Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Strah - čega se bojite?

#1:  Strah - čega se bojite? Autor: CatCloe Post Postano: 12.09.2007. 23:04

čega se najviše bojite?
još kao klinka sam imala neki neobjašnjivi prezir prema tom osjećaju, pa sam se tjerala da radim baš ono čega me strah, sve dok ne prestane... i djeluje osijek031.com smile
samo s 2 stvari to nije bilo moguće - najviše me je strah da će mi jednog dana dani biti identični jedan drugom... posao, kuća, (birtija), muž, klinci.... AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA..... strah me jebene rutine i predvidivosti... ubojica strasti i života.
i strah me da ću jednom (nakon što sam s nekim već jaaaaako dugo) prestat s njim pričati i voditi samo glupe razgovore iz lifta tipa vrijeme/posao/što je na tv-u i slično..... e, toga me je strah.
osijek031.com smile vas?

#2:   Autor: heart3 Post Postano: 12.09.2007. 23:14

samoće,mravi,mržnje,...ne znam. Ne mogu se sada sjetiti.

#3:   Autor: aethur Post Postano: 12.09.2007. 23:15

pješačkih prijelaza bez zebre...
pokretnih stepenica...

#4:   Autor: insomnia Post Postano: 12.09.2007. 23:24

najviše strah me sličnosti s ljudima koje ne volim. tj, strah me da ne postanem loša osoba. osim toga, još svačeg nečeg.. poprilično sam strašljiva osijek031.com smile

#5:   Autor: chaknoris Post Postano: 12.09.2007. 23:30

Wink

Zadnja promjena: chaknoris; 06.08.2010. 21:54; ukupno mijenjano 1 put.

#6:   Autor: heart3 Post Postano: 12.09.2007. 23:34

da ne oslijepim,izgubim voljenu osobu,doživim sudnji dan,nasilnika,....

#7:   Autor: Poppy Post Postano: 12.09.2007. 23:34

donosit odluke.

#8:   Autor: heart3 Post Postano: 12.09.2007. 23:36

Poppy je napisao/la: ›
donosit odluke.

Me too.I naravno pogešnih odluka.

#9:   Autor: paperje Post Postano: 12.09.2007. 23:52

bolesti i ronjenja
horora i trilera

#10:   Autor: goose Post Postano: 12.09.2007. 23:53

otvoreno more i visina. uzas

#11:   Autor: ruana Post Postano: 12.09.2007. 23:59

strah me da cu ostariti sama

#12:   Autor: Sale car Post Postano: 13.09.2007. 0:19

strah me samoce i da ce me ljudi do kojih mi je stalo ostaviti.... Sad

#13:   Autor: game Post Postano: 13.09.2007. 1:50

insomnia je napisao/la: ›
najviše strah me sličnosti s ljudima koje ne volim. tj, strah me da ne postanem loša osoba. osim toga, još svačeg nečeg.. poprilično sam strašljiva osijek031.com smile
ak kak znaš da ti nisi loša osoba, a oni dobri :p
Wink

neme je strah smrti, al ne samo moje, neg i meni dragih ljudi.. strah me starosti i nemoćnosti...

#14:   Autor: anakonda Post Postano: 13.09.2007. 7:02

...paukova, buba i ostalih kukaca....

#15:   Autor: Poppy Post Postano: 13.09.2007. 8:09

anakonda je napisao/la: ›
...paukova, buba i ostalih kukaca....


jel ima tamo kod tebe u pustinji onih hibridnih paukova koje su vam spominjali na obuci?!

#16:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 13.09.2007. 8:31

Strah me da će nestati struje u pol Zabranjene ljubavi ili ne daj bože Ljubavi u zaleđu..... Embarassed

#17:   Autor: davorccc Post Postano: 13.09.2007. 8:33

Kad kenjam, da neću imati dovoljno WC papira.

#18:   Autor: fatcat Post Postano: 13.09.2007. 8:58

Strah i brige su vrlo slicni osjecaji... Bojis/brines se ovog ili onog cijeli zivot a na kraju ispadne da ono sto te bas gadno pukne izmedju ociju je ono sto si najmanje ocekivao.

Zivim danas... za sutra nemam pojma a tko zna hoce li doci, prema tome svi problemi/brige se rijesavaju danas u principu:
    Pitam se sto najgore sto se moglo dogoditi...
    Pripremam se da prihvatim to najgore...
    Pokusavam da na neki nacin poboljsam situaciju...
Pravila su iz "How To Stop Worrying and Start Living", Dale Carnegie.

#19:   Autor: Elena_Os Post Postano: 13.09.2007. 9:47

strah me nestašice pitke vode i hrane..

