Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Ljubav, romantika » ''volim te'' prebrzo?

#1: Question ''volim te'' prebrzo? Autor: insomnia Post Postano: 10.09.2007. 6:38

[b] The story goes as follows... Kad sam imala 19 god imala sam dečka koji mi je u čestitci za Valentinovo bio napisao volim te (nakon tjedan dana poznanstva), na što sam mu ja automatski, po primitku čestitke, dala šup-kartu... e sad, mene zanima što vi mislite-kada je prerano nekome reći -volim te-, tj. da ne riskiraš da budeš shvaćen kao totalno nezrela osoba, kao dotični momak ranije.. znači, kada to reći? I, drugo pitanje-što kad ti to netko kaže, a ti njemu ne možeš uzvratiti istom tom rečenicom (zaljubljen si, ali nije još vrijeme za te riječi) što onda reći? Što vi mislite o ovome?

#2:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 10.09.2007. 8:12

mislim da to ide po osjećaju a ne po vremenu ...

#3:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 10.09.2007. 8:13

a šta znači voliti ? prvo to definiraj ...

#4:   Autor: kent_slip Post Postano: 10.09.2007. 8:21

ljudi danas olako shvacaju znacenje rijeci "volim te" i "ljubav" pa je koriste kad netreba tako da su izgubile jako na vrijednosti.
ja nebi nikad rekao nekome da ga volim ako se zaista tako ne osjecam.....

#5:   Autor: Elena_Os Post Postano: 10.09.2007. 8:56

kent_slip je napisao/la (Pogledaj post): › ljudi danas olako shvacaju znacenje rijeci "volim te" i "ljubav" pa je koriste kad netreba tako da su izgubile jako na vrijednosti.
ja nebi nikad rekao nekome da ga volim ako se zaista tako ne osjecam.....


Potpisujem!
Nakon tjedan dana poznanstva možeš reći da ti se sviđa ta osoba i da se MOŽDA počinješ zaljubljivati..
prava zatreskanost..e sad malo je teško odrediti kada počinje jer kod svakog je prag drugačiji i zavisi o više faktora, a prvi je (bar kod mene) definitivno vrijeme (pod tim ne mislim na dužinu veze,a i ne moraš biti u vezi da bi bio zatreskan!!) već na vrijeme koje provodiš s tom osobom u smislu psihičkog povezivanja..
ljubav se javlja iz zaljubljenosti..i viši je stupanj te zaljubljenosti ( jer dok si zaljubljen ne vidiš mane osobe s kojim si, a kad je već u pitanju ljubav onda te mane počinješ uviđati i prihvaćati kao "vrline" ,odnosno miriš se s nekima)..

Mnogi se zamaraju s tim da ne izgovore prvi tu riječ ( što zbog straha od prvog koraka, što zbog straha od neuzvraćenosti)..
Nije bitno tko će prvi reći volim te i da li će "dobiti nazad" (isti) odgovor.. bitno je da ima hrabrosti to izgovoriti i da stvarno to misli odnosno osjeća..

Za razliku od bliskih osoba (mojih prijatelja) koji svakondnevno (bilo da se radi o jednomjesečnoj vezi ili pak višegodišnjoj) izgovaraju tu rečenicu već po 100ti put 10oj osobi, ja sam svega jednoj osobi u životu to izgovorila, jer sam samo jednom to i osjetila..

#6:   Autor: goose Post Postano: 10.09.2007. 12:59

volim te treba rec samo na samrti,i to osobi koja je zadnjih deset godina trpila tvoje staracke ispade i prala ti dupe.

#7:   Autor: malecka Post Postano: 10.09.2007. 13:04

kent_slip je napisao/la: ›
ljudi danas olako shvacaju znacenje rijeci "volim te" i "ljubav" pa je koriste kad netreba tako da su izgubile jako na vrijednosti.
ja nebi nikad rekao nekome da ga volim ako se zaista tako ne osjecam.....

slažem se... ne mogu nekome reć da ga volim..ako to zbilja ne osjećam... ali dali to kada nekome koga stavrno voliš, govoriš te riječi sve češće...ali i onda sve to glubi na vrijednosti... ja se osjećam ko da postaje već rutina...a to ne bi smjelo biti.... zar ne??

#8:   Autor: luka Post Postano: 10.09.2007. 13:10

Ljudi danas previše često izjavljuju tu riječ. Smatram da ne znaju njeno pravo značenje i da nisu zreli. Zašto zapravo jednostavno ne kažu osobi što misle o njoj. Draga si mi, sviđaš mi se – to zvuči puno ozbiljnije, nego nakon tjedan dana hodanja joj reći volim te.

#9:   Autor: Sale car Post Postano: 10.09.2007. 13:17

Rijeci "volim te" treba izreci jednostavno kada to stvarno pocnes osjecati.... bilo to nakon mjesec dana ili nakon godinu dana, mislim kako je to najmanji problem....

#10:   Autor: swamp Post Postano: 10.09.2007. 13:27

goose je napisao/la: ›
volim te treba rec samo na samrti,i to osobi koja je zadnjih deset godina trpila tvoje staracke ispade i prala ti dupe.

awww baš si emo Very Happy

#11:   Autor: goose Post Postano: 10.09.2007. 13:28

swamp je napisao/la (Pogledaj post): ›
goose je napisao/la: ›
volim te treba rec samo na samrti,i to osobi koja je zadnjih deset godina trpila tvoje staracke ispade i prala ti dupe.

awww baš si emo Very Happy


znam Very Happy Very Happy hahahahahahahha

#12:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 10.09.2007. 13:30

Sale car je napisao/la (Pogledaj post): › Rijeci "volim te" treba izreci jednostavno kada to stvarno pocnes osjecati.... bilo to nakon mjesec dana ili nakon godinu dana, mislim kako je to najmanji problem....
Upravo tako, kad osjetiš. Samo treba znati prepoznati osjećaj...

#13:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 10.09.2007. 13:40

insomnia je napisao/la: › ... na što sam mu ja automatski, po primitku čestitke, dala šup-kartu...


Hehe, k'o da sebe vidim... ;-) Doduse, ja sam napravio jos gore sranje. Bio sam pican, pijan naletio na ribu s kojom sam kao bio u vezi (vidjali smo se trijezni ;-)), poceo ju maziti, stiskati i prejako iskazivati svoje osjecaje. Ne sjecam se sto sam tocno rekao, ali sutradan mi je priopcila da "nije problem u meni, nego u njoj". Rekoh joj da mi silji fore iz drugorazrednih ljubica B produkcije, ali to je vec jedna druga prica...

Dakle, mogu reci da sam imao srece da sam svoju zivotnu skolu naucio na vrijeme. ;-)

Jasno, prema njoj nisam osjecao one osjecaje koji se imaju prema osobi s kojom si dulje vremena u vezi i prema kojoj se osjeca "prava" ljubav, ali i ono sto sam osjecao bi se itekako moglo nazvati ljubavlju.

Jesam li ju zaista "volio" (pretpostavimo da sam joj rekao da ju "volim", iako ne znam sto sam tocno rekao)? Hm, ne znam. Kasnije sam spoznao da se ono sto sam tada prema njoj osjecao naziva "zaljubljenost". Kakav je to osjecaj? To nije ljubav? Voljenje?!

Jesam li trebao biti osoba koja se nece ponasati i govoriti u skladu s onim sto osjeca?!?

@insomnia, mozes li mi, molim te, odgovoriti zasto si mu automatski dala nogu?! Mislis da nije prema tebi nista osjecao? Nije li trebao osjecati? Draze bi ti bilo da je kulirao i zaista ne osjecao, ili se makar pravio da nista ne osjeca?

#14:   Autor: insomnia Post Postano: 10.09.2007. 14:42

_Jimmy_ je napisao/la: ›
a šta znači voliti ? prvo to definiraj ...


heh, e pa baš se o tome i radi, što ja nisam sigurna što te riječi -volim te- zapravo i obuhvaćaju! ???

luka je napisao/la: ›
Zašto zapravo jednostavno ne kažu osobi što misle o njoj. Draga si mi, sviđaš mi se – to zvuči puno ozbiljnije, nego nakon tjedan dana hodanja joj reći volim te.


exactly!

Leteci mungos je napisao/la: ›
@insomnia, mozes li mi, molim te, odgovoriti zasto si mu automatski dala nogu?! Mislis da nije prema tebi nista osjecao? Nije li trebao osjecati? Draze bi ti bilo da je kulirao i zaista ne osjecao, ili se makar pravio da nista ne osjeca?


dala sam mu nogu jer sam smatrala da je nekome izjaviti tako što kao što je -volim te- (što ja osobno smatram jaaaaako ozbiljnim riječima) nakon samo tjedan dana poznanstva ništa drugo do obična nezrelost, jer jednostavno nije moguće nekoga ''zavoliti'' nakon tako kratkog vremena, to po meni uopće nije upitno..

