Osijek031.com :: Osijek031.com - Osijek 031 online - novosti - vijesti - najave - forum - portal - osjecki

Osijek031.com » Seks, libido, pohota » guzice il sise?!

#1:  guzice il sise?! Autor: Poppy Post Postano: 27.08.2007. 23:06

Priča se da se muškarci dijele u dvije grupe; na one koji vole bujne grudi i one koji preferiraju dobro dupe!

Ima li u tome istine i ako ima, gdje se vi svrstavate?! Smile

#2:  Re: guzice il sise?! Autor: Mladjo Post Postano: 27.08.2007. 23:09

nema istine, evo meni je najvažnije lijepo lice ostalo me skoro pa i ne zanima, naravno to ne znači da sam spreman na ekstreme Cool

#3:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 27.08.2007. 23:16

Faca i osmijeh prije svega...

#4:   Autor: _Jimmy_ Post Postano: 27.08.2007. 23:18

i jedno i drugo no radio dooobru guzu Very Happy

#5:  Re: guzice il sise?! Autor: Rajnus Post Postano: 27.08.2007. 23:31

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Priča se da se muškarci dijele u dvije grupe; na one koji vole bujne grudi i one koji preferiraju dobro dupe!

Ima li u tome istine i ako ima, gdje se vi svrstavate?! Smile


Preferiram dupe! Sise i tako mozes kupit, dupe bas i ne Smile

#6:   Autor: MissConception Post Postano: 27.08.2007. 23:32

Dupe!!! (Valjda se računa, iako sam žensko Very Happy)
Stalno primjećujem i procjenjujem ženska dupeta, i to već nesvjesno, oči sam idu dole hahahaha.. i baš znam biti impresionirana nekim dupetima.. )

#7:   Autor: Evil Poodingh Post Postano: 27.08.2007. 23:36

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): ›
Evil Poodingh je napisao/la: ›
Faca i osmijeh prije svega...


osijek031.com smile

a vid avatar! Smile


avatar predstavlja da sam ljubitelj zivotinja Razz

pitala si jel su mi bitnije bujne grude ili guza, kazem faca, a sto se tice grudi najvise volim nesto na prijelazu izmedju dvojcice i trojcice. Probah ekstremno veliko i nije mi baš sjelo, više volim onako "ravno za šaku" kako bi se reklo;) Ove na avataru su savrsene, a i vidi se da njihove vlasnica takodjer voli zivotinje Smile

#8:   Autor: aethur Post Postano: 27.08.2007. 23:38

kompleksno pitanje zahtiejva kompleksan odgovor. dakle, sve ovisi od muškarac do muškarca (dobro i nekih žena @missconception). ja osobno preferiram dupe. ne veliko, ne malo. ne žgoljavao i koščato, pa kad ga pipneš da osjetiš unutarnje organe, ali ne preveliko da se u nekim prigodama izgubiš (are we there yet... Very Happy ) Dakle mora biti normalnih dimenzija, možda čake neka malo vuče na veličinu... (ali jako malo). što se tiče grudi, one su mi sve dobre. bitno da ih ima. velike ipak ne preferiram, ne znam baš zašto, ali nekako mi djeluju neprirodno. dobre su one manje, onak za pod ruku, taman u šaku stanu, ko dvije male breskvice ili dunje. ili malo veće jabuke. naravno mekše. ali ne pretjerano meke, kao da su trule... nego onak, baš kako treba... Cool

#9:   Autor: aggy Post Postano: 28.08.2007. 0:05

ma osjecke straznjice su nadasve nenadmasive ... osijek031.com smile

#10:   Autor: pic Post Postano: 28.08.2007. 0:41

ggguuuzzzaaa!!!!!!!!!!!!!!!!

#11:   Autor: Zuhra Post Postano: 28.08.2007. 0:42

aggy je napisao/la: ›
ma osjecke straznjice su nadasve nenadmasive ... osijek031.com smile


heheh pitaj steama sto misli o tome Wink


odg..: oci i usne... nemojte na kavi komentirati XD

#12:   Autor: Ivan Post Postano: 28.08.2007. 0:57

pristojna pa nadalje guzica je obligatorna.
sise su samo eventualni slag na torti, ali nisu presudne. Smile
nekako je bitnija ta neka suptilna mimika Very Happy
koliko je cura svjesna svojih prednosti i nedostataka i kako ih uskladuje. koliko sam samo vidio "savrsenih" cura koje su me ostavile hladnim poput sibirskog jezera u zimskom snu Very Happy

















ali zato me ovih xy piva veceras griju kao vatrena stihija olimp.