#20:   Autor: roca Post Postano: 13.09.2007. 10:08

aethur je napisao/la: ›
pješačkih prijelaza bez zebre...
pokretnih stepenica...


lol, evo ga još jedan....inače me ljudi jaaaako čudno gledaju kad kažem da me strah pokretnih stepenica Smile
uhvati me panika kad shvatim da u nekim situacijama reagiram kao moja mama a to se uglavnom odnosi na njezine reakcije koje mrzim, baš mrzim...
nešto mi je upravo palo napamet, možda su oni koji se toliko jako boje rutine već ušli u nju...iako osobno mislim da nema ništa loše u onoj ugodnoj monotoniji...s vremena na vrijeme Smile

#21:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.09.2007. 10:10

strah me pčela, osa, stršljenova, samoće, utapljanja Sad

#22:   Autor: betty Post Postano: 13.09.2007. 10:14

strah me smrti, ali ne moje, nego meni bliskih ljudi.

#23:   Autor: cookies Post Postano: 13.09.2007. 10:14

ja se užasno bojim zmija....

#24:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 13.09.2007. 10:26

Brinem se da će me biti strah maknuti se iz ove sredine jednom kada dođe vrijeme za to. Strah me života u hobitskoj rupi!
Brinem se o strahu od avanture, izazova i novoga. Strah me umrijeti, a kao da nisam ni živio. Strah me osjećaja panike koji počne hvatati ljude kada si zamisle što su dosad napravili u životu, zaključe da nisu ništa i počnu mahnito praviti djecu.
Pomalo me strah egotripa na kojem sam već neko vrijeme. Emocionalno odvajanje od obitelji otvorilo je bojazan za njih.

Strah me suočiti se sa sobom!

#25:   Autor: CatCloe Post Postano: 13.09.2007. 11:22

bazooka_joe je napisao/la: ›

Strah me suočiti se sa sobom!
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA najbolja njegova ikad!!!!!!!
savršena!!! savršena!!! kupi bar mirišljave štapiće! osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#26:   Autor: CatCloe Post Postano: 13.09.2007. 11:25

roca je napisao/la: ›
aethur je napisao/la: ›
pješačkih prijelaza bez zebre...
pokretnih stepenica...


lol, evo ga još jedan....inače me ljudi jaaaako čudno gledaju kad kažem da me strah pokretnih stepenica Smile
mene je strah svih takvih naprava koje se pokreću, ne zato što se pokreću, nego zato jer me frka da ne riknu usred upotrebe... kao i ringišpili i sve one vrteće i bacajuće stvari u lunaparku..
malo me strah i da će propasti balkon u kinu kad je pun osijek031.com smile ...ali to se kod nas i onako događa 2 puta godišnje osijek031.com smile (mislim, to da je pun)

#27:   Autor: CatCloe Post Postano: 13.09.2007. 11:43

evo jedne prigodne:
"neću se bojati. strah je ubojica uma. strah je mala smrt koja donosi potpuno uništenje. suočit ću se sa svojim strahom i dopustiti mu da prijeđe preko mene i kroz mene. kada prođe strah, neće ostati ništa, samo ja.
litanija protiv straha - red sestara bene gesserit"

dina - pješčana planeta, frank herbert

#28:   Autor: malecka Post Postano: 13.09.2007. 11:45

strah me samoće...i onog odvartnog osjećaja napuštenosti.... odvratno nešta. da i strah me vađenja krvi... jaoj,.,....

#29:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 13.09.2007. 12:41

CatCloe je napisao/la: ›
"neću se bojati. strah je ubojica uma. strah je mala smrt koja donosi potpuno uništenje. suočit ću se sa svojim strahom i dopustiti mu da prijeđe preko mene i kroz mene. kada prođe strah, neće ostati ništa, samo ja.
litanija protiv straha - red sestara bene gesserit"

dina - pješčana planeta, frank herbert


Puno puta pročitane knjige i još više puta ponovljena mantra! osijek031.com smile
Kad smo već kod toga, mogao bih potražiti ono 190 min. SE DVD izdanje Lynchovog filma...

#30:   Autor: mladen.jr Post Postano: 13.09.2007. 12:52

Elena_Os je napisao/la: ›
strah me nestašice pitke vode i hrane..

...a pogotovo hrane i to čokolade? Smile

#31:   Autor: Loona Post Postano: 13.09.2007. 13:34

Strah me da ću do kraja radnoga vijeka morati ostati na istom, nekreativnom, radnom mjestu.. i da ću se 30 godina penjati istim stepenicama, u isti ured, sjedati na istu stolicu, pred isti kompjuter.. brr..

