Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Seks bez osjećaja?

#1: Question Seks bez osjećaja? Autor: wendy Post Postano: 25.09.2007. 21:11

saznala sam da sam vjerojatno nesposobna ševiti se bez osjećaja. Kad prestane boljeti, vjerojatno ću na to gledati kao na dragocjeno iskustvo.

Sad me zanimaju vaša iskustva. Jeste li sposobni potpuno odvojiti seks od osjećaja? Jesu li vam iskustva bila raznolika? Je li pravilo da muškarci to prihvaćaju lakše nego žene?

Znala sam pomisliti da se ti osjećaji prema njemu javljaju zbog podsvjesnog osjećaja krivnje, ako znate na što mislim. Onaj odgoj naše primitivne sredine - bit ćeš drolja ako to radiš. Tek kasnije, kad sam otvorila oči, shvatila sam da sam još na onoj kavi, prije ikakvog seksa, vidjela da je pametan, duhovit i zanimljiv. Ali i da je jebivjetar. Vjerojatno sam si zato od samog početka stavljala u glavu da je to "samo seks". Štitila sam se.

Događa li vam se zbilja da vas osoba privuče čisto fizički i da nakon seksa s njom ne osjećate apolutno - ništa? Možete li spavati s osobom koja vas privlači isključivo fizički?


Zadnja promjena: wendy; 01.10.2007. 1:10; ukupno mijenjano 1 put.

#2:   Autor: Anita_os Post Postano: 25.09.2007. 21:53

Pa po cijelom ovom tvom postu, ne mogu vjerovati da si se stvarno pokušala uvjeriti da je "samo bez veze, samo na jednu noć, samo fizički..." jer očigledno je da od početka nije bilo tako.. Po meni, postoji ta crta gdje jednostavno ZNAŠ da nema baš nikakvih očekivanja, osjećaja..konkretno s tvoje strane..a uz to dolazi hrpa odgovora na pitanja zasto je to u stvari tako.
Obično to bude da u biti nikada takvu osobu ne bi mogla imati kao dečka, vidiš tu hrpu mana i svega što ti eventualno ne odgovara, trenutno ne misliš na bilo kakvo upuštanje u vezu i tu je samo nešto što te intrigira, kako dođe, tak i prođe..i to je to..
Tako da, ja bi rekla - u svakom slučaju, postoji sex "na životinjski" Very Happy
Samo mislim da to nije bio tvoj slučaj Wink

#3:   Autor: wendy Post Postano: 25.09.2007. 22:03

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): › ne mogu vjerovati da si se stvarno pokušala uvjeriti da je "samo bez veze, samo na jednu noć, samo fizički..." jer očigledno je da od početka nije bilo tako..


Je, sad je očigledno i meni Wink Osbito nakon što sam to tu stavila crno na bijelo.


Zadnja promjena: wendy; 08.12.2007. 16:53; ukupno mijenjano 1 put.

#4:   Autor: Anita_os Post Postano: 25.09.2007. 22:17

Uz malo truda, možda dobiješ odgovore, ali ne od nas tu. Wink
Mozda si u krivu ako misliš da si sigurna da je s njegove strane totalno ravno..
Možda se isplati potruditi..
A možda su u šumi Very Happy
hihih

#5:   Autor: wendy Post Postano: 25.09.2007. 22:22

Anita_os je napisao/la (Pogledaj post): › Uz malo truda, možda dobiješ odgovore, ali ne od nas tu. Wink
Mozda si u krivu ako misliš da si sigurna da je s njegove strane totalno ravno..
Možda se isplati potruditi..
A možda su u šumi Very Happy
hihih


Hehe, rekla bih ipak da su u šumi Wink Ipak, hvala ti. osijek031.com smile

#6:   Autor: cane Post Postano: 25.09.2007. 23:04

Ja mislim da si se ti lijepo zabavila. A znaš kako se kaže, sve što je lijepo kratko traje.

#7:   Autor: Circa Post Postano: 25.09.2007. 23:09

A osjećaji bez seksa?

#8:   Autor: wendy Post Postano: 25.09.2007. 23:14

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › A osjećaji bez seksa?


Hehe, još gora situacija, čini mi se Wink

#9:   Autor: Monstrum Post Postano: 25.09.2007. 23:16

Ima i ona stara hrvatska "Na greškama se uči", netko može totalno razdvojit čin sexa i osjećaje, nekima je to nezamislivo, ipak smo svi mi ljudi od krvi i mesa, ja ipak mislim da si ti samim tim svojim činom naučila puno više o sebi u tih par dana/tjedana i mislim da ti se takvo što neće ponovit jer ti očito razdvajanje sexa i osjećaja ljubavi ne ide i da ostaješ emocionalno unakažena, a rekuperacija je duga i bolna, nekažem da je one night stand loša stvar ali to nije za neke ljude dok je nekima to stil života

#10:   Autor: insomnia Post Postano: 25.09.2007. 23:31

wendy je napisao/la: ›
Circa je napisao/la (Pogledaj post): › A osjećaji bez seksa?


Hehe, još gora situacija, čini mi se Wink

još gora situacija definitivno!
a što se tiče one night stand.. been there, done that.. jok, ni to za mene, prevelik sam ja romantičar.. Embarassed što se tiče tvog slučaja, rekla bih da je nešto definitivno bilo postojalo i s njegove strane (bar koliko sam po postu uspjela skužiti.. ) meni se nebrojeno puta događalo da me neka osoba privukla samo i isključivo zbog fizičkog izgleda.. dok sam ja bila potpuno svjesna da tu nema ničeg ''umnog'', nikakve klike.. i obično sam ja bila bitch, koja je nakon toga ''riješavala'' stvari, stilom -zbogom, momak- baš zbog nedostatka te umne povezanosti.. we had our fun, now let's move on.. događa se.. samo je bed ako se zaljubiš Sad a što se tiče toga da li to muškarci prihvaćaju lakše, rekla bih da prihvaćaju (oni koji malo više razmišljaju svojim mozgom niže..) iako opet zavisi od dečka do dečka, naravno.. uf al sam ga izfilozofirala.. ispričavam se Very Happy uglavnom, samo se nemoj zaljubiti!

#11:   Autor: wastedbass Post Postano: 25.09.2007. 23:38

seks bez osjecaja da moras nazvati sutra bez ostajanja kod drugog u stanu taj mi se svida ako je to bez osjecaja meni odgovara Wink

#12:   Autor: fallen-angel Post Postano: 26.09.2007. 7:29

šta je sad u čem je problem
jesi se pojebala...jesi...mislim boli te kurac sada za sve ostalo
dobila si točno ono što si tražila, sada snosi posljedice

#13:   Autor: betty Post Postano: 26.09.2007. 8:03

zanimljiv post, u kojem si sama sebi odgovorila.
da ti nisi imala prije toga vece neke simpatije prema njemu onda bi to bio sex za jednu noc, ovako je ta krinka "sex za jednu noc" bil tu samo da se ti zastitis emocionalno.
pusti da jos neko vrijeme prodje pa ce ti se emocije mozda malo slegnuti.

#14:   Autor: Elena_Os Post Postano: 26.09.2007. 8:25

Evo @betty je rekla po mom mišljenju sve..
Probala si i dokazala si si da ti nisi osoba kojoj je to stil života.. ne mogu zamisliti kako se sad osjećaš jer nikada nisam imala one night stand,ali "vidim" da boli..
Šta drugo reći osim drži se,sve prolazi pa će i to..

#15:   Autor: toni Post Postano: 26.09.2007. 8:50

Monstrum je napisao/la: ›
ja ipak mislim da si ti samim tim svojim činom naučila puno više o sebi


ja ipak mislim da si ti drolja. 1najtstend !? sram te bilo ! a gdje je brak, obitelj, crkva ?? ha, ha ?! toga se nisi sjetila !? taj predmet na fakultetu nisi imala !? Laughing osijek031.com smile

#16:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.09.2007. 9:02

mislim da isti problem muči većinu žena, jer teško suzdržavamo osjećaje. osobno sam nekoliko puta uspjela odvojiti fizikalije od emocija, no većina puta bila je dok sam bila u šteti, paralelno uz vezu s nekim drugim Rolling Eyes može se reći kako su osjećaji u tom trenutku bili occupied..
i, da, kad osjećaja nema, nema ni maženja poslije, a ni spavanja... sorry stari, obuci se i idi. ako ih nema, nema ih.

#17:   Autor: roca Post Postano: 26.09.2007. 9:19

Svima nama se događaju stvari u kojima reagiramo na način da jednostavno ne prepoznajemo sebe, pogotovo u ljubavnim vezama.
Kad skontamo da se stvari baš ne odvijaju kako priželjkujemo, tu nastupa panika odnosno depra. Moje je mišljenje da nikada ne treba previše dramatizirati, jednostavno stvari prihvatiti i nastaviti dalje.

#18:   Autor: ela Post Postano: 26.09.2007. 9:24

Probala si i očito shvatila da to nije za tebe.
Takva si ili nisi..vrlo čista računica.
Puno je lakše onome tko je takav,čisto seks,sat tjelesnog i furaš dalje,ali nemože to svako.
Iskreno jako bih voljela da sam takav tip ali... osijek031.com smile

#19:   Autor: wendy Post Postano: 26.09.2007. 9:42

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › nekažem da je one night stand loša stvar ali to nije za neke ljude dok je nekima to stil života


To može biti istina, ali i ne mora.... Možda ipak postoje ljudi koji su negdje između... ne može sve biti tako crno-bijelo. Vjerojatno je stvar u tome kako se postaviš i u tome koliko ti se zapravo i na koji način ta osoba sviđa.

