajmo sada cure, kako vi vucete prvi potez?? kako nekoga pozvati na cugu ( ali ne subotom nakon nekoliko casica tekile jer tada i najsramezljivije postaju lovci).??
da li vam se cini da kad cura vuce prvi potez muskarci to kao da ne kuze????
e da i ispricavam se ako je tema vec bila.
osijek031.com smile


Cure se bas i ne upucavaju (cast izuzecima) ako to mozemo nazvati upucavanjem nego one kada im se neki tip svidja pokusavaju na razne nacine doci u njegovo vidno polje ili pokusavaju biti primjecene od njega. Nikad nisam volio ove izraze tipa. upucavanje, uleti... Jednostavno vise volim da se to sve desi nekako spontano (ne znam kako bih to opisao, jednostavno tako) od nekakvog najobicnijeg razgovora, pa na dalje samo oci i tijelo govore sve, ako se cura ugodno osjeca s tobom onda imas zeleno, dalje je samo na tebi.

#67:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 27.10.2007. 23:44

Meni se čini da se muški zapravo "zaseru" ako mi otvoreno krenemo "u napad". Ni mi, zaboga, ne možemo čitati vaše misli, niti znati da li vam se sviđamo, ili ćemo ispasti smiješne. Sve je to isto i kod nas. Često ne znamo ni mi kako da protumačimo vaše ponašanje. Onda je škicanje, i malo polagano, naokolo, bolje.

A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

#68:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: Bojo Post Postano: 27.10.2007. 23:46

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Ni mi, zaboga, ne možemo čitati vaše misli, niti znati da li vam se sviđamo, ili ćemo ispasti smiješne. Sve je to isto i kod nas...

nećete ispasti smiješne...činjenice govore...dokazi...da će prije cura odbit dečka nego dečko curu,dakle,slobodno ti napadaj Smile Smile osijek031.com smile

#69:   Autor: deeboo Post Postano: 28.10.2007. 9:27

ma dođeš i kažeš: TI SI ZGODAN, JA SAM ZGODNA, AJD IDEMO KOD MENE DA BULJIMO JEDNO U DRUGO. .............e da meni to cura kaže.......odma....

#70:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.10.2007. 9:31

...jednostavno receno.....upucavanje sa ženske strane....ne postoji....Cool

#71:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: vjekoos Post Postano: 28.10.2007. 16:56

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Meni se čini da se muški zapravo "zaseru" ako mi otvoreno krenemo "u napad". Ni mi, zaboga, ne možemo čitati vaše misli, niti znati da li vam se sviđamo, ili ćemo ispasti smiješne. Sve je to isto i kod nas. Često ne znamo ni mi kako da protumačimo vaše ponašanje. Onda je škicanje, i malo polagano, naokolo, bolje.

A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...



Kontam da je ovo pravi odgovor na pitanje iz ove teme!!

#72:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.10.2007. 17:22

pumpkin je napisao/la: ›
A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

osijek031.com smile osijek031.com smile

#73:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.10.2007. 17:29

CatCloe je napisao/la: ›
pumpkin je napisao/la: ›
A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

osijek031.com smile osijek031.com smile



...nije istina....Cool
...ja bi se kladio da takve cure nema....
...takvo što se samo može vidjeti u meksickim sapunicama.....Cool

#74:   Autor: insomnia Post Postano: 28.10.2007. 18:07

tamna strana je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
pumpkin je napisao/la: ›
A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

osijek031.com smile osijek031.com smile



...nije istina....Cool
...ja bi se kladio da takve cure nema....
...takvo što se samo može vidjeti u meksickim sapunicama.....Cool

ma ima ih, samo vi.. joj.. vi koda ste slijepi! Wink

#75:   Autor: nake_rado Post Postano: 28.10.2007. 18:09

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
nećete ispasti smiješne...činjenice govore...dokazi...da će prije cura odbit dečka nego dečko curu,dakle,slobodno ti napadaj Smile Smile osijek031.com smile


s ovim se 10000% slazem

#76:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 28.10.2007. 18:54

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

osijek031.com smile osijek031.com smile

kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink

#77:   Autor: Poppy Post Postano: 28.10.2007. 19:18

osijek031.com smile

pa Bruno, mal si predaleko ošo. mislim da pod 'direktan upad' ni jedna cura ne misli baš na vatanje dečka za jajca! Smile a mislim... ne znam ja... možda su tvoja iskustva drugačija... Wink

#78:   Autor: Circa Post Postano: 28.10.2007. 19:25

Poppy je napisao/la: ›
osijek031.com smile

pa Bruno, mal si predaleko ošo. mislim da pod 'direktan upad' ni jedna cura ne misli baš na vatanje dečka za jajca! Smile a mislim... ne znam ja... možda su tvoja iskustva drugačija... Wink

Mene zene odma vataju za medjunozje...
Jednostavni mi ne mogu odoljet...

#79:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: 1step2far Post Postano: 28.10.2007. 20:14

Vise se ne bavim upucavanjem, ali dok sam bila mladjahna sam prvo izazvala reakciju necim kratkim (suknjom) pa bih procijenila situaciju. A onda bi zatreptala zelenim okicama i to bi bilo to.

#80:   Autor: Circa Post Postano: 28.10.2007. 20:20

1step2far je napisao/la: ›
Vise se ne bavim upucavanjem, ali dok sam bila mladjahna sam prvo izazvala reakciju necim kratkim (suknjom) pa bih procijenila situaciju. A onda bi zatreptala zelenim okicama i to bi bilo to.

A sad si zbilja matora...

#81:   Autor: CatCloe Post Postano: 29.10.2007. 8:57

:::Bruno::: je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
A ipak mi se čini kao da se osjetite malo ugroženima kad vas cura odmah dohvati i "istrese iz gaća". Daj, odlučite se...

osijek031.com smile osijek031.com smile

kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink

osijek031.com smile osijek031.com smile mislim da si frazu "istrese iz gaća" shvatio malo predoslovno.. Very Happy

#82:   Autor: pumpkin Post Postano: 29.10.2007. 9:27

kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink[/quote]

osijek031.com smile pa nisam ni mislila bukvalno, to je samo uzrečica. Tko bi normalan išao okolo i hvatao tipove za jaja. Samo kažem da reakcije znaju biti vrlo zbunjujuće. Čekati vas da napravite prvi korak, to trebaš ponijeti transparent veličine stadiona.
Što je najgore, oni tipovi koji su sirovine, kreteni, nemaju nikakve komplekse i ništa ih ne smeta da te spopadaju, ne možeš ih se riješiti. A oni normalni, njima je vjerojatno neugodno. Slažem se da je najbolje kad ljudi mogu otvoreno reći što žele, ali nije to uvijek tako jednostavno.

#83:   Autor: dario_os Post Postano: 29.10.2007. 11:11

pumpkin je napisao/la: ›
kako se cure osječaju kad im dođe lik i odmah počne vatat za sise i dupe? prvo mišljenje je da je lik sirovina Wink ... isto tako bilo koja da mi dođe i vata me za đoku bi poslo u 3pm jer bi pomislio da je neka fufica / drolja - ja nevolim take Wink

osijek031.com smile pa nisam ni mislila bukvalno, to je samo uzrečica. Tko bi normalan išao okolo i hvatao tipove za jaja. Samo kažem da reakcije znaju biti vrlo zbunjujuće. Čekati vas da napravite prvi korak, to trebaš ponijeti transparent veličine stadiona.
Što je najgore, oni tipovi koji su sirovine, kreteni, nemaju nikakve komplekse i ništa ih ne smeta da te spopadaju, ne možeš ih se riješiti. A oni normalni, njima je vjerojatno neugodno. Slažem se da je najbolje kad ljudi mogu otvoreno reći što žele, ali nije to uvijek tako jednostavno.