Embarassed

#13:  Re: guzice il sise?! Autor: Osječanin Post Postano: 28.08.2007. 7:23

Sise definitivno! osijek031.com smile

#14:   Autor: Jeff Murdock Post Postano: 28.08.2007. 7:33

Oči. pa usne.
A od predloženog sise, ali ne prevelike. Proporcionalne ostatku tijela.

"Di god pogledan guzice i sise
Svugdi, pari mi se ludin, ljudi
Grudi ka puding, sise
Pari mi se smiju mi se, cice
Bradavice kroz majice se naziru
Nadiru ogromne, veće i veće
Žlijezde mliječne, na njima usta se otvore
“Dobro veče!” mi govore
“Alo,alo, di si?!”, čovječe! “Di si!?”
Na sisi oko, gleda me gleda me..."

#15:   Autor: Rajnus Post Postano: 28.08.2007. 8:42

Jeff Murdock je napisao/la (Pogledaj post): › Oči. pa usne.


Sto mislis koliko ce ti zena povjerovati? LOL

#16:   Autor: Circa Post Postano: 28.08.2007. 8:57

Tesko pitanje...
Nema pravila, nisam ni asssman ni boobman, ali gledam i jedno i drugo, kao lesinar vrebam...

Guza je nezamjenjiva, dobro dupe uvijek privlaci paznju i tu nema muljanj, ne moze se natrpat carapa u gace da dupe izgleda fantasticno u tangama i uskoj trenerci. Sa sisama je zajebano, ne znas na cemu si dok ne skines grudnjak, a bujno poprsje moze se pretvoriti u dvije prazne, objesene, tuzne vrecice s bradavicama na krajevima...

Sad kad sam ovo ovako napisao mozda sam i sam sebi otkrio da sam vise assman, ali samo zato sto s tim nema muljanja. Kad cura seta gradom lako je zakljuciti kako bi joj dupe izgledalo bez iceg, a sisice su uvijek lutrija...

#17:   Autor: Monstrum Post Postano: 28.08.2007. 9:44

Obožavam lijepe oči, to mi je naj naj, iza toga volim vidit dobro dupe, sise mi nisu neki prioritet al ne volim "daske"

#18:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2007. 9:48

ja kad vidim curu s dobrim nogama... al jebeno dobrim nogama... svijet stane! ( čitaj: najradije bi joj ih polomila! Smile)

#19:   Autor: marrai Post Postano: 28.08.2007. 9:49

ako je u pitanju prvi vizualni kontakt, onda bez sumnje svi podjednako pručimo lice...za lijepim sikama i guzom okrenem se ponekad i ja ... Smile


wtf,zašto ovolki razmak..?


Zadnja promjena: marrai; 28.08.2007. 9:55; ukupno mijenjano 2 put/a.

#20:   Autor: fairy Post Postano: 28.08.2007. 9:49

hhhmmm...da sam jaaaaa muško,,,meni bi bilo bitno sve,,,i guza i sike i lice i oke i sve...ne mora biti ono ajme,,,ali to sve skupa mora na nešto ličiti

#21:   Autor: Circa Post Postano: 28.08.2007. 9:51

fairy je napisao/la: ›
hhhmmm...da sam jaaaaa muško,,,meni bi bilo bitno sve,,,i guza i sike i lice i oke i sve...ne mora biti ono ajme,,,ali to sve skupa mora na nešto ličiti

Ali pitanje u naslovu je "guzice il sise?!"