#20:   Autor: wendy Post Postano: 26.09.2007. 9:43

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › uglavnom, samo se nemoj zaljubiti!


Wink možda sam trebala s vama ćakulati prije, a ne poslije

#21:   Autor: wendy Post Postano: 26.09.2007. 9:45

fallen-angel je napisao/la (Pogledaj post): › šta je sad u čem je problem
jesi se pojebala...jesi...mislim boli te kurac sada za sve ostalo
dobila si točno ono što si tražila, sada snosi posljedice


Uh, očekivala sam barem jedan ovakav odgovor... nema ga smisla ni komentirati, većini ljudi ovdje je zapravo iz posta jasno da nisam dobila ono što sam tražila, tu i je problem Wink

#22:   Autor: wendy Post Postano: 26.09.2007. 9:49

toni je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
ja ipak mislim da si ti samim tim svojim činom naučila puno više o sebi


ja ipak mislim da si ti drolja. 1najtstend !? sram te bilo ! a gdje je brak, obitelj, crkva ?? ha, ha ?! toga se nisi sjetila !? taj predmet na fakultetu nisi imala !? Laughing osijek031.com smile


Heh, vidiš, nisam imala taj predmet. Kakav glupi fakultet!

Toni, jebi se, ne prizivaj mi Ivicu ovdje da mi moralizira i da još na kraju izvede zaključak da se vjernici bolje zabavljaju Wink

#23:   Autor: Poppy Post Postano: 26.09.2007. 9:53

wendy je napisao/la: ›
insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › uglavnom, samo se nemoj zaljubiti!


Wink možda sam trebala s vama ćakulati prije, a ne poslije


e da... baš sam htjela reć... ti si zatreskala opasno! Smile

pročitaj moj potpis... možda ti pomogne! Wink

#24:   Autor: wendy Post Postano: 26.09.2007. 10:01

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › i, da, kad osjećaja nema, nema ni maženja poslije, a ni spavanja... sorry stari, obuci se i idi. ako ih nema, nema ih.


Da, to je ono što je mene kod njega bunilo. Nekako je nenametljivo inzistirao (jel se još nekme ovo čini kao oksimoron Wink ) na tim i takvim stvarima. Očito je znao šta radi, u suprotnom bi vjerojatno ostalo na jednoj noći. Pa šta, dečko se htio zabaviti na malo duže.

Što se tiče onoga kada su ti osjećaji već zauzeti, slažem se, razmišljala sam o tome. Bilo bi logično da je u takvoj situaciji sve puno jednstavnije. Ali, kako si se osjećala poslije? Prazno? Zadvoljno? Jel ti bilo žao?

#25:   Autor: wendy Post Postano: 26.09.2007. 10:03

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Puno je lakše onome tko je takav,čisto seks,sat tjelesnog i furaš dalje,ali nemože to svako.
Iskreno jako bih voljela da sam takav tip ali... osijek031.com smile


Sigurna sam, zapravo, da je jako mali broj žena sposoban za to. Odnosno, da im to predstavlja istinsko zadovoljstvo. Činjenica je da nam mozgovi totalno drukčije funkcioniraju. Muškarci su tu puno jednostavniji i puno im je lakše odvojiti osjećaje od seksa.

#26:   Autor: wendy Post Postano: 26.09.2007. 10:05

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › pročitaj moj potpis... možda ti pomogne! Wink


Hehe, ne osjećam potrebu za onim u drugom dijelu potpisa. Možda zato što još uvijek čekam reakciju na onaj dio iz prve rečenice Wink

#27:   Autor: Monstrum Post Postano: 26.09.2007. 10:05

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›

Toni, jebi se, ne prizivaj mi Ivicu ovdje da mi moralizira i da još na kraju izvede zaključak da se vjernici bolje zabavljaju Wink


I sad svi grupno mantranje i prizivanje IVICE DOĐI, IVICE DOĐI, IVICE DOĐI pouči nas oooo guruu naš osijek031.com smile osijek031.com smile

#28:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.09.2007. 11:19

wendy je napisao/la: ›
Što se tiče onoga kada su ti osjećaji već zauzeti, slažem se, razmišljala sam o tome. Bilo bi logično da je u takvoj situaciji sve puno jednstavnije. Ali, kako si se osjećala poslije? Prazno? Zadvoljno? Jel ti bilo žao?

prvi put je najteže, svaki sljedeći sve lakše osijek031.com smile
šalu na stranu, smatram da ukoliko do prevare dođe, veza je (što se mene tiče) gotova, samo mi to možda nije još kristalno jasno u datom trenutku. ako imam potrebu za nekim drugim, znači da nešto u vezi fali, a prevara nije rješenje. u međuvremenu sam naučila da za mene takav pristup ne funkcionira, ne želim se nikad više dovesti u sličnu situaciju..

#29:   Autor: betty Post Postano: 26.09.2007. 11:22

e mozda je problem u pravilima , jer one night stand nije kad on ostane prespavati/ili ti, kad uzme tvoj broj mob-a, i kad se mazite poslje!!
samo ima nam govori, to je za jednu noc, znaci nema potrebe glumiti da ce biti nesto vise.
meni je osobno problem sto se iz mog one night standa uvijek nesto vise dogodi.bas mi je zelja reci nekome "bit cu nocas s tobom i sve ok ali jebote nemoj me zvati nakon toga". e to je one night stand!

#30:   Autor: Circa Post Postano: 26.09.2007. 11:33

Taj sex o kojemu se ovdje prica... Di tog ima, sta je to?

#31:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.09.2007. 11:37

Circa je napisao/la (Pogledaj post): › Taj sex o kojemu se ovdje prica... Di tog ima, sta je to?
zavisi o tome gdje izlaziš Very Happy

#32:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: lufus Post Postano: 26.09.2007. 11:39

hm, iz osobnog iskustva, većina žena to ne može tj. upusti se u to, a onda slijede peripetije. jedno duže vrijeme živio sam u inozemstvu i dolazio u hrvatsku jednom ili dva puta godišnje i dolazilo je do takvih susreta. nikad nisam muljao, uvijek su znale da sam samo kratko u hrvatskoj, jedna koja je bila malo starija od mene čak mi je rekla "mali pazi da se ne zaljubiš" da bi dan prije odlaska nastali problemi...

#33:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 26.09.2007. 16:31

wendy je napisao/la: › Događa li vam se zbilja da vas osoba privuče čisto fizički i da nakon seksa s njom ne osjećate apolutno - ništa? Možete li spavati s osobom koja vas privlači isključivo fizički?


Huh. Huh. ONS (OneNightStand) i FB (FuckBuddy) su koncepti medjuljudskih odnosa za koje treba biti spreman i u koje treba uci potpuno svjesno, pripremljeno, hladne glave i (u muskom slucaju) vrele glavice.

Dakle, ako se nadjes u situaciji gdje je izgledna realizacija takvog koncepta, dobro razmisli o osobi koja se nudi. Ako ti se osoba jako svidi (na prvi pogled), a jasno ti daje do znanja da je zainteresirana samo za ONS i FB, onda ili na brzinu izgradi zid u glavi, ili bjezi glavom bez obzira.

Doduse, postoji tehnika koja je meni u takvim situacijama XY puta pomogla, a zasniva se na obrnutom procesu od zaljubljivanja - uvelicavanju necijih manjkavnosti (major fault).

Rizik od zaplitanja u emocionalnu vezu se najlakse smanji na nacin da u osobama za ONS i FB pronadjes nekakav major fault i onda na njega (fault) gledas kao na nesto sto u potpunosti onemogucava prerastanjee vaseg odnosa u nesto viseg emocionalnog stupnja.

Dakle, netko tko ti se nedovoljno fizicki svidja (znacajno odstupa od tvog ideala ljepote), ili je tupav/mulast/glupav (a ima tijelo ili sise kitu k'o zmaj), netko tko je udan/ozenjen, netko tko je u stabilnoj emocionalnoj vezi, netko tko hrce (da, postoje i takve zene ;-))...


Doduse, to ne znaci da sam prema toj osobi potpuno hladan i nezainteresiran. Naprotiv - mogu se ponasati kao da sam u onome sto se naziva ekskluzivnom emotivnom vezom, ali imam jasan i cvrst zid u glavi koji me sprjecava da se poskliznem i sjebem.

Naravno, zdrav medjuljudski odnos pociva na dogovoru i razgovoru, zato se trudim drugoj strani odmah jasno dati do znanja da taj zid postoji. Iz istog rzloga ocekujem jednak pristup i s druge strane...


Zadnja promjena: Leteci mungos; 26.09.2007. 16:45; ukupno mijenjano 1 put.

#34:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 26.09.2007. 16:42

wendy je napisao/la: › Očito je znao šta radi, u suprotnom bi vjerojatno ostalo na jednoj noći. Pa šta, dečko se htio zabaviti na malo duže
Iz ONS u FB. Super funkcionira i super fora, pod uvjetom da su obje osobe svjesne da se radi samo o FB-u, a ne o necemu sto bi moglo prerasti u nesto vise...