Nije sve bas tako crno, meni se cini da ti to pricas iz nekog svog bolnog iskustva ajd podjeli to s nama malo Smile

#84:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.10.2007. 11:29

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › A oni normalni, njima je vjerojatno neugodno. Slažem se da je najbolje kad ljudi mogu otvoreno reći što žele, ali nije to uvijek tako jednostavno.


ma kako nije jednostavno, dođeš i kažeš, pa nemože bit jednostavnije, ne odma na prepad al daš do znanja šta želiš (ne protumačit ovo kao "mala oš se ti jebat samnom"Very Happy), i to ne kojekakvim migovima, tikovima, smješkanjima, dobro i toga mora bit naravno, al svi pričamo istim jezikom, pa riječi su tu da se njima služimo.

#85:   Autor: pumpkin Post Postano: 29.10.2007. 17:53

[/quote]

Nije sve bas tako crno, meni se cini da ti to pricas iz nekog svog bolnog iskustva ajd podjeli to s nama malo Smile[/quote]

He, he, nema bolnog iskustva, sve je to dobro, kad nešto hoćeš, ima milijun načina da to izvedeš. Tema, mogli bi je razvući ko Bibliju.
Ono što ne valja je, više puta sam doživjela da neki krelac, samo što pogledaš u njega, to vjerojatno shvati doslovce: "vid male ona bi malo..." A ne piše mu na čelu da je krelac, uf.
Sa normalnim ljudima druga je stvar. Možeš kako hoćeš, i prići, i razgovarati, satima, kao da se znamo 100 godina. I to se sve svodi na ono da smo svi različite osobe, nema definicije. Kako si napravimo, tako će biti, i što si spontaniji i opušteniji pri upoznavanju s ljudima, to bolje. Sve valja, nemam pritužbi.

#86:   Autor: game Post Postano: 29.10.2007. 18:08

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
šalu na stranu...pa ne karo...al dođeš i kažeš,ćao...jel te zanima koja kavica sa mnom...ili,brate mili sad mi palo na pamet...malo se potrudiš i nabaviš od njega broj mobitela i pozoveš ga porukom na kavu,ako te je već stid uživo pitat Smile issse,kako sam se ovog samo sjetio,u momentu...

a zar nije pametnije prvo stati i popričati s osobom da barem nešto saznaš o njoj...
barem zna li sastaviti suvislu rečenicu..naravno, ako te to zanima...

#87:   Autor: vučica Post Postano: 29.10.2007. 18:19

ne znam... i to mi je trenutno jako veliki problem... inače sam izravna, ali ne i u ovom slučaju...

#88:   Autor: davorccc Post Postano: 30.10.2007. 11:44

Stvarno neznam kako je mene moja cura osvojila, ili ja nju. Možda jednostavnošću!?

#89:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: 1step2far Post Postano: 30.10.2007. 19:36

Nema ovdje mnogo filozofije. Lijepo je uciniti prvi korak i pokusati prici nekome tko ti se svidja. Pa ja sam raskinula zaruke da bih mogla ponovo osvojiti ljubav svojeg zivota. Uspjela sam i zato sam sada presretna. Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...

#90:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 30.10.2007. 22:23

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...


Slažem se, uvijek treba pokušati, ne treba se bojati.

#91:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 30.10.2007. 22:24

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...


Slažem se, uvijek treba pokušati, ne treba se opterećivati ničim.

#92:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: Zodijak Post Postano: 30.10.2007. 23:46

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...


Slažem se, uvijek treba pokušati, ne treba se bojati.


Potpisujem.

#93:   Autor: Amy Post Postano: 06.11.2007. 19:58

Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...

#94:   Autor: sexyback Post Postano: 06.11.2007. 23:41

Amy je napisao/la: ›
Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...


Aaa, jebi ga , dozvoli da i takve osobe (jedna sam od njih), moraju hodati ovom planetom. Nismo svi te sreće pa se rodimo lijepe i zgodne, i ma koliko uspješan ti bio u poslu, progutaš ponos i kad te pukne estrogen - umuvaš nekog tipa. Wink

#95:   Autor: honey Post Postano: 07.11.2007. 0:53

meni se u subotu dogodilo nešto čudno...završila sam sa dečkom koji mi se sviđa i po prvi puta u životu ja sam morala nešto napraviti jer da smo njega čekali ne bi nikad dočekali...bed. Baš bezveze. je..š takvog frajera..

#96:   Autor: allein Post Postano: 07.11.2007. 13:16

honey je napisao/la (Pogledaj post): › je..š takvog frajera..


I jesi li?

#97:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 07.11.2007. 17:48

Ja osobno ne prakticiram i ne volim ulete kada sam vani nekoj curi koju vidim prvi puta. Ne znam zašto ali meni je primitivno uletati i probati zbariti osobu koju ne poznajem. Jedino u slučaju nekih stalnih pogleda i osmjeha i ako nije u velikom društvu, onda čak i prakticiram prilazak i ponuditi cugu, i upoznamo se, te uzmem broj za jedan izlazak u četiri oka.
Slično tako i za cure, za njih mi je još "nenormalnije" da ulijeću čisto na vizualni dojam.

Nikad nisam nekoj "otvorio srce" a da prvo tu osobu nisam upoznao. A u takvim slučajevima kada se dvoje poznaje, pravilno bi bilo da mi muški preuzimamo inicijativu, ali kada to preuzme žensko, onako iznenada, onda ispada puno slađe, vjerujte Wink

Osobno svakoj sam spreman pružiti priliku za upoznavanju, a bilo bi jako lijepo i idilično kada bi takve bile i djevojke. Ljudsko srce je čudna stvarčica, vrlo često te iznenadi, što ne vjeruješ da bi moglo.

#98:   Autor: betty Post Postano: 07.11.2007. 18:03

honey je napisao/la: ›
meni se u subotu dogodilo nešto čudno...završila sam sa dečkom koji mi se sviđa i po prvi puta u životu ja sam morala nešto napraviti jer da smo njega čekali ne bi nikad dočekali...bed. Baš bezveze. je..š takvog frajera..
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile takvi su najgori,ajd jos cu cak i prva prici i upoznat se ali nakon toga kad ja moram napraviti prvi potez to mi je uzas.to nije musko,i priznajem po tom pitanju sam konzerva!!

#99:   Autor: insomnia Post Postano: 07.11.2007. 18:13

Amy je napisao/la: ›
Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...

zašto? pa jesu onda i dečki očajnici, kad prvi priđu? cure se, isto kao i dečki razlikuju u tome da li su hrabre, nisu hrabre, sramežljive, or not, od akcije ili suprotno.. evo ja moram reći da sam od onih koje bi prišle (i jesam) dečku koji mi se sviđa bez imalo beda.. i to nikad iz očaja, već jednostavno jer mislim da treba biti drastičan u svojim postupcima! a ne se kasnije onda pitati što bi bilo da sam ovako ili onako.. life is too short za premišljanja..

#100:   Autor: dario_os Post Postano: 07.11.2007. 18:47

honey je napisao/la: ›
meni se u subotu dogodilo nešto čudno...završila sam sa dečkom koji mi se sviđa ...


osijek031.com smile osijek031.com smile
Znaci, inace zavrsis sa nekim tko ti se ne svidja...

#101:   Autor: tamna strana Post Postano: 07.11.2007. 20:16

insomnia je napisao/la: ›
zašto? pa jesu onda i dečki očajnici, kad prvi priđu? cure se, isto kao i dečki razlikuju u tome da li su hrabre, nisu hrabre, sramežljive, or not, od akcije ili suprotno.. evo ja moram reći da sam od onih koje bi prišle (i jesam) dečku koji mi se sviđa bez imalo beda.. i to nikad iz očaja, već jednostavno jer mislim da treba biti drastičan u svojim postupcima! a ne se kasnije onda pitati što bi bilo da sam ovako ili onako.. life is too short za premišljanja..