#22:   Autor: toni Post Postano: 28.08.2007. 10:05

"Kada ja dobru zensku vidim
Ja se uopste ne postidim
Pridjem i kazem - Bicu kratak
Zenska, imas strahovit batak
Priznajem da bih mesao malter
Za jedan obican zenski brushalter
Ja bi' se odrek'o rodjene brace
Za jedne cipkaste zenske gace

Kupujem strucnu literaturu
Za malu nocnu fiskulturu
Reporter, Louie, Playboy, Star
Zzmem kvalitet, odbacim skart
Pa k'o tapete lepim po zidu
Tek da ih imam sve u vidu
Guzate, sisate, lomne u struku
Zbog njih razvijam desnicu ruku

Volim, volim, volim, volim zene
Ali one malo manje vole mene
Zaljubim se pet-sest puta
U roku od tri minuta
Volim, volim, volim, volim zene"

sta da kazem.. nema pravila Smile volim dobro dupe, moram priznat.. a volim i dobre, fine, meke, velike, male..

al opet je lice to koje 'prodaje' telo..

#23:   Autor: marrai Post Postano: 28.08.2007. 10:17

[quote="Rajnus";p="89795"]A sto zene misle o muskim guzicama i sisama? Smile[/qute]


mislim,kad bi mi jedan vaterpolista umjesto poštara pozvonio,ne bih se bunila...i ne bih puno razmišljala,deset prstiju bi mislilo umjesto mene Smile

#24:   Autor: betty Post Postano: 28.08.2007. 10:31

ma guzice i sise sluze zato da frajer pridje ali ako ispod toga nema nista sumnjam da ce se dugo zadrzati ako je pametan...bitan je znaci cijeli paket....ali mislim da se frajeri ne mogu podijeliti na 2 skupine, to je previse za njih jer ce se oni za oboje okrenit ako je dobro.

#25:   Autor: kent_slip Post Postano: 28.08.2007. 11:46

dobra guzica izvlaci lose sise,ali dobre sise ne izvlace losu guzicu
definitivno preferiram dobru guzicu....

#26:   Autor: Poppy Post Postano: 28.08.2007. 11:47

govorila sam ja da su sise precjenjene... a sad je to i znanstveno dokazano! Smile

#27:   Autor: CatCloe Post Postano: 28.08.2007. 11:49

kent_slip je napisao/la: ›
dobra guzica izvlaci lose sise,ali dobre sise ne izvlace losu guzicu
definitivno preferiram dobru guzicu....

zanimljiva teorija... ima logike.

Poppy je napisao/la: ›
ok, onda tebi forumaši s dlakam, meni bez dlaka?!

...i onda kažu da se mi žene ne slažemo! Razz
ma ja sam skromna, meni dovoljan jedan koji ima sve željene karakteristike Wink
viš kako sam dobra, u can have all the rest of them Very Happy

#28:   Autor: Kostur Post Postano: 28.08.2007. 14:04

Poppy je napisao/la: ›
Priča se da se muškarci dijele u dvije grupe; na one koji vole bujne grudi i one koji preferiraju dobro dupe!

Ima li u tome istine i ako ima, gdje se vi svrstavate?! Smile


Ja spadam u one koji preferiraju duge, mrsave, vitke noge. Znaci van kategorije sam Smile


Zadnja promjena: Kostur; 28.08.2007. 14:05; ukupno mijenjano 1 put.

#29:   Autor: Blofeld Post Postano: 28.08.2007. 14:05

betty je napisao/la: ›
ma guzice i sise sluze zato da frajer pridje ali ako ispod toga nema nista sumnjam da ce se dugo zadrzati ako je pametan...bitan je znaci cijeli paket....ali mislim da se frajeri ne mogu podijeliti na 2 skupine, to je previse za njih jer ce se oni za oboje okrenit ako je dobro.


Kakav pokušaj utjehe onima bez guzice i sisa. Nismo mi toliko zahtjevni, ne treba nam cijeli paket, dovoljne su guzice i sise.

#30:  Re: guzice il sise?! Autor: Black Adder Post Postano: 28.08.2007. 14:39

Ma bitno je da je dobra u dusi, a ostalo ce masta odraditi... Twisted Evil

Noge se uglavnom gledaju prvi put, guza dok je ne vidis (preferiram u tangama) Twisted Evil od pogleda na one savrsene mi samo udari krv u glavu Twisted Evil , a sise, a zar je bitno kolike se, ko da cu ih rukama dirat Wink Twisted Evil ...elem, bitno je da je dobra u dusi.... Rolling Eyes Twisted Evil