#35:   Autor: toni Post Postano: 26.09.2007. 16:59

wendy je napisao/la: ›
Toni, jebi se, ne prizivaj mi Ivicu ovdje da mi moralizira i da još na kraju izvede zaključak da se vjernici bolje zabavljaju Wink


hehe, NHF, zaebavam se. btw. koji ivica:

Circa je napisao/la: ›
Taj sex o kojemu se ovdje prica... Di tog ima, sta je to?


na svakom koraku Smile)

betty je napisao/la: ›
bas mi je zelja reci nekome "bit cu nocas s tobom i sve ok ali jebote nemoj me zvati nakon toga". e to je one night stand!


evo.. mozes to meni reci. samo ne garantiram da te necu zvati poslje. cuo sam da si zgodna. Wink

#36:   Autor: ela Post Postano: 26.09.2007. 17:14

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la (Pogledaj post): › Puno je lakše onome tko je takav,čisto seks,sat tjelesnog i furaš dalje,ali nemože to svako.
Iskreno jako bih voljela da sam takav tip ali... osijek031.com smile


Sigurna sam, zapravo, da je jako mali broj žena sposoban za to. Odnosno, da im to predstavlja istinsko zadovoljstvo. Činjenica je da nam mozgovi totalno drukčije funkcioniraju. Muškarci su tu puno jednostavniji i puno im je lakše odvojiti osjećaje od seksa.

Naravno u tome smo se složile u potpunosti,ma u biti ima i takvih tipova koji znaju jako dobro glumiti i da i me je stalo,čak će te nekim svojim ljigavim nagonima navesti i na maženje i nekako se javiti ali s vremenom se shvati da je to samo predigra za neki ponovni susret i njihovo čisto istresanje nakupljenuh izlučevina, valda je stvarno do mozga...očito si ti imala sreće naletiti baš na takvog ...
@Leteći je onak to sve lijepo sažeo,zid u glavi,potrošiš i nogom u gujscu...

jaoooo što volim kad sam odvratna... Wink

#37:   Autor: fatcat Post Postano: 26.09.2007. 17:35

wendy je napisao/la: ›
Muškarci su tu puno jednostavniji i puno im je lakše odvojiti osjećaje od seksa.
Muskarci gledaju vecinu stvari sa prakticne strane, ne samo seks.
Zasto sve mora biti pravilno ili nepravilno... Zivot je serija raznih iskustava koja nekad ispadnu dobro a nekad ne. Na kraju krajeva nisi ucinila nista kriminalno niti si uvrijedila drugu osobu a to sto se desilo, desilo se. Ako si nesto naucila od tog iskustva onda je opet dobro, gdje je problem?

#38:   Autor: toni Post Postano: 26.09.2007. 18:45

betty je napisao/la: ›
hocu!!!!!!!!!!


to je duh ! PM za detalje Wink

sad kad malo bolje pogledam temu ovog otpika razmisljam si.. koji ce mi qrac sex bez osjecaja.. da se seksam a nis' ne osjecam... bzvz. i nije mi jasno kako vam to uspjeva.. mislim.. ja sam bio s 'par' devojaka.. i ni jedna nije bila bas toliko.. da ne kazem, razvaljena! osijek031.com smile

#39:   Autor: davorccc Post Postano: 27.09.2007. 12:55

Žena misli da sam kod ljubavnice!
Ljubavnica misli da sam kod žene!
A ja i dalje samo guzim i guzim!

#40:   Autor: Poppy Post Postano: 27.09.2007. 12:58

davorccc je napisao/la: ›
Žena misli da sam kod ljubavnice!
Ljubavnica misli da sam kod žene!
A ja i dalje samo guzim i guzim!

koga? ljubavnika?! Very Happy

#41:   Autor: davorccc Post Postano: 27.09.2007. 13:05

Rupa je rupa pa makar bila i u zidu!

Nikad se nezna. Sila-prilika, može biti svašta. Smile


Što se tiče mene, ja sam hetero.

#42:   Autor: wendy Post Postano: 27.09.2007. 13:08

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Rizik od zaplitanja u emocionalnu vezu se najlakse smanji na nacin da u osobama za ONS i FB pronadjes nekakav major fault i onda na njega (fault) gledas kao na nesto sto u potpunosti onemogucava prerastanjee vaseg odnosa u nesto viseg emocionalnog stupnja.


Tako istinito Wink Na tome preživljavam otkad sam otišla, šteta što se nisam sjetila primijeniti tu tehniku prije svega

#43:   Autor: wendy Post Postano: 27.09.2007. 13:16

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Iz ONS u FB. Super funkcionira i super fora, pod uvjetom da su obje osobe svjesne da se radi samo o FB-u, a ne o necemu sto bi moglo prerasti u nesto vise...


Slažem se s navedenim. Konkretno, u mom slučaju, nešto više od FB odnosa nije ni dolazilo u obzir iz očitih razloga (udaljenost i te stvari). Ali, baš zbog toga neki njegovi postupci i izjave nisu imali previše smisla. Imao je FB, pokazivanje osjećaja s njegove strane je sve uprskalo i nije za tim bilo potrebe. I za nekim glupim obećanjima. Vjerojatno je najveći problem taj što se sad osjećam... prevareno. I htjela bih odgvore na neka pitanja koja me muče... samo bih htjela znati što se, ustvari, među nama događalo. Ali, nikad ga to ne bih pitala. I nikad neće znati da sam još koji put pomislila na njega otkad sam otišla. Zato smaram vas ovdje Wink

#44:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: lufus Post Postano: 27.09.2007. 13:22

pošalji mail simi, možda ti čovjek pomogne Wink
http://bigblog.tportal.hr/simo

#45:   Autor: wendy Post Postano: 27.09.2007. 13:22

[quote="ela";p="100017"]
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › ma u biti ima i takvih tipova koji znaju jako dobro glumiti i da i me je stalo,čak će te nekim svojim ljigavim nagonima navesti i na maženje i nekako se javiti ali s vremenom se shvati da je to samo predigra za neki ponovni susret i njihovo čisto istresanje nakupljenuh izlučevina, valda je stvarno do mozga...očito si ti imala sreće naletiti baš na takvog ...


Baš to i je najveći problem. Oboje smo, vjerojatno, htjeli FB dnos. Lažna predigra za ponovne susrete nije mu bila potrebna. Ma, sve OK. Nasjela sam, pa šta? I to se treba proživjeti.

Kao što kaže fatcat, nešto sam iz tog iskustva naučila. Dakle, u suštini je iskustvo pozitivno, sve ovisi iz kojeg kuta na njega gledaš. Wink

#46:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: wendy Post Postano: 27.09.2007. 13:25

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › pošalji mail simi, možda ti čovjek pomogne Wink
http://bigblog.tportal.hr/simo


Hehe, da, baš Wink Dovoljno mi je što sam s vama prodiskutirala, sasvim. Ipak, hvala na savjetu Wink

#47:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: Monstrum Post Postano: 27.09.2007. 14:21

E ovo se zove sex bez osjećaja, sex buddy, vide se svaki dan al ne gaje osjećaje jedan prema drugom, čisto obostrano zadovoljstvo osijek031.com smile

#48:   Autor: insomnia Post Postano: 27.09.2007. 14:34

Trebaš ti, @wendy, fino naći nekog dobrog momka da zaliječi tvoje rane.. samo pazi da ne bude one night.. Wink i odmah ćeš zaboraviti na ovoga..

#49:   Autor: Korina Post Postano: 27.09.2007. 16:57

e pa ovak..sve ovisi o tome kak se postaviš..i što očekuješ..i kak se taj s kojim spavaš ponaša prema tebi..ja volim iskrenost-pa ak mi priđe tip i kaže u nekoj daljnjoj konverzaciji da želi samo sex,onda ja fino imam izbora želim li to napraviti ili ne želim..najgore je zapravo kada je frajer dvoličan i umiljava se,glumi nježnost i kao da mu je stalo do tebe a zapravo te samo želi nategnuti..pa prema tome ako je on prema tebi jedan dan bio divan a drugi te ignorirao,mislim da se on dvolično ponašao i da zapravo on nije mogao odlučiti kako će se prema tebi ponašati..ja mislim da bi muški i ovce i novce tj. maženje i osjećajnost kad to njima odgovara i naravno čisti sex,opet samo kad to njima odgovara..e pa ne može!!!ja volim imati izbora i mislim da se svi tak otvoreno trebaju postavit jedni prema drugima, a ne igrati jadne igrice i zavaravati ljude, to mi je jadno i kukavički...nažalost, puno se ljudi tako ponaša..

#50:   Autor: ela Post Postano: 27.09.2007. 17:52

[quote="wendy";p="100296"]
ela je napisao/la (Pogledaj post): ›
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › ma u biti ima i takvih tipova koji znaju jako dobro glumiti i da i me je stalo,čak će te nekim svojim ljigavim nagonima navesti i na maženje i nekako se javiti ali s vremenom se shvati da je to samo predigra za neki ponovni susret i njihovo čisto istresanje nakupljenuh izlučevina, valda je stvarno do mozga...očito si ti imala sreće naletiti baš na takvog ...


Baš to i je najveći problem. Oboje smo, vjerojatno, htjeli FB dnos. Lažna predigra za ponovne susrete nije mu bila potrebna. Ma, sve OK. Nasjela sam, pa šta? I to se treba proživjeti.

Kao što kaže fatcat, nešto sam iz tog iskustva naučila. Dakle, u suštini je iskustvo pozitivno, sve ovisi iz kojeg kuta na njega gledaš. Wink

Sad je na tebi da uvježbaš za slijedeću takvu odluku,potrošiti i nogom u gujscu...