...ovo bi sve djevojke trebale isprintati i staviti iznad kreveta umjesto nekog postera na kojem je nekakav idol......Cool
...ovo su rijeci razumne djevojke....Cool

#102:   Autor: mladen.jr Post Postano: 07.11.2007. 20:55

sexyback je napisao/la: ›
Amy je napisao/la: ›
Meni osobno je degutantno i nadasve jadno kad se žensko upucava tipu.
to ostavlja na mene dojam očajnice...


Aaa, jebi ga , dozvoli da i takve osobe (jedna sam od njih), moraju hodati ovom planetom. Nismo svi te sreće pa se rodimo lijepe i zgodne, i ma koliko uspješan ti bio u poslu, progutaš ponos i kad te pukne estrogen - umuvaš nekog tipa. Wink

Pa ne trebaš progutati ponos, nisi ništa manje ponosna nego cure koje ne prilaze tipovima nego vole (i dobiju) sve na pladnju. Smatraj se pionirkom zrelog društva u Hrvatskoj što se mene tiče.
Ali izgubio sam svaku nadu u razboritost i ukus mlađih žena.Ne sviđaju mi se "tatine princeze" koje očekuju da je njihov dio uloga u vezu to da budu maksimalno lijepe i zahtjevne..."please, please me".
Ta spika je otišla u zastaru.
Insomniji svaka čast i puno sreće.

#103:   Autor: freshLegica Post Postano: 10.11.2007. 23:35

ma ne da mi se smišljati ulete i prolaziti kroz dileme sviđam mu li se il pak ne! to vi muski ionako morate proci, pa prepustam vama uletanje, a na meni je ne odjebat vas, negopohvaliti za hrabrost i naglasavam-mastovitost! al sve pada vodu ak nema kemije, tak da..džaba sveg uletanja i pokusaja...
ak ima kemije, ionako ce sve prirodno...zavrsiti burno...

#104:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 11.11.2007. 12:26

Evil Poodingh je napisao/la (Pogledaj post): › ....ali kada to preuzme žensko, onako iznenada, onda ispada puno slađe, vjerujte Wink

e baš to!! stvar je u tome što npr. meni osobno nije nimalo teško priči curi i napraviti prvi korak... ali ako cura to napravi onda će to stvarno imati veliku vrijednost! Smile .... zato ja više volim čekati (ali i davati do znanja da mi se sviđa) i vidjeti šta je cura u stanju po tom pitanju, jer gledajući ako je samo na meni hoče li biti nešto ili ne, očito da toj curi ni nije do toga toliko stalo Wink ....

#105:   Autor: dario_os Post Postano: 11.11.2007. 12:33

freshLegica je napisao/la: ›
ma ne da mi se smišljati ulete i prolaziti kroz dileme sviđam mu li se il pak ne! to vi muski ionako morate proci, pa prepustam vama uletanje, a na meni je ne odjebat vas, negopohvaliti za hrabrost i naglasavam-mastovitost! al sve pada vodu ak nema kemije, tak da..džaba sveg uletanja i pokusaja...
ak ima kemije, ionako ce sve prirodno...zavrsiti burno...

da sam zensko isto bih tako postupao a ove sto seru da si nemogu nac tipa su sve babe od 40 godina koje ocekuju od nekog da im se nabacuje. Mi muskarci smo ponekad svinje..., dobre cure nisu ovdje na forumu i pisu gluposti vec su vani u akciji

#106:   Autor: mladen.jr Post Postano: 11.11.2007. 12:39

freshLegica je napisao/la: ›
ma ne da mi se smišljati ulete i prolaziti kroz dileme sviđam mu li se il pak ne! to vi muski ionako morate proci, pa prepustam vama uletanje, a na meni je ne odjebat vas, negopohvaliti za hrabrost i naglasavam-mastovitost! al sve pada vodu ak nema kemije, tak da..džaba sveg uletanja i pokusaja...
ak ima kemije, ionako ce sve prirodno...zavrsiti burno...

Odakle ti ideja da mi muški to ionako moramo proći!? Zašto bi to bilo tako, stvari se mjenjaju. Osim toga, kao što je Bruno rekao, ako cura neće napraviti ništa u vezi toga, onda ni nema kemije, šta ću ti onda prilaziti?

#107:   Autor: mladen.jr Post Postano: 11.11.2007. 12:41

insomnia je napisao/la: ›
ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink

vice versa

#108:   Autor: heart3 Post Postano: 11.11.2007. 13:22

Ja se ne upucavam...volim to prepustiti muškom rodu...

#109:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 11.11.2007. 17:07

Meni se sviđa kako se upucava Austin Powers. I ja bi tako... Samo ne znam kome bi se to svidjelo... Laughing

#110:   Autor: dadicster Post Postano: 11.11.2007. 20:18

da sam zensko isto bih tako postupao a ove sto seru da si nemogu nac tipa su sve babe od 40 godina koje ocekuju od nekog da im se nabacuje. Mi muskarci smo ponekad svinje..., dobre cure nisu ovdje na forumu i pisu gluposti vec su vani u akciji[/quote]

Da,sve bi voljele u vezi da je dečko pička,al doslovno,a kad treba uletit onda treba biti mačo!De odlučite se više! Glavom o zid

#111:   Autor: insomnia Post Postano: 11.11.2007. 21:36

dadicster je napisao/la: ›
Da,sve bi voljele u vezi da je dečko pička,al doslovno,a kad treba uletit onda treba biti mačo!De odlučite se više! Glavom o zid

da, isto vrijedi i za cure.. cura je super ako je u dnevnom terminu svetica, a u krevetu kurva.. čuj, nije ni to lako za postići.. Wink i ako ćemo po toj definiciji, onda ne znam šta se čudite što vam se rijetko koja cura upucava.. uvijek postoji ona mogućnost da će cura koja se upucava biti shvaćena prije kao neka drolja, nego kao neka hrabra..
mladen.jr je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
ma mi se vama upucavamo.. samo što vama, brate, dok skužite... prošo voz Wink

vice versa

da, i to je istina.. zato ja opet ponavljam-drastičnost, drastičnost!! Smile

#112:   Autor: paperje Post Postano: 11.11.2007. 21:38

postojim! toliko od mene o upucavanju Smile

#113:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 21.01.2008. 14:53

Koga treba upucat?

#114:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: persyla Post Postano: 21.01.2008. 18:38

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Nema ovdje mnogo filozofije. Lijepo je uciniti prvi korak i pokusati prici nekome tko ti se svidja. Pa ja sam raskinula zaruke da bih mogla ponovo osvojiti ljubav svojeg zivota. Uspjela sam i zato sam sada presretna. Ponekad pokusaj ne uspije, ali barem znas da si pokusao, a druga strana ne zna sto je propustila. Uopce, svaka cast svima koji se usude prici prvi. Cure to mozda rade suptilnije, ok, kako koja, i nekad ih se ne shvati odmah. Tko ne riskira, ne profitira...


istina ,istina Smile osijek031.com smile

#115:   Autor: MissTake Post Postano: 22.01.2008. 16:47

if you do nothing, you'll never make misstakes

#116:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: Nessa Isilrá Post Postano: 23.01.2008. 10:43

Upucavanje... pa ima ga ali kao i u drugim stvarima ja obicno idem iz krajnosti u krajnost ....ili ga decki ne mogu prokuzit ili se vidi iz aviona Wink
najdalje sto sam isla sa izravnim upucavanjem ... subota vani, ulazi decko u kaf... sladak, oci ajmeeee Shocked cijelu vecer se skicamo, smijeskamo ali on nistaa, ja nista... ja cekam, cekam... ali on nista... kontam ajd dobro mozda je sramezljiv neki...i uzmem stvari u svoje ruke... saznam preko poznanika kak se zove, nadjem broj moba, posaljem sutra porukicu... kao tipa... bok bok... sjecas se jucer, u cem je problem, gledas a ne prilazis? a on meni... ja imam djevojku ...... Glavom o zid Bravo Embarassed
Nisam to ponovila vise... bas se pitam zasto?! Laughing
Poslije smo se poceli biti na bok bok iako je meni svaki put bilo zemljo otvori se kad ga vidim Embarassed ... puno kasnije mi pocelo biti smijesno... ali svejedno ne prakticiram to vise. Wink

#117:   Autor: CvitaJUG2 Post Postano: 23.01.2008. 15:21

Tko se jednom opeče, puše na hladno! hehehe

Ali to neznači da trebaš odustati...