#31:  Re: guzice il sise?! Autor: Monstrum Post Postano: 28.08.2007. 14:46

Black Adder je napisao/la (Pogledaj post): › Ma bitno je da je dobra u dusi, a ostalo ce masta odraditi... Twisted Evil

Noge se uglavnom gledaju prvi put, guza dok je ne vidis (preferiram u tangama) Twisted Evil od pogleda na one savrsene mi samo udari krv u glavu Twisted Evil , a sise, a zar je bitno kolike se, ko da cu ih rukama dirat Wink Twisted Evil ...elem, bitno je da je dobra u dusi.... Rolling Eyes Twisted Evil


...i da ne izgleda poput starog gusara s drvenom nogom, bradom, staklenim okom i kukom umjesto ruke Very Happy

#32:   Autor: davorccc Post Postano: 28.08.2007. 15:11

Poppy je napisao/la: ›
Priča se da se muškarci dijele u dvije grupe; na one koji vole bujne grudi i one koji preferiraju dobro dupe!

Ima li u tome istine i ako ima, gdje se vi svrstavate?! Smile


I na one koje vole oboje! Smile

#33:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 28.08.2007. 15:23

...na svakoj curi pogledam nesto jer se na svakoj curi ima nesto pogledati...

#34:   Autor: gospodar majmuna Post Postano: 28.08.2007. 15:24

ovisi...al u biti ne igraju mi neku ulogu, najvaćnije mi je lice

#35:   Autor: DonQuijote Post Postano: 28.08.2007. 15:54

gospodar majmuna je napisao/la: ›
ovisi...al u biti ne igraju mi neku ulogu, najvaćnije mi je lice

i ja volim da ima lice! Smile

guzica ili sise? guzica! nema ništa ljepše od lijepo popunjenih rifli ili dobre guze u tangama i ljetnim hlačama.


Zadnja promjena: DonQuijote; 28.08.2007. 20:57; ukupno mijenjano 1 put.

#36:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.08.2007. 17:08

...kad ugledam djevojku....imam osjecaj da odmah istodobno gledam u sise u i guzicu...ili ono što se pokazuje...odnosno bolje vidi...tu se i zadržim sa pogledom....al nije da ih na taj nacin razvrstavam......jer nema tih sisa i guzica sa kojim se ja ne bi znao snaci.....Cool
...ono što mene uvijek zainteresira kod djevojaka je oblik ociju.....al o tome neki drugi put...Cool

#37:   Autor: honey Post Postano: 28.08.2007. 20:04

Bitna mi je cjelina!

#38:   Autor: Rajnus Post Postano: 28.08.2007. 21:19

Sise i guzica su uvijek plus, no od toga je ipak bitniji seksipil zene...

#39:   Autor: marrai Post Postano: 28.08.2007. 21:23

Rajnus je napisao/la (Pogledaj post): › Sise i guzica su uvijek plus, no od toga je ipak bitniji seksipil zene...


tko zna-zna... osijek031.com smile

#40:   Autor: Shorty Post Postano: 29.08.2007. 1:02

Od ponuđenog, guzica. Iliti "guza". I definitivno mi je važniji oblik od veličine. Svatko može reći "najbolja je ni prevelika ni premala" ali svatko od nas pri tome misli na različitu veličinu. I manjih i večih ima odličnih.

#41:   Autor: davorccc Post Postano: 29.08.2007. 9:45

Bitna je osobnost osobe s kojom si, guza i sise i nisu toliko važne.

#42:  Re: guzice il sise?! Autor: lufus Post Postano: 29.08.2007. 12:41

Čemu smijeh, po ovome bi se reklo da ne treba svima lice Very Happy

#43:   Autor: CatCloe Post Postano: 29.08.2007. 12:46

sad si me sjetio jednog matakovićevog crteža savršene žene koji je prije par mjeseci izašao u kliku, mislim..
ne znam ga naći na netu, ali ne sumnjam da ima stručnjaka koji znaju..
ajmo circa, crtež je vrijedan ovog topica..

#44:   Autor: Osječanin Post Postano: 29.08.2007. 13:09

Guzice ili sise? jednostavno pitanje..Šta laprdate o očima, duši, nogama, seksipilu??? Guzice ili sise? Bok!