#32:   Autor: Kostur Post Postano: 13.09.2007. 18:28

Strah me zmija, skoro svih gmizavaca, strah me otkaza, strah me da ne prisustvujem sprovodu svoje djece (kada ih budem imao).

Sve ostalo bih manje-vise izdrzao.

#33:   Autor: insomnia Post Postano: 13.09.2007. 18:50

strah me da me posao koji sad radim ne pretvori u neku dosadnjakušu.
strah me tipičnosti, i da ću sa 40 imati trajnu i biti onak neka totalno ''obična'' žena bez ikakvih interesa..
strah me da ću kao baba od 60 god biti neko gunđalo, a ne super baka u martama i s ljubičastom kosom, kakvom se zamišljam Very Happy
strah me da neću biti dovoljno jaka da u budućnosti ostvarim sve ono što sam si zacrtala, jer će me biti prpa.
strah me da su svi dobri frajeri na svijetu gay ili oženjeni, i da na kraju života ne ostanem sama i jadna Sad

#34:   Autor: Monstrum Post Postano: 13.09.2007. 20:20

Strah me da ću ostarit sam, da neću nać srodnu dušu i da ću il bit sam, il u vezi/braku s nekim čisto reda radi, toga se užasavam, da će život bit niz glupavih prepirki i bezpotrebnih svađica koje će mi odgrizati komad po komad duše, već je 25 kuka na grbi a pomaka ka boljem nema Sad

#35:   Autor: fairy Post Postano: 14.09.2007. 7:27

Strah me je da ću jednog dana shvatiti i pomiriti se s tim da u životu ipak nema ono "nešto više " čemu težim i zbog čega odbijam prihvatiti ustaljene norme društva i da nije svrha života udat se, rodit djecu i otplaćivati kredite, strah me da ću jednog dana shvatiti da je ovo što živimo zapravo, zaista to...

#36:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.09.2007. 9:09

bazooka_joe je napisao/la: ›
CatCloe je napisao/la: ›
"neću se bojati. strah je ubojica uma. strah je mala smrt koja donosi potpuno uništenje. suočit ću se sa svojim strahom i dopustiti mu da prijeđe preko mene i kroz mene. kada prođe strah, neće ostati ništa, samo ja.
litanija protiv straha - red sestara bene gesserit"

dina - pješčana planeta, frank herbert


Puno puta pročitane knjige i još više puta ponovljena mantra! osijek031.com smile
pričaj mi.. ja dinu uzimam intravenozno, šmrčem i gutam... osijek031.com smile

#37:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 14.09.2007. 9:22

"Covjek uronjen u strah izgubi onoliko od smrtnosti koliko tezi istisnuti strah." Kiklop, Ranko Marinkovic

Strah me da necu umrijeti spokojan i znajuci da sam u zivotu napravio sve sto sam mogao.

Strah me stvari ne koje ne mogu utjecati - bolesti, ljudska glupost.

#38:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.09.2007. 12:00

Leteci mungos je napisao/la: ›
Strah me stvari ne koje ne mogu utjecati - bolesti, ljudska glupost.
na glupost se može utjecati... ali samo na vlastitu Wink

#39:   Autor: Loona Post Postano: 14.09.2007. 12:15

CatCloe je napisao/la: ›
Leteci mungos je napisao/la: ›
Strah me stvari ne koje ne mogu utjecati - bolesti, ljudska glupost.

na glupost se može utjecati... ali samo na vlastitu Wink

nažalost, nekad ni na vlastitu, pogotovo ako je urođena Rolling Eyes

#40:   Autor: CAROLINE Post Postano: 14.09.2007. 13:08

isto kao i Cloe, strah me rutine i predvidljivosti. strah me dosade... sama pomisao na to me prestravljuje. a onda me je istovremeno strah i svega onog sto moja okolina ima za reci na takav moj izbor "stalnog čupanja iz rutine".

i onda, isto me je strah onoga sto i fairy veli - onoga da mozda nakon cjelokupnog fantaziranja o odbijanju nekih očekivanih životnih i/ili društvenih tokova ne svatim da zapravo tu ni nema ništa drugo...i da zapravo previse ocekujem.

i strah me visina (nevjerojatno jako), malih zatvorenih prostora (malo manje), i brzine. u avionu sam recimo, fenomenalna - a living panic attack.

#41:   Autor: nderimos Post Postano: 14.09.2007. 16:57

strah me da zbog glupog dijabetesa ne oslijepim ili ostanem nepokretan Sad

#42:   Autor: MissConception Post Postano: 14.09.2007. 17:08

^^Ovo je najstvarniji strah dosad.