#118:   Autor: havirovster Post Postano: 23.01.2008. 18:34

Jednom sam to doživio i bilo je totalno čudno, valjda je to kod nas tako jer cure uvijek očekuju da im se muški upucavaju, za promjenu ne bi bilo loše obrnuto

#119:   Autor: Circa Post Postano: 23.01.2008. 18:35

Meni žene ne mogu odoljet, spopadaju me i žele me dirat i milkit...
Umem ja i da barim. Dodjem u birtiju, skinem se i to je to...

#120:   Autor: havirovster Post Postano: 23.01.2008. 18:39

Circa je napisao/la: › Meni žene ne mogu odoljet, spopadaju me i žele me dirat i milkit...
Umem ja i da barim. Dodjem u birtiju, skinem se i to je to...
ajde neka

#121:   Autor: MissTake Post Postano: 24.01.2008. 21:17

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Meni žene ne mogu odoljet, spopadaju me i žele me dirat i milkit...
Umem ja i da barim. Dodjem u birtiju, skinem se i to je to...

ti misliš da ovdje možeš pisati samo zato jer imaš hlo za avamir

#122:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: 1step2far Post Postano: 25.01.2008. 8:17

Nije Circa lud, evo ja ga skoro oženila silom prilika.
A osvrt na temu, žensko samo treba pokazat sisu i muškarac je njen bez pogovora.

#123:   Autor: sexyback Post Postano: 26.01.2008. 22:50

Mislim,čemu onda emancipacija?? Lijepo kao u Monty Paitonu- toljagu u ruke, pljus po glavi, odvučeš ga u svoju pećinu i.. dok se oporavi - već je oženjen,a ti trudna!! Wink

#124:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: ViVian05 Post Postano: 27.01.2008. 12:03

Ah... hmm ja se jako rijetko upucavam nekome, naime teško mi se netko i svidi...
I ako mi se i netko svidi i krenem u akciju, i akcija recimo uspije ali ono nakon nekog vrlo kratkog vremena se uspostavi da bi bilo bolje da nisam niš ni pokušavala Rolling Eyes
Imam više problema što neki dečki-prijatelji moje sprdnje s njima shvate ozbiljno i onda se meni upucavaju Confused i ode prijateljstvo k vragu... uff... jbga...
E da...emancipacija, neki dan smo o tome razglabali i uspostavili da nam je isto ko i prije u biti- žene opet moraju kuhat,prat,peglat i brinit se za djecu, samo što sad još uz to se očekuje da radiš i zarađuješ i k svemu tome još držiš do izgleda...
Eto emancipacija nam je donjela puno dobrih stvari, ali opet se u biti nije ništa puno promijenilo, samo smo si zbog "znatiželje" zadale još više obaveza koje nam u biti nisu život učinile "lakšim", jer u biti sve mi težimo za obiteljskim životom, koji sa tim obvezama "teško" možemo uskladiti(dobro uvijek postoje izuzeci)...

#125:   Autor: mladen.jr Post Postano: 27.01.2008. 12:46

ViVian05 je napisao/la: ›
Ah... hmm ja se jako rijetko upucavam nekome, naime teško mi se netko i svidi...
I ako mi se i netko svidi i krenem u akciju, i akcija recimo uspije ali ono nakon nekog vrlo kratkog vremena se uspostavi da bi bilo bolje da nisam niš ni pokušavala Rolling Eyes
Imam više problema što neki dečki-prijatelji moje sprdnje s njima shvate ozbiljno i onda se meni upucavaju Confused i ode prijateljstvo k vragu... uff... jbga...
E da...emancipacija, neki dan smo o tome razglabali i uspostavili da nam je isto ko i prije u biti- žene opet moraju kuhat,prat,peglat i brinit se za djecu, samo što sad još uz to se očekuje da radiš i zarađuješ i k svemu tome još držiš do izgleda...
Eto emancipacija nam je donjela puno dobrih stvari, ali opet se u biti nije ništa puno promijenilo, samo smo si zbog "znatiželje" zadale još više obaveza koje nam u biti nisu život učinile "lakšim", jer u biti sve mi težimo za obiteljskim životom, koji sa tim obvezama "teško" možemo uskladiti(dobro uvijek postoje izuzeci)...

Gdje to moraju kuhat,prat,peglat i brinit se za djecu? Tamo gdje si izaberu! Tko vam je kriv kada imate takve kriterije za muškarce, bitno da je visok i ima široka ramena, a to što se glasa s "uga, uga" nema veze. I da, da ne zaboravim, danas žene imaju veća prava i pogodnosti nego muškarci. Ako misliš da si emancipirana ako gledaš sex i grad i izlaziš svaki vikend, onda pomogao ti Bog, sestro. Ovo ne govorim tebi osobno, iako je "du forma".

#126:   Autor: Delfin Post Postano: 27.01.2008. 15:12

ovakvi razgovori uvijek moraju završiti kao prepucavanje izmedju muško-ženskih razlika!
Svi smo svjesni da ih ima al smatram da ih ne trebamo još dodatno naglašavati. Sve je individualno. Bila ti u vezi ili ne muškarci ti prilaze, trude se i pokušavaju započeti razgovor,sve je kako se cura postavi,nemora svako upucavanje završiti u krevetu, može se pretvoriti u prijateljstvo ili poslovnu suradnju,a možeš mu reći-žao mi je ali nisam zainteresirana-
Mislim da svaki muškarac-ako nije sirovina- če to prihvatit a opet ako se cura postavi kao kraljica i kao nedostižna,za muške bi bilo bolje da ju zaborave čim joj okrenu leđa.

#127:   Autor: mladen.jr Post Postano: 27.01.2008. 16:12

Delfin je napisao/la: ›
ovakvi razgovori uvijek moraju završiti kao prepucavanje izmedju muško-ženskih razlika!
Svi smo svjesni da ih ima al smatram da ih ne trebamo još dodatno naglašavati. Sve je individualno. Bila ti u vezi ili ne muškarci ti prilaze, trude se i pokušavaju započeti razgovor,sve je kako se cura postavi,nemora svako upucavanje završiti u krevetu, može se pretvoriti u prijateljstvo ili poslovnu suradnju,a možeš mu reći-žao mi je ali nisam zainteresirana-
Mislim da svaki muškarac-ako nije sirovina- če to prihvatit a opet ako se cura postavi kao kraljica i kao nedostižna,za muške bi bilo bolje da ju zaborave čim joj okrenu leđa.

Slažem se. Ali nikako nije pohvalno ako ti se netko sviđa ne reći mu to kad te pita, iako je u praksi često.

#128:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: ViVian05 Post Postano: 27.01.2008. 18:03

@ mladen.jr hmm, ajde ne ćemo počet o pravimo bla , istina onaj tko si to izabere sam si je kriv, i da nisam jedna od takvih "cura" yeah right emancipirana sam ne s time što gledam sex i grad(jer ne gledam) iliti izlazim van(nisam još ove godine ni bila vani), nego možda po tome što imam neke ciljeve, i što i SAMA ostvarim... i da za sebe sama "zarađujem", a i starcima kako kad pomognem i studiram i da imam tek 19 godina! Život je borba...barem za obične ljude...
A što se tiče toga ja MRZIM zavaravati ljude, i otvoreno kažem ako mi se netko sviđa odnosno ne sviđa. Ali nisam kriva što netko to ne može primiti dobro, brate svi odma spiku nabace kao znaju da sam bolja od njih, oni su jadni Mad PA ČEMU TO?!?!
Ako me netko odj...e pa ok, sam si je kriv, ne zna što propušta a ne odma nabacit EMO talk i suicidalne misli Mad

Ok ok kontam da me nisi htio napasti ali opet...ne mogu ja šutit Smile

#129:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 28.01.2008. 8:37

Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

#130:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: 1step2far Post Postano: 28.01.2008. 8:45

Pumpkin, dopuštaš li da je ja udvaram tebi?