#45:   Autor: Poppy Post Postano: 29.08.2007. 14:40

a di je Leteći da ovo malo prokomentira?!!

#46:   Autor: Metalucifer Post Postano: 29.08.2007. 18:07

najbolje oboje u paketu,ali ako ne može...dajem glas guzi.

#47:   Autor: CatCloe Post Postano: 26.09.2007. 9:31

adebisi-jug2 je napisao/la: ›
kad bi guzica imala oči...
negledala bi se svačega osijek031.com smile

#48:  Re: guzice il sise?! Autor: mvarga Post Postano: 26.09.2007. 21:14

Psiholozi i njihova istraživanja kažu da su sise zanimljivije infantilnim tipovima (posljedica dugog sisanja majke), a guzice bolesno pedantnim čistuncima (tjerani su od malena i prerano na kahlicu). Meni osobno najvažniji je smješak i sjaj u oku. Ako je to ok i simpa sve drugo mi je manje važno ali priznajem da mi je važnija dobra guza nego dobra bluza. Suluda je podjela na guzo-siso-ljupce kad je, prema stripu autora kojeg spominje Cloe, žena u stripu "Svođenje na bitno" vrlo mala, duguljasta i u pravilu skrivena u gaćicama. Sve drugo je nebitno.

Zadnja promjena: mvarga; 27.09.2007. 8:15; ukupno mijenjano 1 put.

#49:  Re: guzice il sise?! Autor: Svebor Post Postano: 27.09.2007. 2:09

Poppy je napisao/la (Pogledaj post): › Priča se da se muškarci dijele u dvije grupe; na one koji vole bujne grudi i one koji preferiraju dobro dupe!

sve po spisku. sve to valja i sve je za ljude. bitno kada golubica gukne da se pokaže da ima nešto u glavi, a ne da je samo prazna tikva...

#50:   Autor: black devil OS Post Postano: 27.09.2007. 9:55

Poppy je napisao/la: ›
Priča se da se muškarci dijele u dvije grupe; na one koji vole bujne grudi i one koji preferiraju dobro dupe!

Ima li u tome istine i ako ima, gdje se vi svrstavate?! Smile


svrštavam se u obje tvoje grupe volim i dobru 5-icu a i volim dobro dupe, ima puno osječanki koje zadovoljavaju obje grupe!!!

#51:   Autor: dadicster Post Postano: 27.09.2007. 19:35

Treba i jedno i drugo,al meni na prvom mjestu noge!

#52:   Autor: game Post Postano: 02.10.2007. 22:44

Blofeld je napisao/la: ›
betty je napisao/la: ›
ma guzice i sise sluze zato da frajer pridje ali ako ispod toga nema nista sumnjam da ce se dugo zadrzati ako je pametan...bitan je znaci cijeli paket....ali mislim da se frajeri ne mogu podijeliti na 2 skupine, to je previse za njih jer ce se oni za oboje okrenit ako je dobro.


Kakav pokušaj utjehe onima bez guzice i sisa. Nismo mi toliko zahtjevni, ne treba nam cijeli paket, dovoljne su guzice i sise.
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile

zlo...
pa sviđaju mi se komentari...
ispada da niste svi neki mačo ( sa tvrdim č)..
ima vas koji čak i oči gledate
osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile osijek031.com smile
cure, aj da smo i to doživjele Wink

#53:  Re: guzice il sise?! Autor: lufus Post Postano: 27.10.2007. 13:51

Evo malo za sisoljupce Very Happy
Australska konobarica kažnjena je zbog pokazivanja golih grudi, a ista sudbina snašla je i njenog šefa koji je u tome nije spriječio, kao i njenu kolegicu koja joj je asistirala u egzibiciji.

Jedna australska konobarica kažnjena je jer je gnječila limenke piva među svojim grudima. U isto vrijeme kažnjena je i njena kolegica koja nije bila na dužnosti jer je na bradavice svoje prijateljice ''vješala'' žlice.

Policija u Zapadnoj Australiji kaže da je 31-godišnjakinja koja radi kao konobarica proglašena krivom jer je dva puta pokazala svoje gudi mušterijama u hotelu Premier u Pinjarrau, gradu južno od Pertha.

Žena je ''navodno tijekom jednog prekršaja svojim grudima zgnječila limenku piva'', što nije u skladu s propisima određenima hotelskom licencom.