#15:   Autor: insomnia Post Postano: 10.09.2007. 14:45

ok, dakle ja ponavljam pitanje... KADA? i što po vama riječi volim te zapravo obuhvaćaju? tj., kada ste vi sigurni da je to prešlo ''zaljubljenost'? jer, ja stvarno nemam pojma.. eto, nemam pojma!

#16:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.09.2007. 14:55

Izgovorio ja blesavo pri prvom spolnom činu, naravno. Ali pošto je cura bila way starija i iskusnija, razumjela je...

Danas sam jako oprezan. Čak kada to i osjećam, ponekad se isto bojim izgovoriti. Jednostavno sam se uhvatio da mi izgovor nije zvučao kako treba. Iako su osjećaji tu, izgovor mi je u q... Znam da zvuči smiješno, ali je živa istina. Uz napomenu da to mogu reći samo jednoj osobi...

#17:   Autor: insomnia Post Postano: 10.09.2007. 15:01

bazooka_joe je napisao/la: ›
Izgovorio ja blesavo pri prvom spolnom činu, naravno.


joj, ovo je onak kardinalna pogreška.. ali razumljiva Wink

bazooka_joe je napisao/la: ›
Jednostavno sam se uhvatio da mi izgovor nije zvučao kako treba. Iako su osjećaji tu, izgovor mi je u q... Znam da zvuči smiješno, ali je živa istina.


ovo je smiješno stvarno malo Very Happy još i na izgovor paziti, jojjjjj..... Rolling Eyes Very Happy

#18:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 10.09.2007. 15:05

insomnia je napisao/la: ›
ovo je smiješno stvarno malo Very Happy još i na izgovor paziti, jojjjjj..... Rolling Eyes Very Happy


Hebiga, ja sam dobar dio svoga života mucao. Prestao u dvadesetoj, iako mi se i dalje zna dogoditi. Jako pazim na izgovor, ukoliko rečenica ne zvuči kako spada, ponovit ću je. Osim kad sam pijan Smile

#19:   Autor: insomnia Post Postano: 10.09.2007. 15:13

bazooka_joe je napisao/la: ›
Hebiga, ja sam dobar dio svoga života mucao. Prestao u dvadesetoj, iako mi se i dalje zna dogoditi. Jako pazim na izgovor, ukoliko rečenica ne zvuči kako spada, ponovit ću je. Osim kad sam pijan Smile


aha, nisam znala da si na to mislio... sorry..
a ja si već zabrijala kao kak je bitno da to kažeš s nekim posebnim naglaskom.. južnjačkim, recimo Very Happy

#20:   Autor: mali_ivica Post Postano: 10.09.2007. 16:28

Najbolje ni ne govoriti... pusti je neka sama osjeti da je voliš ... i još nešto drugo... Heh Very Happy

Kresni je i onda joj reci SVIĐAŠ MI SE, MALA DOK POPUŠIM KUTIJU MI SMO ZAJEDNO... Very Happy

#21:   Autor: Isis Post Postano: 10.09.2007. 17:15

Kad bi mi cura rekla da me voli nakon tjedan dana, nebi uopće pravio frku jerbo je i ćoravom očito da nema pojma štaje ljubav i ne misli to ozbiljno.
Ni sam to nikad ne govorim curama jer ni sam ne znam št je to i ne želim izmišljati...

#22:   Autor: toni Post Postano: 10.09.2007. 17:39

Isis je napisao/la: ›
Kad bi mi cura rekla da me voli nakon tjedan dana, nebi uopće pravio frku jerbo je i ćoravom očito da nema pojma štaje ljubav i ne misli to ozbiljno.


jab konto.. drolja, oće me navuć na sex ! Wink

#23:   Autor: Bilke Post Postano: 10.09.2007. 17:44

Kad kažeš "volim te", a sekundu kasnije se zapitaš "jesam li to trebao reći", onda si se zajebao. U protivnom je ok... Wink

#24:   Autor: kent_slip Post Postano: 10.09.2007. 18:05

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): › ok, dakle ja ponavljam pitanje... KADA? i što po vama riječi volim te zapravo obuhvaćaju? tj., kada ste vi sigurni da je to prešlo ''zaljubljenost'? jer, ja stvarno nemam pojma.. eto, nemam pojma!


kada shvatis koliko ti ta osoba znaci i pocnes je obozavati zbog toga sto je ona,sa svim svojim manama i vrlinama.... to je vrijeme kad reci volim te....
samo sam jednoj osobi do danas rekao volim te i nije mi zao,hehe

#25:   Autor: romana Post Postano: 10.09.2007. 22:39

Bilke je napisao/la: ›
Kad kažeš "volim te", a sekundu kasnije se zapitaš "jesam li to trebao reći", onda si se zeznio. U protivnom je ok... Wink

svida mi se ova al isto tako mislim da je dovoljeno nekad ne reci nista nego pokazati da volis tu osobu jer meni se cini da danas mnogi izgovraj u te rijeci a zapravo nisu ni blizu prave ljubavi.








#26:   Autor: malecka Post Postano: 10.09.2007. 23:01

kent_slip je napisao/la: ›


kada shvatis koliko ti ta osoba znaci i pocnes je obozavati zbog toga sto je ona,sa svim svojim manama i vrlinama.... to je vrijeme kad reci volim te....
samo sam jednoj osobi do danas rekao volim te i nije mi zao,hehe


potpisujem .....

#27:   Autor: Svebor Post Postano: 11.09.2007. 0:23

insomnia je napisao/la: ›
dala sam mu nogu jer sam smatrala da je nekome izjaviti tako što kao što je -volim te- (što ja osobno smatram jaaaaako ozbiljnim riječima) nakon samo tjedan dana poznanstva ništa drugo do obična nezrelost, jer jednostavno nije moguće nekoga ''zavoliti'' nakon tako kratkog vremena, to po meni uopće nije upitno..


bitno da si ti tim činom pokazala svoju zrelost Very Happy

#28:   Autor: insomnia Post Postano: 11.09.2007. 0:27

Svebor je napisao/la: ›
bitno da si ti tim činom pokazala svoju zrelost Very Happy


molim lijepo Very Happy

#29:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 11.09.2007. 0:31

Poslije prekratkog vremena, jedino je moguce zavoljeti u slucaju da si dugo bez ikoga, i da toliko ocajno zelis voljeti i biti voljen da to cinis namjerno zanemarivsi prave osjecaje.

#30:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: fairy Post Postano: 11.09.2007. 11:58

hhmmmm..dobro pitanje,,,ne mogu reći da sam teška na tome, mislim nekome reći da ga volim,,,,zapravo svojim prijateljima i psu i zapravo svima koje volim kažem par puta dnevno,,,,pa valjda eto i u vezi ne bih rekla, ako to ne osjećam,,,oanko zbiljski,,,,,e, a lik s kojim sam zadnjim brijala,,,,,dakle nismo bili u vezi nego smo se nešto kao natezali mjesecima u trenutcima maženja mi ispali" jel me voliš"? .....aaaa vot a fak...nisam mogla vjerovati da me to pitao,,,,nisam mu odgovorila,,,,poljubila sam ga,,,,,nakon par dana mi je rekao da me voli, a nakon tjedan dana mi je rekao kako se ne želi više nalaziti sa mnom jer misli da ne osjeća prema meni ono što bi trebao osjećati....eto.....toliko o važnosti fraze,,,,dakle, treba to reći kada to zaista osjećaš,,,

#31:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 11.09.2007. 12:56

Mi smo fucked-up society... svi paze sto ce reci, pos izlikom "pravih osjecaja", a onda skontaju da taj pravi osjecaj nikada nisu pronasli, odnosno nisu pronasli ono za sto su im casopisi, TV, i ostale pidarije rekle da je pravo.

Ili jos gore, govore to kome stignu - psu, macni, cvijetu, cigli na cesti, a ne govore onome tko bi ih mogao razumjeti.

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

P.S. Proci ce vam jebeni zivot dok budete cekali onoga za koga cete smatrati da je vrijedan da mu kazete "volim te". Imate samo jedan jebeni zivot. Jebala vas suzdrzanost.

P.P.S. Slicno kao i bazooka, i ja sam izletio s tom izjavom (ok, nisam za to vrijeme bio s kitom u njoj ), kao naivni hmmm 15-16 godisnjak. Bilo mi je to sasvim normalno i prirodno, potpuno sukladno Bilkeovoj tvrdnji.

Tek kasnije u zivotu sam skontao da je drustvo otislo toliko u kurac da je "volim te" opasnije i losije za reci nego "de da te sad malo rokam u guzu".