#131:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 28.01.2008. 8:53

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Pumpkin, dopuštaš li da je ja udvaram tebi?


Pa naravno, ja sam čovjek otvorenog srca, ovaj, žemsko...

#132:   Autor: insomnia Post Postano: 28.01.2008. 14:42

pumpkin je napisao/la: ›
Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

..plus-ono što se nikako ne smije zaboraviti.. ''imadeš li kakvu ovjerenu presliku domovnice, rodnog lista i porezne kartice.. ili kakije isprave da si fizički i psihičkije podoban, da predočiš?'' Very Happy

#133:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.01.2008. 15:03

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

..plus-ono što se nikako ne smije zaboraviti.. ''imadeš li kakvu ovjerenu presliku domovnice, rodnog lista i porezne kartice.. ili kakije isprave da si fizički i psihičkije podoban, da predočiš?'' Very Happy


alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten

#134:   Autor: marrai Post Postano: 28.01.2008. 15:06

Ma pusti priče,najvažnije je da ima meko srce i tvrdu kitu... Smile

#135:   Autor: insomnia Post Postano: 28.01.2008. 15:23

Monstrum je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

..plus-ono što se nikako ne smije zaboraviti.. ''imadeš li kakvu ovjerenu presliku domovnice, rodnog lista i porezne kartice.. ili kakije isprave da si fizički i psihičkije podoban, da predočiš?'' Very Happy


alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten

..da..da... ! jesil' fin momak i znadeš li Očenaš reći i da te u po noći probude?

#136:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.01.2008. 15:31

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

..plus-ono što se nikako ne smije zaboraviti.. ''imadeš li kakvu ovjerenu presliku domovnice, rodnog lista i porezne kartice.. ili kakije isprave da si fizički i psihičkije podoban, da predočiš?'' Very Happy


alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten

..da..da... ! jesil' fin momak i znadeš li Očenaš reći i da te u po noći probude?


očenaš i hail mary unazad u po noći dok stojiš na lijevoj nozi a desno rukom se držiš za uho i skakućeš

#137:   Autor: insomnia Post Postano: 28.01.2008. 15:44

Monstrum je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
pumpkin je napisao/la: ›
Ej lega, znaš, jebiga, ti se meni baš sviđaš, onako, baš si naočit momak, ak si tak dobar ko što izgledaš, znaš udala bi se ja za tebe, ali ništa ak si ispod 1,75/85/20 cm, jer to je tak neki prosjek da mi paše taman. Al neću furat s tobom ak si škrt ili prdiš u krevetu, ali nemoj mi ostavljat čarape na nogama dok seksaš jer to ne volim, da, i nemoj mi stalno prigovarat, a onda možemo imat djece, više od jednog, ali ne više od troje, ali samo ak ćeš ti raditi, a ja po kući, i tako to. I živit možemo skupa, ali prvo ćemo malo furat, nemoj mi odma dijete napravit to ne volim. Ajd sad da nešto popijemo, pa da vidimo jesmo jedno za drugo, ajd konjačić jedan uzmi, ja častim, ajde ajde, kud bježiš?...

Jel bi to upalilo? osijek031.com smile

..plus-ono što se nikako ne smije zaboraviti.. ''imadeš li kakvu ovjerenu presliku domovnice, rodnog lista i porezne kartice.. ili kakije isprave da si fizički i psihičkije podoban, da predočiš?'' Very Happy


alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten

..da..da... ! jesil' fin momak i znadeš li Očenaš reći i da te u po noći probude?


očenaš i hail mary unazad u po noći dok stojiš na lijevoj nozi a desno rukom se držiš za uho i skakućeš

7 smrtnig grijeha abecedno poredati, te dati filozofsko objašnjenje svakog, citat iz Evanđelja po Ivanu, psalam 42, red 15 na latinskom izrecitirati, kada pada Uskrs, na koju nedjelju za idućih 10 godina da znadeš, naravno dok pritom na lijevoj noGi skakućeš, i u isto vrijeme se tapšeš po glavi a drugom rukom kružiš po buši.. i, najbitnije, rec' bi li me oženiJo? osijek031.com smile

#138:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.01.2008. 15:47

aj rec i nemoj da lažeš osijek031.com smile

#139:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 28.01.2008. 16:32

Da, al najvažnije mi je da moreš mi kupus gazit, i da drva znaš cijepat, ako ne znaš vatre naložit onda nisi čoek. A i svinje klat moraš, i rakiju peć znat. I ondak moraš i brke pustit, kaki je to čoek brez brkova, i vepra ulovit za ručak...

#140:   Autor: Poppy Post Postano: 28.01.2008. 16:40

Ja sam par puta potencijalne udvarače rastjerala na finjaka prije nego što su uspjeli prvu rečenicu dovršit. Onak na prepad, dok se on još pokušava predstavit, ja ispalim :"Oš me ženit?"
On (oni): pa čekaj da se prvo upoznamo, odemo na neku kavu...
Ja: ništa onda. kava me ne zanima. vidim ti si neki neodlučan. to mi ne treba.

osijek031.com smile

#141:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: Monstrum Post Postano: 28.01.2008. 16:41

pumpkin je napisao/la (Pogledaj post): › Da, al najvažnije mi je da moreš mi kupus gazit, i da drva znaš cijepat, ako ne znaš vatre naložit onda nisi čoek. A i svinje klat moraš, i rakiju peć znat. I ondak moraš i brke pustit, kaki je to čoek brez brkova, i vepra ulovit za ručak...


taki sam, kupus gazim rukama ak treba, drva cijepam jednom rukom, stabla rušim džepnim nožićem, i to tupim, a vatru taku naložit znadem, onaj požar u londonu i rim kad je goriJo su goli kurac, to su blagi oganjčići naspram kako izgleda kad ja vatru naložim, amazona bi planula za prijepodne, svinju prvo floberkom zakucam u pod a onda joj pustim krv pa ti štopaj, u 16 minuta rastrančiram svinjče, i to francuska obrada, spremno za ražnjiće, rakiju pečem na dnevnoj bazi i to od čega oš, oš šljivovicu od šljiva, oš vil'jamovku od krušaka, oš lozu od grožđa, oš komovicu za rane i za temperaturu skidat, oš slonovaču od slona, sam reci ja pečem, a brke se goje već godinama jer jebeš čoeka bez brkova, a o veprovima da i ne pričam, veprovi su mi specijalnost, oš puškom, pištoljom, nožom, ma čačkalicama ak treba, radim sve, sve oću a i romantičan sam nuz to, dićeš bolje Very Happy

#142:   Autor: marrai Post Postano: 28.01.2008. 16:45

Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing

#143:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.01.2008. 16:46

marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing


uvijek jebem, ak ne jebem normalno onda jebem u pičku, jebem u pauzama između poslova, jebem po par puta dnevno, jebem zaredom, jebem ne pitam, jebem ne biram, samo jebem, evo sad sam se napaliJo i idem jebat nešt osijek031.com smile

#144:   Autor: insomnia Post Postano: 28.01.2008. 16:48

pumpkin je napisao/la: ›
Da, al najvažnije mi je da moreš mi kupus gazit, i da drva znaš cijepat, ako ne znaš vatre naložit onda nisi čoek. A i svinje klat moraš, i rakiju peć znat. I ondak moraš i brke pustit, kaki je to čoek brez brkova, i vepra ulovit za ručak...

imadeš li slaninice za zubima.. aj, nasmiješi se da vidim.. žuljevite ruke, jer ak nemaš onaj muževni otisak od sjek're, onda neć', onda si neki šonjo.. nosiš li šubaru zimi, i kožuh janjeći, jareći je isto za šonje, taj ne valja.. znadeš li zagorske popevke više od tri otpjevati, nego rec' ti meni već jednom oćešl' me žen't?? rec' rec' ajd!