#51:   Autor: Poppy Post Postano: 27.09.2007. 18:14

e, Wendy, a zaš si ti tak lako predaješ?! Natjeraj ga da te voli! Mislim, ne toljagom ko Ela, već onako lukavo, ženski... Ma znaš! Wink

#52:   Autor: wendy Post Postano: 27.09.2007. 18:21

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › e, Wendy, a zaš si ti tak lako predaješ?! Natjeraj ga da te voli! Mislim, ne toljagom ko Ela, već onako lukavo, ženski... Ma znaš! Wink


Hehe... da, predaleko je on od mene (fizički) da bih imala prostora za manevriranje... Wink U suprotnom bi slučaju priča tekla drugim tokom, obožavam biti lovac, u ulozi plijena se osjećam podčinjeno Wink

#53:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: dadicster Post Postano: 27.09.2007. 19:23

Sex bez osjećaja?
Nikako!Ne znam ne ide mi jedno bez drugoga,znači moram imati neke osjećaje prema osobi s kojom namjeravam leći u krevet...
Čisto moje iskustvo Rolling Eyes

#54:   Autor: ela Post Postano: 27.09.2007. 21:59

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › e, Wendy, a zaš si ti tak lako predaješ?! Natjeraj ga da te voli! Mislim, ne toljagom ko Ela, već onako lukavo, ženski... Ma znaš! Wink

osijek031.com smile malo zjb Poppy ,Ela nije tip lovca.old school- više volim biti lovina,avatar je ono što bi Ela trebala biti Wink
Već zaključismo u nekom drugom topicu da nikog nemožeš natjerati da te voli.
osobno idem logikom tko mene ne treba,ne trebam ja njega 3 puta više..ali to sam ja ,vjerovatno imam previše samopoštovanja..kako prođu oni koji plazaju zbog nečije neuzvraćene ljubavi nebih znala ali ne želim saznati


Zadnja promjena: ela; 27.09.2007. 23:40; ukupno mijenjano 1 put.

#55:   Autor: ela Post Postano: 27.09.2007. 23:38

Zenama treba razlog za seksualni odnos.
Muskarcima jedino treba mjesto.

točka Wink

#56:   Autor: Marshall-T Post Postano: 28.09.2007. 2:06

Seks bez osjećaja???-pa to je smeće!-evo jedna mudra: SEKS JE VAŽAN I PRIJELOMAN TRENUTAK U SVAČIJEM ŽIVOTU! - po tome seks na način na koji si ga ti izvela baš i nije dobrodošao ni na koji način i kako god ti to okreneš. Možda ti je u tom trenutku bilo lijepo,ali sigurno nije vrijedilo toga što sada proživljavaš.

#57:   Autor: wendy Post Postano: 28.09.2007. 9:50

ela je napisao/la (Pogledaj post): › Zenama treba razlog za seksualni odnos.
Muskarcima jedino treba mjesto.

točka Wink


Stvarno su promiskuitetni ti muškarci Wink

Ne, mene je ovdje jaaako zanimalo i muško i žensko razmišljanje o zadanoj temi, upravo zbog toga što je uvriježeno mišljenje da oni to gledaju puno jednostavnije. Na kraju se topic poveo uglavnom u "pomozimo wendy" smjeru Very Happy

Ipak, mislim da bi svakome od nas, bilo da smo muško ili žensko, u nekim situacijama bio potreban razlog, a u nekima dovljno mjesto.

#58:   Autor: wendy Post Postano: 28.09.2007. 9:54

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › po tome seks na način na koji si ga ti izvela baš i nije dobrodošao ni na koji način i kako god ti to okreneš.


Hej, ma nemoj? Ne znaš ti kako sam ja to izvela Wink

Nije stvar u izvedbi, hani, nego u tome što nisam imala hladnu glavu prije toga. A on je. Znači, kratki spoj je bio negdje u dogovoru Very Happy

#59:   Autor: fairy Post Postano: 28.09.2007. 10:02

Mislim da svarno moraš biti bedevija da na dulje vrijeme održavaš s nekim takav odnos ,a da ništa ne osjećaš prema njemu....ono što meni nije jasno je slijedeće: Kako obično biva, uvijek jedna strana zaželi nešto više i dublje,,,,,pitanje je zašto samo jedna strana, zašto su rijetki slučajevi ili ne postoje da obje strane požele isto,,,,,zašto u rijetkim situacijama ljubavnički odnos preraste u ljubavni?

#60:   Autor: wendy Post Postano: 28.09.2007. 10:22

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da svarno moraš biti bedevija da na dulje vrijeme održavaš s nekim takav odnos ,a da ništa ne osjećaš prema njemu...


Da, time sam se i ja tješila dok sam smišljala najbolji major fault, štono bi rekao mungos. I baš kad je upalilo, momak se javio sa zaključkom da bi me jako volio vidjet. Ma, tko tu koga jebe? Ja više stvarno ne znam Confused

Što se tiče toga da ljubavnički odnos rijetko prerasta u ljubavni... ne znam... nisam sigurna da je to baš tako. Kako uopće razgraničiti, na samom početku veze, ljubavnički od ljubavnog odnosa? U srednjoj je to bilo poprilično lako, ali kad se dođe do faze kada ti ne trebaju mjeseci vodanja za ruke prije seksa...

#61:   Autor: fairy Post Postano: 28.09.2007. 11:19

hi hiiihi...da da u srednjiki je to bilo lakše....ali ,,,,,pa gle,,,kod mene se razlikuje po tome da se ne viđamo i ne čujemo često,,,,,nema maženja i valjanja po krevetu,,,,mm ne mogu, petak je,,,,rado bih ti napisala nešto bolje,,,,,,A ako bi te baš jako voljeo vidjeti, pa dozvoli mu neka to pokaže,,,i dokaže,,,,

#62:   Autor: ruana Post Postano: 28.09.2007. 19:05

ej wendy a kolko ti imas godina?

#63:   Autor: fatcat Post Postano: 28.09.2007. 21:23

So... @wendy, da se sutra nadjes u istoj situaciji sto bi ucinila drugacije, ili ne?

#64:   Autor: ela Post Postano: 28.09.2007. 22:43

wendy je napisao/la (Pogledaj post): ›
ela je napisao/la (Pogledaj post): › Zenama treba razlog za seksualni odnos.
Muskarcima jedino treba mjesto.

točka Wink


Stvarno su promiskuitetni ti muškarci Wink

Ne, mene je ovdje jaaako zanimalo i muško i žensko razmišljanje o zadanoj temi, upravo zbog toga što je uvriježeno mišljenje da oni to gledaju puno jednostavnije. Na kraju se topic poveo uglavnom u "pomozimo wendy" smjeru Very Happy

Ipak, mislim da bi svakome od nas, bilo da smo muško ili žensko, u nekim situacijama bio potreban razlog, a u nekima dovljno mjesto.

Sorry ,krivo smo se skontali ,s moje strane nije krenulo "pomozimo Wendy",Wendy je samo pokrenula temu o tome kako srećamo u životu osobe koje bi malo piškile,pa bi malo kakile,a usput su nesnađene i traže još same sebe..dešava se svima...

#65:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 29.09.2007. 13:08

Marshall-T je napisao/la (Pogledaj post): › Seks bez osjećaja???-pa to je smeće!-evo jedna mudra: SEKS JE VAŽAN I PRIJELOMAN TRENUTAK U SVAČIJEM ŽIVOTU! - po tome seks na način na koji si ga ti izvela baš i nije dobrodošao ni na koji način i kako god ti to okreneš. Možda ti je u tom trenutku bilo lijepo,ali sigurno nije vrijedilo toga što sada proživljavaš.


Za one koji se nisu dosad seksali: nakon spolnog odnosa nećete gledati svijet drugim očima, nećete vidjeti one stvari koje dotada niste vidjeli, nećete dobiti povišicu na poslu niti ćete biti unaprijeđeni. Neko određeno vrijeme nakon svršavanja osjećat ćete se gluplje (ukoliko ste imalo inteligentniji) nego inače, ali to je zbilja sve.
Seks bez ikakvih osjećaja je masturbacija u toplu i vlažnu rupu, ništa više. Čak štoviše, ponekad (ovisno o partnerici) je masturbacija bolja od seksa.

#66:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.09.2007. 13:41

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
Seks bez ikakvih osjećaja je masturbacija u toplu i vlažnu rupu, ništa više. Čak štoviše, ponekad (ovisno o partnerici) je masturbacija bolja od seksa.


Bravo

#67:   Autor: wendy Post Postano: 29.09.2007. 17:45

ela je napisao/la (Pogledaj post): › s moje strane nije krenulo "pomozimo Wendy",Wendy je samo pokrenula temu o tome kako srećamo u životu osobe koje bi malo piškile,pa bi malo kakile,a usput su nesnađene i traže još same sebe..dešava se svima...


Ma no, nisam ni mislila konkretno na tebe. Wink

OK, iz cijelog topica možemo izvući zaključak da je to zabranjena zona ako nismo sigurni da imamo hladnu glavu. A o tome koliko u to možemo biti sigurni, opet bi se dalo diskutirati Very Happy

#68:   Autor: wendy Post Postano: 29.09.2007. 17:48

fatcat je napisao/la (Pogledaj post): › So... @wendy, da se sutra nadjes u istoj situaciji sto bi ucinila drugacije, ili ne?