#32:   Autor: bazooka_joe Post Postano: 11.09.2007. 13:45

insomnia je napisao/la: ›
a ja si već zabrijala kao kak je bitno da to kažeš s nekim posebnim naglaskom.. južnjačkim, recimo Very Happy


No, ne mislim na naglasak. Dosta me je ljudi pitalo nakon par progovorenih rečenica s njima da 'jel' se ja ljutim nešt' na njih?'. Stvar je u tome što ponekad zvučim bijesno, nekada kao da mi je dosadno (dogodilo se jednom pri izjavljivalju ljubavi)... Uglavnom, moram jako paziti na to kako to izgovaram. A u pitanju opasnosti izjavljivanja ljubavi, potpuno se slažem s Mungosom. Amen.

#33:   Autor: insomnia Post Postano: 11.09.2007. 16:35

Leteci mungos je napisao/la: ›
Mi smo fucked-up society... svi paze sto ce reci, pos izlikom "pravih osjecaja", a onda skontaju da taj pravi osjecaj nikada nisu pronasli, odnosno nisu pronasli ono za sto su im casopisi, TV, i ostale pidarije rekle da je pravo.

Ili jos gore, govore to kome stignu - psu, macni, cvijetu, cigli na cesti, a ne govore onome tko bi ih mogao razumjeti.

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

P.S. Proci ce vam jebeni zivot dok budete cekali onoga za koga cete smatrati da je vrijedan da mu kazete "volim te". Imate samo jedan jebeni zivot. Jebala vas suzdrzanost.

P.P.S. Slicno kao i bazooka, i ja sam izletio s tom izjavom (ok, nisam za to vrijeme bio s kitom u njoj ), kao naivni hmmm 15-16 godisnjak. Bilo mi je to sasvim normalno i prirodno, potpuno sukladno Bilkeovoj tvrdnji.

Tek kasnije u zivotu sam skontao da je drustvo otislo toliko u kurac da je "volim te" opasnije i losije za reci nego "de da te sad malo rokam u guzu".


ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy
hebiga, kontam sve više i ja da nema tu pravog odgovora.. ak kažeš prerano (a osjećaš), ali prerano-recimo, nakon par mjeseci, moš' riskirat da budeš shvaćen kao nezreo (kao onaj moj nesretnik-možda je on mene stvarno i volio, a ja zajeb....?!) a ak ne kažeš.. onda propuštaš svašta, a to opet nije dobro.. a opet, kad to i kažeš, uvalio si se kako god... hm hm... uf mozak će mi se zapalit od ovolikog razmišljanja!

hebiga, a ja mislim da i dalje neću znati prepoznati kada taj osjećaj dođe... pa ću propustiti my chance.. joj baš sam spec osijek031.com smile

#34:   Autor: Elena_Os Post Postano: 11.09.2007. 16:40

Ma daj,nisi spec..očito da to još nisi osjetila..samo se to (po)javi..nemoj se zamarati hoćeš li prepoznati to ili ne..vjeruj mi hoćeš i bit' ćeš presretna..just relax..i kad se najmanje budeš opterećivala mišlju o tome, izletjet će ko raketa iz tvojih usta, lansirana iz dubine srca.. osijek031.com smile

#35:   Autor: insomnia Post Postano: 11.09.2007. 22:18

bazooka_joe je napisao/la: ›
No, ne mislim na naglasak. Dosta me je ljudi pitalo nakon par progovorenih rečenica s njima da 'jel' se ja ljutim nešt' na njih?'. Stvar je u tome što ponekad zvučim bijesno, nekada kao da mi je dosadno (dogodilo se jednom pri izjavljivalju ljubavi)... Uglavnom, moram jako paziti na to kako to izgovaram.


da, pa kažem ja da tu općenito ima jako puno faktora.. !

#36:   Autor: CatCloe Post Postano: 12.09.2007. 9:34

Leteci mungos je napisao/la: ›
Mi smo fucked-up society... svi paze sto ce reci, pos izlikom "pravih osjecaja", a onda skontaju da taj pravi osjecaj nikada nisu pronasli, odnosno nisu pronasli ono za sto su im casopisi, TV, i ostale pidarije rekle da je pravo.

Ili jos gore, govore to kome stignu - psu, macni, cvijetu, cigli na cesti, a ne govore onome tko bi ih mogao razumjeti.

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

P.S. Proci ce vam jebeni zivot dok budete cekali onoga za koga cete smatrati da je vrijedan da mu kazete "volim te". Imate samo jedan jebeni zivot. Jebala vas suzdrzanost.

P.P.S. Slicno kao i bazooka, i ja sam izletio s tom izjavom (ok, nisam za to vrijeme bio s kitom u njoj ), kao naivni hmmm 15-16 godisnjak. Bilo mi je to sasvim normalno i prirodno, potpuno sukladno Bilkeovoj tvrdnji.

Tek kasnije u zivotu sam skontao da je drustvo otislo toliko u kurac da je "volim te" opasnije i losije za reci nego "de da te sad malo rokam u guzu".

potpisujem apsolutno sve, od početka do kraja, osim onog dijela u kojem pretpostavljaš razlog zašto ju je lik otpucao...
istina je da se mužjaci često povlače zato što oni sami osjećaju nešto, ali ne samo zbog toga što druga strana u tom trenutku ne osjeća isto, nego češće zato jer se kao grlice useru vlastitih emocija i ne znaju šta bi s njima počeli!

#37:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2007. 10:50

@fairy, lik te napucao vjerojatno zato sto je on prema tebi osjecao nesto (ili je nakon nekog vremena takvog druzenja poceo osjecati), a vidio je da si ti (ostala) ledena. Pametno je napravio - bolje to, nego strmopizdjenje u abyss vjecnih emocionalnih muka zbog neuzvracene ljubavi. Ne napadam tebe - ne mozes osjecati nesto prema nekome samo zato sto taj netko osjeca prema tebi, samo pokusavam skontati o cemu je rijec, jer razlog koji ti navodis - ne zvuci bas racionalno i realno.

Da znam da ne zvuči realno ni tebi ni meni niti ikom drugom tko zna tu storiju,,,,stvar je u tome da dečko sam nije zano što hoće,,,,i zašto bih se ja zaljubljivala u takvu osobu....je, bilo mi je stalo do njega, ali sam namjerno to držala pod kontrolom jer sam vidjela da dečko ne zna ni kud ni šta,,,,zato mi ni njegovo volim te nije baš dirnulo srce, a što se i na kraju ispostavilo kao i pametno jer se za tjedan dana nakon njegove izjave završilo. Moje mišljenje je da nije osjećao to što je rekao, ja to nisam nikada osjetila od njega ni rječju niti djelom. Mislim da je to rekao zbog "trenutka",,,,upravo sam to htjela reći sa svojim postom,,,ljudi to kažu olako,,,ne mislim da me je voljeo ili to bar nije znao pokazati rječju niti djelom,,,,a nisam ni ja njega,,,,,zašto bih mu to rekla ako ne osjećam....

#38:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 12.09.2007. 11:02

fairy je napisao/la: › Da znam da ne zvuči realno ni tebi ni meni niti ikom drugom tko zna tu storiju...
bit ce da je onda objasnjenje zaista realno.

Citat: › stvar je u tome da dečko sam nije zano što hoće,,,,i zašto bih se ja zaljubljivala u takvu osobu....je, bilo mi je stalo do njega, ali sam namjerno to držala pod kontrolom jer sam vidjela da dečko ne zna ni kud ni šta,,,,zato mi ni njegovo volim te nije baš dirnulo srce, a što se i na kraju ispostavilo kao i pametno jer se za tjedan dana nakon njegove izjave završilo. Moje mišljenje je da nije osjećao to što je rekao, ja to nisam nikada osjetila od njega ni rječju niti djelom. Mislim da je to rekao zbog "trenutka",,,,upravo sam to htjela reći sa svojim postom,,,ljudi to kažu olako,,,ne mislim da me je voljeo ili to bar nije znao pokazati rječju niti djelom,,,,a nisam ni ja njega,,,,,zašto bih mu to rekla ako ne osjećam....
Kuzim te i shvacam tvoje ponasanje. Medjutim, ovdje se radi upravo o onome o cemu govori ova cjelokupna tema - o jebenoj rezerviranosti.

Ti se u njega nisi htjela zaljubiti jer si PRETPOSTAVLJALA da on ne zna sto hoce. Ok, recimo da je to racionalnost, ali se temeljila ne pretpostavci, sto ostavlja mogucnost zajeba.