Konobarica i menadžer hotela kažnjeni su novčanom kaznom od 450 funti, dok će konobarica koja nije bila na dužnosti, a sudjelovala je u incidentu, morati iz svog džepa dati 270 funti.

''Ovo je jasna poruka svim lokalima s licencom da nećemo tolerirati ovakvo ponašanje u prostorima kojima smo dali dozvolu za rad'', rekao je lokalni šef policije David Parkinson.
Net.hr

#54:   Autor: nake_rado Post Postano: 27.10.2007. 14:47

lufus je napisao/la: ›
Žena je ''navodno tijekom jednog prekršaja svojim grudima zgnječila limenku piva'', što nije u skladu s propisima određenima hotelskom licencom.

Net.hr


osijek031.com smile
nije ona baš normalna Very Happy

#55:  Re: guzice il sise?! Autor: 1step2far Post Postano: 28.10.2007. 20:19

Ja sam cura ali volim strasno zenske sise, jednostavno zato jer su te dvije loptice tako sexy na nama. I znate sto, gola sisa je dobra sisa. osijek031.com smile osijek031.com smile

#56:   Autor: tamna strana Post Postano: 28.10.2007. 22:09

1step2far je napisao/la: ›
Ja sam cura ali volim strasno zenske sise, jednostavno zato jer su te dvije loptice tako sexy na nama. I znate sto, gola sisa je dobra sisa. osijek031.com smile osijek031.com smile


...lako to govoriti ako i sama imaš dobre sise.....Cool

#57:   Autor: Monstrum Post Postano: 29.10.2007. 11:43

mmmmm sise, dobre, čvrste, pa zarit glavu međ njih mmmmmmmmm, droooooool

#58:   Autor: vučica Post Postano: 29.10.2007. 22:42

guzice

#59:   Autor: Balkanska svinja Post Postano: 31.10.2007. 7:09

ma i sise i guzice i penis i vagina..... osijek031.com smile Mr. Green

#60:   Autor: vučica Post Postano: 01.11.2007. 10:39

ti bi sve na jednom*?

#61:   Autor: Balkanska svinja Post Postano: 01.11.2007. 16:51

vučica je napisao/la: ›
ti bi sve na jednom*?

uuuuu....to bi bilo moje idealno sexualno biće! osijek031.com smile

#62:  Re: guzice il sise?! Autor: lufus Post Postano: 01.11.2007. 19:39

http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20071101_29463.php
Izabrane najbolje guze svijeta!

#63:   Autor: zlusch Post Postano: 01.11.2007. 20:06

Circa je napisao/la: ›
Kad cura seta gradom lako je zakljuciti kako bi joj dupe izgledalo bez iceg

Yeah right Smile To možeš jedino na Kopiki, a kad je guza ispod hlača ili suknje, onda u igri mogu biti uske gaće ili najlonke koje popravljaju pogled na dotičnu. A mi ko ovce... mislimo ono "uuu, kako je dobra" ili "oooo, kako bi se uvalio među te guzove..."

Nije bez vraga industrija, koja žene čini ljepšima nego što zapravo jesu, jedna od najmoćnijih uopće....

#64:   Autor: Monstrum Post Postano: 01.11.2007. 20:08

mmmm tajice i tange pa kad guza popapa gaćice i tajice i sve, mmmmm, melem za oči Very Happy

#65:  Re: guzice il sise?! Autor: dadicster Post Postano: 02.11.2007. 18:57

lufus je napisao/la (Pogledaj post): › http://dnevnik.hr/naslovnica/scena/zanimljivosti/20071101_29463.php
Izabrane najbolje guze svijeta!



ZA MOJ UKUS SVE SU PREMRŠAVE!

#66:  Re: guzice il sise?! Autor: 1step2far Post Postano: 03.11.2007. 12:07

Sise, grudi, tits, hooters, boobies rule the world.
Guze su dobre ako imaju malo mesa.
Jedan Simo mi je rekao: bolje da ljulja nego da zulja.