Sad mi se moji strahovi nekak čine p*čkasti lol

#43:   Autor: Mladjo Post Postano: 15.09.2007. 13:43

zmijurine, zmijuretine, znam da je moj odgovor na razini petogodišnjeg djeteta ali jednostavno sam zadovoljan sa svojim životom trenutno i emocionalnih strahova nemam, sve nekako ide pravim tokom, i nećemo kvarit. ajd bojim se naravno bolesti i smrti kako mojih bližnjih tako i mene

#44:   Autor: GasssoLina Post Postano: 16.09.2007. 13:58

strah me bolesti...zmija...
Strah me onog osjećaja kada shvatiš da te netko kome si vjerovao izigrao...(ipak,to mi samo jednom možeš napraviti)...

#45:   Autor: CatCloe Post Postano: 16.09.2007. 22:05

znam lika koji se kao klinac bojao kupati u kadi, da ne odcuri u odvod! osijek031.com smile osijek031.com smile

#46:   Autor: Gala_pia Post Postano: 16.09.2007. 23:04

strah me da me ne povrijede drage mi osobe

#47:   Autor: legica_os Post Postano: 17.09.2007. 12:47

mene je jako strah jedne osobe koja se prijeti neko vrijeme da će me ubiti...

#48:   Autor: ajwar Post Postano: 17.09.2007. 12:54

CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › znam lika koji se kao klinac bojao kupati u kadi, da ne odcuri u odvod! osijek031.com smile osijek031.com smile

aaaa ova je doobra osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

#49:   Autor: Circa Post Postano: 17.09.2007. 12:55

legica_os je napisao/la: ›
mene je jako strah jedne osobe koja se prijeti neko vrijeme da će me ubiti...

Zovi policiju...

#50:   Autor: ajwar Post Postano: 17.09.2007. 12:57

Circa je napisao/la (Pogledaj post): ›
legica_os je napisao/la: ›
mene je jako strah jedne osobe koja se prijeti neko vrijeme da će me ubiti...

Zovi policiju...

...ili 988
osijek031.com smile osijek031.com smile

#51:   Autor: legica_os Post Postano: 17.09.2007. 13:04

Circa je napisao/la: ›
legica_os je napisao/la: ›
mene je jako strah jedne osobe koja se prijeti neko vrijeme da će me ubiti...

Zovi policiju...


ne smijem..i tamo će me tući.... osijek031.com smile

#52:   Autor: fairy Post Postano: 17.09.2007. 13:09

ajwar je napisao/la (Pogledaj post): ›
CatCloe je napisao/la (Pogledaj post): › znam lika koji se kao klinac bojao kupati u kadi, da ne odcuri u odvod! osijek031.com smile osijek031.com smile

aaaa ova je doobra osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

Pa ja sam se isto bojala te rupe,,ne mogu vjerovati,,,,

#53:   Autor: butterfly Post Postano: 17.09.2007. 22:16

ja se bojim poznatoga...
bojim se da ću jednog dana zaboraviti, da ću se probudit i jednostavno zaboravit što sam bila, što jesam i što sam željela postati, a posebno da se neću sjećati ljudi do kojih mi je stalo.....

#54:   Autor: insomnia Post Postano: 17.09.2007. 22:21

butterfly je napisao/la: ›
bojim se da ću jednog dana zaboraviti, da ću se probudit i jednostavno zaboravit što sam bila, što jesam i što sam željela postati, a posebno da se neću sjećati ljudi do kojih mi je stalo.....

drugim riječima, bojiš se da ćeš postati senilna Very Happy
ja sam se sad sjetil čeg se još bojim.. bojim se zatvorenog prostora, tj. prostora u kojima nema prozora! brrrrrrrr osijek031.com smile

#55:   Autor: CatCloe Post Postano: 17.09.2007. 22:47

bojim se da ću se s godinama pretvoriti u neke članove svoje obitelji koji me izrazito živciraju.. Rolling Eyes

#56:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 17.09.2007. 22:51

Bojim se da ću se jednog dana probuditi i shvatiti da sve što sam u životu napravio i sve što sam se trudio biti ili postati nema nikakvog smisla...

#57:   Autor: butterfly Post Postano: 17.09.2007. 23:01

insomnia je napisao/la: ›
butterfly je napisao/la: ›
bojim se da ću jednog dana zaboraviti, da ću se probudit i jednostavno zaboravit što sam bila, što jesam i što sam željela postati, a posebno da se neću sjećati ljudi do kojih mi je stalo.....

drugim riječima, bojiš se da ćeš postati senilna Very Happy

pa zapravo ne, kod dijela da se neću sjećati ljudi do kojih mi je stalo, mislim na senilnost, al ono ostalo je nešto drugo...ne očekujem da ćeš razumjeti...