Kasnije, kad ti je tip otvoreno rekao sto misli i zeli, ti si i dalje bila hladna. Da sam ja bio ne njegovom mjestu, da sam poceo osjecati nesto prema drugoj osobi i na kraju to izjavio, a ta osobla iskulirala - i ja bih ju napucao istog trenutka.

Sto je najjaca fora, ti bi se u njega mozda i zaljubila da je tvoja PRETPOSTAVKA bila drugacija. On bi se zaljubio u tebe i vi biste sada bili par i ti bi bila postena zena, a ne usidjela udavaca. ;-)

Umjesto razgovora i otvorenosti, vi ste pretpostavljali.

#39:   Autor: Elena_Os Post Postano: 12.09.2007. 11:14

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Umjesto razgovora i otvorenosti, vi ste pretpostavljali.


Glavni i često jedini uzork propadanja veze!

#40:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2007. 11:15

Ma je lego sve to stoji što si napisao, ALI ja zaista ne mislim da je on to i osjećao, razumiješ? Stvarno to ne mislim.

Ali i da sam osjećala, ne bih mu opet rekla da ga volim jer ga nisam voljela....

#41:   Autor: DonQuijote Post Postano: 12.09.2007. 11:15

insomnia kaže letećem mungosu:
insomnia je napisao/la: ›
ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy

pa, ako je svakom ostalo po pola mozga, onda to objašnjava puno toga... Very Happy

#42:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 12.09.2007. 12:07

Leteci mungos je napisao/la (Pogledaj post): ›
Umjesto razgovora i otvorenosti, vi ste pretpostavljali.

Pretpostavka je majka svih zajeba

#43:   Autor: zlikavac Post Postano: 12.09.2007. 13:53

Zajebana je ta ljubav!!

Ja sam to osjetio prvi puta sa nekih 15-16 al to je bila prva i dječija ljubav(što vatko prođe) i sad sam u vezi nekih 5 god +/- i nikad nisam to osjetio, a da je bilo iskreno, a cura je wife materijal. 100 puta smo se vraćali jedno drugom kao sve će biti uredu a, ni jedno ni drugo nema snage to prekinuti do kraja premda smo prekidali bezbroj puta!!
moje mišljenje je da kad se i počneš viđati s nekime,nalaziti ili kako god već..ako se jedno drugome sviđate (to je ta prva faza) i ako mislite da vrijedi nešto probati, treba u startu krenuti otvoreno i iskreno pa onda ako zavoliš tu osobu to može biti ono pravo!!!

p.s. moje mišljenje!!!

#44:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2007. 14:15

zlikavac je napisao/la (Pogledaj post): › Zajebana je ta ljubav!!

Ja sam to osjetio prvi puta sa nekih 15-16 al to je bila prva i dječija ljubav(što vatko prođe) i sad sam u vezi nekih 5 god +/- i nikad nisam to osjetio, a da je bilo iskreno, a cura je wife materijal. 100 puta smo se vraćali jedno drugom kao sve će biti uredu a, ni jedno ni drugo nema snage to prekinuti do kraja premda smo prekidali bezbroj puta!!
moje mišljenje je da kad se i počneš viđati s nekime,nalaziti ili kako god već..ako se jedno drugome sviđate (to je ta prva faza) i ako mislite da vrijedi nešto probati, treba u startu krenuti otvoreno i iskreno pa onda ako zavoliš tu osobu to može biti ono pravo!!!

p.s. moje mišljenje!!!

ček sam malo...imaš 22 godine, u vezi si 5 godina i nikad u ovoj vezi nisi osjetio istinsku ljubav?

Sereš....pa zašto si onda s tom djevojkom i kako možeš uopće biti s nekim ako ga ne voliš i kako 5 godina,,,kako,,,,ma mislim ja sam stvarno idealista,,, osijek031.com smile

#45:   Autor: zlikavac Post Postano: 12.09.2007. 14:18

nije stvar da ju ne volim, volim ja nju al ne na način na koji ja mislim da bi taj osjećaj trebao izgledat tj. moje mišljenje o tom osjećajui!!

a jbg ima nas svakakvih,sve je to od osobe do osobe!!

#46:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2007. 14:20

Ma razumijem ja to, ali kako onda možeš biti s njom to mi nije jasno. Pa ono mlad si,,,vidi čega sve ima u božjoj bašti...ja nisam taj tip osobe,,,,čim osjetim da se u neku ruku hladim i da mi više to nije to ili ono što bih ja htjela ,,,odem,,,

#47:   Autor: zlikavac Post Postano: 12.09.2007. 14:29

u čemu je stvar, svega je tu bilo, zato sam i napisao da to treba iskreno i otvoreno pa da znaš na čem si (premda to i nije jedini i najbolji način al dobro) al s ni jednom osobom mi nije kao kad sam s njom (tu ja previše analiziram stvari) i to samo dok je razgovor u pitanju kad dođe do sexa jednostavno to se odradi kao da popiješ kavu i zapališ pljugu, a to mi ne treba (jel kak si rekla mlad sam).
e sad ja s njom ne mogu biti prijatelj, neznam zašto al tak osjećam nije da sam sa svojim bivšima neprijatelj s nekima je odnos čak i bolji!!!

znaš onu na greškama se uči, pametan na tuđim, a glup na svojim, sam što ovakve stvari koje se tiču ljubavi svatko mora osjetiti na svojoj koži!!

#48:   Autor: Leteci mungos Post Postano: 12.09.2007. 14:50

zlikavac je napisao/la: › nije stvar da ju ne volim, volim ja nju al ne na način na koji ja mislim da bi taj osjećaj trebao izgledat tj. moje mišljenje o tom osjećajui!!
Vrlo vjerojatno to vise nikad neces ni osjetiti na onakav nacin.

Svakom vezom intenzitet osjecaja i dozivljavanje ljubavi slabe, a ako hvatas svoje vrsnjakinje, onda svakako trebas znati da su s godinama ribe sve sjebanije. Bas kao i ti (mi).

Ne sjeca se dzaba Jura svog prvog poljupca i nije za dzaba samo on bio sladak.

S vremenom taj predivan osjecaj ishlapi i ono sto ostane je cista pragmatika, nastavak vrste i ocajnicki pokusaji i grebanje za ponovnim dozivljavanjem ljubavi tog intenziteta.

Oni koji su svjesni da to nije moguce se skuliraju i znaju sto zele. Oni koji toga nisu svjesni izgore u svojim lutanjima, bas poput dzanera koji svakim novim pokusava dozivjeti pri shut.

#49:   Autor: fairy Post Postano: 12.09.2007. 14:54

jaoooo,,,fak,,,ja sam jebeni džaner,,,,,nikada se neću skulirat,,,ne mogu,,,,

#50:   Autor: insomnia Post Postano: 12.09.2007. 15:05

DonQuijote je napisao/la: ›
insomnia kaže letećem mungosu:
insomnia je napisao/la: ›
ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy

pa, ako je svakom ostalo po pola mozga, onda to objašnjava puno toga... Very Happy


zbog ovakvih je (čitaj nezrelih) izjava i mladi Vjeko iz Bilja iz posta br.1 završio onako kako je završio.. Very Happy

#51:   Autor: insomnia Post Postano: 12.09.2007. 15:10

zlikavac je napisao/la: ›
i sad sam u vezi nekih 5 god +/- i nikad nisam to osjetio, a da je bilo iskreno, a cura je wife materijal. 100 puta smo se vraćali jedno drugom kao sve će biti uredu a, ni jedno ni drugo nema snage to prekinuti do kraja premda smo prekidali bezbroj puta!!


mišljenja sam kao i Fairy.. zašto li si, zaboga, ti još uvijek s njom...



zlikavac je napisao/la: ›
volim ja nju al ne na način na koji ja mislim da bi taj osjećaj trebao izgledat tj. moje mišljenje o tom osjećajui!!


ok, i kako bi, po tvom mišljenju taj osjećaj trebao izgledati??

znači, ti njoj nikada nisi rekao da ju voliš.. ? a da li je ona to rekla tebi ? kada?