#145:   Autor: marrai Post Postano: 28.01.2008. 16:51

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing


uvijek jebem, ak ne jebem normalno onda jebem u pičku, jebem u pauzama između poslova, jebem po par puta dnevno, jebem zaredom, jebem ne pitam, jebem ne biram, samo jebem, evo sad sam se napaliJo i idem jebat nešt osijek031.com smile


osijek031.com smile osijek031.com smile Savršen muškarac osijek031.com smile

#146:   Autor: Delfin Post Postano: 28.01.2008. 17:02

alo zaboravile ste dva krucijalna pitanja
1. đes biJo '91
2. jesi kršten
[/quote]
..da..da... ! jesil' fin momak i znadeš li Očenaš reći i da te u po noći probude?
[/quote]

Crkva je tako demode!!!

#147:   Autor: pumpkin Post Postano: 29.01.2008. 2:59

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
marrai je napisao/la (Pogledaj post): › Samo kuhaš,pečeš,dinstaš,ložiš...a kad jebeš? Laughing


uvijek jebem, ak ne jebem normalno onda jebem u pičku, jebem u pauzama između poslova, jebem po par puta dnevno, jebem zaredom, jebem ne pitam, jebem ne biram, samo jebem, evo sad sam se napaliJo i idem jebat nešt osijek031.com smile


Jebo vepra, i rakije, drva i čakije, ŽENI ME!!! osijek031.com smile

#148:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: 1step2far Post Postano: 29.01.2008. 7:48

Slažem se sa ženama, muško nije muško ako nema mastan brk, zadah po sažvakanom duvanu i brlji nakon jutarnje slanine i bjelog lukca. Hoću da me omami zadahom svojim i napravi me dete po uzoru na oca svoga, dakle poštara.
Regularan seks je poželjan, u ambaru ili u staji kraj kravice Esmeralde. Gracki dečki su tako aut. Mirišu na Dolče i gabanu, nose fine lače i znaju zadovoljit ženu, fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj!

#149:   Autor: Kamenko Post Postano: 01.02.2008. 22:51

krava se zove Bisava, oli Marika...nema tih egzotičnih imena u mojoj štali. Very Happy

#150:   Autor: freshLegica Post Postano: 10.02.2008. 17:10

vidim su ovdje žene emancipirane,a muški samouvjereni..super ekipa.
ja se nikad nisam imala potrebu nabacivati nekomu,ugl.se skuzimo.
tak da nemam iskustva.al mislim da to nije problem kod samouvjernih likova,oni preuzmu ak su zainteresirani.
ali..kako se nabacivati samozatajnom tipu? ima i takvih,evo janupoznala jednog i nemam pojma!
mislim da bi se prstrasio da mu se direktno ponudim...hm...
muski.kako bi voljeli da vam se cura ponudi a da ne pomislite da je nimfomanka?

#151:   Autor: Mladjo Post Postano: 10.02.2008. 17:38

freshLegica je napisao/la (Pogledaj post): ›
muski.kako bi voljeli da vam se cura ponudi a da ne pomislite da je nimfomanka?
nebih znao. možda sa plućicama na kratak saft osijek031.com smile

#152:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 10.02.2008. 22:47

freshLegica je napisao/la (Pogledaj post): › vidim su ovdje žene emancipirane,a muški samouvjereni..super ekipa.
ja se nikad nisam imala potrebu nabacivati nekomu,ugl.se skuzimo.
tak da nemam iskustva.al mislim da to nije problem kod samouvjernih likova,oni preuzmu ak su zainteresirani.
ali..kako se nabacivati samozatajnom tipu? ima i takvih,evo janupoznala jednog i nemam pojma!
mislim da bi se prstrasio da mu se direktno ponudim...hm...
muski.kako bi voljeli da vam se cura ponudi a da ne pomislite da je nimfomanka?

možda se čovjeku neda ništa... npr ja sam sad u toj fazi da mi se neda uopče ni uljetavati, niti bariti ... neda mi se uopče! Surprised

#153:   Autor: goose Post Postano: 10.02.2008. 23:07

ja sam se sinoc upucavala. i nista

htjela sam se objesit o kvaku. kmu

#154:   Autor: Circa Post Postano: 10.02.2008. 23:10

goose je napisao/la: ›
ja sam se sinoc upucavala. i nista

htjela sam se objesit o kvaku. kmu


Jes probala rec: "Slusaj! Men se danas jako jebe! Os mi olaksat?"

#155:   Autor: goose Post Postano: 10.02.2008. 23:12

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
goose je napisao/la: ›
ja sam se sinoc upucavala. i nista

htjela sam se objesit o kvaku. kmu


Jes probala rec: "Slusaj! Men se danas jako jebe! Os mi olaksat?"


nisam!!!

mislite li dr fil da trebam to reci drugi put??

#156:   Autor: Circa Post Postano: 10.02.2008. 23:17

goose je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
goose je napisao/la: ›
ja sam se sinoc upucavala. i nista

htjela sam se objesit o kvaku. kmu


Jes probala rec: "Slusaj! Men se danas jako jebe! Os mi olaksat?"


nisam!!!

mislite li dr fil da trebam to reci drugi put??


Izravan pristup upalit ce kod vecine muskaraca koji nemaju problema s odrzavanjem erekcije...

#157:   Autor: pumpkin Post Postano: 11.02.2008. 8:46

[/quote]

Jes probala rec: "Slusaj! Men se danas jako jebe! Os mi olaksat?"[/quote]

nisam!!!

mislite li dr fil da trebam to reci drugi put??
[/quote]

Izravan pristup upalit ce kod vecine muskaraca koji nemaju problema s odrzavanjem erekcije...[/quote]

Heh, nisu svi k'o Circa... poneki bi ju i spalio na lomači za tako nešta, kamenovao, proglasio nimfomankom i droljom, te kliconošom... A vidiš kako su jednostavna rješenja uvijek najbolja... Smile

#158:   Autor: 1step2far Post Postano: 11.02.2008. 8:58

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
goose je napisao/la: ›
ja sam se sinoc upucavala. i nista

htjela sam se objesit o kvaku. kmu


Jes probala rec: "Slusaj! Men se danas jako jebe! Os mi olaksat?"


To nije upucavanje, to je vab iliti zov na snošaj.
Po nekom mom smislu upucavanje bi trebalo biti nešto zanimljivo, smiješno i originalno.
A oda slijede sve ostale akcije. To pišem samo zato jer je tema o upucavanju i snubljenju a ne o seksu na eks.
Goose, tko je tebe odbio, njegov gubitak!

#159:   Autor: goose Post Postano: 11.02.2008. 9:21

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): ›
Goose, tko je tebe odbio, njegov gubitak!


pa ajd hvala Smile lijepo od tebe Smile

daklem,moj post je obrisan...pitam šefa zasto? mozda je offtopic ali je barem vezan za temu.

upucavanje danas kod mnogih fraera ne pali jer se boje vlastite sjene.
nedo bog da zena ucini prvi korak. prestrasno Very Happy

#160:   Autor: dario_os Post Postano: 12.02.2008. 2:39

goose je napisao/la: ›
ja sam se sinoc upucavala. i nista

htjela sam se objesit o kvaku. kmu


Kako to izgleda kada se VI upucavate osijek031.com smile

#161:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: 1step2far Post Postano: 12.02.2008. 7:53

Prekrižimo noge na barskom stolcu, okrenemo se prema vama i kroz poluzatvorene senzualne oči progovorimo našim najseksi glasom. Jel to ok za vas dečke?
Ja bi npr. pitala prvo jel slobodan da ne bih navukla bijes neke druge djeve bajne.
Nije mi problem ni kad bih platila piće nekome tko mi se baš jako svidio na prvi pogled. Kad god mi se netko svidio našla sam način da se upoznam sa tom osobom, bilo da se radi o muškoj ili ženskoj osobi. Valjda zato ne žalim za ničim u svojem životu.