#58:   Autor: gundjalo_os Post Postano: 17.09.2007. 23:02

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
Bojim se da ću se jednog dana probuditi i shvatiti da sve što sam u životu napravio i sve što sam se trudio biti ili postati nema nikakvog smisla...


a mene je strah tvojih bodlji, zato sto znam da se ne peres!

#59:   Autor: insomnia Post Postano: 17.09.2007. 23:04

butterfly je napisao/la: ›
pa zapravo ne, kod dijela da se neću sjećati ljudi do kojih mi je stalo, mislim na senilnost, al ono ostalo je nešto drugo...ne očekujem da ćeš razumjeti...

ne, ma kontam ja tebe potpuno.. zezah se malo osijek031.com smile

#60:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 17.09.2007. 23:17

gundjalo_os je napisao/la: ›
a mene je strah tvojih bodlji, zato sto znam da se ne peres!
hehehehehe, dobro staro gundjalo........ Uvijek me mora odati široj javnosti Smile

#61:   Autor: gundjalo_os Post Postano: 17.09.2007. 23:26

OligofreniDikobrazoid je napisao/la: ›
hehehehehe, dobro staro gundjalo........ Uvijek me mora odati široj javnosti Smile


Pozdrav tebi ! Nemoj da te bude strah stvari koje mozes sam mjenjati i na njih utjecati! Potrebno je samo promjeniti posao ili se rjesiti nakota, jer ne zaboravi - Važno je zvati se "***čević" No ti si moćna zvjerka i tvoja bodlja seže do zvijezda..... hmm, ili se do tamo osjeti - no nije važno. Rock on Oligofreni!

#62:  Re: strah Autor: 1step2far Post Postano: 26.02.2008. 9:52

Strah me je biti psihički bolesnik pred kraj svojeg života ili ranije i biti na teretu svojoj djeci i bližnjima.
Strah me je da netko koga volim oboli od nečeg neizlječivog.
Strah me je postati obična žena.
Od kukaca ne volim stršljene jer sam bila izbodena, i smrdljive martine te hrušteve jer se ježim zvuka njihovih hitinskih oklopa dok lete.
A ljetos sam premrla u moru jer me nešto počelo jesti a ono jato malih ribica jelo moje ranice na stopalima i gležnjevima (od grebena naravno), na kraju sam im bila zahvalna jer nije ostao niti jedan ožiljak. Prave kozmetičarke...
Strah me je straha jer sa strahom ne vrijedi živjeti.

#63:  Re: strah Autor: pumpkin Post Postano: 26.02.2008. 10:33

Od neobjašnjivih strahova imam napadaje panike i gušenja u skučenim prostorima, vjerojatno je to klaustrofobija. Od životnih strahova, strah me je da se jednog dana ne pokaže da je sve u životu za što se borim bio čisti promašaj, da sam zakazala. Isto tako, ne bih voljela da mi se dogodi neka nesreća, i da ostatak života proživim kao biljka. Ono od čega stalno bježim je sputanost.

#64:  Re: strah Autor: eldiablo Post Postano: 26.02.2008. 11:10

Strah me policije i državnog odvjetništva Embarassed Rolling Eyes

#65:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 26.02.2008. 11:56

1step2far je napisao/la: ›
Strah me je biti psihički bolesnik pred kraj svojeg života ili ranije i biti na teretu svojoj djeci i bližnjima.
Strah me je da netko koga volim oboli od nečeg neizlječivog.
Strah me je postati obična žena.


Uh, da, slažem se...
Ali još više me strah nekih boleština tipa Alzheimera ili onih kod koji ti je um sačuvan i iz dana u dan gledaš kako propadaš,a nemoćan si
pa nekakve multiple i slično...

strah me nemoći u bilo kojem obliku...

i usamljenosti

#66:   Autor: Frost Post Postano: 26.02.2008. 12:14

Strah me da cu ostati sam. Eto, rekao sam Sad

#67:   Autor: aethur Post Postano: 27.02.2008. 8:08

I dalje me strah pješačkih prijelaza bez semafora.

#68:  Re: strah Autor: 1step2far Post Postano: 27.02.2008. 9:44

Ja se bojim da Aethura ne pregazi auto ili neko drugo prijevozno sredstvo na neobilježenom pješačkom prijelazu.

#69:   Autor: alija_sirotanovic Post Postano: 27.02.2008. 12:49

Snoviđenje ili java?

Ona je došla i jednostavno me upitala :» Jesi spreman?»...Glas joj je ravan, bez akcenta u isto vrijeme smirujući i jezovit. Izgleda skromno, ali dostojanstveno, sive poluduge kose. Ruke, neobične, izuzetno dugih i koščatih prstiju, odjevena je u crno, haljina...
U prvi mah htio sam lamentirati sa njom, ali sam zašutio...nisam znao što da joj odgovorim...
Tek, promucao sam....daj....,još malo....