#52:   Autor: zlikavac Post Postano: 12.09.2007. 16:31

ma rekao sam joj i ona meni (al prva i nisam se uplašio neg jednostavno to onda nisam osjećao pa nisam ni htio ni mogao to reći)
premlad sam uletio u to sa 17 god i to je sve išlo nekom normalnom putanjom, šetnjice, pa pusice i ost. pa onda nakon dosta vremena sex, a ja sam osoba koja prvo mora vidjeti jel ima kemije pa onda osjećaji!! sjebano do jaja

p.s. čak mi je i jedan prijatelj nakon prvog prekida a to je bilo nakon nekih 1 i pol rekao da je to "početak kraja" mal ironično al na kraju se obistinilo!!!

p.p.s. rekao sam sve je to od osobe do osobe, svi smo mi različiti

#53:   Autor: DonQuijote Post Postano: 12.09.2007. 17:23

insomnia je napisao/la: ›
DonQuijote je napisao/la: ›
insomnia kaže letećem mungosu:
insomnia je napisao/la: ›
ajme, pretpostavljam da si ti onaj moj izgubljeni brat blizanac, kojemu je, kad su nas razdvajali, ostalo pola moga mozga.. kao da sebe čitam.. Very Happy

pa, ako je svakom ostalo po pola mozga, onda to objašnjava puno toga... Very Happy


zbog ovakvih je (čitaj nezrelih) izjava i mladi Vjeko iz Bilja iz posta br.1 završio onako kako je završio.. Very Happy

samo to ne! NE! Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee!!! Rolling Eyes

#54:   Autor: betty Post Postano: 12.09.2007. 19:16

ja ne volim kad mi netko kaze da me voli, jednostavno mislilm da se to ne govori nego pokazuje.

#55:   Autor: d3m0 Post Postano: 12.09.2007. 20:37

sto ustvari volim te znaci.. mogu to reci potpuno hladno potpunom neznancu.. uzvrati smrdlivu recenicu i iskoristi >.<

#56:   Autor: insomnia Post Postano: 12.09.2007. 21:48

zlikavac je napisao/la: ›
ma rekao sam joj i ona meni (al prva i nisam se uplašio neg jednostavno to onda nisam osjećao pa nisam ni htio ni mogao to reći)


ok, znači ti si njoj rekao da ju voliš, a maloprije si nam svima bio rekao da ju zapravo ne voliš.. ni nakon 5 god veze osijek031.com smile

eto baš to mene i živcira, kad ljudi to govore a ne misle to, jojjjj.... osijek031.com smile

d3m0 je napisao/la: ›
sto ustvari volim te znaci.. mogu to reci potpuno hladno potpunom neznancu.. uzvrati smrdlivu recenicu i iskoristi &gt;.&lt;


ajoj, ma nooo ... osijek031.com smile

#57:   Autor: PasserBy Post Postano: 13.09.2007. 15:23

Protiv sam taktiziranja i suzdrzavanja u vezi… naravno da treba izraziti emocije, samo… te dve nesrecne reci (iz naslova), slabo vrse funkciju.

U najboljem slucaju, daju mi samo osecaj nelagode, u tezim varijantama ynaju da budu optuzujuce, obavezujuce. Skoro po pravilu, onaj ko ih izgovara ocekuje nesto zauzvrat.

… glasam za izbegavanje. Ne volim da razgovaram o emocijama. Na toliko se nacina moze izraziti, zasto je potrebno da se i verbalno potvrdi?

#58:   Autor: lion Post Postano: 13.09.2007. 15:39

Sale car je napisao/la: ›
Rijeci "volim te" treba izreci jednostavno kada to stvarno pocnes osjecati.... bilo to nakon mjesec dana ili nakon godinu dana, mislim kako je to najmanji problem....

totalno se slazem s tobo care

#59:   Autor: insomnia Post Postano: 13.09.2007. 19:42

PasserBy je napisao/la: ›
tezim varijantama ynaju da budu optuzujuce, obavezujuce. Skoro po pravilu, onaj ko ih izgovara ocekuje nesto zauzvrat.

da da, i sama sam istog mišljenja.. kao, nije bitno ako i ti to ne kažeš natrag toj osobi, ali naravno da bi si ta osoba onda mislila svašta, tj. da tebi vjerojatno uopće nije stalo do nje..

zasto je potrebno da se i verbalno potvrdi?


a nekako, kad nešto čuješ, onda si u to obično nekako i sigurniji, ne?
Ima ljudi kojima baš sve treba reći, tj. praktički nacrtati jer inače ne skontaju.. Imala osobno nekoliko takvih iskustava..

#60:   Autor: PasserBy Post Postano: 13.09.2007. 23:24

Znam da nije tema, ali moram da se ne slozim sa ovim:
Leteci mungos je napisao/la: ›
Svakom vezom intenzitet osjecaja i dozivljavanje ljubavi slabe, a ako hvatas svoje vrsnjakinje, onda svakako trebas znati da su s godinama ribe sve sjebanije. Bas kao i ti (mi).

- Niti je sposobnost da se voli i zaljubljuje nekakav ograniceni resurs, koji se vremenom iscrpi.
- Niti su osecaji obrnuto srazmerni s akumuliranim znanjem.
- Niti se iz zavrsenih veza iznose samo frustracije

Zao mi je ako je to necije iskustvo, ali mi smeta da se to iznosi kao opstevazeci princip.
I te kako je moguce osetiti i strast i ljubav, jednako intenzivno i po ko zna koji put.
Mozda je drugacije, ali ne slabije, ne mlako.

#61:   Autor: malecka Post Postano: 14.09.2007. 10:11

ja sam doživjela prosvjetljenje sinoć...(dobro to sam znala već duže ali sad je bio i onaj bljesak i sve) ne isplati se govoriti nekome da ga voliš.. jer i ako mu kažeš to su samo riječ, ako nemaš hrbrosti to i pokazati... nema smilsa to govoriti kad će i ovak i onak sve otić nizbrdo... (da mal sam u bedu i gledam sve kroz crne naočale) Cool

#62:   Autor: fairy Post Postano: 14.09.2007. 10:17

malecka je napisao/la (Pogledaj post): › ja sam doživjela prosvjetljenje sinoć...(dobro to sam znala već duže ali sad je bio i onaj bljesak i sve) ne isplati se govoriti nekome da ga voliš.. jer i ako mu kažeš to su samo riječ, ako nemaš hrbrosti to i pokazati... nema smilsa to govoriti kad će i ovak i onak sve otić nizbrdo... (da mal sam u bedu i gledam sve kroz crne naočale) Cool


da daaa, dobro si to rekla malecka...

#63:   Autor: CatCloe Post Postano: 14.09.2007. 11:55

malecka je napisao/la: ›
ja sam doživjela prosvjetljenje sinoć...(dobro to sam znala već duže ali sad je bio i onaj bljesak i sve) ne isplati se govoriti nekome da ga voliš.. jer i ako mu kažeš to su samo riječ, ako nemaš hrbrosti to i pokazati... nema smilsa to govoriti kad će i ovak i onak sve otić nizbrdo... (da mal sam u bedu i gledam sve kroz crne naočale) Cool

istina. dajem tisuću izjava "volim te" za samo jednu gestu koja to pokazuje.

#64:   Autor: Circa Post Postano: 14.09.2007. 11:58

"Volim te" je nesto sto zbilja ne govorim cesto...
Bojim se da ce s rijeci izlizat.
No, trudim se to pokazat

#65:   Autor: DonQuijote Post Postano: 14.09.2007. 12:12

Circa je napisao/la: ›
"Volim te" je nesto sto zbilja ne govorim cesto...
Bojim se da ce s rijeci izlizat.
No, trudim se to pokazat

ako je ljubav iskrena pokazivanje je dobro i to treba pokazivati stalno, ali ponekad jedno "volim te" napravi više "posla" nego tjedni (ili mjeseci) pokazivanja.

#66:   Autor: insomnia Post Postano: 14.09.2007. 13:27

DonQuijote je napisao/la: ›
ako je ljubav iskrena pokazivanje je dobro i to treba pokazivati stalno, ali
ponekad jedno "volim te" napravi više "posla" nego tjedni (ili mjeseci) pokazivanja.

e baš to!! samo što ni to nekad ne pali.. ja sam jednoj osobi mjesecima pokušavala pokazati da ga volim, ma godinu i pol skoro, i on ništa.. e onda sam mu čak i napol-rekla, i dalje nije kontao.. ili se samo pravio..
ma vi muškarci se stvarno ustrtarite kad je riječ o osjećajima, teško vam je pokazati to, a kamol reći.. pa ne morate nas odmah ženit.. !

malecka je napisao/la: ›
ne isplati se govoriti nekome da ga voliš.. jer i ako mu kažeš to su samo riječ, ako nemaš hrbrosti to i pokazati... nema smilsa to govoriti kad će i ovak i onak sve otić nizbrdo...

a šta je bilo? ti si nekome rekla da ga voliš, pa ispušila, ili.. ? ne kontam baš.

#67:   Autor: malecka Post Postano: 14.09.2007. 13:31

pa tako nekako... duga priča....

#68:   Autor: insomnia Post Postano: 14.09.2007. 13:46

malecka je napisao/la: ›
pa tako nekako... duga priča....


eto ga sad! a hebiga...
kontam si baš da sam mogla i anketu postaviti..