#162:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: pumpkin Post Postano: 12.02.2008. 11:01

Ja ravno u glavu, dođem i upoznam se.
Kad sam bila mlađa, i ako sam baš bila raspoložena za zaj... ciju imala sam foru: pozdravim lika i počnem onako veseli izljev sreće i veselja kao fol pozravljam ga, ej, pa šta ima, jesi dobro, jesi još tamo? u prijevodu, pravim se da se kao već odnekud znamo, ili foliram kao da sam ga zamijenila s nekim. Pogotovo ako bar malo nešto znam o toj osobi gdje se kreće, i onda ga ispreskačem, i ignoriram onu začuđenu i zaprepaštenu facu osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile (ko je ova, odakle se mi znamo?). Istresem sirotu žrtvu iz gaća, a jedva se suzdržavam da se ne pokidam od smijeha, kao i moje legice koje već znaju o čemu se radi. Onda me još one i podrže, pa jadnog lika zbunimo totalno. To je znalo upaliti kao prvi kontakt, ako ne upali odmah, onda se nastavljam praviti blesava pa se kao pozdravljamo, jel, ono, znamo se... Sad to ne bih mogla... katastrofa...

#163:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: :::Bruno::: Post Postano: 12.02.2008. 11:07

hahahahahahahahaha.... predobro! Laughing Laughing Laughing

#164:   Autor: insomnia Post Postano: 12.02.2008. 13:34

ja sam uvijek isto odmah drito u glavu, jednostavno došla i upoznala se.. pa šta ćemo se gledati 500 godina i šta ti ja znam..

#165:   Autor: eldiablo Post Postano: 18.02.2008. 11:15

1 od 10000 zna kako pric tipu.

Dozivio sam dosta uleta od zena i neznam koji je bio gori - zapravo znam - najgori je bio kada mi je dosla cura i ravno u facu - nije se ni predstavila - izjavila da zeli seks samnom....onih gore opisanih od negdje se znamo je isto bilo - totalna katastrofa...cure jednostavno nisu sposobne za to....ne znaju procijenit lika, njegov stil...uglavnom naprave glupace od sebe tj. ja osobno mislim da svaka koja mi se nabacuje je drolja jer velika vecina njih je to i bila - tj. s takvim zeljama...

#166:   Autor: Poppy Post Postano: 18.02.2008. 11:24

eldiablo je napisao/la: ›

najgori je bio kada mi je dosla cura i ravno u facu - nije se ni predstavila - izjavila da zeli seks samnom....


i? jesi pristo? Wink

#167:   Autor: eldiablo Post Postano: 18.02.2008. 12:25

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
eldiablo je napisao/la: ›

najgori je bio kada mi je dosla cura i ravno u facu - nije se ni predstavila - izjavila da zeli seks samnom....


i? jesi pristo? Wink


Ne. Nakon 28g. zivota sam shvatio da ipak nisam zivotinja te sam prestao upraznjavati zivotinjski seks...izmedju ostalog....

Da sam pas vjerojatno bi skocio na svaku kuju koja naidje al ovako.....ne hvala!

#168:   Autor: marrai Post Postano: 18.02.2008. 12:59

i ja sam doživjela upucavanje sa ženske strane,cura prišla i bez pardona rekla da se želi ljubiti sa mnom... Embarassed

#169:   Autor: paradiso24 Post Postano: 18.02.2008. 13:42

i jesi pristala?

#170:   Autor: marrai Post Postano: 18.02.2008. 13:43

ne.nije mi bila privlačna... Wink

#171:   Autor: paradiso24 Post Postano: 18.02.2008. 13:56

hehe...i to je dobar razlog Laughing

#172:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: 1step2far Post Postano: 18.02.2008. 14:46

Ja volim kad smo mutavi onako i on i ja, nitko nezna šta bi rekao, ali oči govore sve. Posebne riječi nisu potrebne. Nikad se nisam ustručavala reći nekome da je zgodan, lijep ili privlačan. I dosad me nitko nije krivo shvatio, imala sam pozitivan feedback. Možda bih povukla inicijativu pri prvom poljupcu, ali da ću ja sad nekog zaskočiti neukusnim riječima, neeeee. Osim toga, nikad me baš nije vuklo da si nađem nešto "za pod zub" npr. vikendom ili iz dosade, moja su barenja završila ljubavnom vezom.
Ah, ti dani barenja i upucavanja, to su bili dani... Ali, sad mi je milijun puta ljepše kad od svojeg dragog dobijem konkretan kompliment.

#173:   Autor: insomnia Post Postano: 18.02.2008. 19:34

marrai je napisao/la: ›
i ja sam doživjela upucavanje sa ženske strane,cura prišla i bez pardona rekla da se želi ljubiti sa mnom... Embarassed

hehe.. mene je jedna bila ugrizla za vrat.. ničim izazvana..
koji upad, ha?

#174:   Autor: Poppy Post Postano: 18.02.2008. 19:37

insomnia je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
i ja sam doživjela upucavanje sa ženske strane,cura prišla i bez pardona rekla da se želi ljubiti sa mnom... Embarassed

hehe.. mene je jedna bila ugrizla za vrat.. ničim izazvana..
koji upad, ha?


mani je jedna lizala košulju Embarassed (ja nisam ni skužila, pričala s nekim...)

#175:   Autor: insomnia Post Postano: 18.02.2008. 20:05

Poppy je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la: ›
marrai je napisao/la: ›
i ja sam doživjela upucavanje sa ženske strane,cura prišla i bez pardona rekla da se želi ljubiti sa mnom... Embarassed

hehe.. mene je jedna bila ugrizla za vrat.. ničim izazvana..
koji upad, ha?


mani je jedna lizala košulju Embarassed (ja nisam ni skužila, pričala s nekim...)

osijek031.com smile ..a da ti se nije bilo nešto prolilo? Wink ..da. ma mene je ova bila vatarila maksimalno, prestrašno nešto ... Rolling Eyes

#176:   Autor: marrai Post Postano: 18.02.2008. 23:02

ooopaaa ,lizanje košulje,vatarenje,grickanje za vrat osijek031.com smile opake cure,nema šta,ova što je mene barila je još i pristojna,hehe Smile

#177:   Autor: malaplava Post Postano: 19.02.2008. 9:10

Ne znam kako ostali ai ja kad nešto hoću potrudim se da to i dobijem pa sam tako sadašnjem dečku sama prišla i zamolila ga da mi pomogne oko nečega jer eto on je viosokoobrazovan, pametan i netko njegove struke bi to bio sigurno u stanju obaviti...ona fora pravi se da je jači a ti slaba i nesposobna(ne pretjerivati) trebaš njegovu pomoć jer će ti sve pasti na glavu...
...u mom slučaju radilo se da je usput bio s mojim poznanikom pa mi je bilo lakše prići...
...i sutradan poziv na kavu... i priča traje već 2,5g

#178:   Autor: Monstrum Post Postano: 16.03.2008. 11:32

dugo se niko nije upucavo nikom, i i i cure jel se i dalje upucavate ili? osijek031.com smile

#179:   Autor: Frost Post Postano: 16.03.2008. 19:29

kompatibilnost...

bolje kompromisnost Razz

#180:   Autor: liberta Post Postano: 31.07.2008. 14:54

e neki decki se boje kad im se zenska upucava..... ja to obozavam....jbg...lijen sam...a ovak ko da mi je donesen dorucak ravno u krevet.