Što je najgore... da mogu vratiti vrijeme, a da sve ovo znam, vrlo vjerojatno bih to napravila ponovo. Mrzim se zbog toga Smile Ali, postavila bih se drukčije. Puno drukčije. I bila bih iskrena u tom "odnsu", za promjenu. Jer, shvatila sam da sam zapravo licemjerna. Očekivala sam od njega nešto čemu ni sama nisam bila dosljedna.

#69:   Autor: wendy Post Postano: 29.09.2007. 17:48

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › ej wendy a kolko ti imas godina?


Pa deset Wink

#70:   Autor: DanicaV Post Postano: 29.09.2007. 17:54

Bez emocija ništa nema smisla.

#71:   Autor: ruana Post Postano: 29.09.2007. 18:06

wendy je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › ej wendy a kolko ti imas godina?


Pa deset Wink


zato sam inace po komentarima dozivjela da si jedna zrela osoba, a sada imas komentare ko zaljubljena pubertetlija

#72:   Autor: wendy Post Postano: 29.09.2007. 18:09

DanicaV je napisao/la (Pogledaj post): › Bez emocija ništa nema smisla.


Da, slažem se. Ali, koje su emocije potrebne da bi seks imao "smisla"? Tu nastaje najveći problem, meni se čini.

Konkretno, u mom slučaju, sve se odvijalo u onom smjeru koji navodi na nešto dublje. Nije bilo ispraznih rečenica ni s moje ni s njegove strane, oboje smo zaključili da se nema smisla vezati. Osim udaljenosti, postoji još jedna stvar, vjerojatnost da imam (potencijalno) smrtonosnu bolest.

Kad sam to saznala, on mi je nenametljivo pružio baš onakvu podršku kakvu sam trebala. Jednostavno je lakše s ljudima koji te ne znaju tako dobro. Lakše im je tako nešto reći.

On se jednostavno PONAŠAO kao da mu je stalo. Nije to govorio. I onda se pitam, kako je moguće da mu nimalo ne falim sad kad sam otišla, da se nema potrebu javiti, planirati sljedeći susret koji bi se vrlo uskoro mogao dogoditi.. Najlogičniji zaključak je taj da njemu zapravo nije bilo stalo.

Zbog toga me zanimalo kako tko gleda na ONS, FB ili kakav sličan odnos.

Uglavnom, ne želim vas više zamarati svojim žalopojkama. Dovoljno ste mi pomogli, hvala vam Wink

#73:   Autor: wendy Post Postano: 29.09.2007. 18:14

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › zato sam inace po komentarima dozivjela da si jedna zrela osoba, a sada imas komentare ko zaljubljena pubertetlija


Jebiga... šta da ti sad kažem? Wink Zapravo, mislim da ni jedan čovjek ne postupa u svakoj životnoj situaciji zrelo. Osbito kad je u pitanju zaljubljenost. Bljak. Mrzim biti zaljubljena Rolling Eyes

#74:   Autor: betty Post Postano: 29.09.2007. 20:17

ja bi neki sex bez osjecaja....

#75:   Autor: Poppy Post Postano: 29.09.2007. 20:42

betty je napisao/la: ›
ja bi neki sex bez osjecaja....

sad kad te zatrpaju PM-ovi! osijek031.com smile

#76:   Autor: DanicaV Post Postano: 29.09.2007. 20:46

wendy, zašto mrziti zaljubljenost?
znaš koliko ljudi taj osjećaj nikada ne upozna?

#77:   Autor: betty Post Postano: 29.09.2007. 23:22

Poppy je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
ja bi neki sex bez osjecaja....

sad kad te zatrpaju PM-ovi! osijek031.com smile
evo vec ponude padaju...

#78:   Autor: cane Post Postano: 30.09.2007. 3:26

Nema ništa bolje od bezobveznog seksa bez osjećaja. Čim su neke emocije u igri bude sranja. A ovako se opustiš i jednostavno ideš onako lagano, kako se kaže "Go with the flow".

#79:   Autor: CatCloe Post Postano: 30.09.2007. 19:20

DanicaV je napisao/la: ›
wendy, zašto mrziti zaljubljenost?
znaš koliko ljudi taj osjećaj nikada ne upozna?

potpisujem. zaljubljenost je najbolja droga na svijetu, a i najzdravija osijek031.com smile
a da se vratimo na sex - s osjećajima ima jednu veeliku prednost. s nekim prema kome nešto osjećaš se možeš jebat ili s njim/njom voditi ljubav, ovisno o izboru i raspoloženju.
s nekim prema kome ništa ne osjećaš se možeš samo jebat. a razlika je ogromna. iako čak najčešće držim stranu jebanju, bolje je imati izbor Very Happy

#80:   Autor: insomnia Post Postano: 30.09.2007. 19:29

DanicaV je napisao/la: ›
Bez emocija ništa nema smisla.

ma ni sama ne bih ljepše rekla.. ! Bravo

#81:   Autor: heart3 Post Postano: 30.09.2007. 21:31

insomnia je napisao/la: ›
DanicaV je napisao/la: ›
Bez emocija ništa nema smisla.

ma ni sama ne bih ljepše rekla.. ! Bravo


osijek031.com smile

#82:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: wendy Post Postano: 01.10.2007. 1:17

OK, cijela ova saga nije imala previše smisla jer sam danas dobila odgovor... : I prevarila sam se u procjeni Very Happy

Neka, bitno da smo mi ćakulali Wink

#83:   Autor: Poppy Post Postano: 01.10.2007. 7:54

wendy je napisao/la: ›
OK, cijela ova saga nije imala previše smisla jer sam danas dobila odgovor... : I prevarila sam se u procjeni Very Happy

Neka, bitno da smo mi ćakulali Wink

ma da?! Jihuuuu! Smile

nije valjda da i on prati forum?! Wink

#84:   Autor: wendy Post Postano: 01.10.2007. 11:04

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › nije valjda da i on prati forum?! Wink


Uh...iskreno se nadam da ne Wink

#85:   Autor: fatcat Post Postano: 01.10.2007. 11:23

wendy je napisao/la: ›
Uh...iskreno se nadam da ne Wink
Da on ovo prati, rijesenje bi bilo (odavno) na prvoj stranici...

#86:   Autor: toni Post Postano: 01.10.2007. 11:36

betty je napisao/la: ›
evo vec ponude padaju...


alo bre, sta je ovo !? molim, kronoloski raspored Wink

#87:   Autor: fatcat Post Postano: 01.10.2007. 11:44

toni je napisao/la: ›
alo bre, sta je ovo !? molim, kronoloski raspored Wink
Kazu da si vec stara k***a pa prema tome ides na dno liste, ne pravi se sad kao da te to iznenadilo... Wink

#88:   Autor: toni Post Postano: 01.10.2007. 11:50

vidim ja.. ođe je previše teorije,a premalo prakse..

de vi to malo prodiskutujte, pa će te mi reći kako mi je bilo.

Laughing

#89:   Autor: zeko Post Postano: 01.10.2007. 12:12

joj koja situacija...ali nije to ništa strašno wendy...jedini problem u cijeloj priči je to što vi niste razjasnili do kraja jedno drugome na što će se svesti vaš odnos...a ljudi općenito imaju tendenciju prešućivati neke detalje koji su vrlo bitni da bi ih osoba razumjela u potpunosti...
druga stvar...FB odnos je jako težak za održavanje...za to treba biti osoba prilično jako ga karaktera jer kadtad će se kod nekog od vas javiti osjećaji a kod drugog neće...osjećaji su znak da treba prestati,nažalost...ali opet se vraćam na to da ako se na početku objasni osobi da je to samo sex i ništa drugo onda ta osoba može ili to prihvatiti ili ne,samo je na njoj i što god odlučila sama snosi posljedice kakve god bile i mora razumjeti da tu nije bilo mjesta nekakvoj lažnoj nadi i ako je postojala da joj nitko to nije davao nego je sama kriva za to...
uf ovo je sad već za neku temo FB Smile
ali ne trebaš se kajati ni zbog čega...ali i boli i teško je,proći će ali nikada nemoj misliti da si napravila grešku...to je samo jedno iskustvo a ako ga učiniš pozitivnim svakako ćeš naučiti nešto iz njega...tako da nema brige...
i što netko pomisli o nekome u takvom odnosu to je rezultat ponašanje te osobe koja je u tom odnosu...jer ako ona to shvaća kao nešto loše i nešto što je potrebno sakriti,onda će se to tako i tretirati...iako shvaćam da nije baš tako jednostavno...
e da,hehe,i gledala sam neku emisiju na onim diskoverijima,ne znam kojem točno,ali kao došli su do nekih rezultata istraživanja da žene za vrijeme sexa otpuštaju nekakav hormon koji se isključivo tada otpušta i on utječe na emocije i zato se žene nakon sexa češće vežu i teško im je održati neemocionalan odnos,za razliku od muškaraca Very Happy eto pa se ne morate brinuti da je u vama stvar Laughing

#90:   Autor: betty Post Postano: 01.10.2007. 13:29

toni je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
evo vec ponude padaju...


alo bre, sta je ovo !? molim, kronoloski raspored Wink
nista se ti ne brini ...ti si prvi na listi ...Smile

#91:   Autor: Marshall-T Post Postano: 01.10.2007. 15:48

Ovo je otišlo malčice predaleko,seks bez osjećaja?-ne postoji,čak se i ne može nazvati seks,već najobičnije upotpunjavanje potrebe koja uopće nije toliko bitna,koliko je zapravo bitna kada osjećaš nešto prema drugoj strani...e onda je to nešto...to je onda to,a sve ostalo je besmisleno!