#69:   Autor: :::Bruno::: Post Postano: 21.09.2007. 21:43

upravo to.. netreba uopče reči to!... pokazati da, ali ne i reči... Wink

#70:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 21.09.2007. 22:06

pokazati...ali i reci...

dogodilo mi se da nekome kog sam voljela - i to mu i pokazivala i govorila svakodnevno - jedan dan nisam rekla da ga volim...i onda vise nikada nisam imala priliku to uciniti:((((

i dan-danas mi je zbog toga zao...

zato...ne stedite osjecaje, ni geste, ali ni rijeci...

no,naravno, ne treba lupetati "volim te" kada to stvarno ne osjecas

#71:   Autor: Bojo Post Postano: 22.09.2007. 0:32

zato brate mili podijelim ljude na one koji mi se više sviđaju i one koji mi se manje sviđaju...i nema problema...nema...danas ljudi govore "volim te" nekoj drolji koja mu je dobro popušila...baš kako kaže jedna pjesma...SVI CIJENE LJUBAV, A SVI BI JEBALI DROLJE, MALO LJUBAVI DAJU A HTJELI BI VIŠE I BOLJE...

#72:   Autor: Bojo Post Postano: 22.09.2007. 0:36

aj sad nek neko napiše...hebote mali,kako dobro razmišljaš za svoje godine...pa ti si idući nikola tesla...kad smo već kod toga..idem provjerit koliki mi je IQ...ae boooooobo...malo offtopic...al da dokažem ovoj insomniji da godine nisu bitne...ona ne bi sa mnom raspravljala zato sto sam još maloljetan...doooobro...pamti pa vrati Smile (kad budem punoljetan) SmileSmile

#73:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 22.09.2007. 1:17

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
zato brate mili podijelim ljude na one koji mi se više sviđaju i one koji mi se manje sviđaju...i nema problema...nema...danas ljudi govore "volim te" nekoj drolji koja mu je dobro popušila...baš kako kaže jedna pjesma...SVI CIJENE LJUBAV, A SVI BI JEBALI DROLJE, MALO LJUBAVI DAJU A HTJELI BI VIŠE I BOLJE...


ne znam na ciji post se odnosi ovo sto si napisao, ali, ako se odnosi na moj, onda si krivo shvatio neke stvari...
razlozi sto vise nikada nisam imala priliku reci toj odobi "volim te" nisu tako banalni...Sad

ako sam te krivo shvatila ili nije bilo napisano u vezi moga posta, oprosti:)

#74:   Autor: mladen.jr Post Postano: 22.09.2007. 10:55

Samo sam onako ovlaš pročitao, vidim da se neću složiti s većinom da to ni ne treba reći ili da je tjedan dana prebrzo. Meni to najviše ovisi o tome koliko ti treba da nekoga procjeniš kao osobu i malo upoznaš, a to opet ovisi o osobi. Meni je dosta desetak sati druženja s nekime(znači može se i u dva dana) i odmah se ili zaljubim ili prihvatim osobu kao prijateljicu. E sad, kako kaže insomnia, zbog toga me dosta cura smatra neozbiljnim, tj. naglim, ali brkaju pojmove, uopće me ne smeta što većina ljudi ne može shvatiti da je to dovoljno. Konačno, da bi se rješio neki zadatak nekomu treba 5 minuta a nekome dva dana...prosječno ionteligentni su dosta ograničeni u razumjevanju tog pojma "zaljubljenosti", neću nešto posebno objašnjavati, već sam navikao na takvo društvo.
Inače, u četvrtak sam upoznao jednu djevojku i u nedjelju sam već bio zaljubljen. Iako ona sada nije raspoložena za neku vezu, ja ju svejedno volim, uvjeren sam da nema nikakve kvalitete/djela/uvjerenja koja bi to mogla promijeniti pa čak i ako ne budemo nikada zajedno ja ću ju svejedno voliti i kao osobu, jer pravi prijatelji nikada nećemo biti. Mislim da takvih dobrih osoba ima puno, ali nesigurnost ih spriječava da naprave dobar izbor...možda uvezem nešto iz Švedske, tamo su bar malo sazrijeli umovi od doba komunizma, lažne čednosti, siromaštva i skrivanja iza maski

#75:   Autor: Bojo Post Postano: 22.09.2007. 13:13

MacaPapucharica...ne odnosi si se na tvoje Smile

#76:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.09.2007. 13:24

Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje

#77:   Autor: fairy Post Postano: 22.09.2007. 13:35

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje


Bravo monstrume,,,,bravo,,, Bravo i znaš zašt je to dobro? Da te neko ne dovede u situaciju da ti kaže da te voli, a ti znaš da to nije istina jer ni na jedan jedini jednijacki način nije pokazao,,,,pa ti dođe da mu kažeš,,,,,serešš.....

#78:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.09.2007. 13:44

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje


Bravo monstrume,,,,bravo,,, Bravo i znaš zašt je to dobro? Da te neko ne dovede u situaciju da ti kaže da te voli, a ti znaš da to nije istina jer ni na jedan jedini jednijacki način nije pokazao,,,,pa ti dođe da mu kažeš,,,,,serešš.....


Najgori osjećaj je baš povezan s nepokazivanjem ljubavi nego sa praznim trabunjanjem "volim te, volim te", i onda ti kaže "volim te" bez da je dugo ikako pokazala svoju ljubav i šta da ti sad njoj kažeš, ak kažeš "ne volim te jer nisam još siguran u svoje osjećaje prema tebi" ispadaš najgora svinja na ovom svijetu, ak kažeš "volim te" ispadaš isti ko i ta osoba i samim tim rušiš svoje ja, ako prešutiš ništa više nije kao prije i sumnja i nemir se uvuče u vezu, kad malo bolje pogledaš to su zapravo dvije najgluplje riječi koje se mogu stavit zajedno u kontekst, ne kažem da netreba nekad reći volim te ali svakodnevno izdrkavanje dopizdi i bogu i vragu

#79:   Autor: fairy Post Postano: 22.09.2007. 13:55

Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): ›
fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la (Pogledaj post): › Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" , volim te, to mogu reć i klošaru koji nateže litru brlje sljepuše na piji, puno je teže pokazati svoju ljubav prema osobi nego iz gubice ispustit dvije riječi, zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje


Bravo monstrume,,,,bravo,,, Bravo i znaš zašt je to dobro? Da te neko ne dovede u situaciju da ti kaže da te voli, a ti znaš da to nije istina jer ni na jedan jedini jednijacki način nije pokazao,,,,pa ti dođe da mu kažeš,,,,,serešš.....


Najgori osjećaj je baš povezan s nepokazivanjem ljubavi nego sa praznim trabunjanjem "volim te, volim te", i onda ti kaže "volim te" bez da je dugo ikako pokazala svoju ljubav i šta da ti sad njoj kažeš, ak kažeš "ne volim te jer nisam još siguran u svoje osjećaje prema tebi" ispadaš najgora svinja na ovom svijetu, ak kažeš "volim te" ispadaš isti ko i ta osoba i samim tim rušiš svoje ja, ako prešutiš ništa više nije kao prije i sumnja i nemir se uvuče u vezu, kad malo bolje pogledaš to su zapravo dvije najgluplje riječi koje se mogu stavit zajedno u kontekst, ne kažem da netreba nekad reći volim te ali svakodnevno izdrkavanje dopizdi i bogu i vragu

Odličan,,,sjedni, pet....sviđa mi se način na koji razmišljaš....i dobro ćeš ti proći ako budeš tako razmišljao znaš? Nadam se da imaš djevojku koja to cijeni,,,

#80:   Autor: Monstrum Post Postano: 22.09.2007. 14:25

fairy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Odličan,,,sjedni, pet....sviđa mi se način na koji razmišljaš....i dobro ćeš ti proći ako budeš tako razmišljao znaš? Nadam se da imaš djevojku koja to cijeni,,,


Hvala, ako malo bolje pogledaš kontam si da dosta ljudi tako razmišlja, a što se tiče cure jednostavno nisam još naletio na neku istih pogleda na život kao ja, neku koja ima istu spiku ko ja, ima vremena i nigdje mi se ne žuri, biće cura i biće puno čak i previše vremena u životu za pokazivanje ljubavi.
Kad sam bio pican i zaljubljen do ušiju u jednu curu, i tak ja i ona šetamo, praznih džepova, od para ni p, i prolazimo tamo pored dvorišta kapucinske crkve, kod supera i vidim ti ja lijepe crvene ruže, taman procvjetale, miomiris ludilo, osjeti se u krugu od po kilometra, ja ni pet ni šest, hop preko zida, podero se ko konj na bodljikavu žicu, skoro slomio nogu kad sam se zaljepio za pod, kradem ružu za nju, ova viče se druge strane zida "de šta radiš pa nisi normalan", izleće neka časna, vrišti na mene, prijeti se policijom ja umirem od smijeha, maznuo ružu i bris, cura poslje rekla da joj je ta ruža 100 puta draža od svih volim te što je u životu čula, sreo sam ju poslje preko nekoliko godina, kaže da još uvijek čuva ružu Very Happy

#81:   Autor: malecka Post Postano: 22.09.2007. 15:30

Monstrum je napisao/la: ›
maznuo ružu i bris, cura poslje rekla da joj je ta ruža 100 puta draža od svih volim te što je u životu čula, sreo sam ju poslje preko nekoliko godina, kaže da još uvijek čuva ružu Very Happy


ajuj kako slatko....priznajem takve geste znače više nego išta.... (sam što kakva sam ja ja bi propala u zemlju od stida...slatko mi je to kad se drugima događa)....