Snoviđenje ili java?...nagovještaj....čini mi se da sam je već jednom sreo...

#70:   Autor: insomnia Post Postano: 27.02.2008. 15:32

ja se ponekad bojim same sebe, i da ću zbog svoje duge jezičine jednom tak naj..eb..a..t da će se sve pušit!

#71:   Autor: neurozan Post Postano: 27.02.2008. 16:19

alija_sirotanovic je napisao/la (Pogledaj post): › Snoviđenje ili java?

Ona je došla i jednostavno me upitala :» Jesi spreman?»...Glas joj je ravan, bez akcenta u isto vrijeme smirujući i jezovit. Izgleda skromno, ali dostojanstveno, sive poluduge kose. Ruke, neobične, izuzetno dugih i koščatih prstiju, odjevena je u crno, haljina...
U prvi mah htio sam lamentirati sa njom, ali sam zašutio...nisam znao što da joj odgovorim...
Tek, promucao sam....daj....,još malo....

Snoviđenje ili java?...nagovještaj....čini mi se da sam je već jednom sreo...


hm..... Crying or Very sad

#72:   Autor: aethur Post Postano: 27.02.2008. 16:30

1step2far je napisao/la: ›
Ja se bojim da Aethura ne pregazi auto ili neko drugo prijevozno sredstvo na neobilježenom pješačkom prijelazu.

Pa da! Evo danas prelazim raskrižje Ulice Republike i Županijske i ne rade semafori. I šta sada... moram preći na drugu stranu nekako. Stao sam pred zebru i kada je netko naišo i krenuo prelaziti cestu, samo sam mu se prikrpio.
I da, bojim se i onih pokretnih stepenica. Strah me da će me progutati. Ili tako nešto.
Nerazumni strahovi svakako, no to su moje fobije, koje se mogu sada činiti smiješne, ali ipak su istinite (dakle, ne zajebavam se).

#73:   Autor: Loona Post Postano: 29.02.2008. 11:38

Ja sam se strahovito bojala pokretnih stepenica prema podzemoj željeznici u Londonu.. Užasan osjećaj.. masa ljudi, gužva, a stepenice piče takvom brzinom da je katastrofa.. i još su dugačke za popizditi i stravično strme.. brr..
A u Budimpešti, isto su tako jako strme i brze, ali još i neki propuh se skroz osjeti, jačine bure na Jadranu, imala sam osjećaj da će me otpiriti. Grčevito sam se držala za onaj rukohvat. Dok su u Pragu iste te stepenice sasvim ok i nezastrašujuće..
Tako da te, Aethure, razumijem u potpunosti.. Wink

#74:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 29.02.2008. 12:13

ja se bojim visine.Pri tom mislim na bilo koju visinu iznad 1m.Kao mala sam se obožavala nositi "kike-robe", da netko to sad pokuša, mislim da bih od muke pala u nesvijest...
istina je to za pokretne stepenice, ne znam više gdje je bilo, a 3 nivoa, a sve strme i visoke...kad idem gore još nekako, al dolje...uh...

#75:   Autor: Pašće Post Postano: 29.02.2008. 16:19

Svoje glupsti, dakle sebe(niko me nemože zaj***ti ko sam sebhe)

#76:   Autor: stoka_unleashed Post Postano: 29.02.2008. 16:27

Svega pomalo , al ničeg posebno, zasad

#77:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 01.03.2008. 16:32

hmmm mozda glup strah, al eto......... strah me da ne nadem zenu i da se ne ozenim

#78:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.03.2008. 16:58

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › hmmm mozda glup strah, al eto......... strah me da ne nadem zenu i da se ne ozenim


Laughing
a možda te poslije bude strah da ćeš naći ženu i oženiti se Wink

#79:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 01.03.2008. 19:10

hehe tko zna, ali svakako bolje nego biti sam...

#80:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 01.03.2008. 19:20

PsychoSoldier je napisao/la (Pogledaj post): › hehe tko zna, ali svakako bolje nego biti sam...


kažu moje žene na poslu:

- prije braka pjevaš : "šta će mi dukati kad on nije kraj meneeeee?", a nakon 10tak godina braka: "daj dukate, a ti idi!"

mene je strah da ću dočekati sama 50te...al, bolje i sama nego sa budalom (ili budala sa mnom... Wink )

#81:  Re: strah Autor: 1step2far Post Postano: 06.05.2008. 12:10

Nazalost, svoj strah prozivljavam vec tri godine i nije lijepo.