#67:  Re: guzice il sise?! Autor: slavonac Post Postano: 06.11.2007. 9:20

ja dam glas za sise

#68:   Autor: Amy Post Postano: 06.11.2007. 20:04

ja dajem glas za guzice

#69:   Autor: Korina Post Postano: 07.11.2007. 0:14

ma sve je to dobro dokle god se ima za šta uvatit, kak bi se reklo po naški Laughing

#70:   Autor: Tuba Post Postano: 07.11.2007. 0:42

sise.dada.prvo uochim Razz

#71:   Autor: dadicster Post Postano: 08.11.2007. 8:13

Ne zaboravimo čudesno djelovanje lijepo oblikovanih nogu,uh...

#72:   Autor: Bojo Post Postano: 10.11.2007. 1:01

kolko bi svijet bio jednostavniji da je samo jedna veličina sisa...ne moš pobijedit tako..

#73:   Autor: tamna strana Post Postano: 10.11.2007. 10:53

dadicster je napisao/la: ›
Ne zaboravimo čudesno djelovanje lijepo oblikovanih nogu,uh...


...jebeš noge....one su ionako na ramenima....Cool

#74:   Autor: dadicster Post Postano: 10.11.2007. 11:41

tamna strana je napisao/la (Pogledaj post): ›
dadicster je napisao/la: ›
Ne zaboravimo čudesno djelovanje lijepo oblikovanih nogu,uh...


...jebeš noge....one su ionako na ramenima....Cool


E sad!Zavisi,nije pravilo...

#75:   Autor: freshLegica Post Postano: 11.11.2007. 22:11

dojke su izvor života i zato privlače muškarce, a dupe samo oponaša oblik dojki, kaž neki znanstvenici koji su dobili pare da uopće idu provoditi takvo istraživanje.
ja glasam za guze, male il velike, nebitno, bitan je oblik jabuke, a kak je netko već naveo, dobre dojke se mogu kupiti, a i ta treba koja ima viška 20.000 kn bi mogla nekome već po tome biti privlačna...

#76:   Autor: MissTake Post Postano: 18.11.2007. 18:16

http://www.natelki.net/video/1260/debela

#77:   Autor: insomnia Post Postano: 19.11.2007. 17:38

uf, a di ona spada.. ima i guzicu, a bome i sisu, a bome i jednog i drugog i preveć... Smile
vidim da se nisam izjasnila po ovom pitanju.. apsolutno preferiram guze.. za dobrom ženskom guzom ću se uvijek okrenuti na cesti! ma vjerujem da je dečkima ovdje na forumu zapravo najbitnije kakva je cura u duši.. Rolling Eyes ma kome su još bitne guzice i sise.. to je tako primitivno.. Very Happy

#78:   Autor: MissTake Post Postano: 19.11.2007. 17:56

pa ona je idealna, kod nje ne moraš birati... ima svega i za komšije

#79:   Autor: honey Post Postano: 19.11.2007. 18:00

ja se isto više divim ženskim (dobrim) guzama,jer su rijetkost, a sisa ima na svakom drugom koraku..

kod muških me pale oči i ruke...i da je zgodan!

#80:   Autor: MissTake Post Postano: 19.11.2007. 22:33

http://www.natelki.net/video/3675/britney-spears-gimme-more

joše jedan razlog za mrziti britney

mislim da će nakon ovoga videa porast broj posjeta teretanama

#81:   Autor: cane Post Postano: 20.11.2007. 2:11

Atletski tip, dakle mala čvrsta i lijepo oblikovana guza. Sisice srednje i također lijepo oblikovane i čvrste.

#82:   Autor: Bojo Post Postano: 24.12.2007. 1:40

lijevi guz i desna sisa...idealno..

#83:  Re: guzice il sise?! Autor: 1step2far Post Postano: 24.12.2007. 7:53

Neću se hvaliti (jok), ali što ja imam guzu... Volim vidjeti lijepu ženu svakako, a nekad i ne mora biti toliko lijepa jer jednostavno ima nešto posebno u njoj. Sise su precijenjene, ali ipak dobar dio tijela koji može i muški i ženski rod baciti u trans.