#82:   Autor: insomnia Post Postano: 23.09.2007. 22:25

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
da dokažem ovoj insomniji da godine nisu bitne...ona ne bi sa mnom raspravljala zato sto sam još maloljetan...doooobro...pamti pa vrati Smile (kad budem punoljetan) SmileSmile

ajde de... da i maloljetnici razmišljaju.. o osjećajima.. ? Wink

Monstrum je napisao/la: ›
maznuo ružu i bris, cura poslje rekla da joj je ta ruža 100 puta draža od svih volim te što je u životu čula, sreo sam ju poslje preko nekoliko godina, kaže da još uvijek čuva ružu Very Happy

ajme.. too cute to be true.. i ja bi da meni netko tako.. bila bih sva.. Embarassed

Monstrum je napisao/la: ›
Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko
to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" ..
zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje

ok, tu si mi malo proturječan.. nikad nije prerano da se to kaže, ali to se ne govori.. dakle, ono što je općeniti cilj ovog topica je da li i kada to reći.. na što mi nitko do sada nije dao odgovor..
kontam da zapravo mi nitko ni ne znamo.. ? Rolling Eyes ok, pokazati.. ali DA LI I REĆI i KADA?? Šta ti, Monstrume, kažeš?

#83:   Autor: insomnia Post Postano: 23.09.2007. 22:29

:::Bruno::: je napisao/la: ›
upravo to.. netreba uopče reči to!... pokazati da, ali ne i reči... Wink

znači ,ti si za NE REĆI UOPĆE.. zašto?

MacaPapucharica je napisao/la: ›
pokazati...ali i reci...

a ti za POKAZATI, ALI I REĆI.. zašto?

#84:   Autor: Monstrum Post Postano: 23.09.2007. 22:39

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
Monstrum je napisao/la: ›
Nikad nije prerano reći volim te, al ko što je neko reko
to se ne govori to se pokazuje jer je u većini slučajeva čisto izrečeno "volim te" par praznih riječi koje mogu biti i čista laž kojom se treba doć do "močinga" ..
zato se prava ljubav ne govori nego pokazuje

ok, tu si mi malo proturječan.. nikad nije prerano da se to kaže, ali to se ne govori.. dakle, ono što je općeniti cilj ovog topica je da li i kada to reći.. na što mi nitko do sada nije dao odgovor..
kontam da zapravo mi nitko ni ne znamo.. ? Rolling Eyes ok, pokazati.. ali DA LI I REĆI i KADA?? Šta ti, Monstrume, kažeš?


Šta ja mislim o tome....hm....reći "volim te" odmah u prvih tjedan dva i više ne, nikako, jer se praktički neznate i može doć do jako neugodne situacije kako za mene tako i za nju, al ako imate ono nešto zajedničko, oči to najbolje pokazuju Very Happy, ako kontaš "ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy

#85:   Autor: insomnia Post Postano: 23.09.2007. 22:43

Monstrum je napisao/la: ›
Šta ja mislim o tome....hm....reći "volim te" odmah u prvih tjedan dva i više ne, nikako, jer se praktički neznate i može doć do jako neugodne situacije kako za mene tako i za nju, al ako imate ono nešto zajedničko, oči to najbolje pokazuju Very Happy, ako kontaš "ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy

ahm.. ok, hvala Very Happy

#86:   Autor: Monstrum Post Postano: 23.09.2007. 22:48

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
ahm.. ok, hvala Very Happy


ahm....molim Very Happy

#87:   Autor: Marshall-T Post Postano: 24.09.2007. 0:02

Monstrum je napisao/la: ›
"ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy
KAK JE OVO ODLIČNA REČENICA!!!!!

#88:   Autor: malecka Post Postano: 24.09.2007. 10:15

Monstrum je napisao/la: ›
"ti si mog života glavna uloga" zašto ne reći jednom pa nek se zna za sva vremena, i ne treba ponavljati, ako sam reko da te volim pa voliću te do groba nemoram ti trubit o tome svaki dan, cijeli dan, od izreke pa nadalje to ću ti pokazivat, svaki dan cijeli dan ako treba Very Happy

kako je ovo zakon.... Embarassed Embarassed osijek031.com smile

#89:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.09.2007. 15:56

insomnia je napisao/la: ›
:::Bruno::: je napisao/la: ›
upravo to.. netreba uopče reči to!... pokazati da, ali ne i reči... Wink

znači ,ti si za NE REĆI UOPĆE.. zašto?

MacaPapucharica je napisao/la: ›
pokazati...ali i reci...

a ti za POKAZATI, ALI I REĆI.. zašto?


Gle sad...jednako kao sto smo razliciti kao osobe, tako i na razlicite nacine (ne)pokazujemo da nam je stalo.A obicno je nacin na koji mi pokazujemo odsjecaje i nacin na koji zelimo da nam se isti pokazu.E sad, nekome "pokazati da mu/joj je stalo" znaci oprati ti auto, nekome tetositi te kad si bolestan, nekome kupovati ti poklone, nekome sve navedeno, a netko uopce ne pokazuje...A na nama je sad da znamo prepoznati koliku tezinu neki znak paznje kod nekoga nosi...I onda moze doci do kojekakvih nesporazuma...(Iako do istih moze doci i kad govoris, jel:)

Ja sam definitivno za to da se pokazuje, ali, kao sto sam rekla u jednom postu, moze se dogoditi da ne kazes, a poslije ti bude zao.

Kad je zadnja recenica koju si uputio nekome koga volis bila "Cujemo se kasnije", a onda se dogodi nesreca i on "kasnije" vise nije medju zivima...Onda ti nekako bude zao sto ta zadnja recenica nije bila "Volim te"...Sad
Bez obzira sto je on znao da ga volim...

Eto, zato cvrsto stojim iza "Pokazati, ali i reci"

#90:   Autor: insomnia Post Postano: 24.09.2007. 16:38

MacaPapucharica je napisao/la: ›
Ja sam definitivno za to da se pokazuje, ali, kao sto sam rekla u jednom postu, moze se dogoditi da ne kazes, a poslije ti bude zao.

Kad je zadnja recenica koju si uputio nekome koga volis bila "Cujemo se kasnije", a onda se dogodi nesreca i on "kasnije" vise nije medju zivima...Onda ti nekako bude zao sto ta zadnja recenica nije bila "Volim te"...Sad
Bez obzira sto je on znao da ga volim...

ovo me sad podsjeća na ono u filmovima, tipa kad netko umre, jedna osoba kaže-ah, da sam mu barem rekla da ga volim dok je bio živ, a druga kaže- ma znao je on to.. heh, ali možda on to nije znao, tj. sasvim sigurno nije - JER MU NITKO NIJE REKAO!!!
odlično, Maco, odlična konstatacija!

#91:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.09.2007. 19:57

insomnia je napisao/la: ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
Ja sam definitivno za to da se pokazuje, ali, kao sto sam rekla u jednom postu, moze se dogoditi da ne kazes, a poslije ti bude zao.

Kad je zadnja recenica koju si uputio nekome koga volis bila "Cujemo se kasnije", a onda se dogodi nesreca i on "kasnije" vise nije medju zivima...Onda ti nekako bude zao sto ta zadnja recenica nije bila "Volim te"...Sad
Bez obzira sto je on znao da ga volim...

ovo me sad podsjeća na ono u filmovima, tipa kad netko umre, jedna osoba kaže-ah, da sam mu barem rekla da ga volim dok je bio živ, a druga kaže- ma znao je on to.. heh, ali možda on to nije znao, tj. sasvim sigurno nije - JER MU NITKO NIJE REKAO!!!
odlično, Maco, odlična konstatacija!


hvala,hvala:)

nazalost, ja to iz iskustva (vlastitog), a ne iz filma...i rekla sam mu, bezbroj puta...ali, eto, taj zadnji put nisam...no, nije mi bila namjera bedirati, samo htjedoh napomenuti kako nikada ne znas...da sutra mozda nece doci...