#92:   Autor: garfield Post Postano: 01.10.2007. 18:04

wendy je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): › Rizik od zaplitanja u emocionalnu vezu se najlakse smanji na nacin da u osobama za ONS i FB pronadjes nekakav major fault i onda na njega (fault) gledas kao na nesto sto u potpunosti onemogucava prerastanjee vaseg odnosa u nesto viseg emocionalnog stupnja.


Tako istinito Wink Na tome preživljavam otkad sam otišla, šteta što se nisam sjetila primijeniti tu tehniku prije svega

Ne vrijedi to, kad ide, onda ide, ne može to nijedan razum zaustaviti. Netko je divan, a ne možeš se zaljubiti, a neko može biti i gad, može i hrkati, praviti kuglice, biti prava muška gica, ali... Tu nema pameti, ni pravila.

#93:   Autor: ruana Post Postano: 01.10.2007. 21:32

a jeste se raspisali o sexu na 7 stranica i svi ste neki fini, meni se opet dogodilo suprotno, ja sam imala FB jedno 3 i pol godine, kad sam ga to bila upoznala, bio mi je tako super itd. naravno kako svi kazu za mene da sam malo hladna osoba, nisam mu to nikad pokazala, i tak smo se mi te tri godine vidali, pred kraj mi se zeludac poceo okretat na spomen njegova imena. i sad vec jedno godinu dana s gospodinom se nisam ni cula ni vidjela, rekoh hvala bogu. mislim ja njega bila sterala u rodni kraj. i neko vece meni se netko javlja pijan, kad ono on. meni vec pozlilo. on meni s nekom spikom, a da naglasim ima curu sada, kao on meni jos voli i uvijek me je volio, ja sam ljubav njegovog zivota, kako sam mu sudena, da ga jedina razumijem i standard. a ja njemu po starom obicaju: rekoh momak de prosetaj i teraj se u tri p.m.

#94:   Autor: toni Post Postano: 01.10.2007. 21:41

hm.. 3.5g, godinu dana se niste vidli.. napredna deca, nema sta! Smile

#95:   Autor: paperje Post Postano: 01.10.2007. 22:14

toni je napisao/la: ›
hm.. 3.5g, godinu dana se niste vidli.. napredna deca, nema sta! Smile

ideš! koji si ti matematičar... al pravo zboriš, pa djeco, čime vas hrane? valpovkom? Smile

#96:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: betty Post Postano: 01.10.2007. 22:15

toni je napisao/la: ›
hm.. 3.5g, godinu dana se niste vidli.. napredna deca, nema sta! Smile
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#97:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 02.10.2007. 11:17

toni je napisao/la: ›
hm.. 3.5g, godinu dana se niste vidli.. napredna deca, nema sta! Smile


Hehehe! Kaže:
"Kol'ko ti mala imaš god'na?"
"Dvadcettli!"
Very Happy

#98:   Autor: Monstrum Post Postano: 02.10.2007. 11:35

bazooka_joe je napisao/la (Pogledaj post): ›
toni je napisao/la: ›
hm.. 3.5g, godinu dana se niste vidli.. napredna deca, nema sta! Smile


Hehehe! Kaže:
"Kol'ko ti mala imaš god'na?"
"Dvadcettli!"
Very Happy


Tlinaest osijek031.com smile

#99:   Autor: ruana Post Postano: 02.10.2007. 11:40

pa nismo mi odmah skocili u krevet, a bolje da nikad ni nismo, fuj osijek031.com smile

#100:   Autor: lufus Post Postano: 02.10.2007. 12:23

ruana je napisao/la (Pogledaj post): › pa nismo mi odmah skocili u krevet, a bolje da nikad ni nismo, fuj osijek031.com smile

ajd da si jednom zabrijala s njim pa bi kužio ovo fuj Rolling Eyes

#101:   Autor: paperje Post Postano: 02.10.2007. 15:01

lufus je napisao/la: ›
ruana je napisao/la (Pogledaj post): › pa nismo mi odmah skocili u krevet, a bolje da nikad ni nismo, fuj osijek031.com smile

ajd da si jednom zabrijala s njim pa bi kužio ovo fuj Rolling Eyes

de pusti curu, možda je samo utvrđivala gradivo Smile
@ruana, NHF, svatko se zajebe, samo se nekima to malo češće događa

#102:   Autor: ruana Post Postano: 02.10.2007. 21:19

fuj fuj fuj

#103:   Autor: Korina Post Postano: 02.10.2007. 21:24

ja hoću SEX.točka.

#104:   Autor: osk Post Postano: 02.10.2007. 21:32

ruana je napisao/la: ›
a jeste se raspisali o sexu na 7 stranica i svi ste neki fini, meni se opet dogodilo suprotno, ja sam imala FB jedno 3 i pol godine, kad sam ga to bila upoznala, bio mi je tako super itd. naravno kako svi kazu za mene da sam malo hladna osoba, nisam mu to nikad pokazala, i tak smo se mi te tri godine vidali, pred kraj mi se zeludac poceo okretat na spomen njegova imena. i sad vec jedno godinu dana s gospodinom se nisam ni cula ni vidjela, rekoh hvala bogu. mislim ja njega bila sterala u rodni kraj. i neko vece meni se netko javlja pijan, kad ono on. meni vec pozlilo. on meni s nekom spikom, a da naglasim ima curu sada, kao on meni jos voli i uvijek me je volio, ja sam ljubav njegovog zivota, kako sam mu sudena, da ga jedina razumijem i standard. a ja njemu po starom obicaju: rekoh momak de prosetaj i teraj se u tri p.m.


ahahaha dobar vic. da

ruana je napisao/la: ›
pa nismo mi odmah skocili u krevet, a bolje da nikad ni nismo, fuj osijek031.com smile


who r u kidding osijek031.com smile

#105:   Autor: freshLegica Post Postano: 17.11.2007. 20:56

Korina je napisao/la: ›
ja hoću SEX.točka.

e, kad bi to bilo tako jednostavno.
ja imam super iskustva s FF!
zašto?!
e,zato što se sve definiralo prije samog početka!!!!to je ključ seksa bez osjećaja!
a da žene ne osjećaju ništa nakon "seksa bez osjećaja"?!TO JE ČISTA GLUPOST!!!
ZAŠTO?
zato što je muškarcima u mozgu odvojen centar za sex od centra za sojećaje.ODVJOJEN, AJ TEL JU!
a ženama...u našem mozgu su povezani centri i prvo se treba uključiti centar za osjećaje da bi se onda mogao uključiti centar za sex!!!

nema mudrosti, znanost dokatzala da oni to mogu, a mi ne!!!

njih veže nešta drugo...
a to je što žene koje žele sex bez osjećaja, NE KOLJU!!!!!!!!!!!!!
iliti: ne zovu, ne provjeravaju, nisu ljubomorne itd. tako je najbolje navuci muškarca!!! ah, to im je idealna žena!!! može ju jebat, a ona poslije ne zove!!!!jeeee!
ugl. meni prije par godina trebalo dobra tri tjedna da se skuliram da mi postane svejedno jesu li lika pozvali u irak na službu.puca mi.ko je taj?
sad mi treba dva dana.
poanta je- treba mi ipak vremena!
ŽENE NISU TAKO NAPRAVLJENJE, ALI MI SE BORIMO!!!
GIRL POWER!!!!!!!!!!!!!

#106:   Autor: Kealan Post Postano: 17.11.2007. 21:14

Korina je napisao/la: ›
ja hoću SEX.točka.
Ja bi isto tog sexa.....mislim......da....definitivno Laughing
freshLegica je napisao/la: ›
zato što je muškarcima u mozgu odvojen centar za sex od centra za sojećaje.ODVJOJEN, AJ TEL JU!
Mi to nikada nismo niti poricali, prema tome nema potrebe da vičeš nešto što je svima jasno.... To je kao da dođeš kod dr. Delagića i dereš se JA NISAM NORMALNA!... Nije potrebno, shvatio je on i bez toga pantu Very Happy
freshLegica je napisao/la: ›
nema mudrosti, znanost dokatzala da oni to mogu, a mi ne!!!
Hm, znanost je jedno, a činjenice drugo. Imam ja par legica koje sasvim dobro odvajaju sex od osjećaja..... I žene su ljudska bića i imaju svoje tjelesne potrebe. U jednom trenutku im sazri onaj dio mozga koji im objasni činjenicu: ako žele biti tjelesno zadovoljene, ne smiju baš maštati o prinčevima na bijelim konjima koji dolaze, žene ih i žive hepili evr aftr, prije se pojavi konj bez princa i zasere stvar..... U stvari smiju maštati, ali se ne smiju nadati Laughing
freshLegica je napisao/la: ›
ŽENE NISU TAKO NAPRAVLJENJE, ALI MI SE BORIMO!!!
GIRL POWER!!!!!!!!!!!!!
Borite se i dalje.