#82:   Autor: MNOWAR Post Postano: 06.05.2008. 14:27

He he strah ,,,jednostasvno nemam straha od ničega jednom kad odete do pakla i vratite se nazad više se nebojite ničega ,jednom kad doživite da vam je život mračniji i od smrti same i to preživite postante otporni na metke , a tipa priče joj bojim se da ću ostat sama jer me neki lik nevoli to neću komentirat mislim teen generacija bez briga i obaveza pa se počima filozofirat,izmišljat i udarat nogom u bulju od objesti . Idem ciku dosta sam radio i srao za danas ...

#83:  Re: strah Autor: Lon Don Post Postano: 06.05.2008. 17:03

Mene je jedino strah da ću se za 50, 60, 100 ili koliko već godina, znači u starosti, jelte Very Happy okrenuti, pogledati svoj život požaliti za nečime što nisam učinila i shvatiti da ga nisam dovoljno dobro iskoristila, život jelte Very Happy

#84:   Autor: Loona Post Postano: 06.05.2008. 18:30

Mene je strah da sam preuzela previše gena od svog oca i da zbog toga nikada neću biti sposobna imati normalnu vezu.. osijek031.com smile

#85:   Autor: morgan Post Postano: 07.05.2008. 7:33

Lon Don je napisao/la: ›
Mene je jedino strah da ću se za 50, 60, 100 ili koliko već godina, znači u starosti, jelte Very Happy okrenuti, pogledati svoj život požaliti za nečime što nisam učinila i shvatiti da ga nisam dovoljno dobro iskoristila, život jelte Very Happy

ovo me podsjeti na predstavu teatra Exit gdje cura na nekoj obljetnici mature veli: Žao mi je što se nisam u mladosti više jebala.
ako vas već pucaju takvi strahovi i svjesni ste ih onda napravite sve da se to ne dogodi,da sa žaljenjem gledate svoj život.

#86:   Autor: echoes Post Postano: 07.05.2008. 17:11

strah me da do duboke starosti neću znati što želim od svog života,a da će onda bit prekasno..i strah me da nikad neću naći životnog druga ili on mene..Sad

#87:   Autor: allegra Post Postano: 08.05.2008. 0:30

strah me da ću izgubiti voljene osobe, strah me samoće... bojim se monotonije...

e,
bojim se zmija, štakora, miševa...

#88:  Re: strah Autor: keka Post Postano: 08.05.2008. 0:31

bojim se,ne užasavam se zmija.odvratne životinje.ničem ne služe.sam gmižu i sikču.jab sve što gmiže maknila..bojim se i bolesti,samoće,neuspjeha,razočaranosti u svijet i u bliske ljude

#89:  Re: strah Autor: misha Post Postano: 08.05.2008. 11:04

Mene je najviše strah teške bolesti ili smrti, ali ne toliko svoje nego bliskih osoba i svojih pasa. Moji ostali "manji" strahovi su velike bube i parcovi.

#90:   Autor: obyzouth Post Postano: 16.05.2008. 17:35

Mene strah isto tih stepenica pokretnih sto se micu dolje, gore, vise dolje nego gore.
Imam strahova koje opet obozovam i koji me pucaju adrenalinom, kontradiktorno ali i zabavno, mada imam nocne more poslije.

#91:   Autor: muhha Post Postano: 16.05.2008. 20:58

paukovi.
ko mala sam se majkla đeksona.. brr Very Happy

#92:   Autor: nake_rado Post Postano: 17.05.2008. 16:26

muhha je napisao/la: ›
paukovi.
ko mala sam se majkla đeksona.. brr Very Happy

Pa kako se netko može ovakve ljepote bojati, uf uf

#93:   Autor: muhha Post Postano: 17.05.2008. 17:54

nake_rado je napisao/la (Pogledaj post): ›
muhha je napisao/la: ›
paukovi.
ko mala sam se majkla đeksona.. brr Very Happy

Pa kako se netko može ovakve ljepote bojati, uf uf
[/img]


ta ljepota je ne shvatljiva Rolling Eyes

#94:   Autor: Elena_Os Post Postano: 19.07.2008. 11:10

Elena_Os je napisao/la (Pogledaj post): › strah me nestašice pitke vode i hrane..

nadodajem i bolesti mojih bližnjih Sad

#95:   Autor: la čupakabra Post Postano: 07.12.2008. 0:21

bojim se cigana

#96:   Autor: Korina Post Postano: 07.12.2008. 8:59

strah me da se ne pretvorim u svoju majku (valjda se zato ni u čemu ne možemo složiti), strah me da ću u starosti biti na nečijoj grbi i da ću morati nositi pelene i da će me drugi morati kupati, hraniti i da se neću nikoga sjećati niti svoje prošlosti, strah me da mi je zadnjih 10 godina prošlo uzalud, strah me da neću ostaviti traga na Zemlji i da me se nitko neće sjećati nakon moje smrti...
svi su ovi strahovi iracionalni tako da ne razmišljam o njima zapravo Very Happy