#84:   Autor: PsychoSoldier Post Postano: 25.12.2007. 15:34

aj kad se hvalis guzom posalji sliku pa da procjenimo osijek031.com smile

#85:   Autor: allegra Post Postano: 25.12.2007. 15:41

vidi se Very Happy

#86:   Autor: Black Adder Post Postano: 27.12.2007. 10:05

1step2far je napisao/la: ›
Neću se hvaliti (jok), ali što ja imam guzu... Volim vidjeti lijepu ženu svakako, a nekad i ne mora biti toliko lijepa jer jednostavno ima nešto posebno u njoj. Sise su precijenjene, ali ipak dobar dio tijela koji može i muški i ženski rod baciti u trans.


Kao sto ja rekoh vec, najvaznije je da je zena dobra u dusi...Smile

#87:   Autor: buki_cfc Post Postano: 27.12.2007. 14:59

i da dobro pusi... Twisted Evil

#88:   Autor: Kamenko Post Postano: 28.12.2007. 20:30

tko puši, dobar je u duši....dakle jedno drugo vuče.

#89:   Autor: MissTake Post Postano: 22.01.2008. 21:34

jeste odlučili guzice ili sise


#90:  Re: guzice il sise?! Autor: pumpkin Post Postano: 23.01.2008. 0:38

Ajoj, ova ubija sisama!

#91:   Autor: dadicster Post Postano: 01.02.2008. 15:24

Ljepša mi guzica Suzukija nego ova na njemu...

#92:  Re: guzice il sise?! Autor: kekan Post Postano: 02.02.2008. 16:24

dobre su dobre guzice i dobre sise to ide zajedno

#93:   Autor: MissTake Post Postano: 02.02.2008. 20:20

evo i jednog i drugog






#94:   Autor: nake_rado Post Postano: 02.02.2008. 20:36

..

Zadnja promjena: nake_rado; 18.10.2009. 21:23; ukupno mijenjano 1 put.

#95:   Autor: DUGI Post Postano: 04.02.2008. 10:17

dadicster je napisao/la: ›
Ljepša mi guzica Suzukija nego ova na njemu...

POTPISUJEM

#96:   Autor: Pašće Post Postano: 04.02.2008. 15:27

sisa trica i prčasta guzica to se traži

#97:   Autor: eldiablo Post Postano: 03.03.2008. 10:03

Definitivno guza..



Embarassed

#98:   Autor: Isis Post Postano: 03.03.2008. 11:56

Imam svoje preferencije koje bi naveo prije nego sise il dupe, al pošto je tema o dvoboju titana, moj glas ide dupetu.

#99:   Autor: marrai Post Postano: 04.03.2008. 16:45

moj glas za guzu... Smile

#100:   Autor: sale car Post Postano: 04.03.2008. 17:16

dupe... dada

#101:   Autor: eldiablo Post Postano: 06.03.2008. 17:49

Seks - libido - pohota

eh da...tko ne osjeti pohotu kad vidi ovo....



#102:   Autor: kikica1987 Post Postano: 24.03.2008. 14:55

glasam za guzu..maaaalo veću..al samo malo.. ja sam prije bila premršava pa sam stalno željela guzu...sad je prava..Smile

#103:  Re: guzice il sise?! Autor: 1step2far Post Postano: 18.10.2009. 20:39

Sve je to dobro, sve.

#104:   Autor: DARCHO Post Postano: 18.10.2009. 21:13

znači dupe !

#105:   Autor: fritz.osk Post Postano: 19.10.2009. 0:33

hmmmmmm, jako teška odluka.....
volim i veće dupe pod uvjetom da nije mlitavo, a sise do četvorke i čvrste jer dalje samo plastika pomaže Razz , može i veće ali ako među njima nije pupak.....

#106:   Autor: Bojo Post Postano: 19.10.2009. 0:38

ma guza brate....guza je ogledalo duše...

#107:   Autor: exHOP3on Post Postano: 19.10.2009. 0:57

pa je dupe je bitnije, svaka ženka ima dobre sise, a i bolje ak ima dobro dupe pa zdjelica ne bode tijekom snošaja...

#108:  Re: guzice il sise?! Autor: simo031 Post Postano: 19.10.2009. 7:18

Žena bez guzice ko' kuća bez djece . . .
Osijek031.com » Seks, libido, pohota » guzice il sise?!


Generated using printer-friendly.
Vremenska zona: GMT + 01:00.
Stranica 1 / 1.

:: Powered by Osijek031.com © 2004-2012. ::