ZAKLJUČAK: Sex je potreba svih, muških i ženskih, i definitvno ne mora nužno biti povezan s nekim dubljim osjećajima. Ako si dvoje ljudi izvrsno paše tjelesno, to ne mora značiti da si pašu emotivno.... A zašto se onda ne bi samo lijepo i nadasve prijatno potrošili?!?!? Kao što bi dragi Mile iz HP-a rekao:
Pa reci zašto ne bi htjela
Imati me za prijatelja
Evo ja ću biti tvoj najbolji drug
Pa svrati na kavu ili na fuk

#107:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: ljubi Post Postano: 21.11.2007. 22:30

mislim da ovaj sam pojam "sex bez osjećaja" ne postoji, osjećaji uz sex su neminovni, smo što različiti ljudi imaju različite osjećaje...bolji naslov topika bio bi sex bez ljubavi... osijek031.com smile

#108:   Autor: sexyback Post Postano: 24.11.2007. 0:01

ZAKLJUČAK: Sex je potreba svih, muških i ženskih, i definitvno ne mora nužno biti povezan s nekim dubljim osjećajima. Ako si dvoje ljudi izvrsno paše tjelesno, to ne mora značiti da si pašu emotivno.... A zašto se onda ne bi samo lijepo i nadasve prijatno potrošili?!?!? Kao što bi dragi Mile iz HP-a rekao:
Pa reci zašto ne bi htjela
Imati me za prijatelja
Evo ja ću biti tvoj najbolji drug
Pa svrati na kavu ili na fuk

[/quote]

Potpisujem ovo!!!sexs je najzdravija tjelovježba i nema potreba mistificirati ga i umatati u osjećaje,povezivati s ljubavlju i sl.

Seks je isključivo organska potreba (kao jelo i san), i apsolutno nije vezan osjećjima !

#109:   Autor: cane Post Postano: 24.11.2007. 3:16

Sex bez osjećaja, uvijek,! U bilo koje vrijeme i na bilo kojem mjestu!!! Twisted Evil

#110:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: Skakavac Post Postano: 28.11.2007. 19:12

sex bez osjecaja? hm...mogu,al jedino ak mi je decko SAMO fizicki privlacan i ni najmanje psihicki da mi se svidja...mora postojat taj kontrast da se nebi ni najmanje vezala poslije sexa,kontrast ne mora bit drastican al treba bit dovoljan.

#111:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.11.2007. 21:03

....ajd može jedan sex bez osjecaja....trenutno se baš tako i osjecam....Cool

...ima li kakvih ponuda.....

#112:   Autor: sexyback Post Postano: 28.11.2007. 21:36

tamna strana je napisao/la: ›
....ajd može jedan sex bez osjecaja....trenutno se baš tako i osjecam....Cool

...ima li kakvih ponuda.....


aaaa, kako se definira( ovo bodlano), jel´to ono što se "narodski" kaže- frca ti sperma iz ušiju??
Za žene- viri joj q***c iz očiju?

#113:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:31

ja nisam sposoban za sex bez osjecaja. ne da ne bi htio, nego jednostavno nisam sposoban. u tim trenutcima patim od erektivne disfunkcije i mali potpuno otkaze poslusnost.

kad se pojave osjecaji, veseljak skakuce i na pogled.

eto, osjecam se obogaljeno zbog toga sto ne mogu imati avanture Sad

#114:   Autor: ozana Post Postano: 30.11.2007. 14:35

Ingo je napisao/la: ›
ja nisam sposoban za sex bez osjecaja. ne da ne bi htio, nego jednostavno nisam sposoban. u tim trenutcima patim od erektivne disfunkcije i mali potpuno otkaze poslusnost.

kad se pojave osjecaji, veseljak skakuce i na pogled.

eto, osjecam se obogaljeno zbog toga sto ne mogu imati avanture Sad




znam jednog takovog Wink

#115:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:38

nemoj me jos i ti sramotiti ... dosta sam se sam izblamirao ovdje Sad

#116:   Autor: ozana Post Postano: 30.11.2007. 14:41

Dragi, a što si se tako otvarao? Twisted Evil Trebala je to ostati naša mala tajna Cool

#117:   Autor: Ingo Post Postano: 30.11.2007. 14:42

trenutak slabosti

jos jedan pogresan korak u mom zivotu

#118:   Autor: petar Post Postano: 08.12.2007. 16:19

sve prolazi pa če i to...budi sigurna

#119:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: zlikota Post Postano: 09.12.2007. 23:57

hmm... ovako, sex bez osjećaja je nešto najnormalnije i treba ga konzumirati što je više moguće.. zašto si uskraćivati najbolji osjećaj koji postoji!??
istina, kod dosta muškaraca usljedi erektivna disfunkcija u tome slućaju,a li to nije zato što nema osjećaja nego je to jednostavno na psihološkoj bazi, treba se riješti svih napetosti i predrasuda i sve će biti ok (kita do krova osijek031.com smile ) nikome ne treba biti Embarassed neugodno! i ja sam imao takav problem, nadam se da je riješeno...

#120: Question Re: Seks bez osjećaja? Autor: jazuji Post Postano: 27.11.2008. 9:47

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › saznala sam da sam vjerojatno nesposobna ševiti se bez osjećaja. Kad prestane boljeti, vjerojatno ću na to gledati kao na dragocjeno iskustvo.

Sad me zanimaju vaša iskustva. Jeste li sposobni potpuno odvojiti seks od osjećaja? Jesu li vam iskustva bila raznolika? Je li pravilo da muškarci to prihvaćaju lakše nego žene?

Znala sam pomisliti da se ti osjećaji prema njemu javljaju zbog podsvjesnog osjećaja krivnje, ako znate na što mislim. Onaj odgoj naše primitivne sredine - bit ćeš drolja ako to radiš. Tek kasnije, kad sam otvorila oči, shvatila sam da sam još na onoj kavi, prije ikakvog seksa, vidjela da je pametan, duhovit i zanimljiv. Ali i da je jebivjetar. Vjerojatno sam si zato od samog početka stavljala u glavu da je to "samo seks". Štitila sam se.

Događa li vam se zbilja da vas osoba privuče čisto fizički i da nakon seksa s njom ne osjećate apolutno - ništa? Možete li spavati s osobom koja vas privlači isključivo fizički?



Žene za seks trebaju razlog, psihologija odgoja i prirode( žena= buduća majka = djeca= gnijezdo i sigurnost=osjećaj krivnje ako nije taj smijer), a muškarci trebaju samo mjesto. Tak smo napravljeni, filozofija gotova.

#121:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: 1step2far Post Postano: 27.11.2008. 12:06

Bilo je i toga, ali zavisi sad kakvih osjećaja. Imala sam jednu odličnu avanturu i čovjek mi je bio legendaran, ali osim neke sirove strasti i prijateljstva nisam osjećala ništa posebno. Ili su i to osjećaji? Hm? Razišli smo se i kao da nije ništa bilo, apsolutno divno. No, preferiram seks u kojem vladaju osjećaji. Znaš da će se ponoviti.

#122:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: belman Post Postano: 07.02.2009. 0:04

1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo je i toga, ali zavisi sad kakvih osjećaja. Imala sam jednu odličnu avanturu i čovjek mi je bio legendaran, ali osim neke sirove strasti i prijateljstva nisam osjećala ništa posebno. Ili su i to osjećaji? Hm? Razišli smo se i kao da nije ništa bilo, apsolutno divno. No, preferiram seks u kojem vladaju osjećaji. Znaš da će se ponoviti.
hm, svaka čast! da nisam ja slučajno bio taj sretnik, tko zna...u belišću kraj mosta...?! Very Happy jesam ili nisam, volio bih opet jednoj slatkici bit legenda, kao i ona meni!

#123:   Autor: Fifa Post Postano: 08.02.2009. 20:59

Sex bez osjećaja- najbolja tjelovježba Very Happy

#124:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: 1step2far Post Postano: 09.02.2009. 21:43

belman je napisao/la (Pogledaj post): ›
1step2far je napisao/la (Pogledaj post): › Bilo je i toga, ali zavisi sad kakvih osjećaja. Imala sam jednu odličnu avanturu i čovjek mi je bio legendaran, ali osim neke sirove strasti i prijateljstva nisam osjećala ništa posebno. Ili su i to osjećaji? Hm? Razišli smo se i kao da nije ništa bilo, apsolutno divno. No, preferiram seks u kojem vladaju osjećaji. Znaš da će se ponoviti.
hm, svaka čast! da nisam ja slučajno bio taj sretnik, tko zna...u belišću kraj mosta...?! Very Happy jesam ili nisam, volio bih opet jednoj slatkici bit legenda, kao i ona meni!


U Belišću nisam nikad bila, nisi ti! Ne brini, nemaš nezakonite djece.

#125: Question Re: Seks bez osjećaja? Autor: hyppolita Post Postano: 11.02.2009. 20:05

wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Događa li vam se zbilja da vas osoba privuče čisto fizički i da nakon seksa s njom ne osjećate apolutno - ništa? Možete li spavati s osobom koja vas privlači isključivo fizički?


Evo jedne kojoj se to dogodilo.... Čisti sex, neka privlačnost.... a poslje toga totalno nije bilo nikakvih osjećaja. Družili smo se kao da se ništa nije dogodilo ni sa moje strane a ni sa njegove. Nastavili gdje smo i bili prije toga sex-a, ništa se promijenilo nije. Samo možemo više i otvorenije razgovarati, što je +. Savjetujem svima da se poslje toga ne preispituju previše, jer dogodilo se i točka. Svima se to skoro dogodi, moment.