#181:   Autor: legica_os Post Postano: 31.07.2008. 14:59

ja se ne znam upucavati Sad

#182:   Autor: liberta Post Postano: 31.07.2008. 15:05

ne brini.....nije to neka mudrost....ja znam sebe popijem 2 piva i poljubac u obraz mi je upucavanje hahahahaha.......sitni kontakt za pocetak.....osmijeh....razgovor....kontakt ocima.... sve to sam da je paznja na tebi sad ak ce bit sto bit ce ak ne jbg....zaletila si se na pedera

#183:   Autor: legica_os Post Postano: 31.07.2008. 15:07

liberta je napisao/la: ›
ne brini.....nije to neka mudrost....ja znam sebe popijem 2 piva i poljubac u obraz mi je upucavanje hahahahaha.......sitni kontakt za pocetak.....osmijeh....razgovor....kontakt ocima.... sve to sam da je paznja na tebi sad ak ce bit sto bit ce ak ne jbg....zaletila si se na pedera


ne smeta meni što se ja ne znam upucavati...meni frajeri kad mi se upucavaju budu tak slatki tako smotani...tak da ja pustim uvijek drugu stranu da krene prva..
trebala bi mi gajba piva da ja prva krenem u akciju Very Happy

#184:   Autor: liberta Post Postano: 31.07.2008. 15:11

jep i ja obozavam taj osjecaj kad znam da ispadam totalna budala u ocima zenske....al jebiga ak ispadnem dovoljno velika budala mozda mi se smiluje......hehe

al opet inponira mi to kad me zenska naganja sad si lovina malo ono cudno, nekima strasno, a onima koji gledaju sastrane smijesno, ali meni kao da zec vuku u usta samo nikad nisam siguran tko je zec, a tko vuk u toj prici.

#185:   Autor: rale Post Postano: 15.08.2008. 0:42

freshLegica je napisao/la (Pogledaj post): › ...hm...
muski.kako bi voljeli da vam se cura ponudi a da ne pomislite da je nimfomanka?


pametna spikica. Shocked Embarassed Laughing

#186:   Autor: NinjaTurtle Post Postano: 15.08.2008. 1:25

liberta je napisao/la: ›
ne brini.....nije to neka mudrost....ja znam sebe popijem 2 piva i poljubac u obraz mi je upucavanje hahahahaha.......sitni kontakt za pocetak.....osmijeh....razgovor....kontakt ocima.... sve to sam da je paznja na tebi sad ak ce bit sto bit ce ak ne jbg....zaletila si se na pedera


Znači ak te odbije peder je? Nisi pomislila da mu se možda ne sviđaš ili da ima curu?

#187:   Autor: rockeros Post Postano: 15.08.2008. 11:21

ma daj nema nikakve sramote,ni prva ni zadnja koja me odbila,ne moss se svakom svidit

#188:   Autor: eldiablo Post Postano: 02.09.2008. 8:36

eo tipican primjer mlade osjecanke koja "bari"
http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=15069

#189:   Autor: josephine01 Post Postano: 02.09.2008. 23:11

a da sad... nećemo se vrijeđat Razz

#190:  Re: upucavanje - sa zenske strane Autor: jazuji Post Postano: 27.11.2008. 9:17

[quote="wendy";p="100688"]
allein je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Samo pogledaj šta se sve može dogoditi ako mislite da se razumijemo.


Dada, učimo svi na mom primjeru Wink

Hm, istina je da većina muškaraca krivo tumači neke "signale". Ja se stvarno više nikome ne smijem nasmiješiti jer nakon toga imam milijun muka kako da ga se riješim. Katastrofa!

Jedan primjer... Zaštitar u banci. Ja sam, plavuša, stala u totalno krivi red, tj. van reda. Dolazi zaštitar i pokaže mi da se moram pomaknuti. Ispala sam glupa (o, Bože, opet Wink ) pa sam se nasmijala i pomaknula... NAkon toga ga nisam mogla skinuti s vrata i tražio je moj broj kad sam izlazila. Ovakve i slične stvari mi se neprestano događaju.

Zaključak je da se više ne smijem smješkati. U čemu je stvar? Možda u tome što su ljudi uglavnom nadrkani jer se svima uvijek negdje žuri pa se običan, ljubazan osmjeh shvaća kao "barenje" jer je to, kao, nešto neobično?


Milo moje da nisi toliko opsjednuta poslom i brzinom vremena u kojem zivimo mozda nebi stala u krivi red i razmislila da taj zastitar moze procitati to sto pises i pomisliti da slijedeci puta nece niti pitati neku curu za kavu, budi obazrivija sa tuđim srcem jer ljudi podsvjesno osjete to što misliš. Znam da nije niti vama curama jednostavno uzmemo li u obzir pažnju koju dobivate, slava dosadi brzo znam, no ipak generalno ide ovako, čast iznimkama : Brad, George, Matt.... bla bla you get the youtube video post može, običan šljaker prosječnog izgleda dobiva permanentnu, i ne mislim frizuru.
P.S. Ne žali se kada te trebaju jer ćeš shvatiti oko tridesete kako je to kada dođu mlađe, dakle uživaj u životu i u pažnji koju ti SVI ljudi nude.

#191:   Autor: gazh Post Postano: 22.03.2009. 14:27

Eto moja bivsa je meni prisla. Za proslu novu te cure se utrpale kod nas za stol i nisam ju cijelu noc primjetio, cak sam bario jednu drugu, sve dok nije morala ic kuc. Dosla do mene i jednostavno rekla da joj se svidjam, a ja budala jos zaboravio trazit broj jel sam bio zuja. i za mjesec dana zove mene lega van iz pivnice kao trebaju te neke cure, a to ona i jos ove njezine i onda smo razmjenili brojeve. Bili smo zajedno skoro 6 mjeseci. Poslje toga isto u pivnici, ja pijan da se nisam sjeco pola subote, javi se meni u nedjelju preko fejsa jedna cura da smo se upoznali juce i znam da je ona meni prisla. Nasli smo se par puta poslje toga

Zelim samo rec svaka cast tim curama na hrabrosti, bas mi se svidjaju takve cure dok one sto glume nedodrljivost nezelim ni pogledat ma kolko lijepe bile.

I da napomenem, znam da je to nesto takvo bilo spominjano, nisu ispale nimalo droljaste nego bas zanimljive

Stoga dame moje samo u akciju

#192:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 22.03.2009. 16:22

ja najviše volim dromfike i pohotnice sumnjivog morala koje nakon 3 piva odmah hoće kare, to su najbolje ribe, jebo sve ostalo..

xD

#193:   Autor: exHOP3on Post Postano: 22.03.2009. 18:04

men je jednom jedna prišla, mislila da sam stariji, a ja mislio da ona mlađa, (još je bilo te večeri da sam odustao od svakog oblika komunikacije sa svima,bio sam premazan i sjeban)... na kraju neka spika kao premlad sam (4-5 godina je ona starija) al ipak nije smetalo Very Happy

jednom sam sreo neku bivšu u nekom kafu sa novim dečkom, ode ona na toalet, odem i ja i onda me uvatila tamo i slinili smo jedno po drugom ko nikad i onda izašli ko da ništ nije bilo...

#194:   Autor: little_bee Post Postano: 23.03.2009. 11:01

exHOP3on je napisao/la (Pogledaj post): ›
jednom sam sreo neku bivšu u nekom kafu sa novim dečkom, ode ona na toalet, odem i ja i onda me uvatila tamo i slinili smo jedno po drugom ko nikad i onda izašli ko da ništ nije bilo...


o moj boze.
Osijek031.com » Ljubav, romantika » upucavanje - sa zenske strane


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::