#92:   Autor: insomnia Post Postano: 24.09.2007. 21:57

MacaPapucharica je napisao/la: ›
nazalost, ja to iz iskustva (vlastitog), a ne iz filma...i rekla sam mu, bezbroj puta...ali, eto, taj zadnji put nisam...no, nije mi bila namjera bedirati, samo htjedoh napomenuti kako nikada ne znas...da sutra mozda nece doci...

ajoj, pa to je tužno jako...

#93:   Autor: MacaPapucharica Post Postano: 24.09.2007. 23:51

insomnia je napisao/la (Pogledaj post): ›
MacaPapucharica je napisao/la: ›
nazalost, ja to iz iskustva (vlastitog), a ne iz filma...i rekla sam mu, bezbroj puta...ali, eto, taj zadnji put nisam...no, nije mi bila namjera bedirati, samo htjedoh napomenuti kako nikada ne znas...da sutra mozda nece doci...

ajoj, pa to je tužno jako...


ma, nema beda...
tuzno je i bilo je jako tesko, ali ne bih ja to spomenula da ne mogu o tome...
no, kao sto rekoh, nije mi bila namjera bedirati...

Zivot je lijep!!!Smile
(i to zaista mislim:))
Treba ga zivjeti punim plucima:)

#94:   Autor: insomnia Post Postano: 25.09.2007. 0:27

MacaPapucharica je napisao/la: ›
ma, nema beda...
tuzno je i bilo je jako tesko, ali ne bih ja to spomenula da ne mogu o tome...
no, kao sto rekoh, nije mi bila namjera bedirati...

Zivot je lijep!!!Smile
(i to zaista mislim:))
Treba ga zivjeti punim plucima:)


that's the spirit!! Bravo

#95:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: honey Post Postano: 20.11.2007. 2:54

riječi "volim te" ne silaze brzo sa usana iskrenog čovjeka...

#96:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: 1step2far Post Postano: 15.10.2008. 20:49

Reći "volim te" je izuzetno teško čak i kad osjećaš ljubav. Ali, ako ćemo ikada reći te dvije magične riječi, onda ih treba reći kad zaista budemo voljeli. To su skupe riječi. Ponekad se shvaćaju olako. Ne bi smjele.

#97:   Autor: Circa Post Postano: 15.10.2008. 22:53

To se kaze kad imas potrebu to reci. Ne moze biti prerano ili prekasno, moze samo bit upuceno osobi koja ce uzvratit ili nekoj koja nece...

#98:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: marrai Post Postano: 15.10.2008. 22:56

honey je napisao/la (Pogledaj post): › riječi "volim te" ne silaze brzo sa usana iskrenog čovjeka...

Ma baš tako... bravo honey!

#99:   Autor: tonya Post Postano: 16.10.2008. 0:38

Ma ja vas sve volim!!! Embarassed

#100:   Autor: Frost Post Postano: 16.10.2008. 9:17

volimo i mi tebe Very Happy

#101:   Autor: tonya Post Postano: 16.10.2008. 11:18


#102:   Autor: insomnia Post Postano: 16.10.2008. 18:19

Treba to jednostavno reći. Kad ti dođe da to kažeš. Eto.

#103:   Autor: hyppolita Post Postano: 16.10.2008. 18:24

Jednostavno kad to osjetim i kad stvarno budemo sigurani da nekoga volimo onda kažemo! A ovo tjedan- dva pa ne stignemo se ni zaljubiti a kamo li nekoga zavoljeti i onda se dogodi propast veze ak kažemo ranije a da to ne osjećamo!

#104:   Autor: insomnia Post Postano: 16.10.2008. 18:27

hyppolita je napisao/la: ›
Jednostavno kad to osjetim i kad stvarno budemo sigurani da nekoga volimo onda kažemo! A ovo tjedan- dva pa ne stignemo se ni zaljubiti a kamo li nekoga zavoljeti i onda se dogodi propast veze ak kažemo ranije a da to ne osjećamo!

Odlično, ajde sada to još i argumentiraj.. to iz svog iskustva ili?

#105:   Autor: hyppolita Post Postano: 16.10.2008. 18:32

Ne, kažem svoje mišljenje... Mislim ono kad ti netko nakon tjedan dana veze kaže da te voli, jednostavno te dovede u neugodnu i nelagodnu sitoaciju da ne znaš što bi rekla, jer skužiš u tom trenu da je to nemoguće- malo vremena!

#106:   Autor: insomnia Post Postano: 16.10.2008. 18:34

Ok ok, samo pitam, s obzirom da tema i je o tome. Smile Dakle, po tebi je vrijeme ipak presudna točka tome svemu, tj. ne misliš da je moguće nekoga ful zavoljeti u nekom kratkom periodu?

#107:   Autor: hyppolita Post Postano: 16.10.2008. 18:43

A čuj, moguće i ne moguće... mislim da treba malo više vremena da nekoga ful zavoliš ali stvarno zavoliš i to iskreno.

#108:   Autor: Janis Post Postano: 16.10.2008. 18:53

Meni je moj decko rekao da me voli nakon samo par tjedana veze... moram priznati da sam u tom trenu bila malo iznenadjena tom izjavom, no kad sam mu to, nakon nekog vremena i priznala, rekao je da mu je jednostavno doslo u tom trenu da mi to kaze i mislim da je dobro postupio. Ne treba previse razmisljati o tome, ako osjecas potrebu da to kazes, reci, pa bilo to nakon nekoliko dana veze, vrijeme nije bitno, bitni su osjecaji....

#109:   Autor: heart3 Post Postano: 16.10.2008. 22:46

Puno toga sam htjela napisati,no pokušat ću biti kratka i slatka. Very Happy
Bitno je voljeti i to pokazati svojim dijelima,nego stavljati ljubav na sva zvona,a zlostavljati,varati,lagati...i šta već ne.
Meni je barem to bitno...no svi smo mi različiti.
Love is all you need! Wink

#110:   Autor: pumpkin Post Postano: 17.10.2008. 8:20

heart3 je napisao/la (Pogledaj post): › Puno toga sam htjela napisati,no pokušat ću biti kratka i slatka. Very Happy
Bitno je voljeti i to pokazati svojim dijelima,nego stavljati ljubav na sva zvona,a zlostavljati,varati,lagati...i šta već ne.
Meni je barem to bitno...no svi smo mi različiti.
Love is all you need! Wink


Tako je, djela su ono što nas čine.
Reći nekome da ga voliš mislim da treba onda kada osjetiš da to želiš reći, a do tada je vjerojatno već sazrila nekakva podloga za to. S nekim osobama je to lagano, a s nekima može biti i komplicirano. Kako god, čovjek mora biti spreman podnijeti "posljedice" ako ona druga strana ne misli isto, ili još nije spremna za to.

#111:   Autor: tux Post Postano: 17.10.2008. 9:18

nedavno sam vodio raspravu s jednom zenskom osobom o tome.postoje ljudi sto stari sto mladi koji su bezbroj puta nekome rekle da ga vole premda to nisu osjecali(mozda su mislili da to trebaju/moraju reci).lijepo je nekom reci volim te i lijepo je to cuti ali smatram da treba reci jednostavno onda kada osjetimo da je trenutak,kada tu osobu stvarno volimo.i slazem se u potpunosti sa 2 posta iznad mog,treba to djelima pokazati.

#112:   Autor: Pašće Post Postano: 19.10.2008. 0:57

ja sam mojoj ljubavi nakon mijesec rekao da je volim, a već je prošlo 15 godina kako smo zajedno,i još je volim,mada mislim da nikad nije prerano ako tako osijećaš.

#113:  Re: ''volim te'' prebrzo? Autor: 1step2far Post Postano: 30.11.2008. 14:29

Volim te treba reći kad zaista osjećaš da nekoga voliš, a ne zato jer nam je partner već to rekao pa moramo odgovoriti da izbjegnemo neugodnost. U novoj sam vezi i neću se žuriti sa iskazivanjem osjećaja.

#114:   Autor: deer_hunter Post Postano: 02.12.2008. 10:38

insomnia je napisao/la: › kada to reći? I, drugo pitanje-što kad ti to netko kaže, a ti njemu ne možeš uzvratiti istom tom rečenicom (zaljubljen si, ali nije još vrijeme za te riječi) što onda reći?


1. nema pravila kad se to kaže, ali treba bit jaaaako siguran prije izgovaranja istog, jer nema nazad! Smile

2. ako ti netko to kaže, a ti to NE osjećaš, trebaš mu to odmah reći, a ne ga zavlačiti zbog vlastite nelagode... kao kad odljepljuješ flaster - moraš trgnit naglo, jer kad to radiš sporo puuuno više boli Sad
Osijek031.com » Ljubav, romantika » ''volim te'' prebrzo?


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::