#126: Question Re: Seks bez osjećaja? Autor: little_bee Post Postano: 11.02.2009. 23:34

[quote="hyppolita";p="221363"]
wendy je napisao/la (Pogledaj post): › Svima se to skoro dogodi, moment.


a nije valjda samo moment bio u pitanju hehehehe

#127:   Autor: fairy Post Postano: 12.02.2009. 8:15

fairy je napisao/la (Pogledaj post): › Mislim da svarno moraš biti bedevija da na dulje vrijeme održavaš s nekim takav odnos ,a da ništa ne osjećaš prema njemu....ono što meni nije jasno je slijedeće: Kako obično biva, uvijek jedna strana zaželi nešto više i dublje,,,,,pitanje je zašto samo jedna strana, zašto su rijetki slučajevi ili ne postoje da obje strane požele isto,,,,,zašto u rijetkim situacijama ljubavnički odnos preraste u ljubavni?


Evolucija se zbila, barem djelomično. Vidim, prije gotovo godinu i 5,6 mjeseci moj odgovor se razlikuje od onog što bih danas ponudila. Danas moj odgovor glasi: sex s osjećajima nema apsloutno nikakve veze. Čak i sex na dulji vremenski period nema nikakve veze s emocijama, bar ne u ljubavničkom smislu. Naravno, osobu upoznaš kroz druženje i postane ti draga, ali to nema veze s ljubavi. Ako upoznaš osobu koja ti odgovara po pitanju sexa, a iz određenih razloga ne želiš imati ništa više, nema razloga zašto ne bi uživali i dobro se provodili. Čak naprotiv, mislim da za mene slijede najljepše godine mog života. Ako se obje strane izjasne i pri tome misle ozbiljno i odgovorno, nema razloga zašto ne bi uživalu u takvom odnosu. Eh sad, ovaj "drugi dio mog prvog posta", zašto u većini slučajeva netko poželi nešto više ili si počne pripisivati prava koja nema, vjerojatno jer ni sami ne znaju što žele.

#128:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: 1step2far Post Postano: 12.02.2009. 8:25

Sve je relativno.
Na početku bilokakve veze treba odrediti kakva je to veza i što se od te veze očekuje.
U redu je imati jednu zdravu seksualnu vezu sa nekim jer si slobodnog duha i ambiciozan, ali opet ne bi bilo dobro da se kod jedne od tih dvoje pojave neki osjećaji.
Ako se svjesno ulazi u seksualno zadovoljstvo i sporadične susrete takva veza i takav seks mogu biti senzacionalni.

#129:  Re: Seks bez osjećaja? Autor: sokrat Post Postano: 26.02.2009. 1:27

Seks na jednu noć, što i kako?
One night stand seks može biti bolji od bilo koje druge seksualne ludorije. Takav seks je eksplozivan i strastven, ureže se u sjećanje kao nevjerojatno iskustvo. No opreza nikad dosta!

Seks na jednu noć uključuje potjeru, dođe kao nagrada, a za njim ostaje zadovoljstvo. To je igra između dvoje nepoznatih ljudi. Seks na jednu noć je kratak, eksplozivan i strastven, a može u sjećanju ostati kao nevjerojatno iskustvo. Govorimo o situaciji kada su i on i ona slobodni i kada oboje žele seks bez obaveza.

Unatoč svim blagodatima koje donosi seks na jednu noć, morate biti oprezni.

Najveći luksuz avanture na jednu noć je (ne)vezivanje. Seksom u vezi možete unaprijediti ljubav. Kod seksa na jednu noć riječ je o fizičkoj privlačnosti. Zato pročitajte savjete onih malo iskusnijih.

Neka se seks dogodi kod nje
Žene svoj stan ipak održavaju bolje od muškaraca, pogotovo kada muškarac ne očekuje da će mu se baš te noći posrećiti. Bolje je da ona ne vidi vaše prljave čarape u blizini kreveta. Osim toga nema ništa ljepše od ženskog kreveta!

Također, ako ste kod nje, i nešto krene po zlu, (što uvijek morate imati na umu kao jednu od mogućnosti), naprimjer uspostavi se da je ona nekakva luđakinja ili se rasplače zato što još nije preboljela bivšeg, morate imati spreman plan napuštanja broda. Lakše je pobjeći nego nekoga istjerati.


Ništa bez kondoma
Ne poznajete se, sve se bazira na fizičkoj privlačnosti, ne traži se nikakvo posebno znanje, niste povezani. Hm, osim možda jedne potencijalne poveznice. Zar vam zaista trebamo navoditi razloge zašto seks mora biti siguran!? Vjerojatno ne želite doći doma s nekim neželjenim 'suvenirom'. Najbolje je da za svaki slučaj uvijek sa sobom imate prezervative.

Budite avanturist
Seks na jednu noć ne traži osjećajnost, važna je samo fizička privlačnost. Zato sve ono što je potrebno za seks u vezi možete ostaviti iza sebe. I nemojte zaboraviti spomenuti što vas pali, možda je baš ona ta koju pali isto to. Opustite se, ali ne pretjerujte. Ako joj se nešto ne sviđa, ne navaljujte.

Nemojte biti šupak
Muškarčevo samopouzdanje nakon seksa na jednu noć može negativno utjecati na njegov ego. Možda je nikada više nećete vidjeti, ali lijepo se rastanite, nemojte je povrijediti ponašajući se kao šupak.

Osim toga možda tu tajanstvenu ženu poželite opet sresti, i zato nemojte upropastiti tu mogućnost.

Parovi žele intimnost, stranci žele strast. I zato svi koji se upuštaju u seks na jednu noć moraju biti svjesni toga što mogu očekivati. Budite spontani, ali i oprezni, nemojte pokvariti iskustvo nekom od ovih grešaka.


Izvor: askmen.com

#130:   Autor: empetri Post Postano: 26.02.2009. 3:21

Neka se sex dogodi kod nje i nemojte biti šupak ;D ;D

koji su to debili ;D ;D

#131:   Autor: ruana Post Postano: 19.05.2009. 14:13

ruana je napisao/la: ›
a jeste se raspisali o sexu na 7 stranica i svi ste neki fini, meni se opet dogodilo suprotno, ja sam imala FB jedno 3 i pol godine, kad sam ga to bila upoznala, bio mi je tako super itd. naravno kako svi kazu za mene da sam malo hladna osoba, nisam mu to nikad pokazala, i tak smo se mi te tri godine vidali, pred kraj mi se zeludac poceo okretat na spomen njegova imena. i sad vec jedno godinu dana s gospodinom se nisam ni cula ni vidjela, rekoh hvala bogu. mislim ja njega bila sterala u rodni kraj. i neko vece meni se netko javlja pijan, kad ono on. meni vec pozlilo. on meni s nekom spikom, a da naglasim ima curu sada, kao on meni jos voli i uvijek me je volio, ja sam ljubav njegovog zivota, kako sam mu sudena, da ga jedina razumijem i standard. a ja njemu po starom obicaju: rekoh momak de prosetaj i teraj se u tri p.m.



evo nakon jos 2 god poznavanja iste osobe, stvarno mogu reci da se nikad nisam pokajala sto mi je to bio. stvarno je dobra i draga osoba s kojom uvijek mogu popricat i koja me i danas nazove i kaze da me voli i cu uvijek posebna i draga osoba u njegovom zivotu i da jedva ceka da me vidi. eto ne kajem se....heheh

#132:   Autor: ury Post Postano: 19.05.2009. 16:17

Ma dajte ljudi kakav moral i kajanje.,,, Treba se jebat što više i u neograničenim količinama.. Živjeli!!

#133:   Autor: empetri Post Postano: 19.05.2009. 16:50

živio!

#134:   Autor: Hrska Post Postano: 25.05.2009. 15:20

..je li se onenightstand može tako smatrati ako se dogodi dvaput (s istom osobom)? osjećaja prema njoj nema, to je sigurno, čak ne postoji ni želja da ju ponovo vidim...

#135:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 25.05.2009. 15:48

ponekad osjećaji zaista nisu bitni...ponekad jesu...
zavisi jel zadovoljavaš samo fizičku potrebu ili nešto više od toga

#136:   Autor: exHOP3on Post Postano: 25.05.2009. 20:24

ja sam slučajno otkrio da to postoji, osim ak se računa osjećaj nelagode što ne smijem legi reć da sam mu maznio sestru osijek031.com smile

#137:   Autor: zla_tratinčica Post Postano: 25.05.2009. 21:17

meni je seks bez osjećaja seks sa kondomom. to mi je apsolutno kao da se ni ne seksam. napisala je jedna zenska tu na forumu "to mi je isto koda sam ja u jednoj sobi a decko u drugoj" xD

#138:   Autor: nandor0928 Post Postano: 01.07.2009. 9:40

Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099

#139:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.07.2009. 10:08

nandor0928 je napisao/la (Pogledaj post): › Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099


ako se šališ, stavii smajlija...
ako se ne šališ, stavi u oglase, demit!

#140:   Autor: seven-of-nine Post Postano: 01.07.2009. 11:21

nandor0928 je napisao/la: ›
Osijek i okolica:ženama bi platio od 300-500kn za sexualni odnos.Sve vaše mašte bi ispunio! Imam sve pomagala:penisprsten,vibrator!

JAvljat se na : 0997075099
ajaoj stvarno....zvuči očajno!
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » Seks bez osjećaja?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::