#97:   Autor: exHOP3on Post Postano: 07.12.2008. 15:19

osim djela o majci, to su strahovi normalni u krizi srednjih godina Very Happy

ja ne znam ceg me je strah, vise niceg, puko sam, tog me bilo strah

#98:  čega se bojite? Autor: stripi Post Postano: 24.03.2009. 23:02

ovdje ne mislim na strah od bolesti, rata, gladi, neimaštine... toga se svi bojimo!
mislim na "manje" stvari.
ja se panično bojim zmija! toliko da nikad neću otić na dravu na kupanje, na more isključivo u neki grad (nemojte mi govorit da ih i tamo može bit), nikada nisam kampirala zbog toga, kad se ide na neki izlet u prirodu ili vinograd ja samo o jeb... zmijama razmišljam i upropastim si izlet. moja prijateljica se boji morskih pasa, u moru najdalje ode 10 m od obale, po njenom postoji mogućnost da je dalje sve puno morskih pasa.
i božemeprosti bojim se ciganki, kad prose pa nemam sitnog da im dam odmah pomislim na čarambaram gluposti, znam da je glupo al odmah mi to padne na pamet

#99:   Autor: OligofreniDikobrazoid Post Postano: 25.03.2009. 5:56

http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9284

#100:   Autor: hyppolita Post Postano: 25.03.2009. 9:53

Ja sam se jednom kupala u Dravi, davno još, i okrenem se a ono zmije oko mene, tada i više nikada... Nekako se najviše bojim štakora i miševa, jer naravno imala sam sitoaciju kad sam bila mala da sam imala bliski susret s njima.... Kao dijete volila sam oblačiti mamine stvari, pa sam jednom obula mamine čizmice koje su bile na tavanu, mali miš mi se popeo kroz hlaće iz čizmice do vrata... i sad kad se sjetim toga, pozelenim! Odvratno!

#101:   Autor: Delfin Post Postano: 25.03.2009. 12:04

Bojim se brze voznje, kad netko pocne divljati sa autom ja dozivim zivcani slom, pocnem sva drhtati, srce mi kuca sto na sat,znoje mi se dlanovi opcenito cijela se preznojim i sva se paraliziram.
Najvise sebi vjerujem i izbjegavam se voziti sa bilo kime.

#102:   Autor: Mother Earth Post Postano: 25.03.2009. 12:05

duboke vode... Shocked

#103:   Autor: Heroina9 Post Postano: 25.03.2009. 12:28

Ja otkad znam za sebe bojim se paukova. Najgori su mi oni kućni s velikim nogama....grooznoo... Crying or Very sad

#104:   Autor: josephine01 Post Postano: 25.03.2009. 14:09

ja se bojim svega što me plaši

#105:   Autor: Uma Post Postano: 25.03.2009. 15:44

bojim se ljudi.

#106:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 25.03.2009. 16:16

OligofreniDikobrazoid je napisao/la (Pogledaj post): › http://www.osijek031.com/viewtopic.php?t=9284


bila tema
treba spojiti

#107:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 25.03.2009. 17:48

eto tako
hvala Smile

#108:   Autor: Mala_Eva Post Postano: 14.05.2009. 16:05

Robota, malih prostora, prelazaka ceste na divlje, malih pasa, vađenja krvi, klauna, skakavaca... HM, sigurna sam da ima toga još ali se sad ne mogu ničega sjetiti... Smile

#109:   Autor: Frost Post Postano: 14.05.2009. 17:17

Situacije u kojoj se trenutno nalazim.

#110:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 16.07.2011. 19:34

da se vise ne zaljubim

#111:   Autor: FunkyLady Post Postano: 16.07.2011. 20:22

Apsolutno svega, od kukaca, gmazova, grmljavine... pa do onih najgorih životnih situacija - smrti i bolesti bliskih osoba...

#112:   Autor: lullaby Post Postano: 17.07.2011. 11:40

Da nikad ne prebolim.

#113:   Autor: dr. zoidberg Post Postano: 17.07.2011. 15:19

ne volim vidjet zmije uživo, preko tv-a bez beda..

#114:   Autor: Boost Post Postano: 17.07.2011. 15:51

Policijske lizalice .

#115:   Autor: SrodnaDuša Post Postano: 25.03.2013. 16:56

Jedino se bojim same sebe!
Osijek031.com » Društvo, život, lifestyle » Strah - čega se bojite?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::